Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: soovitus 2 (Vastuseid: 57 | Vaatamisi: 13023)
ants12
huviline



Registreerunud 27.03.04
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal

Auto: 80q GTE

postitati 02.10.05 11:29 Tsiteeri


Tsitaat:

Staff ja piiratud ligipääsuga teemasid lugeda saav foorumi liige ei ole üks ja sama asi. Klubi liikmeks saad sa juba foorumiga liitudes, kui end positiivsest küljest näitad, saad ligipääsu ka piiratud teemade alla.

aga kaua ma pean niisama member olema,et sinna saada?
tahaks teada kas mina näiteks olen siis näidanud ennast pos. küljest?kui mitte arvestada vb seda antud teemat:(
mu päevaplaan on tõesti nii tihe,et ei ole aega käia kuskil üritusel,et sealt tutvusi hankida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 02.10.05 12:16 Tsiteeri


Niih, sai lõpuks see maraton siin läbi loetud ning avaldaksin lihtsalt oma arusaama selle kohta, mille järgi piiratud ligipääsuga ehk siis liikmete autode teemale ligipääsu antakse(see on minu isiklik arusaam, mitte mingi kindel tõde).

Nimelt soovitakse enne ligipääsu andmist inimest tundma saada seepärast et teada, kas tal on midagit asjaliku öelda. Sest ei ole ju vaja teemadesse postitusi a'la "Uhke auto", "väga tubli", "oleks raha ostaks kah" jne. Need kõik on ju tegelikult täiesti null-infot sisaldavad emotsioonid.

Mina näen ja kasutan seda foorumit siin kui infopagasit. Aga selliste avalike ja mittetulunduslike infopagasitega on kord juba lood niimoodi, et selle aluseks ei saa olla ainult tarbijad ehk siis kasutajad kes loevad ja tarbivad infot. Iga liige peaks ikka ka omalt poolt midagit panustama, ainult niimoodi saab infopagas kasvada.

Siinkohal ilmselt läheb jälle vaidluseks, et ega kõik ei saagi olla kohe alguses targad, et siin "teadust panema" hakkaksid. Aga ei peagi, foorumi kõige informatiivsem ja kasulikum osa(vähemalt minule) pealkirjaga "Tehniline" on ju kõigile avatud. Sealt saab küllaga õppida.

Seega minu arvates osade teemade ("klubiliikmete autod") nö. peitmine teenib just info kvaliteedi huve eelkõige.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 02.10.05 21:57 Tsiteeri


Mis sellest bännimisest kasu on. Isik oma andmeid ei avalikustanud kuigi seda sai talle u2u's teavitatud, et lisagu oma profiili mõni kontakt. Regib ennast jälle natukese aja pärast uue nime all ja läbustab edasi. Sellised on ja jäävad - paratamatus. Ühest võiks teised foorumikasutajad aru saada - sellistega vaidlemine on õli tulle viskamine. Ignoreerimine on parim rohi... las karjub omaette :) Peace! Ja kui vaadata, kus rohkem infot jagatakse, siis on see kindlasti "tehnilise" all, mitte piiratud ligipääsuga threadid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 02.01.07 19:10 Tsiteeri


Üks asi on igatahes selge - sellist isiklike solvangute tasandile laskumist pole siin kellelegi vaja ja selline "seltskond" tuleks resoluutselt paika panna.

Olen ise juba mõnda aega ka põhjanaabrite klubi liige ja siinset foorumit jälginud. Siinpool on ülesehitus ka selline, et "liikmete osa" on vaid neile, kes on klubi liikmed (maksavad liikmemaksu jne) ja mingit sellelaadset õiendamist ligipääsuõiguste üle ei ole, sest asi on üheselt paigas. Tõsi küll liikmete autod on välja pandud ka hoopis mujal ja avalikult kõigile näha...

Hiljuti sai nähtud, mis tehti ühe seltsimehega, kellel oli ilmselt kana kitkuda ühega juhatuse liikmetest (tekstis hakkas ilmnema epiteete stiilis "turkulainen ameeba"). Asi lahendati lihtsalt nii, et tema postitused ja kasutajatunnus kustutati koheselt - tegu oli mingi patoloogilise läbustajaga, kes ka mujal sellega silma on paistnud.

