Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  14  15  16  17  18  ..  28
Autor:
Pealkiri: Audi A5 coupe 3.0tdi quattro - 2009 - masuurik (Vastuseid: 676 | Vaatamisi: 356878)
AllanA
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.14
Kasutaja on eemal


postitati 04.02.17 11:49 Tsiteeri


Respekt tegemiste eest. Hea on lugeda teemasid, mis on ka päriselt huvitavad :)
Velgedest - RX-R? Oleksid haruldasemad kui need CH. Eriti 20" ja kuldsena võiks jääda suht erootika :)

A


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RandoV
huviline

Avatar


Registreerunud 19.05.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 B8

postitati 04.02.17 19:39 Tsiteeri


Soovitaks HRE freeflow velge asenduseks otsida, leiab ka mõnusalt concave variandi. Värvimise teeks nii nagu soovid;)
www.forged.ee


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audisell
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.09
Asukoht: Tallinn/Helsingi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 avant Bitdi 2013 & Tiguan 4motion

postitati 05.02.17 16:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Autoehitus on individuaalne ettevõtmine. Selles osas valib igaüks ikka ise oma tee.

Osa keresarjast jõudis ka Eestisse ja nädalavahetusel tahaks nina ja küljedetaile juba külge proovida.
Väikene plaan on ka Austriase Wörtherseele see aasta jõuda. Sammud selle nimel on ka reisiplaneerimisel tehtud.

Hetkel tundub kõige muretvalmistavam õigete velgede leidmine või tähendab isegi nende velgede hinna sobitamine eelarvesse. Kõik sobivad variandid koos saatmisega on hetkel üle velgede algse eelarve.
Otsin 20x10,5, Et 25-30 velgi. BBS CH-R (CH103) Silver, Ferrada, ROHANA,... Otsin üldisemas pildis Deep concavi. Olen Vosseni maha tõmmanud, kuna replicaid on nii palju tänavatel.
Rad48, Rotiform ja muud sellised AIRRIDE syle veljed ei ole minu teema kahjuks.

Kel häid pakkumisi fotode näol, võib neid siia julgelt ka LINGINA sisestada.:)

Aga palun http://www.vannehaku.fi/56504/bbs-ch-r-20-alumiinivanteet/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 05.02.17 17:30 Tsiteeri


Need on müüdud 2016 aasta mai kuus. Esimese tunni ajaga, mil kuulutus müügile tuli:) Juba küsisin, kuulutus lihtsalt on ülesse jäänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 07.02.17 18:58 Tsiteeri


Äkki leiad siit sobiva?
https://www.aspiremotoring.com/collections/vip-modular-wheels


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 07.02.17 19:16 Tsiteeri


Ilusaid asju on siin. Aitäh pakkumast.

Ameerikast oleksin saanud ühe seti musti BBS CH-R ka, aga:

Velgede hind oli 2900 dollarit, mis oli juba alla tehtud 20%. Lisaks muidugi värv vale.

Mis aga kõige rohkem naela põlve lõi oli saatmine ja toll.
Saatmine oleks läinud ca 900-1000 dollarit. Lisaks 20% käibemaks velgede hinnast otsa ja 9% tollimaks.

Ilmselt oli see kõige viisakamalt ja ametlikke kanaleid pidi saatmine. Vast saab kuidagi ka soodsamalt, aga mul pole olnud aega tegeleda. Est performance Heikki ma mäletan, et vanasti suutis aidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ixxe
huviline

Avatar


Registreerunud 23.11.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi R8 V10+ 449Kw

postitati 10.02.17 08:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Ilusaid asju on siin. Aitäh pakkumast.

Ameerikast oleksin saanud ühe seti musti BBS CH-R ka, aga:

Velgede hind oli 2900 dollarit, mis oli juba alla tehtud 20%. Lisaks muidugi värv vale.

