Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Toonkile ette (Vastuseid: 42 | Vaatamisi: 7103)
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 20.05.03 16:13 Tsiteeri
Toonkile ette



Keegi teab kas mendid nokivad palju sellise asja pärast ?
Plaanis panna kõige heledam ja on ka tehase toon


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 20.05.03 16:15 Tsiteeri


mul sõber ostis auto ja arkist kodu poole minnes sai kohe nätaka ära ka (kile oli kohe ostest peal)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 20.05.03 16:34 Tsiteeri


Saan aru, et mõtled esiuksi. Kui jah siis nokitakse ikka parajalt, sest esiukse klaasid peavad 70% läbi paistma. Audi originaal paistab 75% läbi(roheline), käisin veel ülegi mõõtmas. Kõige heledam kile on 70%. Arvuta siis 75-st 70% ja saadki oma uue tulemuse. Nii palju siis veel sellest, et atripuut millega ta mõõdab, selle mõõteviga on kuni 5%. Aga eks sa ise tea..
Terv, Maku!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 20.05.03 16:45 Tsiteeri


just seda ma mõtlesingi et palju neid on kes maha võetud?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 20.05.03 16:56 Tsiteeri


No minul on tuttavad, sõpru ikka mitme autoga maha võetud.. Üldjuhul see 70nene kile ei anna erilist efekti ning see risk ei õigusta end ära. 50-se kile puhul oleks juba kena. Ise tead, millega riskid.. Mina isiklikult ei soovita..
Terv, Maku!


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 20.05.03 19:04 Tsiteeri


plaanis oli panna Super Light Black


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 20.05.03 20:05 Tsiteeri


mul kunagi oli ees toonkile. asja põhilinre point oli selles et kile ei lase uv. kiiri läbi ja auto ei lähe seest kuumaks. ses mõttes on see kile täiesti asjalik


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 20.05.03 20:14 Tsiteeri


UV ikka pleegitab või nii... infrapunane ikka soojendab


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 20.05.03 21:06 Tsiteeri


mnjahh, õige. igatahes mõnusalt jahe on salong kyll kui õiged kiled olemas:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 21.05.03 06:37 Tsiteeri


Endal oli Coupel ees üsna tume kile (hämaras sisse ei näinud). Pärast kahte korda kordusülevaatusel käimist ja trahvi maksmist kiskusim maha, enamus tuttavaid sama teinud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kylaline
huviline



Registreerunud 01.11.02
Asukoht: Suur Linn
Kasutaja on eemal

Auto: S6, Chrysler Voyager Plymouth

sad.gif postitati 21.05.03 08:00 Tsiteeri


Mul olid ka ees klaasidel toonkiled. Nagu politsei nägi, nii ka kohe maha võttis. Nurusin välja võimaluse nad kohapeal maha tõmmata ja seega trahvi ei saanud, kuid enam ei paneks neid tagasi - liiga kallis lõbu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 21.05.03 11:08 Tsiteeri


Soovitan soojalt kui mendis häid tutvusi ei ole siis jäta naad tehase tooniga! Ma saan aru küll, et auto välimus oleks ilusam aga mendid seda ei mõista :mad:


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ZZZ 705
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.03
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 1.8 S -91

postitati 04.06.03 12:16 Tsiteeri
JAH



Aga ega mendid pole seda seadust teinud- see klaasiläbipaistvus rohkem nende turvalisuse küsimus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 04.06.03 16:13 Tsiteeri


mul vennal transitil eesimese küljeklaasid 15%toonkile + tehase oma... kena on hämaras vaadata kohe!!! ple isegi kordagi kinni peetud..:) ja seda juba nüüd pea 1,5 aastats ja sõidab igapäev tallinnas ringi ....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.06.03 22:38 Tsiteeri


Yleelmisel autol oli toon ja enam ei taha. Koguaeg sabin sees kui politsei vastu/mööda sõitis, et kas nyyd tuleb järgi või ei. Sain muidugi oma laksud kirja ja kui teist korda ylevaatus ära võeti, loobusin. Nõme oli see, et ma just 5 päeva tagasi selle ylevaatuse tegin :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raivu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 1,8T 110 kW

postitati 05.06.03 18:03 Tsiteeri


Mul oli esiklaasi läbipaistvus 23%, (nüüd on autu uue omaniku käes) seega 77% tumedam. Kuigi jah - politseidega tuli pistmist küll, kuid viimase aasta sõitsin nii et, kordagi ei tulnud nendega kokku puutuda. See täitsa juhuse asi, kui tihti pead politseidega jagelema. Kuid välimust annab tume klaas küll kõvasti juurde.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 05.06.03 18:08 Tsiteeri