Ma ei tea, kas on siinpool klubirahva keskmine vanus veidi teine või on asi milleski muus, aga sellist jauramist tuleb siinpool harva ette.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 02.01.07 19:19 Tsiteeri


Sellega kaldun tegelikult nõustuma, et selle ligipääsu andmine peaks olema kuidagi selgemalt paika pandud, kui ehk nüüd, kus asi tugineb mingil hetkel ehk mõningasel määral ka mõne isiku suvale.

Kui oleks asi ka selgelt paigas koos selge liikmete nimekirjaga ning liikmete õiguste ja kohustustega ( nagu see oodatav MTÜ iseenesest olema saaks? ), siis saaks asja selgemalt paika panna ja jääks ehk vähem põhjusi virisemiseks a'la "meil on s.tad autod" ( come on - ise on siin vahepeal mitu aega päris jalamees oldud )...

P.S. Suuremate ürituste teema paiknemine piiratud alas on ka iseenesest normaalne - siinpoolgi meil on nii, et liikmemaks annab õiguse osaleda üritustel, mida nendesamade liikmemaksurahadega korraldatakse (iga-aastased suvised rajapäevad + talvine jäärada) - ja kestahes asjalik Audi-inimene on liikmeks oodatud. Kes tunnevad huvi osalemise vastu, neile soovitatakse soojalt liituda ( siinse klubi liikmete arvust annab mingi pildi see, et allakirjutanu liikmenumber on 544 ja rahvast on vaid juurde tulnud - mulk sai selle trikiga ka hakkama ).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Nox
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.06
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 Avant '94

postitati 11.01.07 18:06 Tsiteeri


Võib olla teeme lihtsalt rohkem kohtumisi Tallinnas ja Tartus. Siis varsti oleme kõik tuttavad ja probleem kaob:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ahti221
huviline



Registreerunud 31.05.05
Asukoht: Tartu-Otepää
Kasutaja on eemal

Auto: 2 korda Audi 200 Quattro 20V

postitati 11.01.07 19:14 Tsiteeri


Huvitav lugeda sellist teemat, üks asi aga siiski segab siin, nimelt see bänn oli täiesti mõttetu ja näitab inimeste nõrka kõlge, et kui hakkama ei saa siis lennutame vena lihtsalt välja aga selle asemel, et vennast mitte välja teha kohe minema kupatada!
Väga huvitav on see, et inimesed põevad siin oma autode pärast nii hullult et õudne kohe, imestan et kuidas te julgesite sinna valitud ringi need pildid ülesse panna? Vaadake jutt levib tahest tahtmata, mis kellegi autol on erilist ja mida iganes, kui mitte konkreetse inimese poolt, kes neid autosid näeb vaid hoopis kellegi sõbra kaudu, kes on seda puhtjuhuslikult teada on saanud ja nii see jutt edasi läheb! Ja kui tekivad sellisd probleemid forumis siis on see siililegi selge, et midagi on siin valesti ;)!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
wauzzz
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.03
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 ABK

postitati 15.01.07 11:20 Tsiteeri


Masendav lugemine! Aru ma ei saa, mis peavalu on nende piiratud teemadele ligipääsemisega? Enamus on siin kommenteerinud seda täieliku irooniaga. Milleks siis vaeva näha? Foorum töötab täiesti vabalt ka ilma piiratud teemadesse pääsemiseta!
Reeglid on siin olnud alati ja on senini foorumi olemust kenasti teeninud. imo on asi niigi lihtne. Ei pea tasuma liikmeks saamisel maksu, liitumisel on paljudel profiilid tühjad (ei ole kohustuslik täita) jne jne. Ja mis puutub sellesse, et piiratud liikumises on ainult viimasepeal malli audid, siis see on küll täielik bs. Audiklubisse pole kedagi valitud auto järgi! Ja olen täiesti kindel, et piiratud teemadesse pääsevad ka inimesed kellel on 10, 15 või 20 (või vanemadki) audid! ja vaevalt et ühtki neist on ennem sillastendis kontrollitud ja sõrmega roostejälgi otsitud. :)
Olemas on ju teisi, ka siin eelpool nimetatud foorumeid milledesse saab riputada nii oma auto pilte kui kirjeldusi. Sellel kriitikasõjal pole tõesti mittemingit mõtet. Kui on nii ette seatud siis olgu nii. Politseiga ei lähe ka vaidlema ju et miks ma pean maanteel 90-ga sõitma?

Peace!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.2% - SQL: 42.8%]