Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kust saab vesi pagasnikusse (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 3899)
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 08.12.04 16:03 Tsiteeri
Kust saab vesi pagasnikusse



Otsisin sama teemat ja tegin selle katse voolikuga läbi, aga tulede vahelt küll sisse ei tule, tihendid ka korras, aga vihmase ilmaga paremalt poolt pagass on märg, õeldi et mersudel pidi tulema pagassi vesi mingit moodi katuseluugi kaudu.....aga see on minu meelest imelik,järsku oskab keegi abi pakkuda.Rattakoopast ka ei tule,sest vesi tilgub ülevalt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Horde
huviline

Avatar


Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 1,8

postitati 08.12.04 16:10 Tsiteeri


Äkki akna tihendi vahelt. Kui ülevalt tilgub. Minul kippus see kork mis põhja all (plastikust) - katte all oma kohalt nihkuma ja sealt saab ka niiskus(vesi) sisse luurata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 08.12.04 19:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Jaanus100
Otsisin sama teemat ja tegin selle katse voolikuga läbi, aga tulede vahelt küll sisse ei tule, tihendid ka korras, aga vihmase ilmaga paremalt poolt pagass on märg, õeldi et mersudel pidi tulema pagassi vesi mingit moodi katuseluugi kaudu.....aga see on minu meelest imelik,järsku oskab keegi abi pakkuda.Rattakoopast ka ei tule,sest vesi tilgub ülevalt


mul oli preludel täpselt sama asi ja ei leia kust vesi sisse tuleb tead mis tee võta pagassi palstikud või polster ma ei tea mis sul on tõmba need ära mul oli üllatus missugune kui nägin et mõlema koopal olid 15 cm läbimõõt augud sees ja ratas paistis:D:D:D

Ilus üllatus vaata järgi võib seal se vesi sisse saada!! mul oli pagassi vaib märgade ilmadega vettinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 09.12.04 07:39 Tsiteeri


mul endal ka sama jama, pole siiani leidnud aega tegeleda... ise ka seda asja uurinud ja mõnda varjanti mulle pakutud. Kas sul konks on taga ?
üks varjant on see auk, mis sinna pagasniku juurde tehakse või on ta enne seal vms (igastahes ta on seal) ja see pole kinni pandud, minu juhul tundub see nii
teine on jah katuseluuk,
kolmas on tihendid,
neljas on see tihendiga väljalaske auk pagaasniku põhjas,
viies on rooste põhjusel tulnud mingi muu auk.

paljud on vihmaga pagasnikusse taskulambiga lehte läind lugema, et näha kust tilgub, soovitan ka :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 09.12.04 07:59 Tsiteeri


mul 80nel oli sama viga, auto oli kunagi tagant paugu saanud ja seekoht, kus on tagapaneeli ja tiibade ühenduskohad tuledest seespool (luugi pool luugi all) olid kahe pleki vahel ülevalt vaadates sellised pilud. Alguses arvasin et peavadki olema pilud ja altpoolt on kinni keevitatud. Seal on nö kahekihilise pleki teema, et paneeli plekk toetub tiivapleki peale. Vot ja see oli vihmaveele nagu lehter ja pagass ujus kogu aeg. Toppisin nätsu täis need pilud ja rahu majas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 09.12.04 16:04 Tsiteeri


konksu pole ja pilusid ka ei näinud, aga eks ma võtan selle asja laupäeval käsile, taskulambiga ei näe suurt midagi:D.
Nüüd veel üks loll küsimus aga kuidas saab vesi tulla pagassi katuseluugi juurest, ta peaks ju salongi siis tilkuma ja kuidas seda probleemi on võimalik parandada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TarvoL
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 09.12.04 16:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Jaanus100

Nüüd veel üks loll küsimus aga kuidas saab vesi tulla pagassi katuseluugi juurest, ta peaks ju salongi siis tilkuma ja kuidas seda probleemi on võimalik parandada?


Katuseluugi välimise pehme tihendi vahelt läheb vesi katuse ja nn. lae vahele ja sealt ta mööda tagumise aknaposte pagassi valgubki.
Ma pole päris kindel aga lae pealt peab vesi vist mööda seda voolikut ära voolama mis on kõrvalistuja poolses tagumises rattakoopas. Kui see umbes siis tuleb pagassi.
Vähemal mina arvan nii;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Cado
huviline



Registreerunud 11.11.04
Asukoht: Harjumaa. Keila lähedal.
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2,6.Q .Bmw 525 24v

postitati 09.12.04 16:50 Tsiteeri


Katuse luugi teema pole üldse imelik. Sest nagu eelpool öeldud siis katuse luugid tehase omad ei peagi olema täitsa tihedad. See vesi mis luugi tihendist läbi tuleb peab mööda ära voolu kanaleid esimestesse ja tagumistesse uksepostide kaudu ära voolama. Nüüd näiteks on üks tagumine vee ära voolu kanal umbe läinud ning seal ummistuses tekkib rooste. Roostetab kanal läbi ning hakkab kuskilt pagassi tilkuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 09.12.04 17:45 Tsiteeri


Nii.....kardan kõige hullemat......sest ka garaazi valgusega ei näinud ühtegi pragu ega auku.Valgustasin nii seest kui väljast,tihendid tip-top. Aga kuidas saaks selle asja korda, kui katuseluugi äravoolust vesi tuleb, või lihtsalt julmalt kogu pagassi ülemine äär veekindla silikooniga üle teha, siis aga hakkab järsku salongi voolama:(
jajah vesi tulebki kuskilt ülevalt ja paremalt nurgast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mag
huviline



Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80(B3) 1.6

postitati 09.12.04 21:02 Tsiteeri


alusta näiteks tagumise klaasi küljeservade silikoonitamisega - see oli minul lahenduseks veeprobleemile. tundub et selle aja audide tüüpviga:D
Aga mina sain seda teada ikkagi voolikuga vett igale poole vahele lastes.
Edu otsimisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amz
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200TQ 20v, audi 200 10v & Skoda Octavia

postitati 13.12.04 11:03 Tsiteeri


Sai ka nädalavahetusel audil pagass veest järjekordselt tühjaks lastud. Mul oli tagavararatta kohas täielik bassein. Terve päev jändasin ning lõpuks leidsin koha üles. Otsimise käigus sai muidugi päris palju vett ära raisatud aga tasus ära. Nimelt tuli vesi sisse vasakult poolt selle tuulutusava vahelt. Kui vett mööda auto vasakut külge alla lasin voolata siis voolas ta ilusasti õhutusava randi peale ja tundub et tihendid on kulunud ning voolas vabalt autosse sisse. Valasin mingi 2L ning sisse tuli vähemalt pool sellest. Aga vähemalt on nüüd asi korras:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix99
huviline



Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 2.3

postitati 16.01.05 15:18 Tsiteeri


Mul tuleb samuti vesi sisse vasakult poolt selle tuulutusava vahelt.
Tuulutusava ise oli kilega kinni kaetud,ei tea kas peabki kinni olema või mitte ?
Äkki keegu targem annab nõu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ShiiL
huviline



Registreerunud 16.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90 coupe; A4 avant

postitati 16.01.05 22:20 Tsiteeri


Minul on vesi nii kõrvalistuja jalgade ees kui ka mõlema istme taga. Alguses arvasin, et on viga katuseluugis (nende suurte vihmade aegu), kuid kui need voolikud sai puhastatud, suurt midagi ei muutunud. Kurvaks teeb see, et ka praegu on matid täitsa märjad ning vett 1-2 cm põrandal, mis teha? Autoks on 90 coupe. Oskate nõu anda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
daqqer
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.03
Asukoht: [ Tallinn ]
Kasutaja on eemal

Auto: minu masinad

postitati 16.01.05 22:56 Tsiteeri


võta tagastange maha korra... ja vaata plekki, ehk aitab

mul oli nii et täpselt stange alt mingi uss läbi närinud


d | ehitustehnika, suruõhk
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 17.01.05 18:58 Tsiteeri


:cool: Minu Treseril ei ole pagass märg olnud pärast korraliku veetõkke tegemist... tõõ käigus avastasin siis päris mitu auku kust vesi sisse võib tulla. Esiteks siis need tulede ymbrus yle vaadata. Siis kõik koopääred ja põhjapeal olevad plastik korgid. Välistatud ei ole ka antenni auk.

Enywy selline oli lõpptulemus http://www.zone.ee/finnlander/Heli-Vesi-Kindel-Audi/
Pikemalt on juttu klubiliste autode all. Võin kinnitada, et vett ei ole veel selle talve jooksul kordagi sisse tulnud.

PS! Toimib ka väga hästi heli summutamisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 26.01.05 11:02 Tsiteeri


Probleem lahendatud:). Peale viimast suurt vihma tegi vihaseks kui pagassis kõlarid ja spordikott läbimärjad olid......hakkasin tõsisemalt otsima ja lõpuks avastasin et vesi leidis tee pagassi tagumise aknaposti ja kere ühenduskohas asuva liistu taolise eseme vahelt.....nimelt oli vasakulpool ilusti kile ja tihend ees aga paremal pool oli ainult üks suur auk......natuke silikooni, kilet ja teipi ning asi tundub olema lahendatud.
Tänud kõikidele abilistele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
silverstar
huviline



Registreerunud 01.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.05 22:09 Tsiteeri


Minul oli proobleemiks vesi pagasnikus tagavarakummi koopas ning ka matt mis katab seda oli märg. :mad: Uurisin seda iga võimaliku moodusega kuid ei midagi kuni lõpuks otsustasin hakkata stanget ära võtma siis nägin et tagumisel panelil on äärtes väiksed voldid mis peaksid küll tihendatud olema. Vaatasin ka pakkiruumist ja leitsin ka sealt need üles. Ja siis peale auto pesemist vaatasin uuesti ja mis ma nägin sealt see vesi sisse tuligi. Need voldikesed on piisavalt varjatud et neid üsna raske leida. Aga kui lõpuks leitsin siis lasin need kasvuhoone klaasi liim silikooni täis ja siiani pakki ruum kuiv. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 02.05.15 13:59 Tsiteeri


Mure ka mu audi a6 c6 sedaanil vesi tuleb kuskilt pagassi.Otsisin ja uurisin ja ikka ei leidnud.Lõpuks avastasin, et kere plekid, mis on ülemised ääred, kus on bagassi tihend, punktkeevituse kohtadest tuli läbi,kuna see mastiks mis ühendus kohtade vahel on, see oli surnud.Eks auto kere ikka mingil määral annab Eesti teedel järgi ja väändub. Lasksin läbipaistva silikooniga ja peab,kuid tuleb kuskilt veel sisse, kuid ei ole veel põhjalikult uurinud. Kas võib tulla stange kinnituspoltide vahelt?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.7% - SQL: 63.3%]