Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A4 B7/A6 C6 soetamine (Vastuseid: 37 | Vaatamisi: 9105)
Stych
huviline



Registreerunud 19.10.13
Kasutaja on eemal


postitati 07.08.17 11:48 Tsiteeri
Audi A4 B7/A6 C6 soetamine



Tere!

Sooviksin natuke foorumlaste abi uue masina soetamisel. Mainin ka kohe ära, et ma olen tohutult palju lugenud igasugu erinevaid teemasi erinevatest mootoritest ja ma oskan otsingut kasutada. :) Siiamaani on tundunud, et igaüks kiidab oma. Eks see autoost olegi loterii ja kõik on ju kinni eelmises omanikus. Siiski otsustasin üle küsida.
Nimelt siis ei suuda valida antud masinate puhul mootorit. Olen eelnevalt olnud ainult diislimees ja kuna ma sõidan iga päev vähemalt 70km siis ilmselt oleks ikka ots tarbekas valida diisel mootoriga auto. Küsimus on selles, et milline? Olles lugenud erinevaid foorumeid ja teemasi siis jääb selline mulje, et polegi ühtegi vastupidavat mootorit enam tehtud.
Ühesõnaga tahaksin natuke julgustust saada, et milline oleks kõige õigem valik noorele inimesele, kellel pole tagataskust tuhandeid võtta, et seda remondile kulutada. Ma saan aru, et 2.0TDI-d pole mõtet alla CR-i vaadata. Cr-i jaoks kahjuks mul raha pole. Uuematüübi V6-l on jällegi kettidega probleeme. Kas 2.5tdi võiks siis olla kõige pommikindlam valik? Automaat kasti ei julge ka enam osta kuna eelmisel autol(Volvo) oli just sellega probleeme. Või on Audide Tiptronic kastid töökindlamad?
Samas on mulle silma jäänud ka üks A6 C6 kerel mida liigutab edasi 2.0TFSI mootor. Pidid olema suhteliselt ökonoomsed, kuid neil pidi jällegi õlikulu probleem olema? Mida rahvas arvab või julgeb soovitada?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sten_K
huviline

Avatar


Registreerunud 15.08.11
Asukoht: Kuressaare, Soome
Kasutaja on eemal

Auto: C7 BiT

postitati 07.08.17 14:20 Tsiteeri


Mis 2.0 tdi pd-l viga on siis? Lase üks korralik ostueelne kontroll teha ja kestab iganes. Tonn raha võiks nagunii peale ostu tagataskust võtta olla, kui just ei leia isendit, millel rihmad vahetatud ja hooled tehtud ja üldse laitmatus seisukorras auto.

Ise võtaksin 3.0 tdi, kütusekulu suht sama nagu 2.0 tdi ja ei usu, et hooldusedki palju kallimad on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 07.08.17 14:22 Tsiteeri


Kasutatud auto puhul lepi, et tuleb tegeleda lisaks hooldusele ka remonttöödega. Ootamatute (või osalt pahatahtlike) üllatuste vältimiseks osta ajalooga auto. Siis vähemalt saab ette valmistuda võimalikeks "ootamatusteks".
Ise soovitaks 3,0TDI'd, aga väiksem mootor on majanduslikult alati mõistlikum valik - kui vaja teha, siis on puht füüsiliselt erinevaid elemente mootoril vähem.
Halvima stsenaariumi juhtumid pane kõrvataha ja vali enda etteseatud kriteeriumite järgi. Enne ostu saab kontrollida autot, aga klaaskuuli siin foorumis kellelgi veel ei ole. Sõidavad ka need autod, mida "problemaatiliseks" peetakse.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 07.08.17 14:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stenkaju


Ise võtaksin 3.0 tdi, kütusekulu suht sama nagu 2.0 tdi ja ei usu, et hooldusedki palju kallimad on.

Päris julge, kui mitte võhiklik arvamus :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sten_K
huviline

Avatar


Registreerunud 15.08.11
Asukoht: Kuressaare, Soome
Kasutaja on eemal

Auto: C7 BiT

postitati 07.08.17 14:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Tsitaat:
Algselt postitas: stenkaju


Ise võtaksin 3.0 tdi, kütusekulu suht sama nagu 2.0 tdi ja ei usu, et hooldusedki palju kallimad on.

