Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Klubi kleepsuga jama... (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 3721)
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

shocked.gif postitati 18.06.03 19:22 Tsiteeri
Klubi kleepsuga jama...



Kas keegi on veel taheldanud, et parast klubi kleepsu installi, kipuvad paljud vòidusòitu alustama?!? Krt, enam ei saa ykski paev nii, et ei pea kellegagi vòidu rebima hakkama! Eile naiteks yks jargisòitev Passat vòttis vastassuuna voondisse kohe peale 70 ala lòppu ja hakkas mòòduma, kuigi kiirendasin normaalselt. Lasin rahulikult kiirusel kasvada 160 km/h, Passat ikka vastassuuna vòòndis. Siis hakkas selgeks saama, et vend pòhimòtteliselt yritab... 180 ja katsub mòòduda! Hing kargas tais, lapats laks pòhja ja lahti ma seda enne ei lasknud kui 230 peal oli. Tegin paari kildise vahe sisse, siis lasin kiiruse alla. Passati mees jòudis jargi, sama stsenaariumi kaudu kordus asi 3 korda. Siis pidin ara keerama ja lasin kiiruse alla, Passat jòudis jarele sòitis kòrvale ja lootis vist revanshi saada. Tana umbes sama lugu Audi 90 vastu.
Tea, kas tuleks kleeps maha vòtta vòi???:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 18.06.03 19:25 Tsiteeri


kleepsu viga see nyyd kyll mu arust pole, kui disko olex ees olnd, keda sa siis olex syydistand, ka kleepsu?
kui ikka ise normaalselt sõidad, siis ei rebi suga keegi ju vaid möödub ju:D
no offenc.... ise samasugune :D


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 18.06.03 19:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Marko(CCE)
kleepsu viga see nyyd kyll mu arust pole, kui disko olex ees olnd, keda sa siis olex syydistand, ka kleepsu?
kui ikka ise normaalselt sõidad, siis ei rebi suga keegi ju vaid möödub ju:D
no offenc.... ise samasugune :D


Ega ma kleepsu nyyd vaga tòsiselt ei syydista! Ja kui paljudel on NII KIIRE, et 180 km/h liikuv auto jalgu jaab???;)

PS! Mòòdumine mind ei hairi, v.a. juhul kui ma ise samaaegselt kiirendan ja keegi mòòda tikub sòitma!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 18.06.03 20:01 Tsiteeri


njah....
kas mul lihtsalt liig armetu auto...
või maal ple selliseid rallimehi...
mina ple küll täheldand et keegi midagi aretada üritaks...
sõit ikka samasugune nagu varemgi...
ja kui keegi ristmikel miskit ehitada üritab...ehitagu mu pärast...mina tallan 50km/h-ni ja sis edasi korralikult...
jõudu rullnokkadele aind sooviks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 18.06.03 20:12 Tsiteeri


Jutu jatkuks, et ma ise pole mingi eriline kihutaja ja yldjuhul pean kòigist reeglitest kinni. Jalakaiad naiteks lasen alati yle tee. Aga ylbajatele minu arvates tuleb siiski koht katte naidata ja seda just nende oma vahenditega! Vòi kuidas?;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ur666
huviline



Registreerunud 27.12.02
Asukoht: Viljandi mk
Kasutaja on eemal

Auto: A8,ur&coupeQ 20v

postitati 18.06.03 20:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tonny
njah....
kas mul lihtsalt liig armetu auto...
või maal ple selliseid rallimehi...
mina ple küll täheldand et keegi midagi aretada üritaks...
sõit ikka samasugune nagu varemgi...
ja kui keegi ristmikel miskit ehitada üritab...ehitagu mu pärast...mina tallan 50km/h-ni ja sis edasi korralikult...
jõudu rullnokkadele aind sooviks :)

ullemat maakohta nagu viljandimaa annab otsida


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 18.06.03 20:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ur666
Tsitaat:
Esialgne postitaja tonny
njah....
kas mul lihtsalt liig armetu auto...
või maal ple selliseid rallimehi...
mina ple küll täheldand et keegi midagi aretada üritaks...
sõit ikka samasugune nagu varemgi...
ja kui keegi ristmikel miskit ehitada üritab...ehitagu mu pärast...mina tallan 50km/h-ni ja sis edasi korralikult...
jõudu rullnokkadele aind sooviks :)

ullemat maakohta nagu viljandimaa annab otsida


Hhhhhh!!!!!!!!!!:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 18.06.03 20:20 Tsiteeri


kiirendajatega pole kyll probleemi olnud...ainuke probleem on see olnud et mitmed audivennad on vahtinud mu tagaakent pika suuga....hea tahavaate peeglist jälgida kuda vennad loevad kleepsu tagaaknalt :D :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 18.06.03 20:36 Tsiteeri


viljandimaa ?????
oled kuulnud sellistest asulatest nagu Lüübnitsa, saatse, võmmorski jne ????
käi need kohad läbi ja siis ütle kus on maakoht :)))
SRY: OT


