Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: soovitus 2 (Vastuseid: 57 | Vaatamisi: 13024)
djstallion
huviline



Registreerunud 25.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SAAB

postitati 01.10.05 18:43 Tsiteeri


pahadeplaneet, sinu vigasest eesti keelest kubisevas ülbitsemisest hakkab juba tõsiselt mõõt täis saama. See ei oleks sinu jaoks esimene foorum, millest sind madalalaubalise möla eest bännitakse.
Eints on täiesti normaalne tüüp, olen temaga isiklikult kohtunud, abi paistad sa hoopiski ise vajavat. Pidasin silmas seda, et mõningane kooliharidus ei teeks ehk paha, ehk tõstaks ka intelligentsi paari pügala võrra.

Black, tänan sind meeldiva avalduse eest! Juurdepääs klubiliikmete autole oleks väga meeldiv, kuid minu jaoks ei ole see foorum ka ilma selleta grammigi halvem.

Timo, aga miks sulle meeldib olla kiunuviunu mees? Teeb see su enesetunde paremaks? Või ikka kangesti kripeldab hinges, et sulle ja paljudele teistele klubiliikmete autosid ei näidata? Ma ei saa aru, milles probleem on? Inimestel ON õigus privaatsusele ja ON õigus otsustada, kellega nad ühe poti äärde istuvad. Kui see klubiliikmete autode foorum asuks mõnel hoopis teisel aadressil, ei oleks sellest kellelegi mingi probleem, aga kuna see asub siinsamas foorumi raames, on kohe häda lahti.

Mis järgmiseks? Iga foorumi tavakasutaja hakkab vinguma selle üle, miks tal ei ole õigust teiste postitusi muuta ja kustutada, teemasid sulgeda jne? Kas järgmisena hakatakse moderaatoriõiguseid lunima? Kuulge inimesed, see ei ole ju ometi normaalne... Need, kes asutasid AC ja siinse foorumi, panid paika reeglid, mis tundusid neile mõistlikud ja õiglased, jääb üle nendega kas nõustuda või mitte. Kui mitte, siis andke minna - foorumeid on ju teisigi, nii et tapab. Minule need reeglid sobivad, ma nõustun nendega ja aksepteerin, sest teatud hulk inimesi on puhtalt fanatismist teinud ära suure ja tänamatu töö, millest ka mulle loendamatuid kordi abi on olnud.

NB! Adminnid! Ma ei tea küll antud foorumi konfimisvõimalusi, kuid sisuliselt peaks klubiliikmete autode teema saama ära peita nende eest, kellel sellele ligipääs puudub. Ehk teemat kui sellist näevadki sisselogides ainult juurdepääsuga kasutajad, ülejäänute jaoks poleks seda justkui olemaski. See lõpetaks ilmselt selle lõputu lunimise ja irisemise.

pahadeplaneet, heade inimeste kannatus hakkab juba katkema...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kollerimees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.04
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 01.10.05 18:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kalev440
kusagilt on meelde jäänud, et umbes 500 liiget omavad juurdepääsu suletud osale. Kollerimees tundub tundvat neid kõiki kui ainult neile oma autot on nõus eksponeerima ja kommentaare auto kohta vastu võtma.Mul on sellest suletud osast savi ja ühtegi foorumi liiget ei tunne (ja kui siin ongi mõni tuttav siis ei oska kasutajanime ja tegelikku kokku viia, ei ole jutuks tulnud) ja minu pärast võivad nad seal kas või pihku lüüa,kui staff on nii otsustanud las nad siis olla seal, internetis on autopilte küll, kui te ilma elada ei saa ;) siin keegi on juba selle mõtte välja öelnud, kui ei meeldi ära kasuta.

kõiki kohe kindlasti ei tunne.Lõunaeestlased enamuses tuttavad.


auto nr 27
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 01.10.05 19:05 Tsiteeri


Heh-heh. Tundub, et "My job here is done". Teema on juba täitnud oma eesmärgi.

