Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: elektriaknad (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 2939)
mag
huviline



Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80(B3) 1.6

postitati 28.10.02 12:20 Tsiteeri
elektriaknad



Audi 80-le(või suvalisele) siis jälle ja küsimus kui keegi on pannud siis võiks jagada oma teadmisi ka teistele.

milliseid komponente kasutasid, kust muretsesid(hinnad) ja millised probleemid esinesid(kui esinesid)?

tnx


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 04.11.02 22:37 Tsiteeri


Kui sain aru siis sul B3. Igatahes ei tohiks uksepaneeli taga olla erilist vahet B4´ga.
Endal siis sai pandud el.aknad ette. Sai teemat uuritud palju. Anyway, mina kasutasin A100 mootoreid. Kätte sain nad 500.- eest ning paigaldus koos juhtmete vedamisega võttis aega u. paar tundi.
Seega räägin B4 põhjal kuid peaks olema sama mis B3.
A100 mootorid sobivad sinna hästi kuna kõige tähtsamad asjad ehk trossi paksus ja pikkus on peaaegu õiged. Pikkuses jääb puudu u. 2-3senti aga selle saab kompenseerida sellega et el.mootoril lõikad ühe plastikosa(valge) sellevõrra lühemaks. See on üks nendest otstest kuhu tross sisse jookseb(seal on vedru ka). Ukse küljes el.mootoritele(väh. A100 omadele) kinnituskohti ei ole vaid need tuleb ise puurida(2või 3 auku) aga jälgi et trossid väga pingesse ei jää ja et klaasile ette ei jääks.
Mis puutub juhtmetesse siis eriti hea kui saad kogu juhtmestiku kaasa sest päris keeruline oli mõistada alguses juhtmete tähendusi kui oli ainult mootor ja lüliti. Samas midagi väga hullu, millega hakkama ei saa, ei ole. Kasulik oleks panna ka releed et kui aken all või üleval et siis relee ära katkestab. Mina seda endal ei teinud ning kui vajutada akent üles kui ta juba üleval on siis on voltmeetrilt näha kuidas voldid kukuvad mingi 10 peale. See võib põhjustada põlenud kaitsmeid :)
Ühesõnaga kui sa näitad mulle oma praegust seda mehhaan. mehhanismi siis oskan öelda kas A100 omad sobivad või mitte kuna need on odavamad ja kättesaadavamad kui B3 või B4 omad. BTW. Audi 100 mehh. aknatõstukile ei sobi A100 el. oma. Ümber tuleb vahetada ka tross! :o

Maili kui on lisaküsimusi!

ICE


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 05.11.02 13:49 Tsiteeri


selle jutuga panete mind ka kihelema :P hakka või el akendele mõtlema. ühtlasi äkki oskate ka mehaanilise katuseluugi süsteemi vahetamist elektrilise vastu kommenteerida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 05.11.02 16:28 Tsiteeri


Krt sellega pole Audil kokku puutunud kuid E30 oma küll midagi hullu ei olnud. Kardan et ka Audil see suht iisi

ICE


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ahti
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 3.0 TDI S-line

biggrin.gif postitati 18.11.02 18:07 Tsiteeri


mul juba 4x el.aknd tehasest..........:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 25.11.02 22:13 Tsiteeri


Tahax panna ainult 2x elektriaknad palju see värk umbes maxma läheb:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janek
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Tartu-Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: kuubik + "kaubik" + A3

postitati 03.12.02 23:08 Tsiteeri


Kas keegi oskab soovitada kust saaks osta elektri akna jubinaid. Näitex audi coupele või mingeid universaale


.............
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 04.12.02 17:31 Tsiteeri


dc-ice vist abx:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 04.12.02 17:40 Tsiteeri


Ise aretada tuleb kõige soodsam, nats modimist ja....
Otsi romulatest mootorid ja muu sinna juurde kuuluv. Audi 80/90 nele ja coupe`le peaks ka 100 omad minema.


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 09.01.03 20:22 Tsiteeri


ni, mul ka nyyd tuhin el. akende järgi.
palju 100-lise esimesed aknamootorid-nupud maksta võiks? tuleb ju mingid releed kah vahele ajada. et kas neil ka mingid juhtmed olemas on või tuleb nullist alustada? ma ei tea ju kust toitevoolugi võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ringo1
huviline



Registreerunud 08.04.03
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: 9JJ 850 S4

postitati 18.04.03 23:24 Tsiteeri


jah mul samasugune kysimus nagu eelmisel postitusel....Kus kohast ma toitevoolu neile saan ?