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ur666
huviline



Registreerunud 27.12.02
Asukoht: Viljandi mk
Kasutaja on eemal

Auto: A8,ur&coupeQ 20v

postitati 18.06.03 20:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Skeldo
kiirendajatega pole kyll probleemi olnud...ainuke probleem on see olnud et mitmed audivennad on vahtinud mu tagaakent pika suuga....hea tahavaate peeglist jälgida kuda vennad loevad kleepsu tagaaknalt :D :D

Viljandimaa kiirendajatega jah:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 18.06.03 20:43 Tsiteeri


Üritan uuest satsist omale kah kleepsud saada, eks siis näe mis toimuma hakkab;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Miki
huviline

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf 3 VR6

postitati 19.06.03 01:14 Tsiteeri


mul kleeps pole veel pealgi, kuna isa on nii laiska, et ei saa töö juures autopesu peale löögile või siis unustab ära.. no on laiskvorst:P peab vist ise kohale minema ja tegelema asjaga;)


Autoorienteerumine -> http://autoori.pri.ee Foorum -> http://autoori.pri.ee/foorum
Adman Studio OÜ -> reklaamkleebised, kristallkleebised, autode kleepimine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 19.06.03 06:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Miki
mul kleeps pole veel pealgi, kuna isa on nii laiska, et ei saa töö juures autopesu peale löögile või siis unustab ära.. no on laiskvorst:P peab vist ise kohale minema ja tegelema asjaga;)


Pesuga on tuuga jah!!!


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 19.06.03 07:02 Tsiteeri


Äkki kimas sellepärast järel et kleeps hakkas meeldima?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 19.06.03 07:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja quattromees
Tsitaat:
Esialgne postitaja Marko(CCE)
kleepsu viga see nyyd kyll mu arust pole, kui disko olex ees olnd, keda sa siis olex syydistand, ka kleepsu?
kui ikka ise normaalselt sõidad, siis ei rebi suga keegi ju vaid möödub ju:D
no offenc.... ise samasugune :D


Ega ma kleepsu nyyd vaga tòsiselt ei syydista! Ja kui paljudel on NII KIIRE, et 180 km/h liikuv auto jalgu jaab???;)

PS! Mòòdumine mind ei hairi, v.a. juhul kui ma ise samaaegselt kiirendan ja keegi mòòda tikub sòitma!


aga milles probleem, kui sinust just kiirenduse peal mööda minna tahetakse? mind see küll ei sega, juhul kui muidugi mööduja pärast minu ees uimerdama ei hakka. sõida oma tempoga ja las teised mööduvad kui tahavad:) igast pisiasjast ei tohiks enda häirida küll lasta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 19.06.03 08:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja quattromees
Jutu jatkuks, et ma ise pole mingi eriline kihutaja ja yldjuhul pean kòigist reeglitest kinni. Jalakaiad naiteks lasen alati yle tee. Aga ylbajatele minu arvates tuleb siiski koht katte naidata ja seda just nende oma vahenditega! Vòi kuidas?;)

Reeglitest võib ju kinni pidada, ka mina olen see vend kes jalakäijad üle laseb ja muidu viisakas püüab olla. Selle vahega, et möödasõitu ma ei takista ja selliseid teema alguses kirjeldatud ohtlikke olukordi ei loo ega osale nende loomises. Kuid eks see olegi vist nii, et targem annab järele. Või siis nõrgem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janek
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Tartu-Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: kuubik + "kaubik" + A3

postitati 19.06.03 08:29 Tsiteeri


Sry. OT
Mis nende viljandimaa kiirendajatega on??? :P

Tsitaat:
Esialgne postitaja ur666
Tsitaat:
Esialgne postitaja Skeldo
kiirendajatega pole kyll probleemi olnud...ainuke probleem on see olnud et mitmed audivennad on vahtinud mu tagaakent pika suuga....hea tahavaate peeglist jälgida kuda vennad loevad kleepsu tagaaknalt :D :D

Viljandimaa kiirendajatega jah:mad:



.............
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 19.06.03 08:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:

Reeglitest võib ju kinni pidada, ka mina olen see vend kes jalakäijad üle laseb ja muidu viisakas püüab olla. Selle vahega, et möödasõitu ma ei takista ja selliseid teema alguses kirjeldatud ohtlikke olukordi ei loo ega osale nende loomises. Kuid eks see olegi vist nii, et targem annab järele. Või siis nõrgem.


