Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Automaatsed tuled (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1845)
HrRusski
huviline



Registreerunud 03.05.18
Asukoht: Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 c5 2,5 tdi 110 kw quattro

postitati 21.05.18 09:02 Tsiteeri
Automaatsed tuled



Tere siit pere.
Nimelt selline mure . Kas on mingi võimalus teha manuaalne tulede sisselülitus automaatseks. tegemist 98 aasta 2,5 l 110 kw Quattro audi A6 C5 sedaankere.Olen unustanud tuled peale ja aku tühjaks saanud. Millised võimalused ja kas piisab mingi relee vahetamisest.Ette tänades .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 21.05.18 09:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HrRusski
Tere siit pere.
Nimelt selline mure . Kas on mingi võimalus teha manuaalne tulede sisselülitus automaatseks. tegemist 98 aasta 2,5 l 110 kw Quattro audi A6 C5 sedaankere.Olen unustanud tuled peale ja aku tühjaks saanud. Millised võimalused ja kas piisab mingi relee vahetamisest.Ette tänades .


C5-el kahjuks arvutiga ei saa automaatseid tulesi kodeerida, seega jääb üle ainult füüsiline automaatika tekitada. Selles osas saab kindlasti aidata mõni pädev autoelektrik ja ilmselt on ka kasutajal rocket mõni lihtsalt paigaldatav lahendus välja pakkuda.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 21.05.18 10:38 Tsiteeri


Kaks tavalist odavat releed külge ja kogu video. Tänapäeval ei nõuta päeval enam tagaparke ka, seega ei pea ka mingite dioodidega jamama.

Üks relee saab oma toite ntx geneka ergutusest ja lülitab tuled peale nagu mootor käima läinud on.
Teisel releel kasutatakse suletud klemme tulede toiteks ja kui pargid peale keerata, siis katkestab ära.
Elektrikule mingi aeg seksimist ja korras.

Kui väljas pime ja kellasid enam ei näe, siis kasutad lülitit nagu tavaliselt.
Just ehitasin sellise sõbra B5 Passatile ja aega läks nooo puhast tööd tund, ülejäänud möla ajamisele...:P

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 22.05.18 05:43 Tsiteeri


Tõepoolest, kõige lihtsam lahendus C5'le näeks välja selline:

https://www.upload.ee/image/7466954/IMG_2598.jpg


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 23.05.18 10:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HrRusski
Olen unustanud tuled peale ja aku tühjaks saanud. Millised võimalused ja kas piisab mingi relee vahetamisest.Ette tänades .

Kui korra oma unustamisest tingitud ebamugavused üle elanud oled, hakkab automaatika tegelikult päris hästi ise tööle. Mul hetkel ühel autol on automaatsed päevatuled, ühel saaks menüüst panna, aga nad ei meeldi mulle (need C6/Q7 koledad kõõrdsilmad :D) ja lülitan käsitsi ja ühel ongi ainult käsitsi variant ja mul pole nagu erilist probleemi ühelt teisele liikuda. Ei tasu ise oma elu liialt autopiloodil elada. Vana tõde - mida rohkem abivahendeid endale loome, seda abituimaks tegelikult ise muutume.

PS. Samas on muidugi üsna mõnus, et tänapäeval enam enne sõitu ise tooreklappi tõmbama ega metallpilu-õlifiltrit keerama ei pea... :) Eks igal oma lävi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.2% - SQL: 53.8%]