Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: 710 on puudu (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 1775)
aatom
huviline



Registreerunud 07.06.04
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 1,6i@74kw

postitati 15.02.05 13:49 Tsiteeri
710 on puudu



Ehk siis peale kuuajalist pausi kapotti üles tõmmates oli :o nig avastus, et õlikork (710:D) kadunud. ju peale õli lisamist asetasin "kuhugi" ja sinna ta jäi peale mõne segava faktori ilmumist.
Küsimus aga selles, et kuidas ilma 710-ta sõitmine mõjub? sõiduomadused pole muutunud ja kui ma praegu õieti arvutan siis küttekulu on lausa vähenenud :o
Õli välja ei pillu, nuka peal on selles kohas mingi kaitse ees, kerge kile on kapoti peal ja mootoril.
Muidugi sodi läheb sealt vabamalt sisse kui 710 olemasolu korral...


Ka Audi on kõigest auto
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 15.02.05 14:09 Tsiteeri


:o ot nagu et kaotasid õlikorgi ja sõitsid ilma selleta... või sõitsid ilma õlita!!! Või huumorinurka ei leia ylesse!?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aatom
huviline



Registreerunud 07.06.04
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 1,6i@74kw

postitati 15.02.05 14:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: john
:o ot nagu et kaotasid õlikorgi ja sõitsid ilma selleta... või sõitsid ilma õlita!!! Või huumorinurka ei leia ylesse!?


Huumorinurgast on see 710 pärit. Õli on ka kenasti olemas, vahepeal viskan vaid pilku peale, et kas vähemaks jäänud pole. Eelmise kontrolli ajal keerasin ülevalt korgi maha ja nii ta jäi. Kapott kinni ja sõitu.


Ka Audi on kõigest auto
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 15.02.05 18:16 Tsiteeri


Ei saagi aru nagu milles siis küsimus on. Loomulikult on ette nähtud mootorile õlikork. Ja see mis ette on nähtud, see peab olema. P.S. minu auto sureb välja kui õlikorgi maha võtan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aatom
huviline



Registreerunud 07.06.04
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 1,6i@74kw

postitati 15.02.05 18:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audifan
Ei saagi aru nagu milles siis küsimus on. Loomulikult on ette nähtud mootorile õlikork. Ja see mis ette on nähtud, see peab olema. P.S. minu auto sureb välja kui õlikorgi maha võtan.


küsimus on selles, et kuidas vahepealne ILMA korgita sõitmine mõjutada võis. Ja mingit erinevust küll ei tähelda mootori käimises nii kogirga kui korgita.

weird...


Ka Audi on kõigest auto
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 15.02.05 18:39 Tsiteeri


ma sinu asemel kardaks praeguste ilmade juures kõige rohkem sodi sattumist mootorisse ja see oleks küll pahapaha. tõmba kasvõi mingi plastiktükk teibiga peale vms, mina teeks nii vähemalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
sulps
Bännitud



Registreerunud 14.07.04
Kasutaja on eemal

Auto: audi80

shocked.gif postitati 16.02.05 12:24 Tsiteeri


kui mootor õli punni äravõtmisel ääsureb siis onju kolvirõngad läbi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 16.02.05 13:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sulps
kui mootor õli punni äravõtmisel ääsureb siis onju kolvirõngad läbi


:D:D


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 16.02.05 13:36 Tsiteeri


krt pange see mõtetu teema juba lukku :mad:

see on umbes selline jutt, et kuulge mul kadusid 3 rattapolti ära ja ühega hoiab kinni, et näe ratas pole veel alt ära tulnud - mis te arvate millal võiks viimane polt puruneda ja mis juhtub?

Ja veel see 710 nali mootori ja ülekande teema all :( kurb

Peaks tegema teema "nõmedad naljad ja jaan tatika katsetused"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 16.02.05 14:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lukas
see on umbes selline jutt, et kuulge mul kadusid 3 rattapolti ära ja ühega hoiab kinni, et näe ratas pole veel alt ära tulnud - mis te arvate millal võiks viimane polt puruneda ja mis juhtub?

Kusjuures ma ei näeks selles midagi imelikku kui näiteks blondi peaga blondiin ka sellist asja küsiks.
Üldiselt ei tohiks ka minu arvates audi mootor ilma õlikorgita tühikäigul normaalselt käia. Seega pead peale õlikorgi leidmist hakkama otsima milles on viga. Seni aga soovitaks käituda nii nagu Rasmus soovitas.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aatom
huviline



Registreerunud 07.06.04
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 1,6i@74kw

postitati 16.02.05 16:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lukas
krt pange see mõtetu teema juba lukku :mad:

see on umbes selline jutt, et kuulge mul kadusid 3 rattapolti ära ja ühega hoiab kinni, et näe ratas pole veel alt ära tulnud - mis te arvate millal võiks viimane polt puruneda ja mis juhtub?

