Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Armatuuris tuli (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2178)
margus0000
huviline



Registreerunud 20.02.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a3

postitati 18.11.04 20:57 Tsiteeri
Armatuuris tuli



Mure siis selline , et armatuuris tuli vilgub korraks sõidu ajal (punane tuli ja hüüumärk on keskel) . Õlide ja tosooli tase on korras , kõik asjad toimivad ilusti ja piduri klotsid said 8 kuud tagasi vahetatud , tuli vilgub nii nagu ise tahab täitsa korrapäratult .kas keegi oskab ütelda mille kohta see tuli veel põlema läheb peale õlide ,tosooli ja piduri klotside


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 18.11.04 21:04 Tsiteeri


Alles hiljuti oli sellest juttu:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=10684

Aga tean seda, et need piduriklotside juhtmed kipuvad katkema ja siis hakkab ka see tuli vilkuma, enda sigaril said need juhtmed armatuurialt kokku keeratud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margus0000
huviline



Registreerunud 20.02.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a3

postitati 18.11.04 22:05 Tsiteeri


Asi ongi selles et ta vilksatab sõidu ajal , kui vajutad sidurit või pidurit siis sellel ajal tuli ei vilgu , ma olen proovinud ,et pumpan piduri pedaali aga siis tuli põlema ei lähe ja tunda ka ei ole et pidurid halvemaks oleks läinud. Klotse ma ei ole vaadanud , aga ei usu et nad 8 kuuga ära kuluda said ja kui mul eelmised klotsid ära kulusid siis läks tuli põlema ja jäigi põlema


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Teder
huviline



Registreerunud 05.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage

postitati 19.11.04 07:19 Tsiteeri


K: Kas see punane vilkuv tuli ei või olla seoses kuidagi käigukasti õlitasemega
?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 19.11.04 07:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Teder
K: Kas see punane vilkuv tuli ei või olla seoses kuidagi käigukasti õlitasemega
?

V:
EI

Aga otsingu nupp võiks ikkagi abiks asi olla enne uue teema tegemist:)


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.04 09:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja margus0000
Mure siis selline , et armatuuris tuli vilgub korraks sõidu ajal (punane tuli ja hüüumärk on keskel) . Õlide ja tosooli tase on korras , kõik asjad toimivad ilusti ja piduri klotsid said 8 kuud tagasi vahetatud , tuli vilgub nii nagu ise tahab täitsa korrapäratult .kas keegi oskab ütelda mille kohta see tuli veel põlema läheb peale õlide ,tosooli ja piduri klotside


Vaata järgi, ega piduriõli anumas ei ole lahti äkki anduri ujuk.Minul ulbib see ujuk anumas ringi ja sellepärast vilgutab pidevalt seda punast hüüumärki(ma arvan, et on selle viga).Kui sooja garaazi saan siis teen korda( kui oskan:()


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 19.11.04 11:21 Tsiteeri


alati ei kulugi klots ära aga need anduri juhtmed on jõle nõrgukesed ja lähvad ise katki kergelt. ja siis vahest satuvad otsad kokku ja tuli vilgatab - täitsa ebareeglipäraselt. mul ka ühel anduril puruks juhe, isoleerisin otsad ja kogu moos.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 19.11.04 12:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
alati ei kulugi klots ära aga need anduri juhtmed on jõle nõrgukesed ja lähvad ise katki kergelt. ja siis vahest satuvad otsad kokku ja tuli vilgatab - täitsa ebareeglipäraselt. mul ka ühel anduril puruks juhe, isoleerisin otsad ja kogu moos.


seda ma üritasingi esimese postituses öelda... aga aitab just otste kokku keeramine mitte isoleerimine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.4% - SQL: 68.6%]