Mis aga kõige rohkem naela põlve lõi oli saatmine ja toll.
Saatmine oleks läinud ca 900-1000 dollarit. Lisaks 20% käibemaks velgede hinnast otsa ja 9% tollimaks.

Ilmselt oli see kõige viisakamalt ja ametlikke kanaleid pidi saatmine. Vast saab kuidagi ka soodsamalt, aga mul pole olnud aega tegeleda. Est performance Heikki ma mäletan, et vanasti suutis aidata.


Mõtle kui odav on ameeriklasel samaväärse sealse palgaga modifitseerimine :D Kunagi olin sama probleemi ees, awe track väljalase seal 1500, siin ligi 3k... FML no ty.

Ootan huviga facelifti juba. Tahaks enda masinal ka teha seda, aga mul lisaks see ACC andur ees ja no ma liiga ebapädev, et ise asjaga hakkama saada arvan :D

Leidsin mingi sellise teema ka: http://www.audi4ever.com/v2/blog/details/24155/Audi-A5-8T-Faceliftumbau/index.html Tõesti on nii palju uusi juppe vaja? Mingi 30 osa...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mellow
klubiliige



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: Mercedes Benz C250 AMG 4matic 2015 & Audi S3 2015

postitati 10.02.17 19:42 Tsiteeri


Saadan mõned mõned ilusad veljed inspiratsiooniks:

1. http://cloudlakes.com/data_images/models/audi-rs5/audi-rs5-08.jpg
2. https://tagmotorsports.com/cars-for-sale/2013-audi-rs5-highly-modified-/
3. http://www.rarecarsforsaleblog.com/2015/02/05/audi-exclusive-nardo-grey-rs5/
4. http://teamspeed.com/forums/performance-series-audi-models/83014-pur-audi-rs5-rs07-monoblock.html
5. http://motrist.com/post/28611
6. https://www.autoevolution.com/news/audi-rs5-coupe-on-hre-wheels-photo-gallery-53581.html#agal_0
7. http://hayw1r3.deviantart.com/art/Audi-S5-08-163066595
8. http://www.audizine.com/forum/showthread.php/650800-Project-Nardo-Update-2014-Audi-RS5-Accuair-AWE-HRE-TAG-Motorsports

Isikliku maitse järgi ütleks et TAG Motorsport on päris ilusaid komplekte alla pannud. (edit: ADV vist tootja velgedel. https://www.adv1wheels.com)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mmi3plus
huviline

Avatar


Registreerunud 13.09.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.02.17 20:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ixxe
Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Ilusaid asju on siin. Aitäh pakkumast.

Ameerikast oleksin saanud ühe seti musti BBS CH-R ka, aga:

Velgede hind oli 2900 dollarit, mis oli juba alla tehtud 20%. Lisaks muidugi värv vale.

Mis aga kõige rohkem naela põlve lõi oli saatmine ja toll.
Saatmine oleks läinud ca 900-1000 dollarit. Lisaks 20% käibemaks velgede hinnast otsa ja 9% tollimaks.

Ilmselt oli see kõige viisakamalt ja ametlikke kanaleid pidi saatmine. Vast saab kuidagi ka soodsamalt, aga mul pole olnud aega tegeleda. Est performance Heikki ma mäletan, et vanasti suutis aidata.


Mõtle kui odav on ameeriklasel samaväärse sealse palgaga modifitseerimine :D Kunagi olin sama probleemi ees, awe track väljalase seal 1500, siin ligi 3k... FML no ty.

Ootan huviga facelifti juba. Tahaks enda masinal ka teha seda, aga mul lisaks see ACC andur ees ja no ma liiga ebapädev, et ise asjaga hakkama saada arvan :D

Leidsin mingi sellise teema ka: http://www.audi4ever.com/v2/blog/details/24155/Audi-A5-8T-Faceliftumbau/index.html Tõesti on nii palju uusi juppe vaja? Mingi 30 osa...

