Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Autopiloot + Mure cruise control'iga (Vastuseid: 133 | Vaatamisi: 25991)
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 12.06.05 10:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Antskala
Tsitaat:
Algselt postitas: Dixi
1. Pruun - Mass
4. Punane/roheline- SET nupule vajutamisel 12V
5. Pruun- Mass
6. Sinine/Valge- Pumba mootorisse
7. Sinine/punane-Pumba mootorisse(mootori ja klapi ühine juhe
8. Must/valge-Piloodi lüliti 4. klemm
9. Valge/Sinine-Kiirus impulss
10. Sinine-Rooli-Piloodi lüliti klemm 2.
11. Must/kollane-Läbi piloodi lüliti ja piduri lüliti pidev pluss(manuaalkastil ka läbi siduripedaali lüliti). Pedaali vajutades katkeb.
12. Roheline/Sinine-Pumba korpuses asuv süsteemi tühjendusklapp.



Endal ka püsikiirushoidja ei tööta. Hakkasin asja algusest peale uurima. Kõigepealt vahetasin pedaalide juures olevad tihendid ära, abi ei olnud.
Järgmiseks panin pumbale ja klapile otse voolu peale, kõik toimis, seega vaakumiosa korras.
Siis kiskusin rooli juurest lahti ja kontrollisin lülitid, korras.
Võtsin kontrolleri juurest pistiku lahti ja mõõtsin:
kõik muu paistis toimivat nagu siin kirjas, kuid järgmised asjad olid natuke teisiti:
klemm nr 8 tundus olevat kontrolleri toide läbi On-Off lüliti
klemm nr 11 toimis nii, et kui pedaale ei vajuta ja lüliti ON asendis, siis oli massiga ühendatud.
Kas see peabki nii olema või on midagi valesti?
Kiirussignaal on kliimadisplei peal olemas. Kontrolleri juures olevalt pistikult saab pumpa ja klappi juhtida, seega kontrolleri ja pumba vaheline juhtmestik korras. Kõik ülejäänud lüliti klemmid ka toimisid. Kontrolleri küljes oleva pistiku jootsin trükkplaadi peal üle. Kas on veel mõni asi, mida kontrollida või on siiski kontroller vigane?


Ma olen päris mitu Audit korda saanud aju vahetusega, kuigi kõige sagedasemad vead on siiski vaakumiga seotud olnud ning mõni üksik juhtmete veaga. Kui tundub, et kõik oleks nagu korras, siis oleks kõige kindlam proovida aju mõne kindlalt korrasoleva auto peal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madis_k
huviline

Avatar


Registreerunud 07.05.05
Asukoht: ääsmäe/tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 94 a. coupe 2,6, 94 a. b4 avant 2,0

postitati 30.07.05 19:04 Tsiteeri


minul jamas piloodi lüliti ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ssleepy
huviline



Registreerunud 08.05.05
Kasutaja on eemal


postitati 27.08.05 11:01 Tsiteeri


Kas keegi on äkki juhtumisi lammutand mõnd A6 (1998-...).
Kus sellel cruisecontrolli karp võiks asuda ja kuda sellele kõige lihtsamini ligi pääseks?
Alguses (mingi pool aastat tagasi) cruis töötas ja oli igati asjalik, kuid ühel hetkel lõpetas koostöö. Kui mälu ei peta, siis cruisi rakendumisel käis kerge klõps kusagil armatuurlaua keskosas (praegusel hetkel seda klõpsu enam ei käi) - kas see võiks viidata ühtlasi ka CC asukohale? Ja kui nii siis äkki keegi viskaks mõne tipi kust poolt lammutama hakata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sermon
huviline



Registreerunud 06.07.03
Asukoht: Järvamaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330xd

postitati 28.08.05 10:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ssleepy
Kas keegi on äkki juhtumisi lammutand mõnd A6 (1998-...).
Kus sellel cruisecontrolli karp võiks asuda ja kuda sellele kõige lihtsamini ligi pääseks?
Alguses (mingi pool aastat tagasi) cruis töötas ja oli igati asjalik, kuid ühel hetkel lõpetas koostöö. Kui mälu ei peta, siis cruisi rakendumisel käis kerge klõps kusagil armatuurlaua keskosas (praegusel hetkel seda klõpsu enam ei käi) - kas see võiks viidata ühtlasi ka CC asukohale? Ja kui nii siis äkki keegi viskaks mõne tipi kust poolt lammutama hakata.


kas ta nagu absoluutselt ei rakendu, või on korraks tunda et nagu võtaks, aga läheb järelt ära ?

