Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: 2,5 TDi 85kW -96a. mootor soojeneb aeglaselt (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2433)
nojah
huviline



Registreerunud 01.01.05
Kasutaja on eemal


postitati 12.11.05 09:57 Tsiteeri
2,5 TDi 85kW -96a. mootor soojeneb aeglaselt



Mootor saavutab oma töötemperatuuri (90 kraadi) alles 10-15 kilomeetrit sõites. Ülemine lõdvik läheb ruttu tuliseks aga alumine on jahe isegi 90 kraadi juures:( Asi ei parane ka siis kui salongi soojendus üldse välja lülitada.
Kunagi ei läinud ka salong soojaks. Selle tarbeks sai uus salongi radiaator paigaldatud. Eks külmade saabudes paistab kas asjast kasu ka oli.

Küsimus?
Kui kiiresti teie diisel soojeneb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 12.11.05 10:03 Tsiteeri


Täpselt samamoodi kulub u 10-15 km soojenemiseni ja jahedamaga päris soojaks nagu ei läinudki, samas salongi kütab küll. Olen ka mõelnud termostaadi vahetamisele, kuid seni on olulisemat olnud millega tegeleda. Eks vaatan kuidas külma saabudes käitub.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tnx
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 Quattro

postitati 12.11.05 10:22 Tsiteeri


Mul oli sama jama,salong ei läind soojaks,mootor aga küll.Mootor läheb 90-ni alles 10-15 km läbides,aga sooja pukub juba pärast 1-2 kilomeerti läbimist.Vahetasi soendusradika,nüüd läheb ikka tõsiselt kuumaks auto:cool:Termostaati saab ju kontrollida,paned auto külmalt käima,katsud käega lõdvikuid.Termostaadist tuleb välja ju kaks lõdvikut,suur ja väike.Väike läheb suht kiiresti soojaks,suur aga pärast seda kui mootor jõuab 90 kraadi ligi.Kui kohe lähevad mõlemad soojaks,on termostaat kinni jäänd ja jahutusvedelik kohe suurel ringil.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nojah
huviline



Registreerunud 01.01.05
Kasutaja on eemal


postitati 12.11.05 10:32 Tsiteeri


Link kus käsitletakse sama teemat:P
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=4265


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
väike-tom
huviline



Registreerunud 02.05.05
Asukoht: jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: audi A6 1994a.

postitati 01.01.06 18:04 Tsiteeri


A6 1994 TDI 85kw kliimaautomaadiga-kus sellel salongiradikas asub? Kas see sama mille ette salongifilter käib (paremal kojameeste all) või see hoopis mingi kondits.radikas.

Tom.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kaljukoll
huviline



Registreerunud 26.04.03
Asukoht: jõgevamaal
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2,5 TDi;Kawasaki kvf 4x4

postitati 02.01.06 10:26 Tsiteeri


salongiradikas asub ikka soenduse korpuse sees, see kõrvalistuja pool on jah kondi miski vigur sääl, endal just sai lammutatud seda asja, tore töö oli:D


Mülkad mulle meeldivad raisk ....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 03.01.06 08:49 Tsiteeri


Sai termostaat ära vahetatud ja nüüd on 87 kraadi moto töö temp.Aga kui kiiresti soojaks läheb mootor?- kuskil 8km ja on eelpoolnimetatud temp. käes, aga mul on radikad eest ka kinni pandud, varsti läheb moto põhjakate ka alla siis peaks veel kiiremini soojaks minema,tundub et see mõjutab ka mootori soojenemise kiirust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 03.01.06 09:51 Tsiteeri


Ega ju kliimaga variandil (C4 siis ikka) ju salongiõhul filtrit vahel pole?
Otsisin hoolega, aga ei leidnud küll sellist kohta kus see olla võiks.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 03.01.06 10:28 Tsiteeri


Minu omal filtrit vahel pole,mõnedel võib olla,asukoht on selle musta kopsiku taga(külmutus radikas) mis on esiklaasi all kõrvalistuja pool.Seda on siis paremini näha kui ronid kindalaeka all asuvasse luuki kust võetakse õhk siseringlusele(eelnevalt peab see sisse olema lülitatud e. avatud)siis on sealt filtrit näha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
väike-tom
huviline



Registreerunud 02.05.05
Asukoht: jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: audi A6 1994a.

postitati 04.01.06 21:39 Tsiteeri


Seda veel, et küsiks näpunäiteid selle salongiradika lahti võtmiseks-kätte saamiseks. Tänud ette.

Tom.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kaljukoll
huviline



Registreerunud 26.04.03
Asukoht: jõgevamaal
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2,5 TDi;Kawasaki kvf 4x4

postitati 06.01.06 16:28 Tsiteeri


võta minuga ühendust, asun ju samas kandis kus sinagi, televonni nr on profiilis kah olemas, saan äkki nõuga-jõuga aidata.


Mülkad mulle meeldivad raisk ....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.0% - SQL: 58.0%]