Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10
Autor:
Pealkiri: Rekordürituse järelkaja ja PILDID (Vastuseid: 246 | Vaatamisi: 61354)
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 04.08.05 11:41


Tsitaat:
Algselt postitas: Suun
Kahjuks see ei olnud kellegi vilja põld see maalapike oli lennuväli!!!!


Vat ei saa nüüd kohe mitte selle lause mõttest aru?
Et lennuväljal nagu siis võiks niimoodi?
Ning lisamärkusena, peale lennuväljalt maha sõitu läks tee üle eramaa kus kogu see seltskond ikka suht mõnusalt tolmutas vähemalt ühe teeäärse majapidamise ära.

Lisaks veel maanteele välja keeramine. No tule taevas appi tahaks selle peale karjuda. Üritasin küll seal mingil hetkel natukene liiklust reguleerida, aga ikka leidus neid kes arvasid, et neil on põlluvaheteelt eesõigus maanteele keerata seal liikujate ees. Oli ikka suht masendavaid ette keeramisi. Ning tekkis küsimus paljudele juhtidele (ca 90%'le neist kes seda teed kasutasid), kas tõesti see rekordiürituse ajal kolonnis sõitmine oli NII PIINAV, et peale üritust pidi autost viimast võtma. Asfaldile keerates vist oli paar autot kes ratast asfaldil kraapima ei lasknud. Tekkis täpselt tunne, et järgmine kord sellist ürituste tehes peaks igale juhile enne äraminekut lusikatäie palderjani rahustuseks sisse söötma. :mad:


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Menthor
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.08.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audid

postitati 05.08.05 09:50


Üritus oli tore ja järgmine aasta ka kindlasti kohal, kui see toimub ja on võimalus. Ise olin nr. 37 ja isegi paarilt pildilt auto leidnud :) Tänud korraldajatele ning tore, et nii palju rahvast viitsis kohale tulla. Muidugi tänud ka neile, kes pilte ja videosid tegid... eriti nendele, kes püüdsid kõiki peale võtta ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 05.08.05 11:12


Niisiis...viskaks ka ühe postituse sekka.
Ettevõtmine oli piisavalt suur, et mõne koha peal muretsema panna :)

Tänud grupp1: Black, kes mulle edasi-tagasi sõiduks küüti pakkus (õlled tulevad suvepäevadel:)).

Tänud ja aplaus grupp2: tvc, merli, kristi, cam a.k.a marili a.k.a mari :D, merle (oli vist?). Nad kõik tegid registratuuris eriti vinget tööd, alustades laudeda tassimisega :P. 30 autot polnud üldse probleem :). Tublid. Aplodeerime.

Tänud ja aplaus grupp3: Ice, rass, meemees, tonny, lorrap, diversion (ja kaasas olnud naine), Black, pprz, kopamees, kala, AudiTeam, j6uvanker, MaQQu ning veel ehk mõni kes esimese hooga ununes. Tõuseme püsti ja aplodeerime - saite superhästi hakkama, mehed.

Päev oli kena, ilma soosis igati õige ajani :). Showd sai nii enne, kui ka pärast üritust :)
Kõige asisem asi on kogemus, mis asjast saadud.
Kena.
Tubli audiclub.ee seltskond.

Kaaku


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reemet16
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.05
Asukoht: Tallinn/Tartu/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 - V6 - 110 KW

postitati 06.08.05 13:05


Tsitaat:
Algselt postitas: catman
Huvitav kas Viljandist ka keegi kohal oli.
Ise käin igapäev sellis pilguga ringi, et näeks vähemalt ühte audit millel oleks veel peale minu number klaasi peal.
Kuid siiamaani ei ole veel näinud, kuigi audisid olen ikka palju palju näinud.

No mina olen Tallinnas ka ikka vahtinud audide klaasile. Aga ainukesed ürituse numbriga autod, mida näinud olen on minu enda ja selle sõbra oma kellega koos üritusel käisime:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 06.08.05 13:24


;););)Pidin oma autolt kustutama numbri 79 aga teades seda kus elan oleks mul hommikuks ilmselt poolik tellis aknas kui paistaksin oma autoga välja sadade teiste seast;););)

Ps muide sõidan iga jumala päev Tallinas


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reimo
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Peugeot 508SW, A4 B5

postitati 06.08.05 13:45


Kahjuks minul nüüdseks nr.224 maha kulunud.
:(:(:(:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vader
huviline



Registreerunud 12.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1,8Tfsi , VW Passat varjant 2.0TDi 2008a.

postitati 06.08.05 14:45


197 siiani klaasil ja ei ole plaanis seda sealt puutuda :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sermon
huviline



Registreerunud 06.07.03
Asukoht: Järvamaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330xd

postitati 07.08.05 11:29


Lisan siis ka mõned pildid :)
http://rekord.flm.pri.ee/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
putukas007
huviline

Avatar


Registreerunud 29.04.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2.6

postitati 07.08.05 12:50


viljandist pole tõesti olnud näha ühtegi rekordürituse numbriga audit....ise olin 70 ja number siiani alles....niikaua kuni ära kulub...:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zagaja
huviline



Registreerunud 06.09.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A-200 20v 162kw turbo quattro avant

postitati 07.08.05 22:29


tore üritus. oleks võimalusel isegi tulnud. aga juhtus igapäevaelus silma juhus, kus 19-nest järjestikusest autost olid 17 VW passatid. rivi rikkusid ära kaks audi 100 avant´i. muidugi oli rivi pikem ja ka passateid oli rohkem, kuid oli ka teiste markide esindajaid seal juba vahel rohkem kui kaks.

vabandust kõrvalepõike pärast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erky
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.03
Asukoht: järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi TT 1,8T 132KW 1999a.

postitati 08.08.05 20:04
...



numbrit näete minuomal veel järgmine aastagi sest ei ole plaanis teda see aasta enam liigutada .... seisab teine katuseall pakkudel juba ja ootab järgmist suve ....


roolin nii kuis jaksan ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 09.08.05 21:30


Niisiis natukene uudiseid või nii.