Teie, kes te isiklikult kohe solvama hakkasite - see ei ole just väga inteligentne tegevus. Mina ei tahtnud isiklikult kedagi solvata. Vastupidi, väga suur respect Kristole ja Indrole(kuigi ma teda isiklikult ei tunne) selle foorumi paremaks muutmisel ja adminimisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 01.10.05 19:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pahadeplaneet
Tsitaat:
Algselt postitas: kollerimees
keda pead tolaks,tahad äkki kohtuda ja tulen Tartu.Sinu tegusi tean streedi aegadest,kus sind samuti ära bänniti.me räägime siin foorumist,mitte sinu suguelust.Reeglid on kõigile ühed ja palun neid austada!


KÕIK. tahad äkki kohtuda ja tulen Tartu:pole probleemi,mull on sama pikk maa


Anonüümseid avaldusi siin foorumis pole mõtet esitada:cool:


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pahadeplaneet
Bännitud



Registreerunud 09.03.05
Asukoht: tartu lähedal väike maja
Kasutaja on eemal

Auto: b4

postitati 01.10.05 19:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: djstallion
pahadeplaneet, sinu vigasest eesti keelest kubisevas ülbitsemisest hakkab juba tõsiselt mõõt täis saama. See ei oleks sinu jaoks esimene foorum, millest sind madalalaubalise möla eest bännitakse.
Eints on täiesti normaalne tüüp, olen temaga isiklikult kohtunud, abi paistad sa hoopiski ise vajavat. Pidasin silmas seda, et mõningane kooliharidus ei teeks ehk paha, ehk tõstaks ka intelligentsi paari pügala võrra.


pani paika. respektib surmani, mul polegi laupa mul on silmad juuste sees peidus siuksed väiksed terad nagu hiinlasel või japsil enamasti ma neid ei kasuta kuna ei oska.:) ellest ka mu kirjjuvead
Ega sa juhuslikult ehitaja pole?
Mul on väga kahju kõigi pärast keda ma täna 01.10.05 solvasin ja kellest ma täna kui täielik koletis pigem juba jeep üle rammisi. mul on väga kahju ausalt kah:(;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kalev440
huviline



Registreerunud 09.12.04
Asukoht: Tallinn üldjuhul
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI-80 1,8 88a.

postitati 01.10.05 19:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
[

Väga segane jutt ja ma paneks juba selle teema lukku.Kes sul kedagi aidata palus või abi palus.Krt,tõsi on jah see,et viimasel ajal on siia palju virisejaid tekkinud.Minuarvamus on ,et see on väga hea ja abivalmis inimeste kooslus siin foorumis.Näiteks mina ei taha,et minu auto oleks kõigile näha ja kommida.Omadele, miks mitte.Audi pole mul eriline kuid lisad mõningad on vägagi erilised,mida siit paljud omad lõunaeestlased teavad.Nõustun blackiga,et selline asi käib pinda siin ja siis küsiks pahadeplaneedi käest,millega oled aidanud foorumi - klubikaaslasi?Ei taha väga isiklikuks muutuda kuid tean su tegusi piisavalt hästi.


Tsitaat:
Algselt postitas: djstallion


Mis järgmiseks? Iga foorumi tavakasutaja hakkab vinguma selle üle, miks tal ei ole õigust teiste postitusi muuta ja kustutada, teemasid sulgeda jne? Kas järgmisena hakatakse moderaatoriõiguseid lunima? Kuulge inimesed, see ei ole ju ometi normaalne... Need, kes asutasid AC ja siinse foorumi, panid paika reeglid, mis tundusid neile mõistlikud ja õiglased, jääb üle nendega kas nõustuda või mitte. Kui mitte, siis andke minna - foorumeid on ju teisigi, nii et tapab. Minule need reeglid sobivad, ma nõustun nendega ja aksepteerin, sest teatud hulk inimesi on puhtalt fanatismist teinud ära suure ja tänamatu töö, millest ka mulle loendamatuid kordi abi on olnud.

