Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: A6 c6 06 2,0TFSI/2,4 V6 Andurite vead külmaga. OIL PRESSURE teade, dilsa hääl mootoris. "COOLANT", "CHECK ENG... (Vastuseid: 51 | Vaatamisi: 9824)
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 30.01.12 18:10 Tsiteeri
A6 c6 06 2,0TFSI/2,4 V6 Andurite vead külmaga. OIL PRESSURE teade, dilsa hääl mootoris. "COOLANT", "CHECK ENGINE" veateade.



Tere
Täna panin auto käima ja esimesed 3 minutit tegi hirmsat disla häält ja vilgutas "OIL PRESSURE". Natukese aja pärast kadus ära ja õli tuli kustus. Õli normis. Oskab keegi kommenteerida mis värk. Külma -14c kraadi muidugi. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 30.01.12 18:20 Tsiteeri


Eelmine talv viskas mul sõidu ajal oil pressure tule. Kõne Revalisse, auto puksiirile.Vahetati õlirõhu andur.
Pühapäeva hommikul panin auto käima, jube disla hääl ja oil pressure kiri. Viisin täna hommikul auto puksiiriga revalisse. Arvati ,et jälle andur ja vahetavad garantiikorras ära aga kunagi ei või kindel olla ja riskida. Talv tapab seda 2.0 TFSI mootorit ikka väga. Olen kolme talve jooksul auto viinud Revalisse puksiiriga 7 korda :D
EDIT:Tänaseks aega ei saanud,tegelema hakkavad homme hommikul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 30.01.12 18:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
Tere
Täna panin auto käima ja esimses 3 minutit tegi hirmsat disla häält ja vilgutas "OIL PRESSURE". Natukese aja pärast kadus ära ja õli tuli kustus. Õli normis. Oskab keegi kommenteerida mis värk. Külma -14c kraadi muidugi. :(


Kui netiavarustes veits surfata, siis selle mootori nõrk koht ka õlipump.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 30.01.12 18:22 Tsiteeri


Kas külm võtab õlipumba?
EDIT: Ja disla hääle põhjustajaks on kõrgsurve kütusepump.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 30.01.12 18:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zann0
Kas külm võtab õlipumba?
EDIT: Ja disla hääle põhjustajaks on kõrgsurve kütusepump.


Nu külm nüüd õli vedelaks küll ei tee;)
Ja mis siis diislil seda muret põhjustab ,bensiinipump w,irw


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 30.01.12 18:39 Tsiteeri


Mis sulle nalja teeb? High pressure FUEL pump on see mis seda klõbinat tekitab.
EDIT: Arvan teemaalgataja auto tegi mingit aega sellist häält?
http://www.youtube.com/watch?v=S3faQQI2RgM&feature=related


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 30.01.12 18:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zann0
Mis sulle nalja teeb? High pressure FUEL pump on see mis seda klõbinat tekitab.


Kui aus olla, siis 7 korda pamperi teenust kasutada:D See peaks juba silmad avama, aga rahu..tundub, et mõnel sinine see esmaspäev...:D:D
Inimene küsis, mina vastasin, naabriküla tom on veas süüdi ja Hispaania päike:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.12 18:59 Tsiteeri


Mu isal ka 2,0tfsi ja hommikul käivitades õlirõhk puudus. Treilaga saatis Ida-Virumaalt Tartusse minu töö juurde. Võtsin õlivanni alt ära ja vann ja õlivõttur jääd täis. Praegast sulab tõstuki peal. Eks homme paistab kas tegid need paar käivitust ka midagi tõsist ka või läks seekord õnneks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 30.01.12 19:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: Zann0
Mis sulle nalja teeb? High pressure FUEL pump on see mis seda klõbinat tekitab.


Kui aus olla, siis 7 korda pamperi teenust kasutada:D See peaks juba silmad avama, aga rahu..tundub, et mõnel sinine see esmaspäev...:D:D
Inimene küsis, mina vastasin, naabriküla tom on veas süüdi ja Hispaania päike:D


Paraku on kõik vead sellised olnud ,et sõita pole saanud/tohtinud. Ise teemas mainid ,et sellel mootoril nõrk koht õlipump. Nüüd aga nagu vihjaksid ,et oleks pidanud oil pressure tuld eirama ja mitte puksiir teenuseid kasutama? ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 30.01.12 19:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zann0
Eelmine talv viskas mul sõidu ajal oil pressure tule. Kõne Revalisse, auto puksiirile.Vahetati õlirõhu andur.
Pühapäeva hommikul panin auto käima, jube disla hääl ja oil pressure kiri. Viisin täna hommikul auto puksiiriga revalisse. Arvati ,et jälle andur ja vahetavad garantiikorras ära aga kunagi ei või kindel olla ja riskida. Talv tapab seda 2.0 TFSI mootorit ikka väga. Olen kolme talve jooksul auto viinud Revalisse puksiiriga 7 korda :D
EDIT:Tänaseks aega ei saanud,tegelema hakkavad homme hommikul.


