Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi A4 1,8TQ LPG 110 kw - 1995 - AIX! (Vastuseid: 66 | Vaatamisi: 17102)
AIX!
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4TQ

postitati 23.10.11 20:31 Tsiteeri


Et õhtusse tiba vürtsi lisada, siis uurisin ühelt tuttavalt kes ise paigaldab gaasi seadmeid. Härrase kommentaar selle süüte keeramisega oli selline .. "Süüte teema kehtib maagaasi puhul. lpg'ga (vedelgaasiga) ei ole seda vaja teha."
Ehk on ka tiba minu viga, et ma ei täpsustanud mis sorti gaasiga sõiduk kulgeb, aga nuh 4 gen. peaks olema elementaarselt arusaadavalt vedelgaas. Kui auto õhku lendab, eks annan teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AIX!
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4TQ

postitati 13.01.12 09:34 Tsiteeri


Omale meelespeaks - rihmad,rullid, vedelikud, filtrid 265 tkm
Midagi muud polegi muutunud, lihtsalt nautinud sõitu. Klaasid sai ka toonitud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AIX!
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4TQ

postitati 28.01.12 16:53 Tsiteeri


Paar hädist tel. pilti. Sai lastud ükspäev ära pesta, tulemus polnudki kõige hullem.
Kunde poolne suur peegel on samuti ostetud, värvib ja instaleerib kunagi kui päike juba suuremat kaart teeb. Peale klaaside toonimist muutus masin kohe eriliseks maasikaks.


http://img857.imageshack.us/img857/57/foto0027m.jpg


http://img846.imageshack.us/img846/97/foto0028i.jpg


http://img808.imageshack.us/img808/3425/foto0029d.jpg


http://img507.imageshack.us/img507/369/foto0030c.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 28.01.12 18:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AIX!
Et õhtusse tiba vürtsi lisada, siis uurisin ühelt tuttavalt kes ise paigaldab gaasi seadmeid. Härrase kommentaar selle süüte keeramisega oli selline .. "Süüte teema kehtib maagaasi puhul. lpg'ga (vedelgaasiga) ei ole seda vaja teha."

Natuke hilja märkasin, aga see on 100% bullshit, eriti turboauto puhul.
Aga vähe lahe müügitaktika tal. Lihtsalt infoks, et LPG põlemiskiirus oleneb väga palju kütusesegust ning madalatel koormusel on see olulisemalt aeglasem, kui bensiinil. Sellest tulenevalt on vaja süütenurka nihutada päris palju.

Siin on üks süütekaart, mis ligikaudselt näitab optimaalse süütenurga erinevuse bensiini ja LPG vahel turboautol, kusjuures antud kaart on veel madalalt üsna tagasihoidlik.
http://gm.mainframe.no/pics/lpgadvance.png

Oleme ausad, gaasiseadmete edasimüüjad ei tea reeglina põlemiskambris toimuvast mitte kui midagi, nagu ka antud isiku ütlus näitab.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 28.01.12 18:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AIX!
Mis otstarve on sellel "täispuhutaval laibakotil" mis tagaistme käetoe taga on ?
Istme küljes kinni ja kui lahti rullida, siis päris suur teine. Puhumislutt küljes nagu madratsitel.


Ilus asi. Aga see laibakott on jah suusakott. Enda B5-l oli kah. Ja on küll su autol madaldus, tõsi küll, see on tehase sportvedrustus. Suht mõttetu asi q-l minu arust :D Auto on jäik ja madal. Suvel on hea, aga talvel mitte nii väga. Aga edu muidu autoga!
EDIT: Varustus paistab kah suht sama olema (kompuuter, istmesoojendused, kliima, el aknad, el katuseluuk, suusakott, Gamma stereo jne). On sul ka Bose ehk peal? Sellele saad viite näiteks maki väljalülitamisel, kui vilgutab BOSE kirja. Ka kõlaritel peaks vastav märge peal olema (tagumistel, armatuuris olevatel. Uksekõllidel seda silti peal ei ole nagu uuematel BOSE-ga varustet masinatel).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 28.01.12 22:06 Tsiteeri