Ei ole väga mõtet seda ACC andurit karta :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 10.02.17 21:46 Tsiteeri


Kahjuks või õnneks olin mingil hetkel sunnitud ehituse osas mingi piiri seadma.
Ütlen kohe ära, et facelifti nina ei tule. Komplektsed bixenon tuled, raamid, kapott, kapoti värvimine ja kõik see peenike pudi juurde oleks selle asja hinnaks ilma stangeta teinud juurde 2300eurot.
Selle hinna juures räägime kasutatud asjadest alles.
Seega kõike kahjuks ei saa, et kõike muud ägedat saada.

Kogu rs5 bodykit kokku koos värvimisega on piisavalt kulukas, et suhteliselt lihtne oli loobuda. Esistange koos laienditega on auto külge sobitatud ja hetkel on need pakitud kokku värvimise jaoks. Ei hakka proovipilte siia lisama, ennem kui kõik koos on. Ootan veel tagastanget ning peale selle sobitamist läheb kogu komplekt koos värvimisse.

Lisaks on saabunud kohale vedrustus, uued laagrid, uued rummud.
Saksast on saabumas OEM Rs5 väljalase, millele tahan ise klappide vaakumjuhtimise teha. Kui viitsimist, püüan klappide juhtimise drive selecti alla viia. Jääb eraldiseisev süsteem, kuna meeldib ise mõelda, millal müra vaja on. Põhiidee selle originaalsüsteemi kasutamises on summutiotsade oem formaadis täitmine ja maanteel müra mahalülitamise võimalus.
Ca kuu aja pärast peaks olema selle auto küljest palju kere ja väljalaske juppe saada. Praegu on 3 erinevat stangede, võrede ja lisade paketti kodus. S-line keresari, S5 keresari, RS keresari.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 10.02.17 23:01 Tsiteeri


Vabalthingava bensuka väljalaske tulemus diislil on see, et sealt ei tule mitte mingit häält.
Ehk siis see on küll nüüd väga mööda.

Saad ehk otsad ära kasutada, aga kogu ülejäänud asja oleks pidanud custom tegema, et hea jääks.

Ka on kõik harmoonika ja lainepikkuse summutuse arvutused selles väljalaskes täiesti mööda silindrite arvu erinevuse ja mootorite erinevuse tõttu.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 11.02.17 06:31 Tsiteeri


Kasutusse lähevad viimased pütid, mitte kogu väljalase. Ehk kui klapp lahti on, siis peaks olema sama helipilt, mida praegune setup tekitab. Kui klapp on kinni, siis peaks maanteel 1,5krpmi juures selle mõningase kumina/müdina läbi püti keerutades maha võtma, mis on otsade originaalse väljanägemise kõrval target A. Seda konkreetset swapi on tehtud just sellel samal põhjusel ning samasugusele summutilahendusele lisaks nagu mul hetkel. Kui on originaal downpipe dpf ja catiga ning sinna otsa panna bensuka vahepütt koos lõpupüttidega, siis ei tule sealt ilmselt tõesti midagi. Uurisin ühelt varasemalt tegijalt lõpptulemuse kohta. Ok tagasiside ja teooriat kinnitades olin ka nõus ise proovima seda kombinatsiooni. Turbost otse-> RS5 lõpupütid. Hind nendel püttidel oli tavapärasega võrreldes väga madal, siis selle raha eest tasub kindlasti nendega tegeleda ja panna juba originaalsete otsade poolest. Customi keevitamist ei pea oluliseks, sest praegune set on hääle poolest väga hea. Kui tõesti vaja, keevitan sisu natukene ringi, see pole probleem. Otsade kasutamine teeb torustiku aukku sobitamise lihtsamaks ja näeb sobilik välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.17 07:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Kasutusse lähevad viimased pütid, mitte kogu väljalase. Ehk kui klapp lahti on, siis peaks olema sama helipilt, mida praegune setup tekitab. Kui klapp on kinni, siis peaks maanteel 1,5krpmi juures selle mõningase kumina/müdina läbi püti keerutades maha võtma, mis on otsade originaalse väljanägemise kõrval target A. Seda konkreetset swapi on tehtud just sellel samal põhjusel ning samasugusele summutilahendusele lisaks nagu mul hetkel. Kui on originaal downpipe dpf ja catiga ning sinna otsa panna bensuka vahepütt koos lõpupüttidega, siis ei tule sealt ilmselt tõesti midagi. Uurisin ühelt varasemalt tegijalt lõpptulemuse kohta. Ok tagasiside ja teooriat kinnitades olin ka nõus ise proovima seda kombinatsiooni. Turbost otse-> RS5 lõpupütid. Hind nendel püttidel oli tavapärasega võrreldes väga madal, siis selle raha eest tasub kindlasti nendega tegeleda ja panna juba originaalsete otsade poolest. Customi keevitamist ei pea oluliseks, sest praegune set on hääle poolest väga hea. Kui tõesti vaja, keevitan sisu natukene ringi, see pole probleem. Otsade kasutamine teeb torustiku aukku sobitamise lihtsamaks ja näeb sobilik välja.
Ja mis see väga madal hind nende RS5 püttide eest ka on?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 11.02.17 08:10 Tsiteeri