Endal oli lugu selles, et üks vaakumvoolik oli katki, peale vahetust töötab ilusti :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ssleepy
huviline



Registreerunud 08.05.05
Kasutaja on eemal


postitati 28.08.05 10:46 Tsiteeri


Nop. Absoluutselt mitte mingisugust reagtsiooni ei ole. Ise arvasin selle peale et kuna isegi minigt klõpsu (ega tea kas tegelt paebki mingi klõps üldse käima) ei käi, siis äkki ikka elektrijuhtmetes asi. Aga äkki oskad siis juhatada kust ma selle karbi leida võiksin - kontrolliks juhtmed üle, teaks edasi otsida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
photo123
huviline



Registreerunud 25.07.04
Asukoht: rkv
Kasutaja on eemal


postitati 29.08.05 14:51 Tsiteeri


endal sama mure, autoks A6 97-.. aut. Kliima ka peal. Mis moodi kontrollida, et kiirust sealt kliima plokist näeks. Ei ole suur asjatundja nii et ärge väga kõvasti lööge.


EDIT: kiiruse sain kätte see oli 18 koodi all, aga mis edasi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
aavel
huviline



Registreerunud 30.01.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 2.8

postitati 01.09.05 07:47 Tsiteeri


ka mul on kangid ära vahetatud ja seetõttu kasutada ei saa. küsimus selline- kas on väga keerukas ettevõtmine armatuurile lisanuppp külge pookida. On äkki võimalik, et paned teatud juhtmed kokku ja kui vajutad "uksekellanuppu" annab komandast juhtmest kah impulsi ja töötabki.. Kui keegi on nii teinud võiteab kuidas teha(mis värvi juhtmedkust kohast ja kuidas kokku), siis oleksin vääga huvitatud...
ok, edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ssleepy
huviline



Registreerunud 08.05.05
Kasutaja on eemal


postitati 04.09.05 19:00 Tsiteeri
Audi A6 Q -98



Ma olen nüüdseks nii kaugele jõudnud, et kõik jupid/juhtmed üksipulgi läbi käidud. Tulemus järgmine:

1) Juhtmete osas on audimehed otsustanud natuke põnevust luua ja juhtmete värve vahetada. Muidu pm kõik sama nagu Dixi kirjutas eespool (pesad vs funktsioonid)
Tsitaat:
Algselt postitas: Dixi
1. Pruun - Mass
4. Punane/roheline- SET nupule vajutamisel 12V
5. Pruun- Mass
6. Sinine/Valge- Pumba mootorisse
7. Sinine/punane-Pumba mootorisse(mootori ja klapi ühine juhe
8. Must/valge-Piloodi lüliti 4. klemm
9. Valge/Sinine-Kiirus impulss
10. Sinine-Rooli-Piloodi lüliti klemm 2.
11. Must/kollane-Läbi piloodi lüliti ja piduri lüliti pidev pluss(manuaalkastil ka läbi siduripedaali lüliti). Pedaali vajutades katkeb.
12. Roheline/Sinine-Pumba korpuses asuv süsteemi tühjendusklapp.

Minu case'i puhul värvid järgmised:
1. pruun
2. -
3. -
4. punane/kollane
5. pruun
6. pruun/punane
7. sinine/punane
8. must/kollane
9. sinine/valge
10. sinine
11. punane/roheline
12. roheline/sinine

Küsimus tekkis aga kiirusimpulsi juhtmega (nr 9) sellel oli pinget ainult alla voldi ja kui süüde sees ~1V - kas see peabki nii olema või peaks siin kah 12V olema?
Ja teine tähelepanek: eespool olevas "manualis" oli kirjas, et peab pumba juhtme massi ühendama ja siis kuulama kas lööb. Ei saagi lüüa, sest kõik pumba juhtmed (3tk - nr 6;7;12) tulevad Steuergeräti juure. Ehk siis peab ka voolu ühte juhetpidi andma. Nr7 ja nr6 (vool / mass) - panevad pumba tööle ning nr7 ja nr12 või nr6 ja nr12 panevad pumba korpuses oleva klapi tööle. Või äkki olen ma miskit olulist maha maganud?

