Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10
Autor:
Pealkiri: Rekordürituse järelkaja ja PILDID (Vastuseid: 246 | Vaatamisi: 61351)
jboy
huviline



Registreerunud 24.09.03
Kasutaja on eemal

Auto: A6 QUATTRO

postitati 02.08.05 18:44
äge värk aga..



lisan ka tunnustuse tegijatele, hea idee, hea orgunn

küsiks siiski veelkord staffilt lisainimese kohta autos...

läks nagu liiga tõsiseks see lahterdamine ja kaaslaste
mahajätmine platsile (mul polnud pikka aega foorumi külastusvõimalust, seega ei teadnud uusi reegleid)
võtsin kaasa oma raseda naise
ta on äge pliks ja talle meeldib käia kaasas sellistel sündmustel (vaatamata oma praegusele seisule)

tüdruk jäi muidugi kurvaks, kui pidi maha jääma,
polnud seal eriti mugav olla ja kogu värki raadiost kuulata,
selle asemel - et olla asja sees - need teeäärsed lehvitavad inimesed ja sõit ise ju olid väga meeleolukad

tasuks järgmisel korral (?) äkki kaaluda varianti, et
tegu ei oleks ülitõsise juhikeskse sündmusega, vaid võimalusega koos osaleda milleski lahedas

nr 275 (number ka endiselt klaasil)

jan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
allud
huviline

Avatar


Registreerunud 19.04.05
Asukoht: Pärnu /Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7

postitati 02.08.05 19:15


Nr210 n'gi isegi yhte väsinud rekordi meest mirages puhkamas mees oli ikka laipväsinudja kell oli juba siis 2 öösel


Pehme mööbli tootmine ja müük

Diivani voodid
www.empak.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tvc
huviline

Avatar


Registreerunud 26.08.03
Kasutaja on eemal

Auto: audi ;)

postitati 02.08.05 19:20


Tsitaat:
Algselt postitas: Suun
Huvitav vaade oli see tõesti kui paarkümmen autot üle põllu kimasid.Ise olin kah seal pundis:D


... häh... see polnud ju eriti cool... või sain ma valesti aru?
et nagu arutult üle teise mehe põllu mitmekümnekesi striitreissi teha? et mis arus oli, küsiks?

aga noh.. ma olen ju alati siuke skeptiline ja virisev olnud.. :P

aga tegelt ma olen cool... :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.05 19:36


Tsitaat:
Algselt postitas: Suun
Huvitav vaade oli see tõesti kui paarkümmen autot üle põllu kimasid.Ise olin kah seal pundis:D


Cool, onju? Respekt Sulle, mees, diplom ja medal, ma ise poleks selle peale küll tulnud.

ps. loodan, et enamus sai mu mõttekäigust aru, antud teemal pole vaja enam sõna võtta.


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Marili
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.05 19:42


Cam'i pilt

:)

Aitab ühest küll :)

Ja kokkuvõttes oli vägagi tore ja mõnus üritus , väga suure tööga oli hästi hakkama saadud.

Tublid noh :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 02.08.05 21:25


ma siin lappan neid pilte ja tekkis üks küsimus :D
mis case selle jõuvankri autoga oli? et see nii heina täis on seal osadel piltidel ? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 02.08.05 21:26


Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
ma siin lappan neid pilte ja tekkis üks küsimus :D
mis case selle jõuvankri autoga oli? et see nii heina täis on seal osadel piltidel ? :D

Kukkus külili:o

Edit by AudiTeam: Vedas suure vihmaga lennukit lennuväljal käima


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 02.08.05 22:07


Tsitaat:
Algselt postitas: A4TQ


Edit by AudiTeam: Vedas suure vihmaga lennukit lennuväljal käima


Just, oli teisel siis karbuss va kurask umbe läinud ja näe, ei lubanud mitte üks piuks, sai siis veetud mõned kilomeetrid ...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eeroz
huviline

Avatar


Registreerunud 21.05.03
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5

postitati 02.08.05 22:53


Ma jõudsin kah lõpuks rekordiürituselt suure lõuna-eesti ringiga tagasi. Suurepärane üritus oli ja loodame siis, et guinessi komisjonile sobib see mis toimus ja kui ei siis järgmine aasta jälle :D

Pildid siis siin:
http://dvd.pri.ee/audirekord/

Auto number 155

Edit: Osad pildid paigast ära ja mõnel vaid pool autot peal, naine tegi seal vahepeal pilti, ta alles õpib ja harjutab :P
Mina kah mõnel pildil, saku särgiga siis.


