Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: AC Kalender 2013 - JAGAMINE (Vastuseid: 70 | Vaatamisi: 25656)
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.12 22:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Evike
Kas Ida-Viru, s.t. minu oma on ka Vaalas?

Jah. Praegu saatsime sinna, vähemalt poole tee peale :)


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wolf123
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Coupe

postitati 13.12.12 22:51 Tsiteeri


Tänud kasutajale Dr.Rammstein korraliku ja kiire töö eest!
Kalendrist niipalju, et oleks võinud olla ka hetkeliste omanike nimed / kasutajanimed ja paar rida juttu.
Pildid väga kvaliteetsed ja korralikud! Üldmulje on 8/10st.
Väga väärt ettevõtmine ning raske oleks saada täis punkte. Alati on asi maitses.


Teostan Viljandis sõiduautode diagnostikat ( ka koduvisiidid ) 56267442
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
woody
huviline

Avatar


Registreerunud 13.07.09
Asukoht: Peaaegu Rakvere.
Kasutaja on eemal

Auto: Vw B6 Passu, C6Q

postitati 13.12.12 23:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Teadmiseks Virumaa inimestele, et Teie kalendrid ootavad Teid hiljemalt tuleva nädala esmaspäevast (nädalavahetusel viin sinnna) Vaala keskuse Tarva padas. Kalendri kättesaamiseks öelge teenindajale enda foorumi kasutajanimi ja kalendrite arv ning saategi kätte.


Millal Maku umbes Vaala keskuse lähedale jõuab, tuleks suruks ikka kätt ka :D


Nelivedu on parim :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.12 23:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: woody
Millal Maku umbes Vaala keskuse lähedale jõuab, tuleks suruks ikka kätt ka :D
Ei hakka parem lubama, millal täpselt sinna jõuan. Sõltub mitmest asjast.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 14.12.12 07:51 Tsiteeri


Teen ka sellesse teemasse märgi maha, kui keegi teist teemat ei juhtu tähele panema:

AC 2012 kalendrite jagamine Tartus

Parimat,
Heigo


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 14.12.12 07:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Niisiis, Pärnu mehed, kalendrid saan kätte reede/laupäev. Kuna täna läks tööl vähe kauem, siis ei olnud võimalik ise Tallinna minna vaid sain kasutaja RTamm-e nõusse ja tema toimetab need mu sõbrale ja siis reede v laupäev saan kätte. Kes tahab saab reedel need õhtul kätte linnast. Tulen linna umbes 21-22:00 ja olen kuni 01:00-ni vähemalt, vajadusel ka kauem. Muidu mis arvate kui teeks väikse kogunemise kasvõi laupäeval mingi 18:00 kaubamajaka parklas ntx? Manin veel ära, et ma olen ka laupäeva õhtul linnas ja vajadusel 20:00 alates :) Telefon on 5176554 ja kes helistab, siis pole mõttet helistada mulle päeval 08:00-16:50 kuna tööl pole levi. :) Andke sis teada kas siia või PS! :)


Kui sa ei saa järgi minna, siis miks on NII vaja nende kalendritega üldse mässata? Ma ei leia, et mu kalendrid(raha) kellegi kolmanda isiku käest läbi peaksid käima. Siin on kindlasti x+1 inimest, kes oleks saanud neile järgi minna. Kaasaarvatud mina ja täna. Eriti hea variant on see, et päevasel ajal sul telefon ei tööta. Järgmine kord kui kindlalt ise minna ei saa, ära oma kätt tõsta.

veekaheksa


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 14.12.12 08:03 Tsiteeri


Njah, pprz veel küsis minu käest, kas ma võtan nad enda kätte :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 14.12.12 09:15 Tsiteeri


Mul käes ja rahul teenindusega. Tänud valmistajatele ja kätte toimetajale!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Evike
klubiliige



Registreerunud 03.11.10
Asukoht: Ida - Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80, Audi A6 Avant 4F

postitati 14.12.12 12:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pprz
Tsitaat:
Algselt postitas: Evike
Kas Ida-Viru, s.t. minu oma on ka Vaalas?

Jah. Praegu saatsime sinna, vähemalt poole tee peale :)

Tänan!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 14.12.12 12:46 Tsiteeri


Ega mina teadnud, et pikemalt läheb. Kindel plaan oli neile ise järgi minna, aga vähemalt asjad varsti pärnus. Miks kohe algul tellimis teemas need kõvad järgiminejad sõna ei võtnud?? Igatahes kes täna kätte tahab saada andku teada! Tundub, et rohkem selliste vingujate pärast pole mõtet sebida ja asju ajada, teinekord teavita varem kui ei taha, et keegi aitaks.
Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Niisiis, Pärnu mehed, kalendrid saan kätte reede/laupäev. Kuna täna läks tööl vähe kauem, siis ei olnud võimalik ise Tallinna minna vaid sain kasutaja RTamm-e nõusse ja tema toimetab need mu sõbrale ja siis reede v laupäev saan kätte. Kes tahab saab reedel need õhtul kätte linnast. Tulen linna umbes 21-22:00 ja olen kuni 01:00-ni vähemalt, vajadusel ka kauem. Muidu mis arvate kui teeks väikse kogunemise kasvõi laupäeval mingi 18:00 kaubamajaka parklas ntx? Manin veel ära, et ma olen ka laupäeva õhtul linnas ja vajadusel 20:00 alates :) Telefon on 5176554 ja kes helistab, siis pole mõttet helistada mulle päeval 08:00-16:50 kuna tööl pole levi. :) Andke sis teada kas siia või PS! :)