Sada eurot pütt, kakssada siis kokku. Olen silma peal hoidnud ja ebaydes ca 500-600 eurost alates komplekt + lisaks saatmine. See on päris soodne hind minu arust. Arvan, et tasub proovida ja vaadata, kas siis toob tulemust ja mis muutust häälde tekitab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.17 08:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Sada eurot pütt, kakssada siis kokku. Olen silma peal hoidnud ja ebaydes ca 500-600 eurost alates komplekt + lisaks saatmine. See on päris soodne hind minu arust. Arvan, et tasub proovida ja vaadata, kas siis toob tulemust ja mis muutust häälde tekitab.
See pole tõesti suurem asi hind nende eest. Samas jääb mulje sinu jutust, et need pütid on avatud klapiga n.ö otseläbi. Kas keegi väitis sulle seda või on sul vastavat pildimaterjali?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 11.02.17 09:13 Tsiteeri


Minuarust ta ei ole päris "otse" nagu otse. Minuteada on väikese vaheastme/ nihe torudel ja vahekamber, kus toimub gaaside jagunemine suletud või avatud torusse. Kui päris otse oleks, siis ilmselt ei toimiks see gaaside jaotus nii.
Mul ei ole päris õiget läbilõiget õnnestunud leida kahjuks ja väga palju pole neid pütte ka laiali ilmselt lõigatud. Rs5 omad peaks analoogse ideega seest olema, nagu all oleval S4 näidisel, kuju vaid võib mõneti teine olla.
Kui mingi õige läbilõike saaks oleks hea.

https://www.upload.ee/image/6661310/IMG_7671.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.17 09:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Minuarust ta ei ole päris "otse" nagu otse. Minuteada on väikese vaheastme/ nihe torudel ja vahekamber, kus toimub gaaside jagunemine suletud või avatud torusse. Kui päris otse oleks, siis ilmselt ei toimiks see gaaside jaotus nii.
Mul ei ole päris õiget läbilõiget õnnestunud leida kahjuks ja väga palju pole neid pütte ka laiali ilmselt lõigatud. Rs5 omad peaks analoogse ideega seest olema, nagu all oleval S4 näidisel, kuju vaid võib mõneti teine olla.
Kui mingi õige läbilõike saaks oleks hea.
https://www.upload.ee/image/6661310/IMG_7671.JPG
Kaldun isegi arvama, et RS5 pütt ei ole avatud klapiga otseläbi. Sellepärast jäigi arusaamatuks, miks sa kirjutasid:
Tsitaat:
Algselt postitas: masuurik
Ehk kui klapp lahti on, siis peaks olema sama helipilt, mida praegune setup tekitab