Väga kena punane, aga kas tõesti tavaversiooni puhul on ka tehase poolt kohe 1.8T ka madaldus all? Olen kuulnud, et 2.8 V6 on küll suts madalam kui tavaliselt, aga kohe jäik sportvedrustus (tehase poolt ka R4-l)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 28.01.12 22:11 Tsiteeri


Väga ilus punane,suht sarnane punane värv nagu minu autol :P.Aga kas pildid petavad või ongi kõrvalistuja poolne tagumine uks tibake teist tooni?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AIX!
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4TQ

postitati 29.01.12 11:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Lihtsalt infoks, et LPG põlemiskiirus oleneb väga palju kütusesegust ning madalatel koormusel on see olulisemalt aeglasem, kui bensiinil. Sellest tulenevalt on vaja süütenurka nihutada päris palju.


Ju siis nii peab olema. Ei mina tea millal see seade sinna installitud on ja kaua sellega sõidetud on, vb dokustaatidest saaks teada mis autoga kaasa tulid. Aga kui on vaja keerata, siis on vaja keerata. 2 kuud olen sõitnud nädal dujosega ja nädal benaga, noh nii igaks juhuks. Mis tarka nõud sa sellise toimingu kohta annad ?

Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
On sul ka Bose ehk peal?


Bose kahjuks puudub, muidu oleks ka bassi viljelev membraan pagassis.
Aga originaal set´is mängib üllatavalt hästi. Kui pagassist kiigata, siis tagumiste kõllide vahele on mingi vidin pandud, tea kas see mingit väiksemat sorti võimendi ?
Jäikuse kohapealt jään hetkel vastuse võlgu, kuna eelmine trandulett oli sõites nagu istuks köögis taburetil ja keeraks rooli. Seega see audi tundub kuradi hea pehme, aga eks tuleb kunagi kuskile rajale minna ja vaadata kuidas seal käitub.

Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Väga kena punane, aga kas tõesti tavaversiooni puhul on ka tehase poolt kohe 1.8T ka madaldus all?


Tänab, värvivalik oli tõesti õige. Noh auto sai pigem ostetud vastavalt varustusele, mitte värvile. Eelmine sara oli ka mõnest küljest punane, aga pigem pleekinud ja matt roosa. Tänu sellele on igasugu tuttavad nentinud et auto vahetusega värvi ei raatsinud vahetada.
Enivei .. madal on see punanahk tõesti, isegi häirivalt madal. Krdi tüütu on parkida kui tead, et esiots äärekivile ei mahu ja on oht stange ja kõik muu ribadeks tõmmata. Ning eessõitvalt autol kukkuvad lume-soola kamakad käivad kolinaga mööda põhja. Keegi kunagi soovitas amordilt mingeid täppe taga ajada, aga see jäigi tegemata.

Tsitaat:
Algselt postitas: charleyAga kas pildid petavad või ongi kõrvalistuja poolne tagumine uks tibake teist tooni?


Õnneks pildid petavad, need tehtud mingi suvalise lutsuga. Kere on legolandi (leedukate) asukate poolt üle värvitud ja õnneks on kõik detailid ühte tooni. Taha vasakusse on saanud korraliku kolaka, silmaga vaadates ei saa suurt midagi aru, aga kui lähemalt kiibitseda siis hakkab juba järge ajama. Õnneks vist maha pole kantud ja neljast pole kokku keevitatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 29.01.12 12:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Väga kena punane, aga kas tõesti tavaversiooni puhul on ka tehase poolt kohe 1.8T ka madaldus all? Olen kuulnud, et 2.8 V6 on küll suts madalam kui tavaliselt, aga kohe jäik sportvedrustus (tehase poolt ka R4-l)?