NB! Adminnid! Ma ei tea küll antud foorumi konfimisvõimalusi, kuid sisuliselt peaks klubiliikmete autode teema saama ära peita nende eest, kellel sellele ligipääs puudub. Ehk teemat kui sellist näevadki sisselogides ainult juurdepääsuga kasutajad, ülejäänute jaoks poleks seda justkui olemaski. See lõpetaks ilmselt selle lõputu lunimise ja irisemise.


kollerimees juba üritabki seda teha, wannabemodetseda nimelt. aga klubiliikmete autode teema peitmine on ühest küljest hea idee, kisa jääks vähemaks, teisest küljest uued kasutajad ei saagi teada, et selline teema olemas on kui tekkib tahtmine oma autost rääkida teeb uue teema ja saab vastuseks,et meil on selle jaoks suletud nurgake - otsi omale soovitaja ja siis me võib-olla lubame sul oma autost rääkida:D


Nr.256
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 01.10.05 19:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kollerimees
Väga segane jutt ja ma paneks juba selle teema lukku.


Minu meelest võiks selle teema siin mitte ainult lukku panna, vaid üldse ära kustutada.
Teema kipub pahadeplaneedi hüsteeriliseks karjumiseks muutuma. :(
Kui mõni inimene seda foorumit täna esimest korda külastab, siis jääbki talle mulje, et see on koht, kus peamiselt tegeldakse omavahelise kemplemise ja sõimlemisega. Selliseid kohti, kus ennast niisama anonüümselt ropendades välja saab elada, on internetis niigi piisavalt.
Siin võiks ikka veidi asjalikumat juttu ajada.

PS. Ja internetis on piisavalt ka igaühele nähtavaid pilte Audidest. Kui nagunii teisi klubiliikmeid ei tea, ega tunne, siis pole ju vahet, millise auto pilte vaadata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kollerimees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.04
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 01.10.05 20:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kalev440


kollerimees juba üritabki seda teha, wannabemodetseda nimelt. aga klubiliikmete autode teema peitmine on ühest küljest hea idee, kisa jääks vähemaks, teisest küljest uued kasutajad ei saagi teada, et selline teema olemas on kui tekkib tahtmine oma autost rääkida teeb uue teema ja saab vastuseks,et meil on selle jaoks suletud nurgake - otsi omale soovitaja ja siis me võib-olla lubame sul oma autost rääkida:D

ei ürita tõesti.Reeglid on sellised ja püüan neist lähtuda.Ja veelkord paluks rahu ja sallivust üksteise suhtes.Ettepanek ka minul selline,et kustutage see teema sootuks.
Ilusat laupäeva õhtut kõigile;)
Parimate soovidega kollerimees.


auto nr 27
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 01.10.05 20:25 Tsiteeri


:D ... teema "Natuke naeru vol.5" sai omale tugeva konkurendi, imelik on sellist teemat kohe lugeda AC-st aga laupäeval pole vist inimestel midagi paremat tõesti teha vms. Tunne nagu juba SR-is. Tõsiselt kahju ja halenaljakas sellist jagelemist lugeda.

Tsitaat:
Algselt postitas: kollerimees
Ettepanek ka minul selline,et kustutage see teema sootuks.


Peategelased pole veel kokkutulekult tagasi jõudnud, pool tundi tagasi oli seal veel päris parasjagu audi-sid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kalev440
huviline



Registreerunud 09.12.04
Asukoht: Tallinn üldjuhul
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI-80 1,8 88a.

postitati 01.10.05 20:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tomb
:D ... teema "Natuke naeru vol.5" sai omale tugeva konkurendi, imelik on sellist teemat kohe lugeda AC-st aga laupäeval pole vist inimestel midagi paremat tõesti teha vms. Tunne nagu juba SR-is. Tõsiselt kahju ja halenaljakas sellist jagelemist lugeda.

Tsitaat:
Algselt postitas: kollerimees
Ettepanek ka minul selline,et kustutage see teema sootuks.