Või sul on praegu ka reflection tüüpi pütid?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 11.02.17 09:59 Tsiteeri


Ei ole reflection pütte. Ma ise arvan teise katsetaja arvamusele tuginedes, et see otse tulev osa ei muutu märgatavalt, nurk on väike ka torude vahel. Võibolla vahekoda muudab midagi, aga teise inimese jutu järgi ei olnud vahe oluliselt eristatav. Kadus ära lõpus tekkiv kohatine "ragin". Samas loodan, et läbi püti kulgev ahel mõningase liigse müra maanteel ära võtab. See ei ole häiriv, sellepärast pole ma sellega ka tegelenud, aga pikal sõidul võiks ta gramm vaiksem olla. Kuna stange tuleb uus, siis on see loodetavasti hea võimalus tekitada õige väljanägemine summuti otsas ja piirata mürataset vajadusel.
See selline katse-eksitus saab olema, kuna ma ise veel proovinud ei ole ja info osaliselt kellegi teise kogemusel. Loodan, et lisaks originaalsele välimusele soovitud helilise tulemuse saab. Ennem lõplikult teada ei saa, kui torud all on:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mmi3plus
huviline

Avatar


Registreerunud 13.09.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.17 16:19 Tsiteeri


V6 diislil bensuka taga pütidega väga erilist hääle vahet ei saavuta, nats paremaks läheb.Proovitud erinevate diisel autodega erinevaid OEM bensuka pütte.V8 diislil tulemus veits parem.
Siiani kõige paremad tulemused ikkagi paigaldades diislile aktiivne sumps :)
Plussiks mis mulle meeldib,et saad ka ise valida kas tahad, et uriseb või sõidad vaikselt :) Sõltuvalt tujust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 11.02.17 16:58 Tsiteeri


Hääle vahet ei tahagi saavutada lahtise klapiga, kui kinnise klapiga veidikene vaiksemaks saab ja avatuga samaks jääb, siis on eesmärk lisaks väljalaske otsadesse sobimisega minu jaoks saavutatud. Ma ei ole sellest setist algusest peale mingit imet oodanud. Loodan kinnise ahelaga vaiksemaks saada.
Panen peale paigaldust ja proovimist kirja, kas tasub helilises mõttes ära või aitab see ainult oem välimuse saavutamiseks;)

Sul aktiivse sumpsiga tundub kogemust olevat, minul isiklikult pole rohkem, kui olen tänaval kuulnud. Kas ta mingist teatud pöördest alates oma efekti ei kaota? Ma olen võõraste inimeste autol seda korra kuulnud kiirendades ja mu arust oli see pigem madala pöörde juures äge. Ülevalt poolt ei saanud enam midagi aru. Samas ei tea ma ka seda, mis astmes oli see active sound parasjagu. Seal vist on Auto, Dynamic ja comfort?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mmi3plus
huviline

Avatar


Registreerunud 13.09.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.17 21:06 Tsiteeri


Mõned olen ikka paigaldanud ;) Töötab ta dynamic või individual asendis ja kõrgema pöördega kärbitakse seda vähemaks, et seal olevaid kõlareid kaitsta liigse rõhu eest.Pakutakse ka OEM järel paigaldus kitti, seal tõmmatakse üle 2000rpm juba päris korralikult hääl maha :( Õnneks on olemas vastavad plokid ja proged millega saab ise sumpast väljatuleva heli, selle tugevust ja profiili muuta, et ta ka kõrgema pöörde peal uriseks :)

https://www.upload.ee/image/6663696/sound-booster.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 11.02.17 22:15 Tsiteeri


Tümm sumpsi panna on minu arust täiesti jabur.
Auto võiks ikka seda häält teha, mis ta mootorile antud on.