Võib täitsa olla küll. Mul oli 2.6 ja oli madalam ja jäigem. Tuttaval 1.8T esiveoline universaal samuti madalam ja jäik. Eks lisade nimekirjast oleks näha, kas on tal sportvedrustus või ei. Aga originaalis jah, Audi A4 heli on üllatavalt hea, isegi ilma BOSE-ta. Minu jaoks näiteks Galanti roolist A4 rooli istudes tundus, et jube puuhobune on see A4 ikka :D Aga inimene harjub kõigega ja mõne aja pärast oli ta juba väga mugav ja mõnus. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AIX!
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4TQ

postitati 29.01.12 12:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Minu jaoks näiteks Galanti roolist A4 rooli istudes tundus, et jube puuhobune on see A4 ikka


Eks see Galant ole jah tiba teisest puust.
Aga usun, et ennem ma vahet ei tunne, kui sõita tava vedrustusega a4 ja siis enda omaga ühel ja samal auklikul teel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 29.01.12 13:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AIX!
Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Lihtsalt infoks, et LPG põlemiskiirus oleneb väga palju kütusesegust ning madalatel koormusel on see olulisemalt aeglasem, kui bensiinil. Sellest tulenevalt on vaja süütenurka nihutada päris palju.


Ju siis nii peab olema. Ei mina tea millal see seade sinna installitud on ja kaua sellega sõidetud on, vb dokustaatidest saaks teada mis autoga kaasa tulid. Aga kui on vaja keerata, siis on vaja keerata. 2 kuud olen sõitnud nädal dujosega ja nädal benaga, noh nii igaks juhuks. Mis tarka nõud sa sellise toimingu kohta annad ?

Ma olen tekitanud 2 seadet mootoriajju ning teinud automaatse ümberlülituse läbi relee, sõltuvalt sellest, kas gaasiseade on sees või mitte.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
AIX!
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4TQ

postitati 29.01.12 19:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Ma olen tekitanud 2 seadet mootoriajju ning teinud automaatse ümberlülituse läbi relee, sõltuvalt sellest, kas gaasiseade on sees või mitte.


Oletame, et see seade on autol olnud juba vähemalt 5 aastat ja rahulikult ringi töristatud .. ehk ka vahepeal torud puhtaks lastud. Kui keskmine läbisõit aastas on 30 tkm ja ümmarguselt tuleb kokku 150 tkm gaasiga. Vaevalt, et kodanikud leedukad raatsisid vahepeal bensuga sõita.
Sa näitasid kunagi pilte mis juhtub plokiga peale 80 tkm dujosega sõitmist, siis peaks juba minu autol seda [roppus] sumpsist välja voolama ?

Ei taha küll vaenu õhutada ega linnavahel kolakat saada, vaid lihtsalt küsiksin - Kui süüdet pole siiani timmitud ja asi töötab laitmatult ilma tõrgeteta, siis miks ma peaksin just nüüd seda tegema ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AIX!
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4TQ

postitati 03.02.12 23:22 Tsiteeri


Tagasihoidlik Siberi miinuskraad hakkas vana akut negatiivselt mõjutama ning viimasest hingetõmbest autot käivitma, seega otsustasin siia meelespeaks panna aku vahetuse kuupäeva, siis lapse-lapsed teavad millal taaskord vaja viimast vahetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 04.02.12 16:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AIX!
Oletame, et see seade on autol olnud juba vähemalt 5 aastat ja rahulikult ringi töristatud .. ehk ka vahepeal torud puhtaks lastud. Kui keskmine läbisõit aastas on 30 tkm ja ümmarguselt tuleb kokku 150 tkm gaasiga. Vaevalt, et kodanikud leedukad raatsisid vahepeal bensuga sõita.
Sa näitasid kunagi pilte mis juhtub plokiga peale 80 tkm dujosega sõitmist, siis peaks juba minu autol seda [roppus] sumpsist välja voolama ?

