Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  12
Autor:
Pealkiri: ALTERNATIIV Auto mootori kütuseks võtad poriloigust ja sõidad. (Vastuseid: 280 | Vaatamisi: 69784)
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 06.04.12 21:18 Tsiteeri


Ma võtaks selle teema lühidalt kokku. Kui leiduks keegi, kes suudaks praeguses maailmas nafta veega asendada, siis võiks teda jumalaks nimetada. Nafta nimel peetakse hetkel sõdu, uusi planeeritakse... Kui keegi tuleks välja vettpidava ja odavama teooriaga vee baasil, siis maailm muutuks. Samas on jõude, kes seda ei soovi, vähemalt praegu mitte. Vett pole meil ka lõputult, kui tulevikule mõelda.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 06.04.12 23:55 Tsiteeri


SORRYY
https://www.youtube.com/watch?v=NKMqdcTh-q8
Дети на органы — конвейер смерти | Оправдание фашизма
Meyer https://www.youtube.com/watch?v=MIFnROZZMpE
Meyer https://www.youtube.com/watch?v=AJtrL9szMtQ


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ahartsi
huviline

Avatar


Registreerunud 16.04.10
Asukoht: Harjumaa - Kose vald
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6 1,9tdi(AVF) avant manuaal

postitati 07.04.12 07:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Minu kaastunne pikaajalisele klubiliikmele.. Vandenõuteooriad on alati peibutanud inimesi, kes reaalselt asjast kaugel.. Selline "tõe kuulutamine" nagu ei sobi klubisse, minu arvates.


Vahi seda ja ole vait!;)
Nende "vandenõu teooriate" eest on see mees isegi hullaris istunud.
Ja kui kaugel forsin asjast on ei tea sina, ega mina ka.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 09.04.12 19:17 Tsiteeri


Siin sarnasust ja see asjandus ei maksa venes palju ja toodab leeki veest ~ 6000 C´kuni 8000C
http://www.youtube.com/watch?v=93REiguw0_c&feature=related
Veel üks plasma säde ( õhku tekitab O3 osooni ja vabaneb vesinikku.)
http://www.youtube.com/watch?v=tHUwLh7kIZo&feature=related
Saksas ka vett põletavad lõikurid juba saadaval.
http://www.youtube.com/watch?v=oWzZFz3iStA&feature=related.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 10.04.12 05:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ahartsi
Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Minu kaastunne pikaajalisele klubiliikmele.. Vandenõuteooriad on alati peibutanud inimesi, kes reaalselt asjast kaugel.. Selline "tõe kuulutamine" nagu ei sobi klubisse, minu arvates.


Vahi seda ja ole vait!;)
Nende "vandenõu teooriate" eest on see mees isegi hullaris istunud.
Ja kui kaugel forsin asjast on ei tea sina, ega mina ka.:cool:


Vaata parem LifeTv´d ja saad sama doosi mõtetut mula, kus Jacko paljast tissi võrreldakse võrreldamatuga. Selle asja nimi on inimeste mõjutamine läbi tema emotsioonide. Mulle ei mõju.

Ma saan aru, et mõnel mehel on siin tõsisem huvi tegeleda maailma (või vähemalt enda elu) paremaks muutmisega. See on ju iseenesest tore, aga asja rikub minu jaoks ära see kuradi kuulutamine ja tuututamine. Mingid youtube´i klipid laiast idast jne..
Ühesõnaga, meisterdage midagi kokku. Näita. Arutame.
Niikaua kui teatud inimesed ajavad sogast nagu a´la "tegelikult oleme me väiksel maakeral kellegi suure juhtida" + " meid juhib mingi muu planeet ja vaadatakse pealt mida ja kuidas me lollid inimesed siin areneme" siis kurat jah, tundub tõesti, et austatud esiisadel oli 2800m kõrgusel kopteri maandumisplats ja ka väike raketinurk...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 12.04.12 19:37 Tsiteeri


http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=3X2kzBuJ1s8&feature=endscreen

Lisasin 12 aastat vana video.
Mainiks juurde et videos juttu et iga vesi ei põle, vaja vanajumala abi.

Põleb ainult elus vesi.
ja surnud vesi ei põle mida lased kodust kraanist, sest sellisel veel puudub energeetika, kuigi keemiline koostis on sama.
Indjaanlastel ja venelastel on arusaam (sivoi vada) vesi mis tekkib mägedes öö uduga ja langeb alla öö jahedus piiskadega. omab endas mitukümmend tuhat korda võimsamat energeetikat.
Meie esivanemad said osa ainult sellest juues vaid looduse kristall selgetest allikatest, ja selline vesi põleb,
Ja poes müüdavad vee pudelid on 99% tegu sammuti mõtetu surnud veega, mis võib enda mälus kaasas kanda erinevaid pahesid.

