Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Luup vS tavaline reflektor tuli. (Vastuseid: 40 | Vaatamisi: 7304)
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 29.12.05 22:49 Tsiteeri
Luup vS tavaline reflektor tuli.



õhust :)

Miks paljud luuptulede omanikud pole oma tuledega rahul?

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=22722#pid163720

Alustuseks kasvõi see teema.

Lisaks kurdavad ju paljud C4 kerega audi omanikud (kellel on luubid), et tuled ei näita samavõrdselt kui seda võiksid teha tava reflektor tuli.

Samas rääkisin hiljuti sõbraga, mitte küll audist, ka seal pidavat sama jama olema, st. et luuptuli valgustab halvemini.

Minu küsimus oleks järgmine: Kas luuptuli on reaalselt ka halvem, või on see mingi fenomen? Kahjuks puuduvad endal pikemad kogemused luuptulega, lihtsalt huvi pakub . . . kuidas asi tegelikult on.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 29.12.05 22:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
Minu küsimus oleks järgmine: Kas luuptuli on reaalselt ka halvem, või on see mingi fenomen? Kahjuks puuduvad endal pikemad kogemused luuptulega, lihtsalt huvi pakub . . . kuidas asi tegelikult on.

C4 kerel 100 ravareflektor ja A6 luup on lähituli nagu päev ja öö, kaugtuli on ok, kuna see on eraldi ja korraliku reflektoriga. Xenon sisse, siis on ok, aga org pirnidega on prno ruudus :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 29.12.05 22:56 Tsiteeri


Samas mina jälle ei kurda oma luupide üle. Võibolla pole ma heade reflektor tuledega sõitnud siiani. Aga eks xenon on ikka parem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.12.05 23:08 Tsiteeri


C4 S4-l on ka luubid ning stockina on asi meie pimedates öödes pehmelt öeldes masendav.
Esimese asjana panin tuledele vahele releed, valgusjõud paranes, seejärel läksid sisse uued Bluevision pirnid (2tk lähituli, 2tk kaugtuli, 2tk udutuli, 2tk parktuli) ning asi paranes veelgi. Lõpuks kiskusin tule legoks ja tegin asjad nii seest kui väljast piinlikult puhtaks (veelgi parema tulemuse oleks saanud uute klaaside paigaldusega). Nüüd on valgus juba väga hea, st kui tuled puhtad siis teistest autodest mööda sõites on küll väga hea tunne, sest 95%-st audodest on minu auto tuled paremad/valgemad.

PS. loomulikult tegin ka tulede reguleerimise..


Seega, algselt tehasest tulles on vähemalt S4 luubid kehvemad kui tavalised reflektorid, peale mõningast töötlust siiski väga head.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kirsa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Q 20v

postitati 29.12.05 23:12 Tsiteeri


Ka ei kurda, aga mina märkasin sellist fenomeni, et luuptuledega on parema pirni paigaldamisel positiivne efekt suurem.

Kui vahetasin: C3 tavapirn > Philips vision+ 50 vs C4 luubid tavapirn > Philips vision+ 50, siis luubid läksid palju lõbusamaks, C3 ja reflektoritega erilist vahet ei märganud (klaasid ja reflektorid suht okei).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 30.12.05 07:59 Tsiteeri


Eks luubi omadused on sellised. Suurus paneb asjad paika nimelt. Samamoodi pole mitte mingit mõtet toppida ette igasugu pisikesi lisatulesid ja loota, et asjad hirmsasti paranevad.
Ma hetkel hirmsasti põen, kuna on totaalne dilemma, kas panna rs2 või v6 tuled. Küsimus on puhtalt selles, et kas see luup mind ka koos xenoniga rahuldab. Vist peab Turbsi autot pimedas testima ja märjal maanteel.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raivo
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.05 08:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MaQQu
C4 S4-l on ka luubid ning stockina on asi meie pimedates öödes pehmelt öeldes masendav.
Esimese asjana panin tuledele vahele releed, valgusjõud paranes, seejärel läksid sisse uued Bluevision pirnid (2tk lähituli, 2tk kaugtuli, 2tk udutuli, 2tk parktuli) ning asi paranes veelgi. Lõpuks kiskusin tule legoks ja tegin asjad nii seest kui väljast piinlikult puhtaks (veelgi parema tulemuse oleks saanud uute klaaside paigaldusega). Nüüd on valgus juba väga hea, st kui tuled puhtad siis teistest autodest mööda sõites on küll väga hea tunne, sest 95%-st audodest on minu auto tuled paremad/valgemad.

PS. loomulikult tegin ka tulede reguleerimise..


Seega, algselt tehasest tulles on vähemalt S4 luubid kehvemad kui tavalised reflektorid, peale mõningast töötlust siiski väga head.


Täiesti õige jutt. Täpselt sama kehtib ka üldjuhul E34 tulede kohta. Kõige parema tulemuse saavutamiseks on mõtekas osta üldsegi uued tuled ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RadioActive
huviline



Registreerunud 01.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.05 09:23 Tsiteeri


kui äri kõrvalt natuke vaba raha tekib, sätin oma kaariku luupidesse ka xenonid sisse, eks siis paistab palju paremaks läheb. lynx-iga saime üks õhtu kokku ja vaadates luubi valgust vs. tavalise valgust on vahe ikka suur.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.05 09:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Vist peab Turbsi autot pimedas testima ja märjal maanteel.
Tee seda! Täitsa sõidetav oli iseenesest. Kui lülitasin kaugtule peale, siis tuli mingi kollane plekk ainult juurde. Samas on kindlasti ka paremaid tulesid!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.05 09:27 Tsiteeri


Mul ei ole küll kogemust C4 tavaliste tuledega aga luupidega olen mässanud küll...