Ei taha küll vaenu õhutada ega linnavahel kolakat saada, vaid lihtsalt küsiksin - Kui süüdet pole siiani timmitud ja asi töötab laitmatult ilma tõrgeteta, siis miks ma peaksin just nüüd seda tegema ?


Aga võta mõni küünal maha ning pane sinna mikrokaamera sisse ja vaata ringi.
Ma millegi pärast kahtlen, et sealt midagi väga ilusat tuleb.

Samas, kui turboka puhul rääkida gaasi kasutamise eelistest, siis kuni ca 25% jõudu saab juurde korrektselt seadistades, sest gaasi oktaanarv on väga kõrge bensiiniga võrreldes.

Reaalselt sa ju ei tea, kui kaua see seade autol peal on olnud ega palju sellega sõidetud on. See on ainult spekulatsioon, ehk siis ei näe ma sellel mingit kaalu.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
AIX!
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4TQ

postitati 05.02.12 02:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Reaalselt sa ju ei tea, kui kaua see seade autol peal on olnud ega palju sellega sõidetud on. See on ainult spekulatsioon, ehk siis ei näe ma sellel mingit kaalu.


Ok, uurisin passist .. seade on orgunnitud 2008 a ja läbisõit oli märgitud 206 tkm.
Aga enivei, kui kõiksugu arvestused ning kulud kokku lüüa siis tuleb odavam osta iga aasta uus plokikaas kui lasta sul teha ´´ideaal set``.
Anna andeks, aga ma pole mingi moraalijünger.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AIX!
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4TQ

postitati 23.06.12 00:42 Tsiteeri


Lastud vahetada klapikambri kaane tihend ning erinevaid veovõlli otsi, nii eest kui tagant ning diffrist kohvi paks välja lastud ja tiba voolavama vastu välja vahetatud.
Tagumised kettad olid samuti ´´enne minu ajaarvamist```üsna surnud ning raputasid päris soliidselt, sai seegi probleem omale lahenduse.
Küll aga on endiselt ahtri vöörist kuulda malbet kolksu mis häirib igat kaasreisiat .. järelikult on kuskilt mõni puksike pinsile läinud. Nuh niiöelda diffri piirkonnast.
Hetkel kässar samuti null, kuna tuli välja et igal tõmbel jäi see samune koguaeg peale, mis tuleneb arvatavaste pikaldasest seismisest Legolandi mingisuguses parklas (loe müügisaalis) vallos püstises olekus. Ehk siis mingisugused mansetid vms liugurid on suportides niivõrd surnd et päästa pole ei kedagi. (lähevad uued alla)

Kõigirõõmuks tahab vahetust ka gaasi reduktor mis on mind orbiidile saatmise äärel, kuna tihendid pidid olema üsna otsakorral ..
.. tihend tihendiks, aga sealne vahesein mis on mingist ´´erilisest```sulamist ning hakkab samuti hääbuma, see aga tiba šhitem variant. (peale Jaani tegeleb)

Täna sai aga veimevokk vaha alla, rääkimata veel salongi pesust koos üdini peene tekstiili leotus vahendiga ning lõpetades kogu nühkimist enne pedereerimist korraliku pigipesuga. Ühesõnaga kogu Legolandi müügipask sai alles nüüd maha leotatud.

Jep, Leedus lund lükatud ..

http://img138.imageshack.us/img138/3687/foto0152q.jpg

Jep, taha vasakusse sugeda saanud ning luuk tiba suurema lõpusega .. noh et laibad hingata saaksid

http://img15.imageshack.us/img15/1653/foto0149rs.jpg

http://img690.imageshack.us/img690/6025/foto0153sv.jpg

Masuurikas küll, aga vähemasti päike ei põleta.

http://img853.imageshack.us/img853/529/foto0154m.jpg

Sai ka teostatud instalatsion .. ehk siis silmale sõbralikum tahavaate klaas ning tulepesuri kate

http://img440.imageshack.us/img440/8837/copyoffoto0155.jpg

Samuti tagasisidet ootav pilt .. mis lülitiga tegemist ?
Ülesvõte võetud juhiukse vasakust piilarist, ehk siis piisavalt kehva kavliteet et mitte võrduda Kivisaarega ..
(Suudlen varbaid kvaliteedi pärast .. aga raudselt seotud kuidagi signaga ?? )

http://img840.imageshack.us/img840/6814/foto0163cp.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 23.06.12 08:30 Tsiteeri


Lüliti mahuandurite väljalülitamiseks.