2) Vaakumsüsteemi kontrollisin kah üle - kõik oleks justkui OK. Peab korralikult vaakumit, nii voolikud, paun kui ka pedaalide klapid - justkui kõik norm.
Pump algul tekitas kahtlusi nii palju, et kui vooliku otsast sisse puhusin siis seee justkui susises. Kiskusin pumba laiali aga see kah nigu OK. Susises arvatavasti sellepärast, et süsteem peaks vaakumit hoidma, aga mina puhusin otsast sisse. Oleks pidanud proovima imeda...
Praegast on pump mul jupideks lauapeal laiali ja justkui töötab.
Nüüd ongi see koht kus mõni tarkpea võiks arvamust avaldada, et kas on veel miski asi mida peaks proovima või võib konstanteerida fakti et Steuergerät ei vunka?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaupz
huviline



Registreerunud 01.12.04
Kasutaja on eemal

Auto: volvo v70/99/2,5tdi/vag R5, vw NewBeetle 99 1,9tdi 66kw

postitati 05.09.05 05:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ssleepy
Küsimus tekkis aga kiirusimpulsi juhtmega (nr 9) sellel oli pinget ainult alla voldi ja kui süüde sees ~1V - kas see peabki nii olema või peaks siin kah 12V olema?

Ja teine tähelepanek: eespool olevas "manualis" oli kirjas, et peab pumba juhtme massi ühendama ja siis kuulama kas lööb. Ei saagi lüüa, sest kõik pumba juhtmed (3tk - nr 6;7;12) tulevad Steuergeräti juure. Ehk siis peab ka voolu ühte juhetpidi andma. Nr7 ja nr6 (vool / mass) - panevad pumba tööle ning nr7 ja nr12 või nr6 ja nr12 panevad pumba korpuses oleva klapi tööle. Või äkki olen ma miskit olulist maha maganud?

Steuergerät ei vunka?


arvan et signaalina ei kasutatagi 12v. võimalik et 1v täitsa piisab, või koguni pinge suureneb kiiruse suurenedes?

ja kas selle pumba massi ühendamise puhul ei olnud mõeldud et "steuergerät" peaks olema pistikuga ühendatud sel ajal?

ja seda iin vist ennegi soovitatud, et aparaat laiali kakkuda ja üle joota. paremal juhul on ka silma(+luubiga) näha lahti murdunud jootekohti. pistiku ja plaadi ühenduse puhul ilmselt kõige suurem tõenäosus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
C.A.R.
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1.8T Chip-tuning

postitati 08.09.05 10:36 Tsiteeri


Minul ka see autopiloot vaest töötab vahest mitte..

Aga viga vist selles et mul armatuuris annab ABS errorit ja koguaeg suur hüüumärk vilgub.. (Revalis aeg kinni pandud).

ABS ei tööta ka praegu


Uno, Dos, Tres, Audi Quattro ;)
------------------------------------------------------------ 100 CAR
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
C.A.R.
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1.8T Chip-tuning

postitati 11.10.05 16:40 Tsiteeri


Krt nyyd ABS korras ja kõik piduriandurid samuti aga ikka vahest töötab vahest mitte..

On kellegil sama moodi olnud ja vea ülesse leidnud ?


Uno, Dos, Tres, Audi Quattro ;)
------------------------------------------------------------ 100 CAR
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
piltnik
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.05
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8TQ

postitati 30.10.05 06:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: C.A.R.
Krt nyyd ABS korras ja kõik piduriandurid samuti aga ikka vahest töötab vahest mitte..