KumaFoto on valmis teinud ühe ilusa pildi mis sai raamitud ja on juba osadel toetajatel ilusti kontori seinal ning osadel veel kätte saamata. Ja muidugi anname võimaluse ka klubi rahval see kena foto endale muretseda. Kuna kuidagi tuleb tasuda ka nende fotode eest mis läksid ürituse toetajatele, on foto tüki hinnaks 75.- krooni.


Ja foto ise siis selline:



http://foto.kuma.ee/orderpics/galeriipics/0819D7791D381D2/bigthumbs/veeb_tellitav_a4.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
susservusser
huviline

Avatar


Registreerunud 05.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi coupe

postitati 10.08.05 15:12


http://www.pilt.ee/view/514230
Veidi hilinenult,kuid siiski ka siitpoolt mõned pildid.
Üritus oli ülikõva:cool:Korraldajatele tänud :)Olite tublid & ettevõtlikud.Tuleval aastal kindlasti jälle.Siis juba 1000-e AUDIGA

Olin numbriga 166.Kahjuks kulus see aga autopesu käigus ära:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.08.05 21:45


Lisan rekordiüritusel osalenute laste värvitud pildid.

http://pildid.audiclub.ee//maqu/2005.07.30_Guinessi_lapsed/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alando
huviline

Avatar


Registreerunud 15.06.05
Asukoht: Tallinn/Muhu/Orissaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5 tdi: Bmw 528i

postitati 16.08.05 21:29
Rekordürituse järelkaja ja PILDID



Üritus oli mega, suured tänud korraldajatele ja kõigile kes viitsisid kohale tulla! Minu number oli 140, kuid see on kahjuks juba maha kulunud. Lisan ka mõned pildid: http://www.pilt.ee/tarvis1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kollerimees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.04
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 19.08.05 10:36


Kas midagi tulemustest pole juba kuulda,olgu nad siis head või halvad?


auto nr 27
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 19.08.05 14:56


Ma ei ole küll õige inimene rääkima, aga kahtlustan, et ametlikust tulemusest võime rääkida alles jõululauas verivorsti järades.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
goblin
huviline

Avatar


Registreerunud 18.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: nelivedune

postitati 19.08.05 21:44


http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=298614 ??????


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 19.08.05 23:03


täpselt nii need lood kahjuks on ....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kalver6
huviline



Registreerunud 13.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 2,6 avant

postitati 20.08.05 21:57


krt asja kallal on ju vaeva nähtud ja higistatud...asi võiks ikka ka kirja saada seal quinesssis!!!!!!!!!!!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kalver6
huviline



Registreerunud 13.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 2,6 avant

postitati 20.08.05 22:00


sakslsaed katsugu arvuliselt üle lüüa....järgmine aasta teeme ikka pikka puuga neile......AUDICLUB.EE ruulib


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kollerimees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.04
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 21.08.05 17:40


Muideks mu klaasil oleva numbriga sai nalja,algul ei jaganud ise kah matsu välja,milles asi.Käisin tartus nightracel ja seal oli vaja piletid osta,mind aga juhatati võistlejatega ühte parklasse kus pileteid ei tahetud.Koht oli superideaalne ja alles pärast märkasin,et ka võistlejatel sellised numbrid peal aga ainult veidi laiemad valged:D


auto nr 27
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 21.08.05 18:22


Kuigi mind kohal pold sest ma ju nüüd vokkarimees aga äkki oleks järgmine kord mõtekas teha iga mingi 8m tagant kriidiga jutt ette, siis lihtsam pikivahet jälgida :)


Endine "insche"
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiGirl
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 08.09.05 11:11
Väike lubadus!



Osalesin ka nagu kord ja kohus rekordüritusel oma autoga - milleks muidugi AUDI. Ja mind on juba pikalt kummitama jäänud üks lubadus mille sõbrannale sinna sõites andsin. Me kõik tüdineme millestki ja kui veel aasta tagasi olin veendunud, et minu jaoks on auto vaid AUDI siis viimased paar kuud olen leidnud endale ühe uue lemmiku, milleks on Mini Cooper S. Aga kui koos Nurmsi lennuväljale sõitsime siis lubasi, et kui selle üritusega pääsema guinessi raamatusse siis ei osta ma endame mitte ühtegi muud autot kui AUDI. Nimet mu sõbranna oli sellel ajal ka vaid audi fänn. Peale seda üritust on mu auto mulle nii armsaks saanud, et ei suuda küll teda maha müüa.

Ilusat suve lõppu!
Armastan oma autot!!!!;);)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.04
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C3 1.8T aeb Quattro

postitati 12.09.05 14:17


See A4 on ilus!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.7% - SQL: 57.3%]