Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Pooltelje kaitsekumm pärast vahetust, kas normaalne? Pildid. (Vastuseid: 53 | Vaatamisi: 11219)
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 14.06.13 07:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Teemo
Reeglina tekib volt kas valest paigaldusest, detailist või jääst/lumest.

Ma olen saanud letilt toote, millel oli pooltelje liigendi otsa polt väga ebameeldivalt jäänud kummiluta peale ja seda ilmselt väga pikaks ajaks ladudes seistes. Sellest surnud asendist see kumm välja ei tulnudki ja kui tuli, siis oli varsti jälle surnud asendis tagasi :). Siiani juba üle aasta kestab - lausa enda ühel masinal all ja huviga ootan kaua kestab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 14.06.13 19:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: Teemo
Reeglina tekib volt kas valest paigaldusest, detailist või jääst/lumest.

Ma olen saanud letilt toote, millel oli pooltelje liigendi otsa polt väga ebameeldivalt jäänud kummiluta peale ja seda ilmselt väga pikaks ajaks ladudes seistes. Sellest surnud asendist see kumm välja ei tulnudki ja kui tuli, siis oli varsti jälle surnud asendis tagasi :). Siiani juba üle aasta kestab - lausa enda ühel masinal all ja huviga ootan kaua kestab.


See ka õige jutt. Olen isegi mõned kummid selle tõttu kõrvale praakinud, et kohe pakendis volt sees ja seda ka originaali tootja (Löbro/Gkn)poolt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vildekeemik
huviline

Avatar


Registreerunud 11.04.13
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 1.9 TDI 81kw

postitati 17.06.13 16:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: vildekeemik
Tervist, kas keegi oskab soovitada, kus on Tallinnas kõige mõistlikum koht kus saaks a6 c5 pooltelje kaitsekummi ära vahetada?? Ostsin komplekti ära juba.

Ma pakun, et kõige mõistlikum on see koht, kes sulle kõige lähemas tulevikus selle töö ära suudab teostada. Mida kauem sõita, seda riskantsem, et otsast ei jää midagi järgi. Pole see mingi tuumafüüsika töö ja iga vähegi enesest lugupidav teeninduskoht peaks sellist tööd nüüd küll pimesilmi teha oskama.


Ostsin Autospetsialistist pooltelje kaitsekummi komplekti ära ja homseks sain aja Kostivere Urke 5 töökotta. Seal 20 € töötund ja lugesin foorumist, et asjalikud vennad ka - spetsialiseerunud Audidele ja VW'tele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vildekeemik
huviline

Avatar


Registreerunud 11.04.13
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 1.9 TDI 81kw

postitati 17.06.13 16:40 Tsiteeri


Pooltelje kumm juba 1,5 kuud katki olnud, suht kiired ajad olnud vahepeal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 21.3% - SQL: 78.7%]