Anna siis teada mis teema seekord Revalist tuleb.
Millega need seitse korda auto sind on vaevanud ja palju õlirõhu andur maksis vahetusega?
Kusjuures mul kolmas talv ja üleüldse mingi jama teine kord alles 1,5 a jooksul. Ahjaa nukiandur oli ka mis veateate järgi välja võeti kui kollane mootori tuli põles eelmine talv. Aga see teade kustutati ära ja enam kummitanud pole...
Huvitav kas peaksin ka Revalisse minema. Hetkeks ju kõik ok. Loodan, et veateate saab ikka veel kätte. Ei teagi kas peaksin pampriga viima või sõian ise, sest enam ei põle õlirõhu tuli.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 30.01.12 19:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zann0
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: Zann0
Mis sulle nalja teeb? High pressure FUEL pump on see mis seda klõbinat tekitab.


Kui aus olla, siis 7 korda pamperi teenust kasutada:D See peaks juba silmad avama, aga rahu..tundub, et mõnel sinine see esmaspäev...:D:D
Inimene küsis, mina vastasin, naabriküla tom on veas süüdi ja Hispaania päike:D


Paraku on kõik vead sellised olnud ,et sõita pole saanud/tohtinud. Ise teemas mainid ,et sellel mootoril nõrk koht õlipump. Nüüd aga nagu vihjaksid ,et oleks pidanud oil pressure tuld eirama ja mitte puksiir teenuseid kasutama? ;)


Kui kõiki neid tulesi ja vilesi peaks südamesse võtma, siis olgem ausad, C6 kere peal audi peaks pukkide peal seisma:D
Ma ütlesingi, kus kohast probleem alguse saab, õlipump ja sealt kõik mis edasi hargneb....
3,0TDI mureks ka ketipingutid, vahetad kõik ära, ikka probleem, vahetad õlipumba, saabub vaikus...lihtslat kuskile x kohta teda kogu aeg tulemusteta vedada, point kaob...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 30.01.12 19:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Soyer
Mu isal ka 2,0tfsi ja hommikul käivitades õlirõhk puudus. Treilaga saatis Ida-Virumaalt Tartusse minu töö juurde. Võtsin õlivanni alt ära ja vann ja õlivõttur jääd täis. Praegast sulab tõstuki peal. Eks homme paistab kas tegid need paar käivitust ka midagi tõsist ka või läks seekord õnneks.


Usun, et ei juhtunud midagi hullu. Mul ju käis oma 3 min ja siis läks korda. Sinu isa ainult käivitas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 30.01.12 19:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
Tsitaat:
Algselt postitas: Zann0
Eelmine talv viskas mul sõidu ajal oil pressure tule. Kõne Revalisse, auto puksiirile.Vahetati õlirõhu andur.
Pühapäeva hommikul panin auto käima, jube disla hääl ja oil pressure kiri. Viisin täna hommikul auto puksiiriga revalisse. Arvati ,et jälle andur ja vahetavad garantiikorras ära aga kunagi ei või kindel olla ja riskida. Talv tapab seda 2.0 TFSI mootorit ikka väga. Olen kolme talve jooksul auto viinud Revalisse puksiiriga 7 korda :D
EDIT:Tänaseks aega ei saanud,tegelema hakkavad homme hommikul.


Anna siis teada mis teema seekord Revalist tuleb.
Millega need seitse korda auto sind on vaevanud ja palju õlirõhu andur maksis vahetusega?
Kusjuures mul kolmas talv ja üleüldse mingi jama teine kord alles 1,5 a jooksul. Ahjaa nukiandur oli ka mis veateate järgi välja võeti kui kollane mootori tuli põles eelmine talv. Aga see teade kustutati ära ja enam kummitanud pole...
Huvitav kas peaksin ka Revalisse minema. Hetkeks ju kõik ok. Loodan, et veateate saab ikka veel kätte. Ei teagi kas peaksin pampriga viima või sõian ise, sest enam ei põle õlirõhu tuli.:)


Siis on sul hästi läinud. Mul ei tule paugust kindlasti meelde kõik korrad aga üks kord oli käsipiduri moodul saba andnud, kõik tuled põlesid, süüte sisse keeramisel ei juhtunud midagi, rattad blokis. Kaks korda õlirõhu andus (vb õlipump, saab homme teada:D) Kord ei läinud lihtsalt käima, samuti mingi andur, kord oli aku 20 minutit peale sõitu nii otsa saanud ,et isegi täkuga autot ellu ei suutnud äratada, sellest tingituna läks ilmselt ka seisupiduri juhtmoodul oma teed. Midagi oli veel, homme hakkan arveid lugema, hetkel ei viitsi.

Õlirõhu andur iseenesest maksis mingi 12 EURI, kuhu lisandus siis mingi klapp,tihend jms. Kokku tuli hind koos vahetusega umbes 80 eurot.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 30.01.12 19:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Soyer
Võtsin õlivanni alt ära ja vann ja õlivõttur jääd täis. Praegast sulab tõstuki peal.