See on umbes sama hea nagu diislile S-i märkide külge panemine.
Oh wait...

Aga jah, ma arvan, et need RS5-e pütid võtavad tublisti häält maha ka siis, kui klapid lahti on. Sellest ajendatud minu postitus.
Oleks võinult vabalt teha ajust mapitud juhtimisega custom asja, aga hind oleks tublisti kallim olnud, kui 100 EUR püti eest.

Eks proovi ära ja anna meile ka teada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 11.02.17 23:45 Tsiteeri


MMI.. kirjutatud active exhaust sound on ju tegelikult tänapäevases innovaatilises (auto)maailmas suhteliselt asjalik lahendus ja Audi on sellega kuidagi hakkama saanud. Minu arust jällegi on insener suutnud laiemalt mõelda tavaklientide huvides. Endale ma ka seda ei tahaks, aga jaburaks seda nimetada on veidi lame. Sarnased lahendused pakuvad võimalust tavamudeli omanikul oma autost rohkem rõõmu tunda, omamata sealjuures kõrge ekspluatatsioonikuluga RS/AMG/M mudelit. Kõik, mis omanikule rõõmu valmistab ja teda õnnelikuks teeb on õige. Selleks ei pea olema 500hp ja suitsevad rehvid, kõik ei vaja seda.
Seda active sound summutilahendust vist siiski üleliia palju liikluses ei kohta meie teedel. Kas selle põhjus peitub hinnakirjas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mmi3plus
huviline

Avatar


Registreerunud 13.09.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.17 00:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tümm sumpsi panna on minu arust täiesti jabur.
Auto võiks ikka seda häält teha, mis ta mootorile antud on.

See on umbes sama hea nagu diislile S-i märkide külge panemine.
Oh wait...

Eks jaburusi ole igasuguseid ja eks sa oled ise ka neid kindlasti teinud :) Mõned jaburused on lihtsalt vahvad eriti arvestades asjaolu, et tänapäeva diislid lajatavad juba päris hästi edasi minna, aga paraku häält sealt ei tule.
Paljud bensukad liikluses ju ka röögivad rohkem kui edasi liiguvad ja asi väärt on :)
Sama hästi võiks ju öelda, et chipimine on ka jaburdus, osta endale kohe võimsam auto või nagu antud juhul, TDI A5 RS5-ks ehitamine.Igalühel oma lõbu ja kui see kellelegi kahju ei tee, miks mitte :)
Nende sumpade suurim valmistaja on tegelikult üldse Eberspächer, kes on tuntud hoopis muus valdkonnas.
Järelpaigaldus kitti hinnad algavad ca 800eur. Kufatec.de Sealt leiab ka muud huvitavat. Muidu algavad audis vist oli 1150eur
A4 B8 mõeldud kitt. 230KW mootoritega A6,A7 peaks olema see juba põhivarustuses.SQ5 ka.Kuigi ükskord imestasin, et SQ5-le pole drive selecti peale tellitud, siis aktiiv sumps on all, aga häält ei tee!!! Seda viga saab muidugi arvuti abil parandada ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 14.02.17 08:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mmi3plus
Paljud bensukad liikluses ju ka röögivad rohkem kui edasi liiguvad ja asi väärt on :)

Neil tuleb see hääl mootorist, mitte ei mängi kõlar fake tümmi õue.
Täpselt samasugune jura, nagu uuemad autod, mis lasevad salongi kõlaritest fake mootori häält.

See on umbes samas stiilis tuuning, nagu moosiriiul esiveolise civicu peal. Eks mõnele kindlasti meeldib.

Mis puutub häälde, siis õige väljalaske lahendusega teevad Audi V8 ja V6 diislit väga head häält.
IMO teeb V6 3.0 TDI paremat häält kui 3.0 kompressor.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  14  15  16  17  18  ..  28
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 44.1% - SQL: 55.9%]