Peategelased pole veel kokkutulekult tagasi jõudnud, pool tundi tagasi oli seal veel päris parasjagu audi-sid.


mis kogunemine, mingi audiklubi üritus või mis, kes, kus?


Nr.256
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.10.05 21:07 Tsiteeri


Ma lõpetaks selle delfi valdkonda kuuluva teema selle teatega, et Hr. pahadeplaneet on meie foorumist lahkunud.
Kui inimene ei oska ennast korrektselt väljendada ja peamiseks väljendusviisiks on ropendamine, siis pole tema koht siin. Ja vingujatele teadmiseks niipalju, et reeglid on sellised ja sellisteks nad ka praegu jäävad. Kolm aastat on nad edukalt toiminud ja toimivad ka edaspidi, niikaua kui selleks vajadus on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 01.10.05 21:12 Tsiteeri


tqhq's on üks kdri hea emoticon sellelaadsete teemade kohta
http://www.tqhq.ee/forum/emoticons/bs.gif

Edit: indro viimase posti peale
http://www.tqhq.ee/forum/emoticons/hail.gif


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 01.10.05 22:27 Tsiteeri


loll leiab alati suurema lolli, kes teda kummardab . . .

no anna mõistust!

http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?p=384178#384178


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.10.05 22:44 Tsiteeri


karm, karm, väga karm teemakäsitlus...
Isiklikult olen poolt, et on teema, kus saavad hädalised oma konstruktiivset kriitikat edastada, ilma et see kohe lukku pandaks. Samas mõtetu hala ja roppused ei ole väärt serveripinda.

Teiseks tahan öelda, et olgugi, et AC on ilmselt suurim autoklubi eestis, kasutajahulgaga üle 4000, on minuteada ajaloos seni ainult ÜKS kasutaja "bannitud" täna lisandus siis teine. Loodame, et tendents oleks sama, ehk et järgmise 3 aastaga ei tekiks vajadust rohkem kui 2 kasutajat kustutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
djstallion
huviline



Registreerunud 25.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SAAB

postitati 01.10.05 22:53 Tsiteeri


Hakkasin isegi tunnike tagasi selle peale mõtlema, ning minule teadaolevalt on see AC foorumis viimase aasta jooksul teine bännimisjuhtum. Ju neid siis rohkem polegi. Igaljuhul on siinsed foorumlased ennast väga eeskujulikult ülal pidanud :)

Aga jah, kui kohtuvad alkohol ja lausidiootsus, siis pole ilmselt enam mingit au- ega eetikatunnet.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sermon
huviline



Registreerunud 06.07.03
Asukoht: Järvamaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330xd

postitati 01.10.05 23:09 Tsiteeri


kodanik pahadeplaneet oligi IMO "idioot" nii et aitähh. et ära läks :P

no hard feelings...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ants12
huviline



Registreerunud 27.03.04
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal

Auto: 80q GTE

postitati 02.10.05 07:23 Tsiteeri


ma hakkasin selle varastamise jutu peale mõtlema.Siin ei näe kõik kõigi autosid,öeldakse siin vastuseks, et kurikaelad veavad ära äkki.Aga samas näiteks streetace foorumis on ju autod kõigile näha põhimõttleiselt.Ma ei ole tähele pannud et seal vargapoisid autosid järjest heaks võtaksid.seal on ju täitsa huvitavate autode pildid,jutt jne.mind isiklikult huvitab muidugi mida mingi vend oma autoga ette võtnud et seda kiiremaks teha.Mingid 66 kw-d megatuuningprojektid pole eriti huvitav teema mu jaoks.aga see selleks.
mõtlesin siin ühe ütluse peale et paljudel ca 10 ja vanemad autod,et need varastatakse ära,ostke korralik alarm peale,selle asemel et enda autot mingi lähisnaabri nn tuuninguga ehtida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.10.05 08:05 Tsiteeri