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 23.06.12 10:23 Tsiteeri


Kas ainult mulle tundub piltidelt, et küljepeeglid on ühe suurused?
Muidu ilus punane teine küll;D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AIX!
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4TQ

postitati 23.06.12 10:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Kas ainult mulle tundub piltidelt, et küljepeeglid on ühe suurused?


Jep, peeglid ühesuurused. See väike nilbus oli jubedalt pinnuks silmas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 23.06.12 13:00 Tsiteeri


Ise vahetasid seega sel autol. Mis peegli sa panid? Eeldan, et inglise vasakpoolse liikluse varjandi oma, muud varianti vast pole. Kuidas peeglisse vaadates ka on? Õige nurga jaoks peab klaasi inetult põhja keerama ning siis ka endal pead alati taha kallutama. Ebamugav, väikse kopsikuga on mugavam, ise tegin just hiljuti vastupidise muudatuse;D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AIX!
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4TQ

postitati 23.06.12 13:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Ise vahetasid seega sel autol. Mis peegli sa panid? Eeldan, et inglise vasakpoolse liikluse varjandi oma, muud varianti vast pole. Kuidas peeglisse vaadates ka on? Õige nurga jaoks peab klaasi inetult põhja keerama ning siis ka endal pead alati taha kallutama. Ebamugav, väikse kopsikuga on mugavam, ise tegin just hiljuti vastupidise muudatuse;D


Ikka UK variant jah, sobinud oleks ka Iirima oma. Peegelklaasi asend on jah üsna piirajas, aga ma ise pikka kasvu ja iste üsna viimases asendis, seega peakallutamine pole eriti vajalik. Kohe tunduvalt parem on peeglisse vahtida kui ikka on näha mis taga toimub, mitte selle väikse junniga kus näed ainult poolt toimuvast. See vaid minu arvamus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 23.06.12 13:48 Tsiteeri


Eeldan, et sul oli siis vanas väikses kopsikus tavaline nn sile peegliklaas. Kumeraga (nagu minul) näeb ka väge hästi mis ka paremal toimub taga. Aga eks see pea kallutus ja muu olegi individuaalne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AIX!
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4TQ

postitati 24.06.12 15:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Eeldan, et sul oli siis vanas väikses kopsikus tavaline nn sile peegliklaas. Kumeraga (nagu minul) näeb ka väge hästi mis ka paremal toimub taga. Aga eks see pea kallutus ja muu olegi individuaalne.


Ju vist, ei süvenenud sellesse. Kui keegi seda väikest kopsikut omale tahab, siis see vedeleb mul niisama.

Aga küsimus ka, täna hakkas sellist asja vilgutama. Kui süüde sisse panna, siis vilgutab minutit-paar .. tea mis ta mulle öelda tahab ?


http://img39.imageshack.us/img39/3037/foto0177cp.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 24.06.12 16:03 Tsiteeri


Ütleb et "inspection" aeg on käes, selle saab hõlpsalt VCDS ja kaabli abiga 10 sekudiga ära kustutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AIX!
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4TQ

postitati 24.06.12 16:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Ütleb et "inspection" aeg on käes, selle saab hõlpsalt VCDS ja kaabli abiga 10 sekudiga ära kustutada.


Midagi sarnast kahtlustasin jah. Inspection time on jah täidsa järgmisel kuul, mugav kokkusattumus.
Eks tuleb keegi kaabliga külla kutsuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 78.2% - SQL: 21.8%]