Ja veel see 710 nali mootori ja ülekande teema all :( kurb

Peaks tegema teema "nõmedad naljad ja jaan tatika katsetused"


Kulla inimene, kas sa arvad tõesti, et ma peale sellist avastust panin kapoti rahulikult kinni ning sõidan ilma korgita edasi? Loomulikult võtsin esmased abinõud tarvitusele ning katsin avavuse.
Pigem tegin teema selleks, et uurida mis tagajärjed võivad olla. ja nagu näha on mingi viga avastatud, sest ilma korgita moto töötas kui korgiga.

Pealegi pole olemas lolle küsimusi, niiet peace ;)


Ka Audi on kõigest auto
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 16.02.05 16:27 Tsiteeri


Vastus algsele küsimusele peaks olema üsna selge: kui Su mootoril tekitab karterituulutus edukalt sinna vaakumi, siis imeb kapoti alt igasugust sodi sisse ja asi pahapaha. Näiteks diiselmootorite puhul (ja ka nendel bensukatel, millel on tuulutus tehtud läbi õlikorgi enda) on karteris sageli hästi väike surve olemas ning sinna ei saa eriti midagi sisselennata ja siis ei tohiks see korgita sõitmine ka midagi mõjutada. Probleem pole mitte selles, et sealt midagi nukkvõlli peale kukub, vaid kui imeb pidevalt tolmu jms peenikest sodi mootorisse, siis need ladestuvad õlis, ning hakkavad settima välja näiteks vändakanalite nurkades, kus on väga suured "nurkkiirendused" - lõpuks on lihtsalt ühe (reeglina viimase silindri) õlikanali läbilaskvus normaalse õlisurve puhul ebapiisav, ning seda pole raske järeldada, mis saab edasi, kui ühe silindri saaledelt õlisurve äravõtta. Kardan, et selle jutu paikapidavust reaalses elus ei saagi keegi kinnitada ega ümberlükata, kuna õli läheb harva sodi täis sellistel põhjustel. Ummistunud vändakanaleid on aga paljud näinud vanemate mootorite puhul


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
aatom
huviline



Registreerunud 07.06.04
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 1,6i@74kw

postitati 16.02.05 16:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krss
Vastus algsele küsimusele peaks olema üsna selge: kui Su mootoril tekitab karterituulutus edukalt sinna vaakumi, siis imeb kapoti alt igasugust sodi sisse ja asi pahapaha. Näiteks diiselmootorite puhul (ja ka nendel bensukatel, millel on tuulutus tehtud läbi õlikorgi enda) on karteris sageli hästi väike surve olemas ning sinna ei saa eriti midagi sisselennata ja siis ei tohiks see korgita sõitmine ka midagi mõjutada. Probleem pole mitte selles, et sealt midagi nukkvõlli peale kukub, vaid kui imeb pidevalt tolmu jms peenikest sodi mootorisse, siis need ladestuvad õlis, ning hakkavad settima välja näiteks vändakanalite nurkades, kus on väga suured "nurkkiirendused" - lõpuks on lihtsalt ühe (reeglina viimase silindri) õlikanali läbilaskvus normaalse õlisurve puhul ebapiisav, ning seda pole raske järeldada, mis saab edasi, kui ühe silindri saaledelt õlisurve äravõtta. Kardan, et selle jutu paikapidavust reaalses elus ei saagi keegi kinnitada ega ümberlükata, kuna õli läheb harva sodi täis sellistel põhjustel. Ummistunud vändakanaleid on aga paljud näinud vanemate mootorite puhul


Tänud pädeva ja mitte OT vastuse eest krss :)

Minupärast võib selle teema nüüd lukku panna.


Ka Audi on kõigest auto
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 16.02.05 16:51 Tsiteeri


Mina veel lukku ei paneks - mu jutt oli nö "üldine mula", ning kindlasti leidub siin Audiklubis targemaid inimesi, kes oskavad selle kohandada Sinu 2.0 85kW mootori kohta. Peres teisel Quattrol on just selline mootor peal, ja kui ma õieti mäletan, siis sellel peaks küll karterisse vaakumit imema...:(


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
aatom
huviline



Registreerunud 07.06.04
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 1,6i@74kw

postitati 16.02.05 17:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krss
Mina veel lukku ei paneks - mu jutt oli nö "üldine mula", ning kindlasti leidub siin Audiklubis targemaid inimesi, kes oskavad selle kohandada Sinu 2.0 85kW mootori kohta. Peres teisel Quattrol on just selline mootor peal, ja kui ma õieti mäletan, siis sellel peaks küll karterisse vaakumit imema...:(


käisin just väljas uurimas, punn maha ja käima. tyhikäigul puhub välja, tuuri andes kaob puhumine ära, aga imema ka nagu ei hakka, käega vähemalt ei tundnud, täpsemalt saab teada siis kui kontoririided seljast saan :)


Ka Audi on kõigest auto
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.8% - SQL: 42.2%]