Lenska teadlaste poolt kõik tõestatud faktid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 12.04.12 19:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Minu kaastunne pikaajalisele klubiliikmele.. Vandenõuteooriad on alati peibutanud inimesi, kes reaalselt asjast kaugel.. Selline "tõe kuulutamine" nagu ei sobi klubisse, minu arvates.



Hakkan sellega ühinema.

Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=3X2kzBuJ1s8&feature=endscreen


Kaks aastat vana video ja nii haige kvaliteediga ei suudaks isegi käekellaga filmida.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aces
huviline



Registreerunud 03.09.06
Asukoht: lõunas
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5

postitati 14.04.12 19:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Ka minu mõte liigub samas suunas, kuigi eesmärk ei ole autot liigutada vaid omatarbeks elektrit toota .
Mina pole elektris väga tugev Kui pead silmas impuls resonant trafot, siis helista mulle skaipi, räägime QpQaQtQeQnQdQiQsQtQ Y1Ü1Ü1Ü9Ü7Ü3Ü2Ü, olemas selle algne materjal kuidas 6600 volti ufo genekaga, (plasma ergutus algab ~5000 volti) vastas suunaliselt keerlevad elektro magnetid , kust väljub energja impulssidena tesla trahvo jämedale erkutus mähisele, mille sees lähedal on sisemise mähise alumise osa suure raadiuse ringid ja sama juhe jätkub kõrgemal seisvaks pikaks peeneks mähis torniks mille peal ei ole muna vaid 2/3 kõrgemal asub energja püüdja antenn mille pealis kiht on loodud kondekaks laadima (plasmaline ladestus midagi kera välgu laadset üle miljoni voldi) impuls võnkeid alla ja üle 0,7 v (uuri räni ja päikese patarei akusid) ja fotod lisaks seadistu häälestus olemas. Kasutusel paljudes maa alustes linnades,
Väiksema tootlikusega on saanud trafo tööle ka Kapanaatze
http://www.youtube.com/results?search_query=kapanadze+100+kw&oq=100+kw&aq=5m&aqi=g4g-s1g-m1&aql=&gs_l=youtub e.1.5.0l4j0i10j0i5.4221l12842l0l23554l6l6l0l0l0l0l199l1175l0j6l6l0.


Ise ka aru saad mida sa kirjutad?


kus sul aiku 11 kuud kuiv on Eestis??? Viljakuivatis elad vist ja quattroga pole ka järelikult sõitnud. Need kes kogend need teavad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 15.04.12 16:28 Tsiteeri


Ring spinnis pinge võimendi , väljundiga elekter.
http://www.youtube.com/watch?v=q-ATJuGOd_Y&feature=related.

Või loe vene keelset http://www.matri-x.ru/energy/pat_01119732.shtml
Pildil kuulus herTesla trafo.
Kuna see leiutis on üle saja aasta vana 1907a. siis ei saa siin rääkida enam patendist.
Siin täpsemalt herTesla trafo tehnoloogiast-> http://www.youtube.com/watch?v=gt8Y93k0pB0&feature=related


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 20.04.12 22:25 Tsiteeri


http://www.youtube.com/watch?v=o91orEQYZSg&feature=related


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 21.04.12 14:38 Tsiteeri


Teema liigutatud alafoorumisse Üldine kuna siia sobib siiski paremini kui DIY alla.

Lühipostitused a'la Jama ja BS ei ole vaja siia postitada.
Arutelu on oodatud.


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 22.04.12 10:54 Tsiteeri


Tehke silmad lahti ja saage juba aru mis üle laipade orjastamis ühiskonda me/te olete saattunud.
Selline räpane poliitika ongi igapäevane ja bõrsi mulliga omistab firmad.#nafta#
Muidu kasutaksime tasuta energjat juba 100 aastat, herTesla trahvo elektri energjat.
Ja puuduks igasugune vajadus vedada elektri juhtmeid, iga ühel oleks oma elektri vastuvõtu trafo ja kogu lugu, asu kus tahes maagera punktis.
http://www.youtube.com/watch?v=4loyfjVbvfE&feature=related
Antud teadlane pakkus lahendust võtad liiter rasket vett millesse paned 2 elektroodi ja kodune elektri jaam


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 22.04.12 17:05 Tsiteeri


Et tavlisene küla poiss kellel tuttav roostevaba keevitaja.
http://www.panaceauniversity.org/Ravi%20Cell.pdf


