Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: puhurist tuleb kopitand lõhna? (Vastuseid: 30 | Vaatamisi: 6022)
marmelade
huviline



Registreerunud 05.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A 4

postitati 27.07.05 08:42 Tsiteeri
puhurist tuleb kopitand lõhna?



probleem selline, et kui puhuri tööle panen, siis alguses puhub sealt üks 4-5 sekundit mingit kopitand ja läppund haisu? kas on mingeid võimalusi, seda süsteemi puhastada, et too hais kaoks...talvel ei olnud, aga probleem on tekkinud suvel...
samas kliima töötab kenasti ja ei haise...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 27.07.05 08:50 Tsiteeri


Salongi õhufilter umbes/must?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
marmelade
huviline



Registreerunud 05.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A 4

postitati 27.07.05 09:10 Tsiteeri


võimalik, vahetatud viimati vist oktoobris...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 27.07.05 09:57 Tsiteeri


1.varjant salongi filter vana ja kopitanud
2.varjant.Kui salongi filtrit ei ole kasutanud, siis sealt august igast puulehti ja sodi puhuri alla kogunenud ning need siis niiskusega kopitama hakanud.Omal oli sama teema, et eelmine omanik sõitis ilma salongi filtrita ja kui puhuri peale lükkasid siis tuli kopitanud hais sisse.Ise puhastasin lõõrid sodist ära (kohati olid lehed juba huumuse mullaks muutunud:D) ja panin salongifiltri, ning mured murtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 27.07.05 10:27 Tsiteeri


Üks huvitav asi jooksis reklaamidest läbi, mõeldud oli vist kondi/kliimaga masinatele - vent süsteemi puhastaja, gaasiline.
Ei leia hetkel kiiruga linki selle kohta. Ise plaanisin, et proovin ära, aga mõtteks see ongi jäänud.
Saasta vastu see muidugi ei aita, aga peale kanalite puhastust sellega masinast üle käia... Töötas see siseringluse puhastajana.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 27.07.05 11:08 Tsiteeri


Seda asja toodab comma.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
marmelade
huviline



Registreerunud 05.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A 4

postitati 27.07.05 12:21 Tsiteeri


tänud :)
eks filter tuleb vahetada ja siis annan teada, mis seal flitris või selle lähedal leidus, mis haisu tekitas :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.07.05 12:53 Tsiteeri


Mulle tuli postiga mingi väike kollane raamatuke "ZN uudised", milles pakutakse Valeo Clim Pur 125 ml spray pudelit kliimasüsteemi puhastamiseks. Hinnaks 225 eeku.
Tallinnas on nende edasimüüjaks Melasi Auto.

Kuna mul ka sealt just kõige värskemat õhku ei tule ja salongi õhu filtrit mu autol juba tehasest pole, siis plaanin ka ära proovida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
marmelade
huviline



Registreerunud 05.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A 4

postitati 27.07.05 14:04 Tsiteeri


jaga siis kogemusi pärast


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 27.07.05 17:23 Tsiteeri


Kui ma õieti mäletan siis comma toode oli soodsam kui see ZN-i oma.
Ja ka pudel oli minuarust 500ml.
Kliimaga autodel tuleks seda toimingut korrata iga aasta.Need kes autos suitsu armastavad teha,isegi tihedamini.Jälgige täpselt valmistaja instruktsiooni.
Commat müüb Autopartner,ehk vana nimega MG-Auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 28.07.05 10:00 Tsiteeri


Comma reklaam


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pahadeplaneet
Bännitud



Registreerunud 09.03.05
Asukoht: tartu lähedal väike maja
Kasutaja on eemal

Auto: b4

postitati 28.07.05 11:18 Tsiteeri


Mul siuke küsimus et kui mul kliimat ega konti pole kas tast siis kah kasu on. sealt lugesin et :või kliimaseade , samuti salongiküte, lülita ventilaator tööle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 28.07.05 12:20 Tsiteeri


Ma arvan, et peaks ikka. Kuigi tekib ka süvenedes omal rida küsimusi - küte sisse? St et kliima korral asendisse HI? Ning kusagilt on kõrva jäänud, et asi toimiks - tuleb vent. süsteem lülitada siseringlusele?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pahadeplaneet
Bännitud



Registreerunud 09.03.05
Asukoht: tartu lähedal väike maja
Kasutaja on eemal

Auto: b4

postitati 28.07.05 12:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andres
Ma arvan, et peaks ikka. Kuigi tekib ka süvenedes omal rida küsimusi - küte sisse? St et kliima korral asendisse HI? Ning kusagilt on kõrva jäänud, et asi toimiks - tuleb vent. süsteem lülitada siseringlusele?



tuleb vent. süsteem lülitada siseringlusele?: et võttaks salongist seest õhku kui(pomm:)) on salongis mis mõtte on väljast õhku võtta kui see ei puhasta. siis kui see (pomm) on autos võttab seest ja puhastab neid kanaleid kus õhk läbi käib.