Päris julge, kui mitte võhiklik arvamus :o
Milline osa täpsemalt siis? Kütusekulu või hooldused?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 07.08.17 14:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stenkaju
Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Tsitaat:
Algselt postitas: stenkaju
Ise võtaksin 3.0 tdi, kütusekulu suht sama nagu 2.0 tdi ja ei usu, et hooldusedki palju kallimad on.

Päris julge, kui mitte võhiklik arvamus :o
Milline osa täpsemalt siis? Kütusekulu või hooldused?

3.0TDI ei suuda olla nii ökonoomne, kui sama ajastu 2.0TDI, aga see selleks. Hoolduse osas on R4 ja V6 mootorid nagu öö ja päev, kuna V6 puhul on enamike juppe peaaegu 2x rohkem.
Rihmavahetusel näiteks rullikuid rohkem, õlivahetusel näiteks õli kogus suurem, üldjuhl suurem mootor tähendab ka suuremat koormust veoülekannetele/sildadele (mis ilmselt viib selleni, et tuleb tihedamini mingeid juppe vahetada seal), suurema mootoriga käivad enamasti ka kaasas suuremad pidurikettad, mis reeglina kipuvad kallimad olema jne.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sten_K
huviline

Avatar


Registreerunud 15.08.11
Asukoht: Kuressaare, Soome
Kasutaja on eemal

Auto: C7 BiT

postitati 07.08.17 15:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: stenkaju
Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Tsitaat:
Algselt postitas: stenkaju
Ise võtaksin 3.0 tdi, kütusekulu suht sama nagu 2.0 tdi ja ei usu, et hooldusedki palju kallimad on.

Päris julge, kui mitte võhiklik arvamus :o
Milline osa täpsemalt siis? Kütusekulu või hooldused?

3.0TDI ei suuda olla nii ökonoomne, kui sama ajastu 2.0TDI, aga see selleks. Hoolduse osas on R4 ja V6 mootorid nagu öö ja päev, kuna V6 puhul on enamike juppe peaaegu 2x rohkem.
Rihmavahetusel näiteks rullikuid rohkem, õlivahetusel näiteks õli kogus suurem, üldjuhl suurem mootor tähendab ka suuremat koormust veoülekannetele/sildadele (mis ilmselt viib selleni, et tuleb tihedamini mingeid juppe vahetada seal), suurema mootoriga käivad enamasti ka kaasas suuremad pidurikettad, mis reeglina kipuvad kallimad olema jne.
No need kettad ja rihmaosad on pmst ühekordne väljaminek ju, ma küll ei tea, kaua ja kui palju teemaalgataja sõita kavatseb sellega, aga need asjad teeb tonniga ära küll ja edaspidi tee ainult õli ja filtrite vahetust. See 2L õli rohkem pole küll katastroof.
Sillaosad ja kõik muud rikked lähevad remondi alla juba.

1.9tdi oleks ka ju valikus? Ehk see siis kõige turvalisem valik äkki, kuigi valik suht kesine autoportaalides.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tinkitonki19
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.14
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2010.a 3.0 176 kw

postitati 07.08.17 15:46 Tsiteeri


Julgen ka soovitada pigem 3.0 mootorit. Jah, eks raha läheb pisut rohkem hooldusfondi, kuid lõbu on ka rohkem selle eest :)
Ise olen omanud kahte C6 kerega masinat ning julgen soovitada. Ja kui käigukasti õli ka regulaarselt vahetad siis kestab see automaatkast ka. Samuti leiab foorumist palju abi erinevate üllatuste tekkimisel. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Stych
huviline



Registreerunud 19.10.13
Kasutaja on eemal


postitati 07.08.17 17:00 Tsiteeri


Suur tänu nõuannete eest. Mulle endale meeldiks ka kindlasti 3.0 rohkem kuna mis seal salata, diisli väändemoment toob alati naeratuse suule, rääkimata veel quattrost. Siiski valitseb sisimas natuke hirm selle asja ees, kuna auto jaoks tuleb nagunii laenu võtta. Küsiks veel sellist asja, et kas kõik 3.0 ja 2.7 diislid on juba tahmafiltriga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 07.08.17 17:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Stych
Küsiks veel sellist asja, et kas kõik 3.0 ja 2.7 diislid on juba tahmafiltriga?