On kogu maailm korporatsioonide vahel ära jagatud on ka foorumimaailm seda. Kes maksab see tellib muusika. Kerge kriitika on muidugi alati teretulnud, kuid kritiseerima kukuvad ikka tavaliselt inimesed kes ei saa asja mõttest aru või leiavad et piisav sõnadelaviin on heaks soovitajaks hea küll. Mul näiteks hetkel polegi audit ja selles osas hoian siin foorumis oma suumulgu kinni. Kuna tegemist on ikkagi audiklubiga, siis liitun üritustega siis kui jälle audi on ja kui ei taha osaleda siis ei mölise ka et teiste autosi või üritusi ei näe. Ma usun et reeglid on alati painutatavad ainult ole ise mees/naine ja teeni see välja. Aegade tagant mäletan siukest klubi nagu porsche klubi mis oli ainult aktiivsete osalejate klubi ja keegi ei köhinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ants12
huviline



Registreerunud 27.03.04
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal

Auto: 80q GTE

postitati 02.10.05 08:32 Tsiteeri


kas see streetrace näide oli vale? ei olnud.
see on lihtsalt vabandus,et äkki siis varastatakse ära.
ma ei mölise,kui ma oma arvamust ei tohi välja öelda mis foorum see siin siis on?see ongi foorumi mõte et inimesed saaksid oma arvamust avaldada ja praegusel juhul oma autodest rääkida.saaks aru kui ropendaks v sõimaks,aga enda arust pole seda teinud.
tundub et siin on rohkem jutuklubi,st käiakse koos ja räägitakse,audid on tahaplaanile jäänud.
arvan et autovargal pole näiteks S2-e,mingit vana quattro kuubikut jne.
see asi võiks olla seaotud ikka sellega et kui inimesel on huvitav auto(praegusel juhul audi) siis see peaks olema põhialus teda teie hulka võtmisel.St et need kes siia inimesi võtavad,peaksid leidma et oh see on huvitav audi,võtame ta omaniku meie hulka,et tänu temale on meie klubi ühe huvitava auto võrra rikkam.
siia võetakse inimesi kes armastavad küll suhelda ja juttu ajada aga kes sõidavad mingi 1.8 plank audi 80-ga.sellistel inimestel pole oma auto kohta mu meelest suurt tarka rääkida midagi sest selliseid on tänavad täis.
kindlasti on siin muidugi audi omanikke kel on huvitav auto,nii et see ei käinud kõigi kohta
mõnes mõttes saan sest staffi hulka võtmisest aru ,aga ei leia et need tingimused 100% õiged oleksid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 02.10.05 08:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ants12

siia võetakse inimesi kes armastavad küll suhelda ja juttu ajada aga kes sõidavad mingi 1.8 plank audi 80-ga.sellistel inimestel pole oma auto kohta mu meelest suurt tarka rääkida midagi sest selliseid on tänavad täis.

Kas sinu arust peaks audiklubisse kuuluma ainult need audid milledel kapoti all turbo ja vähemalt 20 klappi. Teised "võrrid" vaadaku ise kuidas hakkama saavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ants12
huviline



Registreerunud 27.03.04
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal

Auto: 80q GTE

postitati 02.10.05 09:10 Tsiteeri


igaljuhul on need huvitavad audid.arvan et paljusid huvitab nende käekäik palju rohkem kui mingi tavalise A 80 oma


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 02.10.05 09:15 Tsiteeri


Mille jaoks muliseda? Mida annab see mulisemine?
Midagi.
Kõik on konkreetselt ära öeldud/vastatud Hr. Indro poolt, ikka on miskit arusaamatut?
Reegelid on selleks, et neid järgida, mitte rikkuda. Seega, järgida reegleid!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ants12
huviline



Registreerunud 27.03.04
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal

Auto: 80q GTE

postitati 02.10.05 09:18 Tsiteeri


aga eks jah minu ettekujutus tõelisest audiclub-st on teistsugune.
las ta siis jääda nii nagu ta on,vaevalt et midagi muutub


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kollerimees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.04
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 02.10.05 09:27 Tsiteeri


no kustutage ometi juba see teema,ennem kui siia hakkab jälle läbu tekkima.


auto nr 27
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 02.10.05 11:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ants12
kas see streetrace näide oli vale? ei olnud.
see on lihtsalt vabandus,et äkki siis varastatakse ära.