Oma autodel olen vahetanud tuleklaasid - efekt on märgatav. Lisaks veel paigaldnud xenoneid ja tulesid ümber reguleerinud.

Ütleks nii et C4 luuptuli millel on klaas vahetatud ja xenon paigaldatud, on vähemalt kaks korda parem kui 2004 aasta Ford Focuse või E30/36 BMW tavalised tuled...


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tartu<-->Ida
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.05 11:34 Tsiteeri


palju yldse muidu S4/100 uued esituleklaasid maksaksid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.05 11:39 Tsiteeri


Ma enam täpselt ei mäleta aga u. 500-800/1 tk


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 30.12.05 12:55 Tsiteeri


570.- tk S4 tuleklaas.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.05 12:59 Tsiteeri


Võib olla küll. Ostsin kunagi kaks Hella esituleklaasi ja ka uued valged suunatuled (B) ja kokku oli umbes poolteist tuhat krooni.


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Miku
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer EVO 6 TME, BMW E36 M3 EVO

postitati 30.12.05 15:43 Tsiteeri


Ma proovisin luubile ette xenoneid, kuna sügiseste ilmadega tuli lihtsalt enam ei valgustanud.
Xenon aitab ikka tõesti palju.
Ilma xenonita luup näitab kehvemini kui tavalien tuli.
Kuid xenoniga luup on parem kui 2003a Ford Mondeo tuli.
Silweri jutt õige, vahetatud tuleklaasiga on suur vahe valgusvihu tugevusel, kuna endal on ees 1 uus luup ja teine juba kasutatud. Nende kahe valgusvihu vahe oli silmaga nähtav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 30.12.05 17:23 Tsiteeri


Läätsed ise väärivad ka puhastamist - kui ikka pirn läbi läätse enam ei paista, siis hajub kõik valgus laiali


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 02.01.06 16:43 Tsiteeri


Olen ka teinud läbi selle tuled legoks,luubid puhtaks,uued pirnid,uued klaasid ning tulemusega rahul.Xenonite peale ei viitsi enam mõelda ,kuigi nendega saaks veel paremaks.Ainult Osram cool blue H1-d põlesid kuu ajaga läbi.Muidu olid ikka head küll.
Nüüd panin Philips Vision plussid , eks näis.Osramite valgus oli minu meelest parem.
Kas mitte ei pea olema xenon tuledel klaasipesurid ja aut.tulede kõrguse regulaator?Mul näit pole kumbagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.01.06 18:36 Tsiteeri


Mul on lähituled C4 S6 orig. xenonid ei saa aru, et head oleksid, juu siis ongi need luubid mõttetud või peaks ka xenonite puhul midagi puhastama?

täistuled mulle meeldivad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.01.06 18:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aixx
Mul on lähituled C4 S6 orig. xenonid ei saa aru, et head oleksid, juu siis ongi need luubid mõttetud või peaks ka xenonite puhul midagi puhastama?

täistuled mulle meeldivad.


loomulikult on vanal autol suur kasu tuleklaaside ja luupide puhastamisest ka xenoni puhul. Kui hetkel pole eriti rahul, siis peale puhastust jääd kindlasti rohkem rahule. Eriti hea oleks muidugi luupide puhastus + uued tuleklaasid (S6-le peaks need palju odavamad olema kui s4-le)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 02.01.06 18:49 Tsiteeri


See oleneb nüüd sellest kas xenon tulel on tavaline klaas ees või on seal jälle mingi "oma"...


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 02.01.06 21:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Nüüd panin Philips Vision plussid , eks näis.Osramite valgus oli minu meelest parem.

Osrami Cool Blue'le vastab Philipsi valikus Blue Vision, mitte Vision Plus.

Aga jah, need luubid on ikka paras crap küll, ainuke pääsetee on xenon, kuna luupide taha mingeid tavalisi 100W pirne toppides põlevad nad hoopis maha. Efekti mõttes olen isegi luupide peale mõelnud, kuid kui mõtlen maanteesõidu peale, siis las olla parem 100 tavalised tuled. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaljukoll
huviline



Registreerunud 26.04.03
Asukoht: jõgevamaal
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2,5 TDi;Kawasaki kvf 4x4

postitati 14.01.06 11:46 Tsiteeri


tjaa, sai kah tuled aatomiteks kisutud, puhastasin kogu krempli ära kuid jama selles et reflektoril ülevalt pirni kohalt kroomikiht nässus, kas neid reflektoreid uuena ei eraldi saada on või tuleb kogu uus tuli osta??? uuena on nad vist jälle hirmkallid, kas on keegi sama jamaga kokku puutunud?


Mülkad mulle meeldivad raisk ....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Aimar
huviline

Avatar


Registreerunud 21.08.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4

postitati 14.01.06 12:57 Tsiteeri


jah eraldi saab ainult klaasi muu jama eraldi müügis pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kenno112
huviline



Registreerunud 24.10.04
Kasutaja on eemal

Auto: e46 320d 03a.

postitati 25.03.07 20:33 Tsiteeri


kas a 6 98a saab ka tuleklaasi eraldi vahetada
kus seda tööd tehakse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vanavaim
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.07
Asukoht: Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 121kw 2,4 2001a

postitati 27.03.07 06:57 Tsiteeri


kuidas või kui lihtsalt need esituled küljest käivad, tahaks ka puhtaks lüüa. Lähitulede valgusvihk nii nigel, et kole. A6 94a.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.2% - SQL: 58.8%]