Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: K: difri lukk ja abs (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2094)
margus0000
huviline



Registreerunud 20.02.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a3

postitati 27.11.05 18:57 Tsiteeri
K: difri lukk ja abs



Oskasin ennast täna korralikult lume hange ära uputada ja kui välja hakkasin ronima kasutasin taga tifri lukku ja siit küsimus ,et kas peabki nii olema et kui taga tifri sisse paned siis lülitab abs välja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 27.11.05 19:00 Tsiteeri


peab küll


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 27.11.05 20:47 Tsiteeri


Ni ta on jah,kuid siit mul tekkis veel üks küss.Kui ei ole peal abs-i väljalülitamis nuppu,kas siis saab seda ise panna nii,et võtad dif,lukusti lülitialt need otsad et lülitab end seda kaudu välja Või ajan lolli juttu.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tige Kala
huviline

Avatar


Registreerunud 18.01.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B7 S-Line

postitati 27.11.05 20:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: oleeev
Ni ta on jah,kuid siit mul tekkis veel üks küss.Kui ei ole peal abs-i väljalülitamis nuppu,kas siis saab seda ise panna nii,et võtad dif,lukusti lülitialt need otsad et lülitab end seda kaudu välja Või ajan lolli juttu.;)


Ma nüüd audi kohta ei oska täpselt öelda, aga Opelil saab läbi kaitsmekarbi seda teha st lüliti vahele panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.05 21:23 Tsiteeri


sellest juttu siin


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Timo
huviline



Registreerunud 25.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.11.05 13:24 Tsiteeri


Võibolla loll küsimus - aga milleks seda väljalülitamist üldse vaja on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 15.01.06 23:37 Tsiteeri


Sellepärast, et auto jääb paraku kiiremini seisma ilma ABSita. Ja kui see junn on juba külge topitud, siis võiks vähemalt saada teda välja lülitada...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 16.01.06 10:46 Tsiteeri


kiiremini jääb auto ilma ABS-ita seisma ehk lumes sõites - muudel juhtudel paraku erilist edu väljalülimisega ei saavuta. On ju küllalt teste tehtud antud asja väljaselgitamiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 16.01.06 17:13 Tsiteeri


Kusjuures ka jää peal ja ma ei räägigi rataste plokki vajutamisest. Näiteks minu auto on mul üldse esimene ABSiga isend ja mulle kohe üldse ei meeldi, kuidas see käitub. Audil ju ei lülitu väikese kiirusega välja ka. Aga võibolla harjumuse asi...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 20.01.06 19:29 Tsiteeri


libedal on ABS-il ka teine väga oluline funktsioon - nimelt juhitavuse säilitamine pidurdamisel.
Selle osas ei võida ABS-i väljalülimisega midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.01.06 22:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: oleeev
Ni ta on jah,kuid siit mul tekkis veel üks küss.Kui ei ole peal abs-i väljalülitamis nuppu,kas siis saab seda ise panna nii,et võtad dif,lukusti lülitialt need otsad et lülitab end seda kaudu välja Või ajan lolli juttu.;)


Kui manual, siis anna tuld, kui automaat siis ei soovita. Teises teemas käikude sisse pauguga löömine on oma naha peal tuntud ja see pole kohe mitte tervislik kogu liikurile. Kõvatamiseks kuskil jäärajal ilmselt lihtsam korraks kaitse välja tõmmata :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.8% - SQL: 71.2%]