küsimusi - küte sisse?: ma arvan et keerad süüte sisse et süsteem saaks voolu.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 28.07.05 12:39 Tsiteeri


käivita mootor - ok keeran võtit ja käib
lülita sisse konditsioneer või kliimaseade - kliima AUTO peale, kont taga, ok
samuti salongiküte - kütte all mõeldakse siis et temperatuur põhja või? ehk siis kliima HI peale?
lülita ventilaator tööle - vent põhja, ok

aga siseringlus, vanakooli kliimat minuteada ei saagi siseringluse peale panna ju?

olen ka näinud veel mingeid kliima puhasteid, mis tuleb tühjendada õhusüsteemi ja siis möllata midagi seal


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 28.07.05 12:59 Tsiteeri


C4 kere ja üles peaks saama (vähemalt C4 kerel A6'l oli siseringlus olemas ning C5 on ka). Ja loogiliselt peaks jah, vendi sise reziimile panema, kuna kuidas muidu pääseb gaas vent kanalitesse? ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 28.07.05 13:46 Tsiteeri


Kuidas ma oma autol selle siseringluse peale panen, kliimat ja konti pole? Minu arust võtab ta koguaeg väljast õhku.

edit: samas kas mul üldse sellist asja vaja läheb? Mõeldud ikkagi ju konditsioneeri puhastamiseks.


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
pahadeplaneet
Bännitud



Registreerunud 09.03.05
Asukoht: tartu lähedal väike maja
Kasutaja on eemal

Auto: b4

postitati 28.07.05 13:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: catman
Kuidas ma oma autol selle siseringluse peale panen, kliimat ja konti pole? Minu arust võtab ta koguaeg väljast õhku.

edit: samas kas mul üldse sellist asja vaja läheb? Mõeldud ikkagi ju konditsioneeri puhastamiseks.


minu meelest kui keerad soenduse peale ehk punasele siis ta võttab salongist seest õhku mitte väljast läbi filtri.

kasu on tast nii palju ilma kondi jne ka sull on ju kanalid kus õhk läbi jookseb kui autos suitsetad siis satub sinna kanalitese paktereid mis tekkitavad päris sitta aisu kui puhuri tööle paned.

muidu võid sõita mõne diisli taga nii et esmalt on külma õhu peal ehk võtab väljast mis sulle salongi tuleb päris räme hais. kuid kui keerad punase peale siis kaob see hais ära sest ta võttab seda õhku salongist ja viib läbi soendus radika. kui ta võttaks väljast -15 kraadise külmaga läbi soendusratika õhku siis ma ei usu et sul seal soe oleks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 28.07.05 19:05 Tsiteeri


Seda haisu võib proovida eemaldada ka nii.Pange auto käima ja ise autost välja,eelnevalt temperatuurid põhja ja salongivent alguses lo ja hiljem hi peale.
Kuumus peaks ka päris edukalt hävitama neid hallitusbaktereid.Üldiselt on sellest väheks ajaks abi olnud.
Auto peaks käima siis ca 40 minutit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
pahadeplaneet
Bännitud



Registreerunud 09.03.05
Asukoht: tartu lähedal väike maja
Kasutaja on eemal

Auto: b4

postitati 28.07.05 19:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: QUATTRO
Seda haisu võib proovida eemaldada ka nii.Pange auto käima ja ise autost välja,eelnevalt temperatuurid põhja ja salongivent alguses lo ja hiljem hi peale.
Kuumus peaks ka päris edukalt hävitama neid hallitusbaktereid.Üldiselt on sellest väheks ajaks abi olnud.
Auto peaks käima siis ca 40 minutit.


et leiutame jalgratast?:D

mina näiteks nii rikas pole et tühjalt 40min käia lasen masina.

muidugi ei tea ma teiste eest rääkida. aga ma proovin selle comma vahendi ära ja kui ma esimene olen siis teen teatavaks ka teistele siin sõbralikus audi peres.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 28.07.05 21:27 Tsiteeri


Mitte ei leiuta jalgratast,vaid üks suur halamine käib ainult.
See on tore et poodi lähed ja ostad omale selle.Ma lihtsalt tõin näite nendele kes ei viitsi poodi minna.
Kusjuures sarnane teema on siit foorumist läbi käinud juba korda 3 kindlasti ja ikka on uuesti ja jälle samad küsimused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
krstk
huviline



Registreerunud 28.07.05
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B3 1,8

smile.gif postitati 09.08.05 17:03 Tsiteeri


;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 09.08.05 18:38 Tsiteeri


Sai ära proovitud se comma kliima puhsastus vahend. Sorry antireklaami eest aga ei saanud aru küll et midagi muutunud oleks. Paar kolm päeva oli selle puhastus aine lõhn autos ja kõik.
Mul ka vähe lehka viskas autosse kui siseringluse käima panin aitas salongifiltri vahetus ja se commamöks oli rohkem profilaktika mõttes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
allud
huviline

Avatar


Registreerunud 19.04.05
Asukoht: Pärnu /Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7

postitati 09.08.05 20:25 Tsiteeri


vb mõni loom kopitab sul seal mine sa ullu tea yhel mesamehel tegi pääsuke radika ja sangevahele pesa:S


Pehme mööbli tootmine ja müük

Diivani voodid
www.empak.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margus0000
huviline



Registreerunud 20.02.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a3

postitati 09.08.05 20:38 Tsiteeri


Kas keegi oskab öelda kus asub audi 100 c4 see salongi õhufilter


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.0% - SQL: 41.0%]