Helistasin ARKi. Sain yhese vastuse. ESIUSTE KLAASIDEL EI TOHI OLLA MITTE MINGISUGUST KILET!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 05.06.03 18:55 Tsiteeri


Minul on autol kile juba kaks aastat ja ei mingit jama pole olnud.Vähemalt Pärnus.Toon on küllaltki tume hämaras ikka ei üttle küll kes roolis on.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 05.06.03 18:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja WarAngel
Helistasin ARKi. Sain yhese vastuse. ESIUSTE KLAASIDEL EI TOHI OLLA MITTE MINGISUGUST KILET!!!!


see on rumal jutt. ükski seadus ei keela kilede paigaldamist. sätestatud on vaid nõuded klaaside läbipaistvusele.

väike viide: http://www.ark.ee/atp/index.html?op=foorum&id=464&k=4846


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
daqqer
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.03
Asukoht: [ Tallinn ]
Kasutaja on eemal

Auto: minu masinad

postitati 21.07.03 15:09 Tsiteeri


tead mis tee vä?
siis kui kapp auto kinni peab, siis keera ruttu aken täitsa alla, ja ongi korras


d | ehitustehnika, suruõhk
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.03 15:46 Tsiteeri


Kuule dagger! Miks sa arvad, et võmmid eile sündinud on?
Võiksid säästa oma vaeva nii mõttetute postituste tegemisega.

Vastust siin püstitatud teemale on väga üheselt võimalik lugeda Politsei kodulehelt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.03 15:51 Tsiteeri


probleem on jah läbipaistvuses 75%aga turvakiled võivad kindlalt olla.miks keelatud on on tõesti see et pumbaga keegi mentidele läbi klaasi näkku ei laseks:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tier
huviline

Avatar


Registreerunud 15.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 2.0E 83 kW

postitati 21.07.03 17:51 Tsiteeri


Tartus oli kord juhus kui nägin yhte vana kerega audi 100, millel oli ka ees suht tume toon ja parkis Lõunakeskuse ette ja kohe tema kõrvale parkis Vento...võeti riistad välja ja uuriti vähe ja järgmine pilt oli et audi omanik kakkus eest tooni maha...
ja veel....Tartus sõidab vapsee mingi uus 5'ne bemm ringi, number oli vist 495 ARJ mis on ise süsimust ja nii on TERVE klaasiring...isegi tuuleklaas....olen kuulnud jutte et see läx talle ARK'is 40 kilo maksma, aga eitia kas se ka tõsi on...aga igatahes ringi ta sõidab koguaeg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
shragon
huviline

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 530 V8

postitati 09.10.03 18:25 Tsiteeri


Aga ega mendid pole seda seadust teinud- see klaasiläbipaistvus rohkem nende turvalisuse küsimus

A ma ei ole tegelt kuulnud, et ntx lätis iga nädal 7 menti maha võetaxe, need ise ka kotid (autod tähenab). See on see EV. A mul endal rekord 5 päeva, 10 min. peale toonimist (koju läxin 00.00) ment kargas Pärnus Endla juurest sappa ja tegi atsaatsa (kusjuures mul oli iga viimane kui dok. nii auto kui enda oma koju jäänud ja trahvi tehti ikka aint selle eest). Järgm lax oli 5 päeva hiljem jälle sama ment (pärnus mu teada tomsoni nimeline kes tumeda peale hammast ihub) ja siis korjasin samas tän. ääres kile maha (läbipaistvus mõõdeti 17%) ja ei juhtund rohkem midagi a jube imelik oli sõita nagu paljalt olex:o. A sigailus ikka must auto tum. klaasiga mu meelest, nii et mõttetegevus on valus:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 09.10.03 18:54 Tsiteeri


Mul oli eelmisel autol taga kõige tumedam kile ja ees 50% sõitsin 2.5 aastat ei olnud mingeid probleeme. :cool::cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.9% - SQL: 38.1%]