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tynt
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 3 x rida5

postitati 22.04.12 22:37 Tsiteeri


Saan ma aru, et kõik kellel on olemas jootekolb ja keevitusaparaat, see saab endale ise selle igiliikuri valmistada. Oma silmaga ei ole võimalik ühtegi sellist masinat näha, kuna kõik kes omavad vaba aega, jootekolbi ning keevitusaparaati, on kapitalistide poolt maha koksatud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raika42
klubiliige



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,5tdiQ; S6 c5 4,2Q; A4 b5 2,8Q

postitati 23.04.12 05:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tynt
Saan ma aru, et kõik kellel on olemas jootekolb ja keevitusaparaat, see saab endale ise selle igiliikuri valmistada. Oma silmaga ei ole võimalik ühtegi sellist masinat näha, kuna kõik kes omavad vaba aega, jootekolbi ning keevitusaparaati, on kapitalistide poolt maha koksatud?


Sina võid ju nii aru saada, aga päris õieti vist ei saa...

Mina saan nii aru, et kõik kellel on tahtmist, saaks selle asja valmis kui teha toimiva joonise järgi, sest ise seda välja mõelda ilma insenerikraadita eriti ei õnnestu....
Kapitalistide poolt on maha koksatud see väike seltskond, kellel on/oli piisavalt ajusid, et see asi välja mõelda, valmis ehitada, toimima saada ja praktikas realiseerida.
Seda on juba näha selles, et pool foorumit on täis "insenere", kes paluvad abi õhufiltri leidmisel või küsivad, et kuidas saab küünaldele kõige paremini ligi. Oleks mõistust, saaks ise ka aru.
Analoogne toimiv süsteem on metallitehnoloogias vähe teisel kujul toimimas, miks see nii uskumatuna tundub?
Kui 40 aastat tagasi keegi oleks julgenud mainida, et tulevikus saab veega 200mm paksu rauda lõigata oleks mees hullarisse ära pandud aga täna- mine ja lõika kui tahad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
nug8
huviline

Avatar


Registreerunud 29.06.08
Kasutaja on eemal

Auto: a6 c7 2.0 tdi 2013

postitati 23.04.12 08:16 Tsiteeri


Ma ootan pikisilmi endiselt, et näeks reaalselt sellist seadet. Siin on 2 lehekülge skeeme ja valemeid, kuid ehe tulemus on saavutamata. Muidu koostaks ise, aga ei ole engineer. Senimaani aga hoian mõistuse kainena ning maksan arveid ilusti, et mitte hulluks minna. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raika42
klubiliige



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,5tdiQ; S6 c5 4,2Q; A4 b5 2,8Q

postitati 23.04.12 10:41 Tsiteeri


Natuke infot Wikipediast
Huvitav artikkel.... Wikipedia ka vandenõuteoreetikuid täis?:o
Kes ei viitsi lugeda, siis seda artiklis selgub lõpupoole, et HHO kasutamist mootorikütusena on minevikus kaalutud, kuid arvatakse, et sama palju energiat kui gaasist saab, läheb tootmises kaduma.
Paar posti tagasi postitas Forsin lingi, kus on peaaegu täielik õpetus generaatori ehitamiseks. Sealt nagu loeks välja, et eriti üle 3 Ampri voolutugevust vaja ei lähe, seega julgeks spekuleerida, et asi võib isegi tööle hakata.
Tundub, et küsimus ei ole mitte selles, kas veest saab kütust- Saab küll. Küsimus on selles, et kas seda saab genereerida piisavalt, et auto mootor töös hoida.
Mina hoiaks ka mõistuse kainena ja maksan arved ilusti ära, aga samas ei tambi teise mehe mõtet matslikult maa alla, sellepärast, et ei suuda uskuda, et vesi põleda võib.
Eriti ajab naerma see, et "Tee valmis ja näita, ennem ei usu" Hea on näpuga näidata ja naerda, aga mis siis kui teeb, asi töötab ja auto sõidab? Siis on suu m***i täis ja tahaks omale ka.

Tsitaat:
Algselt postitas: nug8
Muidu koostaks ise, aga ei ole engineer.


Välja mõtlemiseks peab insener olema, kokkupanekuks piisab sellest, kui oled põhikoolis tööõpetuse ja füüsika tundides kohal käinud. See nüüd küll mingi vabandus ei ole, et inseneriharidus puudub. Üleval ju joonised olemas.
Värvi ise raamat käib ka üle jõu, sellepärast, et kunstnik ei ole?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 23.04.12 12:11 Tsiteeri


Arvestame tagasihoidlikult, et 100km/h sõitmiseks autoga on vaja ca 20 hobujõudu.
Kuna hobujõud on töö ühik, siis vaatame, palju see on wattides - 20hp*745.7 = 14914 W.