Eks sealt ole neid varastatud ka küll ja küll. Iseasi, kas just foorumist näpuga järge ajades, kuid ka seda ei saa välistada. Tean mitut inimest, kes sealt on oma auto teema lasknud just selles kartuses kustutada. Meil ei ole vaja kellegi ees midagi vabandada, sellised reeglid on tehtud kindla eesmärgiga ja täna lambist piiratud teemasid kõikidele piiramatuks lugemiseks avades tõmbaksime me alatult vee peale kõikidele, kes seni on sinna suht avameelselt oma autost kirjutanud. Pakun, et üle poole sealsetest teemadest palutaks sealt meil omanike poolt kustutada või radikaalselt muuta.

Tsitaat:
Algselt postitas: ants12
tundub et siin on rohkem jutuklubi,st käiakse koos ja räägitakse,audid on tahaplaanile jäänud.

Meil on täiesti asjalik tehniline foorumiosa olemas. Audid on seal igati esiplaanil.

Tsitaat:
Algselt postitas: ants12
see asi võiks olla seaotud ikka sellega et kui inimesel on huvitav auto(praegusel juhul audi) siis see peaks olema põhialus teda teie hulka võtmisel.St et need kes siia inimesi võtavad,peaksid leidma et oh see on huvitav audi,võtame ta omaniku meie hulka,et tänu temale on meie klubi ühe huvitava auto võrra rikkam.
siia võetakse inimesi kes armastavad küll suhelda ja juttu ajada aga kes sõidavad mingi 1.8 plank audi 80-ga.sellistel inimestel pole oma auto kohta mu meelest suurt tarka rääkida midagi sest selliseid on tänavad täis.

Just nimelt selles ongi point, et me ei eelista kedagi auto järgi. Me lähtume alati konkreetsest inimesest. Väga lihtne on omale profiili kirjutada suvaline S-mudel. Keegi ju seda ei kontrolli ja kui me selle alusel mingeid privileege jaotaksime, polekski seal vist teisi autosid. Meil ei ole S-club, meil on audiclub, mis seega koosnebki kõikidest Audidest. See, milline mudel kellegi arvates huvitav on, jäägu iga lugeja enda otsustada.

Tsitaat:
Algselt postitas: ants12
kindlasti on siin muidugi audi omanikke kel on huvitav auto,nii et see ei käinud kõigi kohta
mõnes mõttes saan sest staffi hulka võtmisest aru ,aga ei leia et need tingimused 100% õiged oleksid

Staff ja piiratud ligipääsuga teemasid lugeda saav foorumi liige ei ole üks ja sama asi. Klubi liikmeks saad sa juba foorumiga liitudes, kui end positiivsest küljest näitad, saad ligipääsu ka piiratud teemade alla.

Ei viitsi sama asja jälle teiste sõnadega üle seletada, loe ka seda teemat.

Tsitaat:
Algselt postitas: kollerimees
no kustutage ometi juba see teema,ennem kui siia hakkab jälle läbu tekkima.

Ei kustuta ja ei lukusta ka veel just nimelt selle eesmärgiga, et staff ei ole tegelikult punt diktaatoreid, kes suvaliselt keelavad, käsevad, poovad ja lasevad. Las see teema olla seni avatud, kuni kellelgi midagi konstruktiivset veel öelda on. Kui sama ülalpool arutletud teksti jälle ja jälle põikpäiselt tatti pritsides kordama hakatakse, siis paneme tõesti lukku ära. Seega mõelge nüüd 3x, enne kui siia kirjutate.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 80.0% - SQL: 20.0%]