Kui sa ei saa järgi minna, siis miks on NII vaja nende kalendritega üldse mässata? Ma ei leia, et mu kalendrid(raha) kellegi kolmanda isiku käest läbi peaksid käima. Siin on kindlasti x+1 inimest, kes oleks saanud neile järgi minna. Kaasaarvatud mina ja täna. Eriti hea variant on see, et päevasel ajal sul telefon ei tööta. Järgmine kord kui kindlalt ise minna ei saa, ära oma kätt tõsta.

veekaheksa



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jantz73
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.09
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q 7; A6 C7 Q

postitati 14.12.12 17:48 Tsiteeri


Tänud taaskord väga meeldiva kalendri eest!! Samuti tänud kiire Viljandisse toimetamise eest! Pojal oli ülimalt hea meel päkapiku sussi kõrvalt (sest sussi sisse ei mahtunud) hommikul kalendrid leida! Tänud kõigile nende valmimisele kaasa aitamise eest ning kaunist ja rahulikku jõuluaega kõigile! Parimat! Janekilt!;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kikkike
huviline



Registreerunud 25.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 14.12.12 20:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Njah, pprz veel küsis minu käest, kas ma võtan nad enda kätte :)


Mis oleks meile vägagi sobinud, aga nüüd tuleb välja tuleb lastega öösel kuhugi kolama minna, et need kätte saada. Täna nad ise pprz käest võtta oleks ka olnud palju sobilikum, seda enam, et pole nagu palunudki meie kalendreid kellegil Pärnu toimetada.


Muutuste tuuled....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 14.12.12 20:35 Tsiteeri


No offence anyone...aga milleks tekitada endale lisaprobleeme? Laske asjad saata Smartpostiga, nagu pprz ka välja pakkus ühe võimalusena ja pole kellegi peale kuri olla. Mina nt toimetasin sedasi ja pole kellelegi pretensioone (okei, väike arusaamatus oli, aga kõik me oleme inimesed- eksime ja pole probleemi minu jaoks natuke veel oodata)...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 14.12.12 20:58 Tsiteeri


Kalender käes, tänud pprzle, Eintsile ja ktriinule.

OT: ja sellise tagasiside puhul te imestate, et ei viitsita mingeid asju teha?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 14.12.12 21:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kikkike
Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Njah, pprz veel küsis minu käest, kas ma võtan nad enda kätte :)


Mis oleks meile vägagi sobinud, aga nüüd tuleb välja tuleb lastega öösel kuhugi kolama minna, et need kätte saada. Täna nad ise pprz käest võtta oleks ka olnud palju sobilikum, seda enam, et pole nagu palunudki meie kalendreid kellegil Pärnu toimetada.
Kuule loe ülevalpoolt ka veidi, ütlesin, et teeme jagamise päeval 18:00 kasvõi kaubamajaka parklas. Te nagu ennem ei osanud midagi rääkida, et toote ise ära? Ma mõtlesin, et aitan asjad ära toimetada, aga jah edaspidi vaadake ise kuidas saate!! Andke sis teada kas ja kuidas ja millal need kätte saada tahate. 5176554.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
oudi
huviline



Registreerunud 01.05.12
Asukoht: põlva
Kasutaja on eemal


postitati 14.12.12 22:21 Tsiteeri


Kas mingiaeg liiguvad kalendrid kellegagi võrumaale ka?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 14.12.12 22:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: oudi
Kas mingiaeg liiguvad kalendrid kellegagi võrumaale ka?


Küsi Hego´lilt, tema orgunnis vist Tartusse.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 15.12.12 00:16 Tsiteeri


Esimene mees sai oma kalendri kätte, kas Pärnu omad annavad teada kunas nad neid kätte saada tahavad? Pole nagu mõtet passima tulla kuskile ja kõnesi oodata. Olen päeval 11-12 linnas ja aitan onul kolida, võite helistada ja saab midagi orgunnida, peale 13 pean autoga remonti minema ja veel ei tea kaua läheb. Helistage igatahes ja lepime midagi kokku!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.12 12:08 Tsiteeri


Tallinna inimesed, kes pole kalendrit saanud - palun helistage mulle, ei jõua kõigile eraldi U2Udele vastata. Lepime kokku ja kohtumisel annan kalendrid üle.


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 15.12.12 15:00 Tsiteeri


Suured tänud nii Freeserile kui ka kogu tiimile, kes antud asja kokku keevitasid. Mul kalendrid käes ja hea meel kvaliteetse produkti üle!

PS! Eelpool kirjutatut kriitikat võtke rahulikult ja solvumata - tegelikult saate aru küll, miks ma seda sinna kirjutasin.

veekaheksa


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.12 18:19 Tsiteeri


Külastasin 2h tagasi Smartposti punkti - oodake sms oma mobiilinumbrile.


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 15.12.12 19:49 Tsiteeri


Ootan kannatamatult suht :D Kõik kiidavad, kui kena kalender, tahaks siis üle kaeda kah. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 16.12.12 18:18 Tsiteeri


Tean, et mitmed teist käisid täna Vaalas kalendreid küsimas, kuid viisin need sinna alles poole viie paiku õhtul. Seega alates homme hommikust saate kätte.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
woody
huviline

Avatar


Registreerunud 13.07.09
Asukoht: Peaaegu Rakvere.
Kasutaja on eemal

Auto: Vw B6 Passu, C6Q

postitati 16.12.12 18:33 Tsiteeri


Sai oodatud jah, seal söögi kõrval :D


Nelivedu on parim :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 16.12.12 18:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: woody
Sai oodatud jah, seal söögi kõrval :D
See on juba uus tase - kalendreid lausa oodatakse!:) Cool.:cool:


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.4% - SQL: 37.6%]