Kui me tahame asendada näiteks 50% kütusest selle HHO gaasiga, siis on vaja sealt saada 0.5*14914W = 7457W

Keemilise valemi poolest - kui algselt on vesi, siis elektrolüüsi käigus toimub järgmine:
2x H2O -> 2x H2 + O2
Põlemise käigus ühineb asi tagasi:
2x H2 + O2 -> 2x H2O
Termodünaamika esimese seaduse järgi on esimeses protsessis (elektrolüüs) neelduva energia hulk võrdne teises protsessis (põlemine) eralduva energia hulgaga.

Isegi, kui kõik 100% efektiivseks arvestada, siis selleks, et saada 10hp, oleks vaja 12V juures - 7457W / 12V = 621.4 A.
Kogu see 3 ampri jutt kipub natuke pullisitaks kiskuma :D

Enamus taolisest jurast ongi üles ehitatud sellele, et suurel osal inimestest ei ole kõrgharidust, termodünaamikast ei tea midagi, oskavad mingit s*tta ainult internetist kokku otsida, mille autorite ainsaks motivatsiooniks on lollidelt raha välja petmine.

Ma ei saa üldse aru, miks see teema siin endiselt lahti on, kuna arutada ei ole siin nüüd küll mitte midagi.
Üldiselt on asi nii, nagu ma kirjutasin mõnda aega tagasi siin teemas: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=105953

Tsiteerides iseennast:
Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Arvestades, et magnetite teemad jõudsin meieni kümne aastase hilinemisega, siis ilmselt lähima viie aasta jooksul jõuavad meieni ka igasugused HHO-d ja vee peal sõitvad autod. :D


Nalja nabani.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 23.04.12 14:30 Tsiteeri


Mina proovisin Tesla trafot ja Faraday purke juba 6-7-aastaselt teha. Ema oli maru kuri, et majapidamisest kõik foolium jms kuskile ära kadus. :P Hulle mähiseid sai trelli otsas kokku keeratud. Särtsu olen omajagu saanud, toimivat igiliikurit siiski valmistada ei õnnestunud (kuigi mul oli mitmeid paljulubavaid ideid! :P) ja tõenäoliselt seetõttu pole ka men in black ukse taga käinud. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nug8
huviline

Avatar


Registreerunud 29.06.08
Kasutaja on eemal

Auto: a6 c7 2.0 tdi 2013

postitati 23.04.12 14:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Välja mõtlemiseks peab insener olema, kokkupanekuks piisab sellest, kui oled põhikoolis tööõpetuse ja füüsika tundides kohal käinud. See nüüd küll mingi vabandus ei ole, et inseneriharidus puudub. Üleval ju joonised olemas.
Värvi ise raamat käib ka üle jõu, sellepärast, et kunstnik ei ole?


Olen kunstikoolis käinud, Värvi ise raamat on liiga kerge.


Arvestades siis seda, kui palju inimesi siin armsal Maal elab, otsin ma miskipärast ikka seda toimivat seadet, mida võiks igaüks tagaõues siis toota.


Rohkem siin sõna ei võta. Kokkuvõttes on teooria arutamiseks ikkagi huvitav teema mida lugeda :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 25.04.12 16:08 Tsiteeri


See jutt, et maakera on üle rahvastatud ja varsti jama majas... Ma ei tea, kellele see BS kasulik on, kuid lühidalt öeldes:
Kui kõik maakeral elavad 7 miljardit inimest tuleks korraga Eestisse külla, oleks igaühele 6 m2 ruumi keksu mängida või porgandeid kasvatada. Ja nüüd vaadake gloobust meetri kauguselt ja otsige Eestit. Nagu kärbsesitt, eks ole :D


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 25.04.12 17:52 Tsiteeri


Raika, Forsin ja püha üritus.
Erilist taibukust näitab tõesti Wiki ja Juutuubist tõe otsimine. Esimesse tuleks suht huumoriga suhtuda (kui teaduslikku abimehesse) ja viimasest võid vaadata pigem muusikat.
Isegi, kui sa Raika, tuleksid mingi kuradi teslast aretatud autoga Pärnu ranna lähedal mulle suvel vastu ei oleks minul küll suu mingit m tähte täis.. Edu siiski sulle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.04.12 20:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
See jutt, et maakera on üle rahvastatud ja varsti jama majas... Ma ei tea, kellele see BS kasulik on, kuid lühidalt öeldes:
Kui kõik maakeral elavad 7 miljardit inimest tuleks korraga Eestisse külla, oleks igaühele 6 m2 ruumi keksu mängida või porgandeid kasvatada. Ja nüüd vaadake gloobust meetri kauguselt ja otsige Eestit. Nagu kärbsesitt, eks ole :D