JõuJaam - Autohooldus ja Performance lahendused
info@joujaam.ee
58 55 88 70 / Kadaka tee 185, Tallinn
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 19.04.03 16:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja aR
jah mul samasugune kysimus nagu eelmisel postitusel....Kus kohast ma toitevoolu neile saan ?


Kui kuskilt mujalt ei saa siis on kaitsmeplokis alati mingi reserv olemas,tuleb lissalt testriga veic ringi jalutada seal all.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 19.04.03 22:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja martinjev
ni, mul ka nyyd tuhin el. akende järgi.
palju 100-lise esimesed aknamootorid-nupud maksta võiks? tuleb ju mingid releed kah vahele ajada. et kas neil ka mingid juhtmed olemas on või tuleb nullist alustada? ma ei tea ju kust toitevoolugi võtta.

Põhimõtteliselt kui tehasepoolt seda el. akent pole siis tuleb jah nullist alustada, aga midagi hullu seal pole, ma mõtlen just seda elektrilist poolt (pealegi terve nett on el. skeeme täis ja kui originaalvidinaid kasutad, siis numbrid ja juhtmevärvid kõik peal ja kokkuajamine pole eriline keemja). Mingeid releesi ega asju ei tule, ainuke asi et kui tahad seda mugavust et juhi aken peale syyte sisse keeramist automaatselt allalõppu välja jookseks ja yless tagasi, siis tuleb yks releeplokkikene kah vahele toppida, aga minuarust see pole elutähtis, võib ju seda nuppu veits all kah hoida. Hindade kohapealt oskan aind öölda, et originaalnupp maksab 25 eeku lammaris. Lisaks pead minuarust välja vahetama ka juhipoolse käepideme, millel on siis need nuppude pesad sees ning kõrvalistujapoolse käepideme ülemise otsa plastikkatte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 08.05.03 19:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
selle jutuga panete mind ka kihelema :P hakka või el akendele mõtlema. ühtlasi äkki oskate ka mehaanilise katuseluugi süsteemi vahetamist elektrilise vastu kommenteerida?


Mina paigaldasin oma Audi 100-le kunagi el. luugi. Vaja oli ainult luugi mootorit ja juhet, mis tuli vedada sobiva kaitsme alt mootorini. Mootori massi panin luugi mootori kinnituspoldi alla. Samade poltidega, millega kinnitub vandamehhanism, laheb luugi el. ajam kylge. Muidugi vajad ka uut katet koos lylitiga mootorile. Sain mootori ja katte 300.- eest Ur666-lt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 23.04.11 19:17 Tsiteeri


See küll väga vana teema, aga ei hakkand uut ka tegema.
Küsimus selles, et kui el. aknad juba tehase poolt peal, aga tahaks nüüd sellist asja, et kui ma uksed lukku panen, ükskõik kas signa puldist või võtmega, läheksid lahtised aknad ise automaatselt üles.
Autoks muidu Audi coupe '92.
Olen näind A6 C4 näiteks lähevad automaatselt üles.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.04.11 07:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zack
See küll väga vana teema, aga ei hakkand uut ka tegema.
Küsimus selles, et kui el. aknad juba tehase poolt peal, aga tahaks nüüd sellist asja, et kui ma uksed lukku panen, ükskõik kas signa puldist või võtmega, läheksid lahtised aknad ise automaatselt üles.
Autoks muidu Audi coupe '92.
Olen näind A6 C4 näiteks lähevad automaatselt üles.

See eeldab tavaliselt mugavusfunktsiooni olemasolu. Kas aknad jooksevad üles (ja luuk kinni, kui see olemas on), kui võtmest ukse lukku keerad ja võtit paar sekundit seal lõppasendis hoiad? Sama toimib orig. distantslukustuse puldil nuppu pikemalt all hoides.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 24.04.11 11:38 Tsiteeri


Kummalgi juhul mul igatahes aknad üles ei jookse. Ütleme, et valmidust ei ole, aga kui keeruline ja mil moel oleks võimalik ise selline süsteem teha?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.1% - SQL: 31.9%]