Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Toonkile ette (Vastuseid: 42 | Vaatamisi: 7106)
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 12.09.04 08:23 Tsiteeri


https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=773480
Kood 607. Klaasid


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
zeff888
huviline



Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal


postitati 12.09.04 09:27 Tsiteeri


mul oli ka esiustel see nii õelda kõige heledam kile, sain litaka ära nigu niuhti, miilitsaonu aparaat näitas 60% kanti, tuli maha võtta midagi polnud teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 12.09.04 09:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja zeff888
mul oli ka esiustel see nii õelda kõige heledam kile, sain litaka ära nigu niuhti, miilitsaonu aparaat näitas 60% kanti, tuli maha võtta midagi polnud teha.

Kui oli tehasetoon all siis peaks näitama veel vähem.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 12.09.04 13:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja allans
miks keelatud on on tõesti see et pumbaga keegi mentidele läbi klaasi näkku ei laseks:)

Ma mõtlesin selle asja peale natuke... et see on loll vabandus pakuksin mina, miks? sellepärast et taga on ju ikkagi toon lubatud ja siis ju võib seal keegi istuda ja selle mendi ikkagi maha lasta. + veel see et nt on ju lätis ja sealpool maades see lubatud ja erilist miskit küll pole kuulnud, et mõni ment oleks maha lastud kuna autol oli toonklaas ja ta ei näinud relva.
Eks see tegelt nii on jah, et miski põhjuse ju seaduse tegijad peavad välja mõtlema :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 12.09.04 13:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
Tsitaat:
Esialgne postitaja allans
miks keelatud on on tõesti see et pumbaga keegi mentidele läbi klaasi näkku ei laseks:)

Ma mõtlesin selle asja peale natuke... et see on loll vabandus pakuksin mina, miks? sellepärast et taga on ju ikkagi toon lubatud ja siis ju võib seal keegi istuda ja selle mendi ikkagi maha lasta. + veel see et nt on ju lätis ja sealpool maades see lubatud ja erilist miskit küll pole kuulnud, et mõni ment oleks maha lastud kuna autol oli toonklaas ja ta ei näinud relva.
Eks see tegelt nii on jah, et miski põhjuse ju seaduse tegijad peavad välja mõtlema :P

Jutt jalad all. Mingi kalamees külas rääkis, et eks kindlasti sellepärast, et võmmi maha ei laseks ja nüüd pool vabariiki arvavad, et nii ongi. Kas sõna liiklusohutus ütleb midagi või EL?
Terv, Maku!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 12.09.04 13:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AudiTeam
Soovitan soojalt kui mendis häid tutvusi ei ole siis jäta naad tehase tooniga! Ma saan aru küll, et auto välimus oleks ilusam aga mendid seda ei mõista :mad:

Emm aga AT ole nii kena ja ütle, milles võmmid siin süüdi on?
Terv, Maku!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 12.09.04 18:38 Tsiteeri


mul viimasel kahel autol ees 50% kile ja plaan praegusele autole panna veel tumedam...ptui ptui ptui siiani pole mingit ke.pi olnud :)

,et risk on iga asjaga :)


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
emtecx
huviline



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80

postitati 12.09.04 21:19 Tsiteeri


Siia vahele tahax kohe yhe kysimuse kysida (ei akka uut teemat tegema) et plaanis nagu panna peegel toonkile ainult taha kylgedele (17%). Äkki kellelgi mingid kogemused mentidega selles suhtes, et nagu liikluseeskiri keelab peegelkile kasutamise. Poehärra ytles, et ta olevat ARK-is kysimas käinud kylgede kohta. Seal vastati, et kylgedele nagu on vaieldav aga taha kindlalt EI TOHI !!
Ja kas see yldse valgele autole sobib?


Don t fu..k with sawmiller
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 12.09.04 21:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja emtecx
Siia vahele tahax kohe yhe kysimuse kysida (ei akka uut teemat tegema) et plaanis nagu panna peegel toonkile ainult taha kylgedele (17%). Äkki kellelgi mingid kogemused mentidega selles suhtes, et nagu liikluseeskiri keelab peegelkile kasutamise. Poehärra ytles, et ta olevat ARK-is kysimas käinud kylgede kohta. Seal vastati, et kylgedele nagu on vaieldav aga taha kindlalt EI TOHI !!
Ja kas see yldse valgele autole sobib?

No see nö peegel kile, mida meil enamuses levinud on (silver, quantum) pole keelatud. See peegel efekt on ka päevakorral just sellepärast, et võib kaasliiklejate silmadele häirivalt mõjuda. Valgele autole ei sobi peegel kile! Mina lasin panna oma valgele Audile kunagi musta läikiva ja kena jäi.
Terv, Maku!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 12.09.04 21:39 Tsiteeri


njah...audidel on oma toon piisavalt lolli tumedusega, et kui paned ette ja esiustele lihtalt turvakile, siis juba on lubatust suurem toon.
edasi mõelge ise


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
emtecx
huviline



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80

wink.gif postitati 20.09.04 12:22 Tsiteeri


Panin oma valgele audile selle nn. peegelkile ära ja täitsa kobe on ka valgel autol, eks nyyd näha, kas politseil ka mingeid pretensioone selle vastu on :cool:


Don t fu..k with sawmiller
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 20.09.04 15:38 Tsiteeri


oi, kindlasti kohe on:P
aga ilu nõuab ohvreid. Pane pilte ka kui saad.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
emtecx
huviline



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80

postitati 20.09.04 18:11 Tsiteeri


ei ole veel jõudnud teha aaga lähipäevil kindlasti panen;)


Don t fu..k with sawmiller
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Markko
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.09.04 12:50 Tsiteeri


Kõik tuttavad, kellel on ees toonkile olnud, sõidavad täna rahulikult ilma.
Pimedas kinni pidanud politsei teine asi peale dok. küsimist oli käega klaasi ülemise ääre kompamine. Autoks oli valge B3 taga tume toonklaas ning ees tehase oma.

P.S peaaegu kõikidel saksast toodud autodel puudub taga toonklaas, kuigi on lubatud.
Põhjuseks turvalisus bahn'idel


better luck next time
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
emtecx
huviline



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80

postitati 23.09.04 18:21 Tsiteeri


siis paar pilti sai hämaras tehtud aga lisan varsti päeval tehtud pilte ka
[img]http://www.pilt.ee/emtecxx[/img]


Don t fu..k with sawmiller
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 23.09.04 21:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja emtecx
siis paar pilti sai hämaras tehtud aga lisan varsti päeval tehtud pilte ka
[img]http://www.pilt.ee/emtecxx[/img]

Muidu ilus toon ees aga taga võiks ka olla sama enam-vähem taga on peegel ?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
emtecx
huviline



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80

postitati 23.09.04 21:28 Tsiteeri


esi kyljeklaasidel puudub toonkile, ja tagumisel kah ei ole midagi. aint taga kylje klaasidel on peegel...


Don t fu..k with sawmiller
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
daqqer
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.03
Asukoht: [ Tallinn ]
Kasutaja on eemal

Auto: minu masinad

postitati 23.09.04 21:56 Tsiteeri


tuttaval on vana 80, tal on aegade algusest olnud küljed kõige õrnema tooni all, ja pole kunagi probleeme olnud. ise on paigaldaja, pakkus mulle kaa aga ma jätsin esimesed küljeaknad ikkagi puhtaks. mul on nagunii mingil määral need tooniga (tehasest).


d | ehitustehnika, suruõhk
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.4% - SQL: 36.6%]