Samas kui kõrbed ja liustikud jms elamis- ja põllumajanduskõlbmatud kandid merega sarnaselt siniseks värvid, tundub see Eesti juba üsna suur tükk... Ja kui arvestada, kui palju ja pohhuistlikult üks tüüpiline ennast täis inimeseloom (omast arust looduse kroon ja maakera peremees) raisata suudab. Ja kui vähe tootmisega ja kui palju kaubanduse ja teenindusega tegeleda soovib.

Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Isegi, kui sa Raika, tuleksid mingi kuradi teslast aretatud autoga Pärnu ranna lähedal mulle suvel vastu ei oleks minul küll suu mingit m tähte täis.. Edu siiski sulle.

Tesla kaubamärgi all toodetakse muide ühtesid maaima parimaid elektriautosid. Igati prestii˛ikad Pärnu rannabulvaritel kruisida. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nug8
huviline

Avatar


Registreerunud 29.06.08
Kasutaja on eemal

Auto: a6 c7 2.0 tdi 2013

postitati 25.04.12 21:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
See jutt, et maakera on üle rahvastatud ja varsti jama majas... Ma ei tea, kellele see BS kasulik on, kuid lühidalt öeldes:
Kui kõik maakeral elavad 7 miljardit inimest tuleks korraga Eestisse külla, oleks igaühele 6 m2 ruumi keksu mängida või porgandeid kasvatada. Ja nüüd vaadake gloobust meetri kauguselt ja otsige Eestit. Nagu kärbsesitt, eks ole :D


Kui sa nüüd hoolikamalt loeks, siis viitasin sellele, et kõik jahuvad mingitest imeseadetest, aga toimivat seadet pole oma silmaga veel näinud. Peaks olema maru lihtne ju kokku panna, isegi lihtsam kui Värvi ise raamat? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raika42
klubiliige



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 2,5tdiQ; S6 c5 4,2Q; A4 b5 2,8Q

postitati 26.04.12 16:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Raika, Forsin ja püha üritus.
Erilist taibukust näitab tõesti Wiki ja Juutuubist tõe otsimine. Esimesse tuleks suht huumoriga suhtuda (kui teaduslikku abimehesse) ja viimasest võid vaadata pigem muusikat.
Isegi, kui sa Raika, tuleksid mingi kuradi teslast aretatud autoga Pärnu ranna lähedal mulle suvel vastu ei oleks minul küll suu mingit m tähte täis.. Edu siiski sulle.


Wikipediast tõe otsimine? Kui vähegi süveneda viitsid, siis saad aru, et keegi ei otsinud sealt tõde, vaid viitasin artiklile wikipedias, kus on käsitletud HHO generaatori teemat. Selline asi, usu või ära usu, on täiesti olemas ja toimib.
Teema mille üle arutleda on see, mille Prj tõstatas, et jah- on võimalik nii seda gaasi saada, aga kas on ka mingi kasutegur sellel tegevusel. Täiesti õigus! Loogiliselt vaadates kasutegur puudub. Ja selle teemal võiks juba edasi arutleda, mitte lihtsalt lahmida.
Tegelikult on asi nii, et kui mina räägin gaasigeneraatorist ja Sina teslast, siis on põhimõtteliselt selge, kui võõras antud teema Sinu jaoks on.
Need kaks asja on ikkagi liiga erinevad, et ühte patta panna.

Tsitaat:
Algselt postitas: nug8
Peaks olema maru lihtne ju kokku panna, isegi lihtsam kui Värvi ise raamat? :)


Ja seda ei saa minu kirjutatud tekstist isegi mitte ridade vahel välja lugeda.



Eks jah, Forsin pingutas vandenõuteooriatega natuke üle, aga jah, mis teha.
Loomulikult on (ka minu arust) utoopia, et ainult selle ise toodetud vesiniku pealt autoga sõita. Pigem asendada teatud osa kütusest, et saavutada väheke ökonoomsust. Mõnda "artiklit" lugedes ainult seda ongi võimalik saavutada (puhtamat põlemist ja ökonoomsust)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  12
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.6% - SQL: 47.4%]