Maini igaks juhuks auto omanikule, et suvist klaasipesuvett ei valata mootorisse.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 30.01.12 20:48 Tsiteeri


Meenus veel üks detail. Paar nädalat tagasi lisasin õli ca.0,3L mis oli Statoil Lazer way C2 5w30.
Polnud enne kasutanud ja hetkel ei olnud Shell võtta, aga näitaja "5w/30" oli sama mis Shell V Power XL-3 5w/30 mis viimati sisse pandi.
See segamine ei või külmaga jurada miskit ?
Statoil ACEA A5/B5/C2, A1/B1 API SM/CF,
Shell ACEA C3 ACEA C2, ACEA A3/B4,
Kui netis kolistada, siis 2,0T fsi -l on tulnud ette ka õlivõtutoru ummistumist karteris.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 31.01.12 13:30 Tsiteeri


Sain revalist kõne. Õlipumba matused. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 31.01.12 13:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zann0
Sain revalist kõne. Õlipumba matused. :(


Ma ju ütlesin;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 31.01.12 14:02 Tsiteeri


Ja ma ütlesin ,et puksiirteenuse kasutamine õigustab end täielikult ja auto tulukesed on õiges kohas ;)

Õeldi ,et 90% on viga pumbas. Ikkagi, mis võis põhjustada pumba surma. Külmast tingituna siis.. Unustasin küsida, ilmselt kui uus pump kohal ja auto tagasi saan siis küsin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 31.01.12 14:13 Tsiteeri


No lase siis Defa plokisoojendus ka ühe jutiga paigaldada, langeb külmamure ära ... Soomes enamustel autodel 220V pistikud nagu hõbeketid suunurgast tolknemas.
Kuigi selle aasta kõige külmematel öödel saab Su suksu tõenäoliselt Revalis puhata :P


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 31.01.12 16:52 Tsiteeri


Elame näeme. Midagi tuleb ette võtta. Ehk mootorivahetus.. koos autoga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 31.01.12 18:01 Tsiteeri


Jah Zann0 :) Ei teagi milline Audi mootor on mis on probleemivaba. Kellel ketid kellel õlipumbad ja juba alla 150000km . Olen sõitnud Mazdadega talveti -20c ja Seatiga, Avensisega ja selliseid asju pole küll ühelgi ette tulnud.
Küsisin oma mure kohta ka Flamekost täna. Nemad väitsid, et kui korra minu sümptomid olid ei pruugi see korduda ja midagi kohe vahetama tõtata. Ptüi-ptüi üle vasaku õla. Soovitus sõitke autoga stabiilselt iga päev töötemperatuurile ja töötab ka õlitus edaspidi. Mul oli auto seisnud pakases oma 5 päeva seekord.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 31.01.12 18:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Soyer
Mu isal ka 2,0tfsi ja hommikul käivitades õlirõhk puudus. Treilaga saatis Ida-Virumaalt Tartusse minu töö juurde. Võtsin õlivanni alt ära ja vann ja õlivõttur jääd täis. Praegast sulab tõstuki peal. Eks homme paistab kas tegid need paar käivitust ka midagi tõsist ka või läks seekord õnneks.


Kuidas siis lõppes ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 31.01.12 18:35 Tsiteeri


Ei tea kindlalt öelda, et kas 2005 A6 kuulub C6 kere valikusse, siis meenus teemat lugedes jutt, kus töökaaslase naine oli Tallinnas pere teise isendi mootori kinni jooksutanud.
V6 mootor oli, jutu kohaselt oli ölituluke pölema läinud, kuid naisterahvas seda eiranud ja löpuks "käuks " käisgi, oli lootnud, et küll löpuks ära kustub.

Samas tekib küsimus, et mis seda pumpa (juhul, kui seal ka pumba viga oli) niimoodi laksust tapab?
Eeldame, et ikka masinat on viisakalt hooldatud, ölid korrapäraselt vahetatud ja söiduteekond ka mitte lühike, kus mootor ei saavutaks vajalikku töötemperatuuri.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 31.01.12 23:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
Jah Zann0 :) Ei teagi milline Audi mootor on mis on probleemivaba. Kellel ketid kellel õlipumbad ja juba alla 150000km . Olen sõitnud Mazdadega talveti -20c ja Seatiga, Avensisega ja selliseid asju pole küll ühelgi ette tulnud.

Seat ju kah sisuliselt VAG grupi masin:)
Mazdade ja Avensiste mootorite arengus pole 10a midagi toimunud, ikka samad 1.6, 1.8, 2.0. Painutavad ainult oma tulesid. Sama loogikaga võiks C6 Audile 1.8 66kW monopritsungiga mootori vahele panna, lolli ja pommikindel eks?

Aga VAG grupis on väga palju häid mootoreid. Tuleb neid korralikult/korrapäraselt longlaifi vabalt hooldada, kasutada kvaliteetseid tootja poolt ettenähtud määrdeaineid. Praeguste külmadega ei tee paha ka mootori soojaks sõitmine.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 01.02.12 02:10 Tsiteeri


Jah, audi sõitnud alla 150 000. Hooldatud alati õigeaegselt, isegi varem tihti kui ette nähtud. Pump varem mingeid väsimusmärke pole näidanud. Mis tapab pumba laksust?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.5% - SQL: 50.5%]