Kindlasti mitte. Esimese otsa omad ilma (2004a. hakati vist tootma?).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 07.08.17 17:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stenkaju
Milline osa täpsemalt siis? Kütusekulu või hooldused?

Oled mõnda 3-liitrist omanud? Mul kodus reaalne võrdlus pmst samade näitajatega olemas (ok, Jetta on küll 1,9 tdi, kuid pmst sama, kui 2,0 tdi) ja nii kütusekulu kui hooldused ikka arvestavate vahedega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 07.08.17 17:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stenkajuNo need kettad ja rihmaosad on pmst ühekordne väljaminek ju, ma küll ei tea, kaua ja kui palju teemaalgataja sõita kavatseb sellega, aga need asjad teeb tonniga ära küll ja edaspidi tee ainult õli ja filtrite vahetust.


2, max. 3 aastat sõidad ja vahetad jälle. Diislit parklasse seisma (alla 30 000 km aastas) pole mõtet osta üldiselt (ma vabatahtlikult ei ostaks 50 000 km puhul ka, aga see selleks).:)

Selle peaks ikka kohe selgeks tegema kas A4 või A6, korralik vahe on ju sees istudes. Piltide pealt ei saa midagi aru, peab reaalselt proovima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 07.08.17 17:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Stych
Siiski valitseb sisimas natuke hirm selle asja ees, kuna auto jaoks tuleb nagunii laenu võtta.

Ja ka põhjusega. Sellisel juhul võta parem A4, kuna enamus diisel C6-tesi eesti turul on nii läbi aetud, et veel ~pool auto hinnast võiks nii igaks juhuks olla tagataskus koguaeg varuks (3.0TDI puhul sisuliselt iga asi on neljakohaline summa, olgu selleks pump, pihustid, kett või automaat kast). Katsu siis liisingu/laenu kõrvalt leida veel lisaks see summa, mida varasemalt ei ole suutnud kõrvale panna, et auto ostuks raha koguda. Üldiselt on A4 vähem elektroonikat täis ja seetõttu ka on natuke vähem asju, mis saab rikki minna ja omakorda raha küsima hakata.

IMO on üks lollimaid asju, mida paljud teevad see, et ostetakse omale mõni turu odavaimatest 3.0TDI C6-test liisingusse/laenu peale ja ei arvestata sellega, et selle auto ülevalpidamine on keskmisest kulukam.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 07.08.17 17:56 Tsiteeri


Mis see B7 erinev on? Kast, turbiin, pihustid, ketiliin, turbo, egr, dpf, sisselaske pöördklapid jm 3.0 tdi rõõmud saab sellega ka läbi elada.

Aga laenu peale ei soovita kindlasti osta kumbagi neist, kui siis mingi B7 2.0 R4 bensukas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Stych
huviline



Registreerunud 19.10.13
Kasutaja on eemal


postitati 07.08.17 18:10 Tsiteeri


No vist pole mõtet jaa 3.0 osta seljuhul. Tuhandeid mul tagataskust ei tule. :D No midagi peab ära valima, sest autot on vaja ja ma tahan seekord Audit proovida. Siis ilmselt tuleb ikka see 2.5tdi või 2.0tdi B7 vaadata. Või ma muidugi esimeses postis küsisin ka selle 2.0 TFSI kohta. Seda sama isendit ma vahtisin ka: https://en.autoplius.lt/ads/audi-a6-2-0-l-wagon-2006-petrol-5957051.html
See on ka halb mõte? Eestist ma ilmselt autot ostma ei hakkaks ka. Täna käisin ühte 2.5TDI B7-t vaatamas ja no küsitakse suur raha aga mootoris oli veider hääl sees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 07.08.17 18:19 Tsiteeri


Kui raha eriti varuks pole, siis pigem selline: http://www.auto24.ee/used/2514906
Ei pea hiljem romulast amorte ja esiklaase ostma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 07.08.17 18:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Mis see B7 erinev on? Kast, turbiin, pihustid, ketiliin, turbo, egr, dpf, sisselaske pöördklapid jm 3.0 tdi rõõmud saab sellega ka läbi elada.