AUDI - Accelerates Under Demonic Influence
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 02.08.05 22:57


SUPER!
Ei kahetse, et kohale vedasin ennast.
Eelkommijatele lisaks:
Peaks ära märkima, et peale minu oli seal veel päris palju pensiokaid :).
Arvan, et seoses selle yritusega kasvab klubiliikmete arv kindlasti.
Järgmine aasta proovin ennast jälle kohale vedada kui asja yritatakse korrata.
Tubli AC ja k6ik asjaosalised!

Parimate soovidega,
Turbo.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
niki
huviline



Registreerunud 02.08.05
Asukoht: Tartu-Elva
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 02.08.05 23:03


Päris lahe üritus oli. Tänud ja austus korraldajatele.Sõit sujus kah normaalselt, alguses oli veits hirm et ei saagi minema, aga siis hakkas asi sujuma.
Kui peaks järgmisel aastal kordama siis võtan kindlasti osa.
Ise olin 324.
Veel kord tänud korraldajatele.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tvc
huviline

Avatar


Registreerunud 26.08.03
Kasutaja on eemal

Auto: audi ;)

postitati 03.08.05 09:26


Tsitaat:
Algselt postitas: urquattro
Veelkord tänud neidudele, kes viitsid ca 3 tundi täiesti võõraste lastega olla ja neile tegevust pakkuda. Mu naisel olid küll närvid läbi, et kuidas läheb aga kõik laabus hästi. Äitah teile!


Heippa Urquattro, Martin ja Martini emme!!
Nüüd tuleb see siis avalikult välja öelda, et Urquattro laps oli konkurentsitult parim laps sel päval... tõenäoliselt terves maailmas!!! Pole tänu väärt.
Martini pildi kohta niipalju, et MaQQu lubas need teised sisse skännida ja üles riputada kuskile, nii et skännige siis ehk Martini pilt kah arvutisse... saab ka teiste kõrvale üles riputatud ;)

ikka teie,
tvc
:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiGirl
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 03.08.05 11:11
Audi on parim!



Lugesin läbi kõik kommentaarid ja vaatasin ära ka kõik pildid. Ja midagi pole öelda..... SUPER!
Nagu siin juba eelpool on tehtud teen seda minagi ja tänan korraldajaid kes sellega hakkama said. Tean, et see pole lihtne ja öeldakse ju, et esimena "vasikas " läheb ikka aia taha aga see mitte.
;)
Erinevate inimeste tehtud piltidelt leidsin väga palju nii ennast kui ka oma autot. Äitäh teile. Lahe on vahest kõrvalt vaadata kuidas teised inimesed sind näevad ja pildile jäädvustavad.
Minu auto kandis nr 263 ja ka mul on see veel siiani maha võtmata. Väike mälestus.:P
Tekkis ka väike küsimus? Nägin, et paljude Audidega olid sinna tulnud ka naised nagu mina ja kui äkki keegi on huvitatud kuulumast sellisesse klubisse nagu Car Club GIRLS siis ootame huvlisi. Meiega saab ühendust meiliaadressil info@ccg.ee
Igatahes ilusat suve jätku või peaks arvama, et suvi on selleks aastaks juba lõppened?:P

AudiGIRL:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cescor
huviline

Avatar


Registreerunud 05.05.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5TDI

postitati 03.08.05 14:07


Väljavõte Järva Teatajast


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
keits
huviline



Registreerunud 30.05.05
Asukoht: Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2.8 Quattro

postitati 03.08.05 14:21


Lugedes neid kommentaare ja olles rääkinud mõnede üritusest osalenutega jään ilmselt elu lõpuni kahetsema, et ise sellisele uhkele üritusele ei jõudnud:(
Jään lootma, et see ei olnud viimane ja et resultaat ei jää tulemata, ehk siis rekord.
Kõigile AUDI omanikele ilusat suve jätku!;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ramon
huviline



Registreerunud 31.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 1991

wink.gif postitati 03.08.05 18:19


Korraldajad kas te oma neoon särki tagasi ei tahagi või?;)
Kasutajanimega audiclub palun võta minuga ühendust!(seoses klubi särgiga) Ette tänades Ramon NR.58


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
taavo23
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.04
Asukoht: TLN/Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDI

postitati 03.08.05 20:25


tore oli lugeda kommentaare enne ja pärast ürituse (loe: korda läinud ürituse) eriti ilmekalt tuli see välja BMW meeste foorumis kui ka delfi foorumis, kus suhtumine peale õnnestumist muutus, seda küll AC liikmete abiga ;)
siinkohal kiidaks veelkord korraldajaid ja kui järgmine aasta sama üritus siis olen 100% kohal siis katsun saada rivi ettepoole, kuna 368 autona ei olnud sugugi lõbus sõitta...:o aga mis seal ikka saime KÕIK tublisti hakkama....plekid jähid kõigil sirgu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 03.08.05 20:32


vaatamate tvc manitsustele teen ikkagi uue postituse.
Panin videod üles zone.ee serverisse. ja need on kätte saadavad järgmiselt aadressilt:
videod

Huvitav kas Viljandist ka keegi kohal oli.
Ise käin igapäev sellis pilguga ringi, et näeks vähemalt ühte audit millel oleks veel peale minu number klaasi peal.
Kuid siiamaani ei ole veel näinud, kuigi audisid olen ikka palju palju näinud.