On kellegil sama moodi olnud ja vea ülesse leidnud ?


sama moodi et, vahel ei lähe piloot peale kui laisalt vajutan. tugevamini surudes jääb alati tööle. Alguses niimoodi ei olnud (piisas õrnast vajutusest ja võttis sisse) Oletan et, minu omal on selle nupu kontaktid kas mustad või kulunud. Ei viitsi enne lammutama hakata kui veel enamvähem norm jõuga vajutadaes sisse lülitub. Iseasi kas on võimalik üldse seda kangi otsas olevat lülitit lahti võtta nende klemmide puhastamiseks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
C.A.R.
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1.8T Chip-tuning

postitati 01.11.05 15:58 Tsiteeri


Krt mul ei saa nupus viga olla, sest nyyd vahest kui cruis peal on tuleb ise pealt ära ja enam peale tagasi ei lähe..

Ikka see vaakumi asi vist jamab.. :(


Uno, Dos, Tres, Audi Quattro ;)
------------------------------------------------------------ 100 CAR
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
moppel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.10.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupé 2.3 20V -90

postitati 01.11.05 17:31 Tsiteeri


Kui kiirushoidja vahest töötab, aga mitte alati, on põhjus lahtivärisenud joodistes. Alustada tuleks stauergaidi üle jootmisest. Karp lahti kangutada. Väike kolb kuumaks ja alustada sisend/väljundklemmide uuestijootmisest. Piisab kui tina hetkeks sulama saab. Põhimõtteliselt võib seal kõik jooted üle teha.

Kui ikka jamab ja samal ajal on kliima peal kiirussignaal olemas, siis pakuks lüliti viga. Lüliti tuleb lahti küll, aga seal sees on üpris peenike vedru ja veel vidinaid, seega rohkem köögilaua töö.

Kiirussignaal läheb kaduma just armatuuris nende nõelte juures, mis plokke ühendavad. Nõelad ära puhastada ja veidi veidi tina peale joota.

ABS-i kiirussignaalid ei puutu üldse sellesse süsteemi.

Vaakumi on väga lihtne kontrollida. Aku pealt juhtmega vool, kõigepealt klapp kinni ja siis pumbaga vaakumisse. Kui pump seisma panna aga klappi ikka pingega kinni hoida, on ju näha, kas paunake voolab täis või mitte. Ega vaakum pea seal igavesti püsima, sõidu ajal tõmmatakse pumbaga katkendlikult juurde ja lastakse klapiga välja. Kui natuke lekib, tõmbab pump lihtsalt rohkem.

Mis aastakäiguni sihuke vaakumiga süsteem on? Uuematel on loodetavasti gaasipedaal ja kiirushoidja üks elektrooniline süsteem nagu näiteks bemmil, tundub mõnevõrra töökindlam olevat?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 01.11.05 20:34 Tsiteeri


Kas keegi oskab midagi kosta ka tdi'le kiirushoidiku lisamise kohta, sellel ju "gaasil" trossi pole. Olen kuulnud räägitavat, et volkaritel vaid kangi lisamisega asja toimima saab? Audil ehk ka? Tegemist endiselt a 100'94a 2,5/85kw


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres374
huviline



Registreerunud 24.08.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2,5 tdi 85 kw

postitati 04.11.05 15:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Kas keegi oskab midagi kosta ka tdi'le kiirushoidiku lisamise kohta, sellel ju "gaasil" trossi pole. Olen kuulnud räägitavat, et volkaritel vaid kangi lisamisega asja toimima saab? Audil ehk ka? Tegemist endiselt a 100'94a 2,5/85kw



Mul sama mure tahaks pilooti paigaldada mul 2,5 a6 96a see peaks põhimõtteliselt sama ju olema...aga skeemi pole millejärgi ühendada.
Teadjadmehed andke nõu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaupz
huviline