Aga laenu peale ei soovita kindlasti osta kumbagi neist, kui siis mingi B7 2.0 R4 bensukas.


Mootor ei olegi erinev, lihtsalt A4-l ehk on vähem läbisõitu, kuna pole võibolla päris nii mugav (kitsam, rohkem müra) kui A6, et sellega meeletult palju sõita mööda maanteid, seega on ehk rohkem ressurssi alles (aga see vaid minu vaatevinklist). Ja B7-me puhul ilmselt kannatab ka lahjemaid mootoreid vaadata.

Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Kui raha eriti varuks pole, siis pigem selline: http://www.auto24.ee/used/2514906
Ei pea hiljem romulast amorte ja esiklaase ostma.

Või kui sa aasta arvu ei osta, siis ehk tuleks kõne alla ka B6 (sees istudes erilist vahet ei tee ju :D ). Sellisel juhul ehk mõni võimalikult korralik lõpu aastate 1.8T, tehtud neid kuni 140kw mootoriga ju, mis liigub juba üsna reipalt ja peaks olema ka ökonoomsem sellest 2.0 96kw mootorist.

A la: http://www.auto24.ee/used/2569158 Samas on ka B7-me peal olemas 1.8T ning ka 2.0TFSI. Viimase töökindluse ja kulude kohapealt ei oska kaasa rääkida, kuid 1.8T-d on küll minu teada olnud kõik üsna mõistliku kütusekuluga, ega pole ka üüratuid kulutusi hoolduse/remondi peale.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 07.08.17 18:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Mis see B7 erinev on? Kast, turbiin, pihustid, ketiliin, turbo, egr, dpf, sisselaske pöördklapid jm 3.0 tdi rõõmud saab sellega ka läbi elada.

Aga laenu peale ei soovita kindlasti osta kumbagi neist, kui siis mingi B7 2.0 R4 bensukas.


Mootor ei olegi erinev, lihtsalt A4-l ehk on vähem läbisõitu, kuna pole võibolla päris nii mugav (kitsam, rohkem müra) kui A6, et sellega meeletult palju sõita mööda maanteid, seega on ehk rohkem ressurssi alles (aga see vaid minu vaatevinklist). Ja B7-me puhul ilmselt kannatab ka lahjemaid mootoreid vaadata.


Ma arvan, et siin võiks näiteks Jann kommenteerida nende 3.0 tdi B7 seisukorda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 07.08.17 19:09 Tsiteeri


Ok, üldine pilt on tavaliselt kole. Eks siin tuleb nagu ikka, igat autot eraldi vaadata. Tihti nõuavad nad 2000-5000 eur remonti, et jälle liikuda, nagu peab.
Reipalt, ilma tossu ja viguta, ketikõrinateta ja kollaste tulukesteta armatuuris. Mõni kriim või nagin sillas on tühi tähi põhihädadega võrreldes.
Keegi seda elluäratust muidugi teha ei taha, kuna sellel tegevusel puudub sügav mõte, kui just omale autot "kogu eluks" ei taha ehitada. Ja nii nad rändavad käest kätte. Kuindlasti leiab korralikke, kuid nende ülesleidmine nõuab palju aega ja ka raha. Kuna esimese otsa CR mootorid on juba päris vanad ning samas sisaldavad palju ülitäpseid elemente (mida hiljem on tehased paremaks saanud), siis on see asjade loomulik käik.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 07.08.17 20:26 Tsiteeri