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Nurr
huviline



Registreerunud 30.04.05
Asukoht: Viljandi/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 '93

postitati 03.08.05 21:21


Mina Viljandist. Number siiani klaasil... autoks valge b4. Paari tüüpi nägin veel rekordi katsel, kes viljandist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 03.08.05 22:01


käidud, nähtud :)

Tubi ettevõtmine igatahes ja nagu kombeks . . . kui asjaks läheb, on enamus kadudnud, mis teha.

Sõites sain aru miks üks inimene autos . . . niigi oli kohati raske, korraks vaata kõrvale ja eespool sõitja võib väga lähedal hetkega olla.

tore oli :)


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ZoojaPuhur
huviline



Registreerunud 05.11.03
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.05 22:17


Tsitaat:
Algselt postitas: Suun
Üritus oli vägev...asusin rivi lõpus, seal oli vahepeal asi kahtalne kord vahe 0.5m sis jälle kippus pea 20m peale. Kuid loodan et üritus läks asja ette ja ikka raamatusse asja kirja saab:D


khmm....ei tohiks saada, 20m on üle kahe auto pikkuse

Reeglid:
4. Autod ei tohi marsruudi läbimise vältel olla eelnevast ja järgnevast autost kaugemal kui maksimaalselt kahe auto pikkus.

iseasi, kas see reegel on tehtud selleks, et ginessi pääseda või lihtsalt korraldajate enda reegel

ükskõik, tublid boisid nagunii olete


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.08.05 03:47


Tsitaat:
Algselt postitas: ZoojaPuhur
khmm....ei tohiks saada, 20m on üle kahe auto pikkuse

Reeglid:
4. Autod ei tohi marsruudi läbimise vältel olla eelnevast ja järgnevast autost kaugemal kui maksimaalselt kahe auto pikkus.

iseasi, kas see reegel on tehtud selleks, et ginessi pääseda või lihtsalt korraldajate enda reegel

ükskõik, tublid boisid nagunii olete

Ei viitsi uut teksti kirjutada, panen sama, mis bemmiklubi foorumisse läks:

Seepärast sõitsimegi nõutud 3.2 km asemel ligi 15 km ja jaotasime kaamerad distantsi peale laiali. Loodame, et selle ~15 km peale leiame lõigu, kus kõik vahemaad Guinnessi tegelaste poolt nõutud piiresse jäävad.

Mäng ei käinudki mõisa peale. Üritasime rekordit teha, eks tulemused selguvad mõne kuu pärast. Nagu palju kordi öeldud, siis tegijal juhtub, kui ei proovi, siis kohe kindlasti midagi ei juhtu. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arli
huviline



Registreerunud 11.02.04
Asukoht: Tallinn_Paide_Hiiumaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.08.05 07:26


Õige märkus .. kui ei proovi rekordit luua siis seda kohe kindlasti ei juhtu .. kui juhtub siis ainult see rekord et ei proovi :P


www.ohutuspartner.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Suun
huviline



Registreerunud 24.07.05
Asukoht: Tartu&Turku
Kasutaja on eemal

Auto: MB E280

postitati 04.08.05 11:25


Tsitaat:
... häh... see polnud ju eriti cool... või sain ma valesti aru?
et nagu arutult üle teise mehe põllu mitmekümnekesi striitreissi teha? et mis arus oli, küsiks?

aga noh.. ma olen ju alati siuke skeptiline ja virisev olnud.. :P

aga tegelt ma olen cool... :cool:


Kahjuks see ei olnud kellegi vilja põld see maalapike oli lennuväli!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 04.08.05 11:38


Tsitaat:
Algselt postitas: Suun
Kahjuks see ei olnud kellegi vilja põld see maalapike oli lennuväli!!!!


Mis vahet sellel on, kas see maalapike on lennuväli või kellegi viljapõld, igaljuhul ei olnud see ilus tegu.Samuti oli staffi poolt ka palve mitte lennuväljal kimada.Nii, et õigustada ei ole siin midagi.
Kuigi seda teemat ei tohtinud enam arutada, ei saanud ma seda kuidagi ütlemata jätta:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.9% - SQL: 37.1%]