Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kompu näitab et paak on tyhi? (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 1602)
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 10.12.05 18:28 Tsiteeri
Kompu näitab et paak on tyhi?



Mure on järgmine...
Panin oma audile kompuutri aga, kuna just olin tankimas käinud siis tean väga täpselt, et panin 20L aga kompu näitab, et L ehk low.
Kuda ma seda õigeks/täpseks saan? :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.05 11:12 Tsiteeri


Äkki siit abi...
http://www.s2central.net/autocheck_01.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 11.12.05 11:18 Tsiteeri


Tsitaat:

In order to calibrate the fuel/range parameter on the Autocheck system, it is necessary to have a full tank of fuel and that the car is parked on level ground. The procedure is a simple adjustment of a potentiometer on the rear of the instrument cluster in order to finely adjust how many litres of fuel the computer thinks are in the full tank. In doing this, it is possible to calibrate the system to the actual amount of fuel in the tank or to include an amount of margin for error - if you are the sort to ignore low fuel warnings for as long as possible and need a certain amount of 'reserve' fuel.


Siit loen nyyd välja, et pean paagi täis panema ja siis hakkama seda pensu näidikut regullima. Aga jama on just selles et pensunäidik ei valeta. Vaid kompu näitab, et bensuga on "LOW"
Või toimib see mõlemal juhul?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Po18
huviline



Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Saku/Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: S4 avant 2.2 tq

postitati 11.12.05 13:25 Tsiteeri


MInul see viga et seda low-i näitab õieti.Kui kütet sisse panen 10l siis näitab et saan sõita 2000 kilomeetrit ja teised näidud ei näita ültse.MIs teha kust viga otsida.Enne töötasid kõikk hästi.


Parim asi maailmas ja veel loodusesäästlik Segway.
Segways.webs.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.05 13:28 Tsiteeri


Ujuk on OK? Olen sellise probleemiga silmitsi seisnud S4-ga, kui bensiinipumpa vahetasin ja ujuk jäi halvasti.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 11.12.05 13:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Ujuk on OK? Olen sellise probleemiga silmitsi seisnud S4-ga, kui bensiinipumpa vahetasin ja ujuk jäi halvasti.

Kust seda ujukit otsida ja kuidas saan veenduda, et see ikka toimib :P Bensu seier mul ei valeta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 12.12.05 09:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: john
Mure on järgmine...
Panin oma audile kompuutri aga, kuna just olin tankimas käinud siis tean väga täpselt, et panin 20L aga kompu näitab, et L ehk low.
Kuda ma seda õigeks/täpseks saan? :(


Ise kysin ise vastan. Kompu vajab lihtsalt sisse sõitmist ja pärast pikka sõitu hakkas see ilusti näitama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 27.12.05 08:44 Tsiteeri


Jätk.

Kas see on normaalne kui ma linnas kompu ära nullin siis hakkab see kohe näitama keskmiseks kytusekuluks 51.9 ehk siis maksimumi? Ja hakkab enda tasapisi alla sealt lugema. Mul jama see et sõidan linnas palju ja ta ei lähegi sealt alla :(
Maanteel läheb ilusti alla ja näitab 7.3-8L 100km-rile.

Oskab keegi komenteerida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 27.12.05 08:49 Tsiteeri


mul näitab ka algul kohalt minnes suuri numbreid, aga siis hakkab kukkuma ja keskmist näitama. Linnas ikka kulu ca 12-13 (2,8 q) 51,9 natuke palju linnas :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 27.12.05 09:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lukas
mul näitab ka algul kohalt minnes suuri numbreid, aga siis hakkab kukkuma ja keskmist näitama. Linnas ikka kulu ca 12-13 (2,8 q) 51,9 natuke palju linnas :D


Ma sõidan suht pisikesi otsi ja sellepärast ei langegi linnas see keskmine. Kas see on normaalne?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 27.12.05 09:16 Tsiteeri


ei see ei ole kindlasti normaalne. Ta hakkab ikka suht kohe kukkuma ja keskmist arvutama.

Kas ta Sul sõitajäänud kilomeetreid ka näitab? Nojah tegelt neid ta arvutab kesmise järgi liitritega vist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Po18
huviline



Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Saku/Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: S4 avant 2.2 tq

postitati 27.12.05 16:28 Tsiteeri


MIna olen iga päev sõitnud aga kompu ei taha ikka midagi näidata.Vahest näitab ja vahest mitte.


Parim asi maailmas ja veel loodusesäästlik Segway.
Segways.webs.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.4% - SQL: 47.6%]