Mina kuulun ikka nende targemate sekka (loodetavasti :D).

Naisevend tegi ükskord kavala triki "rullikatele", kes temaga "võistelda" maanteel soovisid.
Ta ka armastab muidu kiiremat sõitu, kuid ikkagi mõistuse piirides. Ükskord maanteel sõitsid siis rullmehed kõrvale ja üritasid teda panna võidu sõitma. Poiss alguses mängis nendega: sõitis korraks mööda ja siis jälle normaalselt. Vennad kohe pöördes: kihutasid järgi ja kohe jälle kõrvale. Siis naisevend otsustas neid natuke "karistada" :D. Ta teadis, et paari kilomeetri pärast mõõdavad pollat kiirust :D:D:D. Tegi siis näo nagu hakkaks jälle kiirendama, andis natuke gaasi ka. "Rullid" kohe kimaga ees minema ....... :D ja otse sisse pollade radarisse.:D:D:D


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 19.06.03 09:18 Tsiteeri


IRW:D:D:D
Rullid võisid ikka päris tigedad olla, ja oleksid veel tigedamad kui teaksid, et neile meelega k--id taha tõmmati:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mulds
huviline



Registreerunud 29.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audita

postitati 20.06.03 06:16 Tsiteeri


ple veel keegi linnavahel kleepsu nähes kuidagi tõmblema hakanud.
võibolla viga selles, et hommikuti ummikud ja õhtul töölt kodupoole sõites ise selline uim, et ei pane kellegi "üritusi" tähele.
samas veits nooremana oli ka mul alati kuhugile kiire:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 20.06.03 12:27 Tsiteeri


nähh, mis asi on "rullikas" ? sry OT?
nokatsiga kuli Coupes kah "Rullikas" ju :D


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 20.06.03 12:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Marko(CCE)
nähh, mis asi on "rullikas" ? sry OT?
nokatsiga kuli Coupes kah "Rullikas" ju :D


Sry, Marko, et ennast Sinu jaoks arusaadavamalt ei väljendanud :D

Aga ei viitsi ka praegu seda teha :cool:


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 20.06.03 12:53 Tsiteeri


ma sis järelikult rullika musternäidis... :D
nokats, raieluba ja suits hambus :)
aga et kleepsu pärast miskit tõmblemist oleks???
ple kohanud...vähemalt ei ole aru saanud et tõmblemine klepsu pärast oleks olnd :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 20.06.03 18:48 Tsiteeri


NO PANIC!
Kleeps oli hea pealkirja alustamiseks jne! Kleepsu SYYd pole kyll kusagil, lihtsalt irooniliselt ajasin vòidusòitu alustanute ajendiks kleepeka!:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 27.06.03 11:24 Tsiteeri


Quattromehega sarnane lugu juhtus siis ka minuga Tallinna linnas. Nimelt Järvevana lennujaamapoolse Statoili jaama juures sõitis selja taha hallikas-hõbedane Audi 80 B4 (vahtralehega). Rohelise tule süttimisel hakkas poiss kuidagi imelikult tõmblema autoga, istus oma ninaga minu pagassis kinni ning üritas kogu aeg mööda söösta. Kuid kuna liiklus oli tihe, siis see nii kergelt ei õnnestunud.
Peterburi maanteel, Autobaasi juures (võin nimetusega eksida), tuleb juurde paremal pool 3. rida baasi juurde pöörajatele ning sealt ära sõitjatele. Seal siis see Audi sööstis sellele reale. Alguses arvasin, et ta pöörabki autobaasi sisse, kuid siis vaatan imestusega, et kutt kihutab edasi. Naine mul küsis juba, et kuhu see loll ronib!? Kuid ta ei suutnud piisavalt kiirendada, et minu ees olevast Volvost ette jõuda ja õigele rajale pöörata, siis oli ta sunnitud pidurdama ja järsu liigutusega minu ette ennast sättima.
Elcoteq'i ristmikul vasakpööret tehes alustas ta sõitu kõvasti enne punase kustumist :mad:

Jääbki arusaamatuks, kas tal oli tõesti nii kiire või tahtis ta Audiclubi liikmele lihtsalt näidata oma sõiduoskust ja kiiret reakstsiooni :D

Või tekkis tal samasugune refleks nagu mõnel "seltsimehel" rooli taga, kui kaunist neiut näeb seismas tänaval: peab ennast näitama kuidagi, kas siis kummi vilistama või kuidagi teist moodi autoga eputama :D


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 77.4% - SQL: 22.6%]