Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Ülevaatus (Vastuseid: 23 | Vaatamisi: 3315)
Maqmaq
huviline



Registreerunud 30.01.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Üks teine auto

postitati 28.02.05 20:19 Tsiteeri
Ülevaatus



Tekkinud on järgmine küsimus: Kas võib minna audiga millel on pidev 4WD ülevaatusele pidureid kontrollima? Autoks on 91.a V8. Jutte on igasuguseid: üks ütleb et võib teine et ei. On äkki kellelgi kogemusi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tige Kala
huviline

Avatar


Registreerunud 18.01.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B7 S-Line

postitati 28.02.05 20:51 Tsiteeri


Kuskil teemas oli sellest pikalt juttu aga ühtset vastust ikkagi ma välja ei lugenud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maqmaq
huviline



Registreerunud 30.01.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Üks teine auto

postitati 28.02.05 21:28 Tsiteeri


Saatsin ARK küsimuse. Eks ootame. Annan teada kui vastus tuleb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 28.02.05 21:34 Tsiteeri


Võid minna vabalt suvalisse ülevaatus punkti. Testi aeg üks rull käib ühtepidi teine teistpidi. Niiet ei juhtu midagi. Kunagi ise ka uurisin. isegi subaru keskusest küsisin nemad ei andnud mulle normaalset vastust. Küsisin sealt aga kuidas Subaru ülevaatusel käib öeldi ,et ei ole nende mure. Siis küsisingi ülevaatus punktist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 28.02.05 22:04 Tsiteeri


Audidega pole probleeme näiteks Key kaubamaja taga, ise käisin seal ja viilida ei anna kummalgi poolel.
ÜV oli 350.- vist ja kui mingi viga siis kordus vaatus ei maksa midagi.
Audi 4wd-ga käisin siis ikka :P


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
oliver
huviline



Registreerunud 10.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 1,9tdi 2001a ja Kawasaki Ninja 750cc 97a

postitati 01.03.05 07:20 Tsiteeri


Ma igatahes lähen järvele ülevaatust tegema...seaö arusaaja vend ;) kellel abi vaja andke teada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.05 07:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rain
Võid minna vabalt suvalisse ülevaatus punkti. Testi aeg üks rull käib ühtepidi teine teistpidi. Niiet ei juhtu midagi. Kunagi ise ka uurisin. isegi subaru keskusest küsisin nemad ei andnud mulle normaalset vastust. Küsisin sealt aga kuidas Subaru ülevaatusel käib öeldi ,et ei ole nende mure. Siis küsisingi ülevaatus punktist.

Mina oma quattroga käisin siis käisid need rullid ikka mõlemad ühtepidi ja miks peaksidki käima nad vastupidi? kui rullid ringi käivad on ju käik väljas ning keskdiffer ja silladiffrid on ju vabad...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siisu
huviline



Registreerunud 24.10.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 2,3 quattro

postitati 05.03.05 21:47 Tsiteeri


Ma läksin Laki tn ülevaatuspunkti ja seal öeldi, et pidureid nemad kontrollida ei saa quattrol. Neil ei olnud noid lisarulle mida teisele sillale alla visata. Ilma aga pidi paha olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.05 10:17 Tsiteeri


Kas siis kohe küsitakse et kas sul on Q või mitte? sest niipalju kui mina olen ülevaatusel nüüd oma masinaga käinud sellist küsimust esitatud pole ja lastakse masin lihtsalt rullidest üle ning vuran selle masinaga siiamaani... ei miskit jama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hannes45
huviline



Registreerunud 27.02.05
Asukoht: Tartu-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 3.7 Quattro

postitati 06.03.05 12:20 Tsiteeri
ei olnud probleemigi



Käisin ka hiljuti oma audi 100 Quattroga ülevaatust tegema ja ei mingit jama ja keegi ei hakkand küsimagi mis sul on


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.03.05 15:45 Tsiteeri


Pikaliivas saadi eelmise aasta lõpul mu autol ilusti ilma mingite lisarullikuteta pidurid kontrollitud.

Ja siin juba oli selline teema...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dantee
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 320

postitati 16.03.05 12:13 Tsiteeri


Ei juhtu miskit, kui lased quattro tava rullidele. Teema lihtsalt selline et ülevaatajal pole pepu vahel nii palju karvu, kui vahekast maksab ja see tõttu hiilivad teadmatusest pidurikontrollis kõrvale. Eks neil on mingi varavastutusleping ja see tõttu ei hakka nad riskima?!;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
timur9
huviline



Registreerunud 29.09.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A 100 Q, A.80

postitati 04.01.06 19:04 Tsiteeri


Ei tea kas nüüd ülevaatusest aga kuskil 100 kilti peale ülevaatust on torsen laiali. Polnud aimugi ,et piduristendiga mingi jama võib tekkida ja ega ei oska kedagi enam süüdistada. Kummid on ka ühte mõõtu nii et viga ei tohiks seal olla.Ülevaatus sai tehtud tartus sepa tänaval. Kui kellegil on pakkuda uut torsenit siis ootan pakkumisi.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 05.01.06 11:40 Tsiteeri


Hm, ma käisin aastaid tavalise rulliku peal quattroga,mis ta seal peeti peaks keerama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.06 11:44 Tsiteeri


