Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Klubi kleepsuga jama... (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 3722)
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 27.06.03 14:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja kopamees
Quattromehega sarnane lugu juhtus siis ka minuga Tallinna linnas. Nimelt Järvevana lennujaamapoolse Statoili jaama juures sõitis selja taha hallikas-hõbedane Audi 80 B4 (vahtralehega). Rohelise tule süttimisel hakkas poiss kuidagi imelikult tõmblema autoga, istus oma ninaga minu pagassis kinni ning üritas kogu aeg mööda söösta. Kuid kuna liiklus oli tihe, siis see nii kergelt ei õnnestunud.
Peterburi maanteel, Autobaasi juures (võin nimetusega eksida), tuleb juurde paremal pool 3. rida baasi juurde pöörajatele ning sealt ära sõitjatele. Seal siis see Audi sööstis sellele reale. Alguses arvasin, et ta pöörabki autobaasi sisse, kuid siis vaatan imestusega, et kutt kihutab edasi. Naine mul küsis juba, et kuhu see loll ronib!? Kuid ta ei suutnud piisavalt kiirendada, et minu ees olevast Volvost ette jõuda ja õigele rajale pöörata, siis oli ta sunnitud pidurdama ja järsu liigutusega minu ette ennast sättima.
Elcoteq'i ristmikul vasakpööret tehes alustas ta sõitu kõvasti enne punase kustumist :mad:

Jääbki arusaamatuks, kas tal oli tõesti nii kiire või tahtis ta Audiclubi liikmele lihtsalt näidata oma sõiduoskust ja kiiret reakstsiooni :D

Või tekkis tal samasugune refleks nagu mõnel "seltsimehel" rooli taga, kui kaunist neiut näeb seismas tänaval: peab ennast näitama kuidagi, kas siis kummi vilistama või kuidagi teist moodi autoga eputama :D

Selliseid idioote leidub paraku küll ja küll. Saan aru kui tõesti koperdavast autust sedasi möödutakse, kuid tihedas liikluses...? Alles hiljuti nägin u. sarnast debiilikut, üritas tondi ja tammsaare ristis vasakpöörderajalt bussist mööda trügida. Seisin just teiselpool risti foori taga ja vaatasin, et kuradi napilt läks. Vihale lausa ajavad sellised kes oma rahuldamatuse tõttu ka teiste elusid ohtu seavad! Too oli muide ka miski punase audiga.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
m1ra
huviline



Registreerunud 07.07.03
Asukoht: tartu - tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,5 tdi quattro

postitati 12.07.03 18:01 Tsiteeri


ma tahan ka kleepekat :'( kust ma saan???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 13.07.03 11:03 Tsiteeri


MarkoCCE käest peaks saama.
otsi ta siit üles :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.6% - SQL: 59.4%]