Registreerunud 01.12.04
Kasutaja on eemal

Auto: volvo v70/99/2,5tdi/vag R5, vw NewBeetle 99 1,9tdi 66kw

postitati 22.11.05 09:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Kas keegi oskab midagi kosta ka tdi'le kiirushoidiku lisamise kohta, sellel ju "gaasil" trossi pole. Olen kuulnud räägitavat, et volkaritel vaid kangi lisamisega asja toimima saab? Audil ehk ka? Tegemist endiselt a 100'94a 2,5/85kw


siin auto24.ee teema vw tdi kiirusehoidja paigaldamisest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ets1
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 4.2 Quattro

postitati 11.01.06 00:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sermon
Tsitaat:
Algselt postitas: ssleepy
Kas keegi on äkki juhtumisi lammutand mõnd A6 (1998-...).
Kus sellel cruisecontrolli karp võiks asuda ja kuda sellele kõige lihtsamini ligi pääseks?
Alguses (mingi pool aastat tagasi) cruis töötas ja oli igati asjalik, kuid ühel hetkel lõpetas koostöö. Kui mälu ei peta, siis cruisi rakendumisel käis kerge klõps kusagil armatuurlaua keskosas (praegusel hetkel seda klõpsu enam ei käi) - kas see võiks viidata ühtlasi ka CC asukohale? Ja kui nii siis äkki keegi viskaks mõne tipi kust poolt lammutama hakata.


kas ta nagu absoluutselt ei rakendu, või on korraks tunda et nagu võtaks, aga läheb järelt ära ?

Endal oli lugu selles, et üks vaakumvoolik oli katki, peale vahetust töötab ilusti :P


ma ostsin just audi V8 ja sama pull tundub olevat, kui nuppu vajutad siis võtab nagu järgi aga vajub kohe ära, armatuuris midagi klõpsib küll:o äkki tasuks siis esimesena sedasamust vaakumsüsteemi kontrollida, kuna ma alles avastan seda keerulist kapotialust, siis mul pole õrna aimugi, kuskohas tal see vaakumpump ja värgid asuvad? Teab keegi?


www.aprilia.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rohtsaar
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,8 V6 autom

postitati 27.03.06 07:47 Tsiteeri
vahest jamab



mul siis selline pull et vahest töötab see kiiruse hoidja normilt
mõnel päeval aga vajab pikemat nupu (fix) all hoidmist siis jällegi tuleb vahel ise maha ning mõnikord ei suvatse ültse tööle hakata??Milles asi??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rohtsaar
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,8 V6 autom

postitati 27.03.06 07:49 Tsiteeri


unustasin öelda autoks audi 100 92a 2,8 autom, kliima


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
saarlane
huviline



Registreerunud 23.02.05
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: audi rs4

postitati 19.04.06 16:30 Tsiteeri


Mul oli piduripedaali ees oleval klapil pisike kummirõngas läbi.
Cruise hakkas kiirust maha laskma kuni enam üldse midagi ei toimetanud. Klõps armatuuri all käis ja kliima kiirussignaal oli ka täitsa olemas. Kindlaks tegin nii, et võtsin vaakumpauna (see mis siibrit tõmbab) vaakumi otsa lahti ja puhusin sealt sisse siis oli kuulda pedaalide juurest susinat.(üks puhub, teine kuulab)
audi 100 C4 2.6


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
LaSa
huviline



Registreerunud 13.04.06
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: ex C4Q 2.8

postitati 21.04.06 06:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Selline näeb välja pisike kummirõngas, mille sisemus on ära kulunud ja mis ei pea enam õhku:

http://pildid.audiclub.ee/black/cruise.tihend.jpg
Kuskohast selliseid toredaid rõngaid soetada saab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
saarlane
huviline



Registreerunud 23.02.05
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: audi rs4

postitati 21.04.06 17:01 Tsiteeri


Arvan et igas korralikus autovaruosade poes peaks selliseid olema. Endale panin küll musta värvi mingi rõnga ja toimib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rohtsaar
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,8 V6 autom

postitati 22.05.06 09:29 Tsiteeri


oskab keegi öelda kus peale revali ja boschi on võimalik lasta kiiruse hoidjat remontida??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.05.06 10:21 Tsiteeri


Oleneb mida sa remontimise all mõtled. Tulikas OÜ Sumpsimees ehk Eints ja kompanii võivad sul selle ka korda teha.

Link infole: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=20004


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 76.1% - SQL: 23.9%]