Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Autopiloot + Mure cruise control'iga (Vastuseid: 133 | Vaatamisi: 25990)
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 11.06.10 17:59 Tsiteeri


Lisan siia ka lingid ElsaWin-st elektriskeemid.
Minu puhul on probleem selles, et 12volti ei jõua kuidagi CC pistiku juurde. Süüde siis sees ning CCS ON asendis.
Samuti ei suuda ma kliima peale kuvada kiirust. Kui ma vajutan ringlus ja juhipoolses sektsioonis nool ülesse kliimapaneelil siis muutub juhipoolne aken just kui counteriks kus saab vahetada numbreid 1-149 ning kõrvalistuja poolses aknas näitab mingeid numbreid. 17 all pigem näitab salongiventilaatori pöördeid.
Kuidagi ummikus olen.

http://margusja.pri.ee/wp-content/uploads/2010/06/cruis2-300x231.png

http://margusja.pri.ee/wp-content/uploads/2010/06/cruis3-300x231.png


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 12.06.10 06:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tanelr4
Tere! Käsil paigaldus audi a3-le liteon ap 300 vaakumajamiga püsikiirusehoidja.
http://www.autoalarm.ee/web/index.php?cruisecontrol Oskab keegi öelda, kust saaks kõige lihtsamini võtta pöörete signaali? Juhend ütleb nii:
Kollane juhe - mootori pööretesignaali andur
Seda tüüpi signaal näitab mootori pööretearvu. Sõiduki kiirus sõltub proportsionaalselt mootori pööretearvust nii kaua kui on käigukastis sama käik. Seda tüüpi signaali saab kasutada manuaalse käigukastiga sõidukitel. Pöörete andurina peab signaali pinge olema 20–250V ja sagedus 6–488Hz.

Eelmisel autol, kuhu ma selle paigaldasin, oli see kollane juhe süütepooli +15 klemmi peal, praegune mootor 1,8T mootori kood AGU, 1997 aasta masin.

Ja üks küsimus veel: Kas mul on üldse mõtet hakata jamama sellega, kui tubomootoril nagunii pole kuskilt vaakumit võtta, või saab sisselaskekollektorist?


Ap300 ei sobi turboautodele, kui sa just mingit vaakumpumpa eraldi ei paigalda.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 12.06.10 13:00 Tsiteeri


Siiski leidsin. Minu puhul oli trikk see (ehk ka teistel) Mõõtmiste alustamiseks, et saada 12v, tuli süüde sisse lülitada ning käigukang D peale.
Nüüd sain:
8 - alla 12v lülitades CC ON
4 - alla 12v vajutades kangi otsas FIX nuppu.

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Mina oma suksul A8 D2 98.a. ei suuda kliima pealt 17 alt kiirust näha. Seal pigem mulle tundub on salongi ventilaatori pöörded. Samas ma klõpsutasin need koodid läbi ja mul tundub, et neid on 149. Kui ma üldse teen seda õigesti.
Vajutan ja hoian sisemise ringluse nuppu ning vajutan nool ülesse juhipoolses aknas. See peale tuleb kõrvalistujapoolsesse aknasse juba väärtus kohe.
Kiskusin ka pedaalide pealt selle katte et piiluda piduripedaali juurde. Sest mingit katkestust ma ei suuda manada CC pistiku juurde pedaaliga.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 16.06.10 18:44 Tsiteeri


Minu suksul lahenes just probleem CC aju vahetusega. Kõik hakkas toimetama nii nagu peab. Ja noh loogiline ka. CCS kontrollitud. Voolud juhtmes on. pump toimetas. Tegelikult ma jootsin eelmisel CC sissetuleva pistiku ühendused ka üle kuid ei muutunud midagi. Samas oli plaadil üks transistor näiteks päris must. Nii et minu puhul võis elektroonika juba selle ploki peal läbi olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 13.03.11 07:29 Tsiteeri


Kellelgi c4 vaakumpumpa on pakkuda? Või kannatab seda remontida kuidagi? Probleem seisneb selles, et pump ei jõua vaakumelementi kortsu imeda. Kui otse vool peale lasta. Pump iseenesest uriseb küll.
Vaakumsüsteem on kontrollitud ja ei leki.
Aju on igaks juhuks tervenesti üle joodetud.
Fix nuppu vajutades käib ajus kenasti klõps. Samamoodi klõpsub pedaale vajutades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tanelr4
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.11 08:17 Tsiteeri


Vaata, kui seda pumpa otse vooluga proovid, siis seal oli kuidagi 2 re˛iimi, üks kiire ja teine aeglane, vb siiski see korras. Proovimiseks on muidu üks olemas, aga seda läheb endal vaja millalgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 13.03.11 08:38 Tsiteeri


Sai veel proovitud teist moodi. Püsikas peale, ilma sidurita käik välja. Jõuab pöördeid hoida 1400 peal ja kõik. Õrnalt pidurit või sidurit ja klõpsti on pöörded tühikäigul.

PS. Vaakumis asi pole, see on korduvalt kontrollitud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 13.03.11 11:20 Tsiteeri


Mul oli kunagi taoline jama, sai see kompressor lahti kistud ja natuke puhastatud moditud.
Hakkas toimima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 16.03.11 06:06 Tsiteeri


Uus pump peal ja asi korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.3% - SQL: 55.7%]