Miskit pidi sel masinal ikka ennem juba viga olema, enda masinaga käisin ülevaatulse kokku kolm korda, ei miskeid muresid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alar Q
huviline



Registreerunud 16.12.04
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.06 14:05 Tsiteeri


endal ka 2 aastat järjest tavalises pingis tehtus - ilma lisarullikuteta ja viga ei ole midagi.

veidi OT aga teema arendamiseks võiks keegi rääkida, et kas Q-ga tohib käik sees veeredes käsipidurit tõmmata. ise olen proovinud ja täitsavõteb hetkeks tagarattad plokki. et kas siis sell ajal hakkab midagi libisema või ....?? asja mõte just selles, et hetkel, kui auto hakkab kurvis otse jooksma, saaks käsipiduriga natuke asja parandada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.06 14:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alar Qveidi OT aga teema arendamiseks võiks keegi rääkida, et kas Q-ga tohib käik sees veeredes käsipidurit tõmmata. ise olen proovinud ja täitsavõteb hetkeks tagarattad plokki. et kas siis sell ajal hakkab midagi libisema või ....?? asja mõte just selles, et hetkel, kui auto hakkab kurvis otse jooksma, saaks käsipiduriga natuke asja parandada.

Enda omal sai korra testitud... kui vedu taga ei taha ta neid tagumisi niisama kässariga blokeerida midagi... nii kui siduri lahutad võtab ilusti blokki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maqmaq
huviline



Registreerunud 30.01.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Üks teine auto

postitati 05.01.06 17:05 Tsiteeri


Vähemalt V8 ei juhtu tavarullidel pidureid testides mitte midagi. Sai alles eelmine kuu käidud ja oma silmaga järele vaadatud. Kuid siiski tasub öelda ülevaatuspunktis et on quattro juhul kui pole ennem ülevaatusel käinud. Päev enne minu ARKi külastust oli seal käinud ülevaatusel miski uuem nelikveoline BMW. Niikui pidureid oli vajutanud oli auto rullide pealt jugama pannud. Seekord oli siiski auto paarkümmend sentimeetrit enne ust seisma saadud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
workout
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.8 Q 142kw C4 at

postitati 05.01.06 19:01 Tsiteeri


käisin suvel tartus sõbra keskuse juures ülevaatusel ja foorumist ajendatuna püstitasin seal samasuguse küsimuse, et kas quattrole saab ülevaatust teha. Mulle vaadati imelikult otsa ja küsiti, et miks ei peaks saama.

et äkki keegi selgitaks, milles siis probleem on?
et ühe silla ja torseni kaudu venitatakse teine sild ka veerema? küsin homme revalist ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
alar Q
huviline



Registreerunud 16.12.04
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.06 19:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Enda omal sai korra testitud... kui vedu taga ei taha ta neid tagumisi niisama kässariga blokeerida midagi... nii kui siduri lahutad võtab ilusti blokki.


ma siis pole proovind, kui vedu taga. tegin nii, et käiguga pidurdamise ajal sai hetkeks käsipidurit tõmmatud koos väikese rooli liigutamisega. sellest tingituna hakkas autol tagaosa natuke libsema ja siis (kuna sidur oli juba ammu enne käsipiduri tõmbamist üleval) hoidsin gaasiga auto ilusti jõulibisemises. kusjuures sõbra impreza käitub täpsalt sama moodi, kuigi selle aasta (2000. a. GT versioon) mudelitel ei olnud veel sellist süsteemi, nagu uutematel "solbergidel", et lahutab korraks tagasilla ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 05.01.06 20:09 Tsiteeri


Mina ka ei oska siin mingit probleemi näha. Need piduristendid käivad niivõrd aeglaselt ringi ja proovimine on ju vaid korra. Siis peaks samamoodi muret tundma talvel sõites või pöörates. Kohe kindlasti mõjub oluliselt hullemini kummi vilistamine, kässariga vallatlemine vms.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
workout
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.8 Q 142kw C4 at

postitati 09.01.06 13:08 Tsiteeri


Revali vastus:

Tehnilise ülevatuse stendid võimaldavad torsendiferentsiaalga guattro pidureid testida. Piduristendi kiirus ei tohi ületada 6 km/h ja ükski käik ei tohi olla sisse lülitatud, loomulikult ka diferentsiaali lukustus.
PS Pukseerimisel jälgige kasutusjuhendis toodud nõudeid

Edasist koostööd soovides

Vello Kits


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.06 13:27 Tsiteeri


Need rullid seal kiiresti tõesti ringi ei käi, et ühesõnaga peaks kõik OK olema.
Silmasin seda, et isegi revali töötaja ei oska quattro kirjutada:o (kui ikka mailist on copy paste tehtud?)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margus0000
huviline



Registreerunud 20.02.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a3

postitati 09.01.06 19:07 Tsiteeri


Minu audi pandi rullidele ainuke asi mida tehti lülitati ABS välja , aga isal oli 5 aastat tagasi subaru 4WD ja seda küll tartus rullide peale ei pandud, ülevaatus punktis istuti sisse ja tehti hoovi peal ring ära . oligi kogu ülevaatus,:D:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.1% - SQL: 55.9%]