2.5tdi B7 kerel on mul endal ja üldiselt julgen öelda et peale 7 aastat omamist ma ei kahetse sellist valikut, mootoriga erilisi probleeme pole olnud aga müüa on küll raske. Hitleri kättemaksu nimi küljes ja kirutakse palju, kuigi nukkvõlli kulumise probleem on kõrvaldatud, pole need nukad kuulujuttude järgi siiski veavabad. Minu omal on kõik piduridetailid veidi suurema hinnaga võrreldes 2.0 või 1.9tdi omadega. Rihmavahetus maksab umbes topelt rohkem, kui R4 mootoril. Viimane kord sain tiba alla 700 euroga hakkama (saab kindlasti odavamalt, kui ise teha ja odavamaid juppe kasutada aga võtsin kallimad detailid).
Pihustid on mehaanilised ja üsnagi odavad vahetada, võrreldes elektrilistega.
Audi tiptronic kaste küll olen kuulnud, et kiidetakse vastupidavust.
Mitmel tuttaval on 2.0tdi-ga jahutusvedeliku ja õlikulu probleemid. Plokikaan ja selle tihend on nõrk koht ja õlipumba kuuskant.
1.9tdi on vist uuematel juba üsna haruldane nähtus kahjuks.
2.7tdi kohta mul kogemused puuduvad ja ise ilmselt vaataks 3.0tdi alates 171kw. Kütusekulu on jõudlusega väga normaalses suhtes minuarvates. Võimalikud remondiarved muidugi lööks mind ilmselt veel rohkem pikali, kui praegune 2.5tdi.


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Stych
huviline



Registreerunud 19.10.13
Kasutaja on eemal


postitati 09.08.17 20:54 Tsiteeri


Suured tänud kõigile aktiivsete vastajatele! Olen nüüd otsustanud, et ilmselt lähen järgmine nädal Lõuna naabrite juurde A6 C5-le järgi, mis on uuematüübi 2.5tdi mootoriga ja neljarattaveoline tiptronic. Tundus kõige mõistlikum otsus, kuna siis saan panna natuke raha ka varuks kui midagi peaks juhtuma. Usun et sellega on ka sõidumõnu mulle piisavalt. Piltidelt tundub väga aus pill, jutujärgi otse saksast ja kõik võimalike lisadega mis tollel ajal pakuti ja seda kõike suhteliselt hea hinnaga. Isegi Recaro nahksisu on sees. Loodame parimat, paar varu varianti on ka välja vaadatud C5-e näol. Veelkord tänud.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 10.08.17 08:21 Tsiteeri


Ma ei tea, vaata veel veidi ringi ja ära osta seda 2.5tdi-d. AT koos pole see eriti öko ka.
Kui juba c5 kerepeal oled oma otsinguga siis pigem diisli puhul 1,9.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
stonestick
huviline



Registreerunud 08.07.15
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S3 8P

postitati 10.08.17 09:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Leopold661
Ma ei tea, vaata veel veidi ringi ja ära osta seda 2.5tdi-d. AT koos pole see eriti öko ka.
Kui juba c5 kerepeal oled oma otsinguga siis pigem diisli puhul 1,9.


1.9 mootoritega masinad kipuvad tihtipeale üsna plangud olema, ise omasin sellist ja mingit suurt sõidurõõmu ei pakkunud. Ehk siis auto on ka midagi enamat peale kütusekulu :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 10.08.17 11:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stonestick
Tsitaat:
Algselt postitas: Leopold661
Ma ei tea, vaata veel veidi ringi ja ära osta seda 2.5tdi-d. AT koos pole see eriti öko ka.
Kui juba c5 kerepeal oled oma otsinguga siis pigem diisli puhul 1,9.


1.9 mootoritega masinad kipuvad tihtipeale üsna plangud olema, ise omasin sellist ja mingit suurt sõidurõõmu ei pakkunud. Ehk siis auto on ka midagi enamat peale kütusekulu :)

Sellega olen nõus aga see Hitler ikkagi, eks igaüks ise otsustab. Ise ei ostaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 10.08.17 12:00 Tsiteeri


Lätis on või oli alles müügis 1,9tdi quattro 96kw. Ise valiks selle kuna c5 on ikka veel suht ilus ja seest suur. Sellel autol oli ka varustust ja maksis 4200euri.

Audi a6 1,9tdiq

Ja teine 96kw quattro


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 80.0% - SQL: 20.0%]