Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Auto puhastus seest (Vastuseid: 61 | Vaatamisi: 15224)
j2mis
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.07
Asukoht: Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C5, B5, Zafira A

postitati 30.08.08 16:20 Tsiteeri


Ostsin minagi omale Tuff-Stuffi ... Väga pro värk on, nõuab ainult mitmekordset puhastust. 1 korraga ei saa kohe kõike soga välja, aga teise või kolmanda korraga teeb väga head tööd.
Mina kasutasin mustuse välja pressimiseks/nühkimiseks puuvilla lina. (Vana voodilina on väga hea, kuna pabertaskurätikud/salfretkad kipuvad kergesti tükke välja ajama).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
blizzard1
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 13.06.05
Kasutaja on eemal


postitati 27.05.09 21:55 Tsiteeri


LOCTITE super Schaum on ka hea vahend ja jätab hea lõhna, võib teha nii tekstiili kui ka plastikut

http://www.klebstoffbank.de/media/catalog/product/cache/1/small_image/135x135/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/s/u/superschaum.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
TiTa
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.08
Asukoht: Tallinn/Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.8 Q Avant, BMW 525TDS E39

postitati 28.05.09 12:56 Tsiteeri


Ma sooviks ka enda rimakal istmed survekaga üle lasta aga mul on istmete sees turvapadjad
kas need võivad vett ka saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.05.09 13:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiTa
Ma sooviks ka enda rimakal istmed survekaga üle lasta aga mul on istmete sees turvapadjad
kas need võivad vett ka saada.

Parem kui ei. Ehk annab iste laiali võtta, riie pesumasinasse visata ja poroloon survekaga läbi pesta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiTa
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.08
Asukoht: Tallinn/Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.8 Q Avant, BMW 525TDS E39

postitati 29.05.09 06:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: TiTa
Ma sooviks ka enda rimakal istmed survekaga üle lasta aga mul on istmete sees turvapadjad
kas need võivad vett ka saada.

Parem kui ei. Ehk annab iste laiali võtta, riie pesumasinasse visata ja poroloon survekaga läbi pesta?


Aga myl see riie jookseb selle airbagi plastik korpuse taha ja seljatoel on ka plastik kate ees, ma üritasin sinna näppe taha ajad aga need nii kinni et ei julend kangutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Heinakuhi
huviline



Registreerunud 03.05.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3E Avant 1994

postitati 30.05.09 08:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Ise ei viitsinud küll keberneerida, istmed masinast välja, hõõrusin harjaga fairy ja mingi vaibapuhastusvahendi sisse, leotasin neid mõnusalt ja siis survekaga lähedalt kogu psk välja. Jube elu tuli istmest välja tänu survepesurile :D Istmed päikse kätte välja ja propeller kah veel peale puhuma. Järgmisel päeval olid nii kuivad, et kõlisesid :P


Tõsi ka või ? :D Siiani ei mingit hallitust ? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 30.05.09 09:48 Tsiteeri


Tõsi tõsi, olen enda istmeid ka juba 2x niimoodi pestnud. Probleemi pole :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
linnapoiss79
huviline



Registreerunud 17.06.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi80

postitati 31.05.09 18:38 Tsiteeri
ise tehtud hästi tehtud



Mina võtsin istmed seest välja ja pesin vannis ära. Pärast panin tööjuures autosse puhuri, aknad õrnalt irvakile ja siis päev kuivsid ja istmed nagu uued. Tuli ikka mõnusat sitast vett sealt seest.

Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Heinakuhi
huviline



Registreerunud 03.05.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3E Avant 1994

postitati 31.05.09 19:17 Tsiteeri


Mina kardsin, et nii tehes, nagu teie hakkab kohe hallitama vm. Siis peaks ka nii tegema. Praegu kuumad ilmad ka ju. Välja tuule kätte kuivama jne. vann olemas. kahjuks mingit survepesu masinat ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 04.11.11 03:49 Tsiteeri


Võtsin eile töö tõsisemalt käsile. Rentisin Ramirendist üheks päevaks tööstusliku vee/tolmuimeja. Tegin Vanishi/vee segu ning küürisin käsnaga tund aega ohtra veega istmed üle ning veel hiljem puhta veega mitu korda takka järgi. Seejärel sai paar tundi imuriga mustuse/vee segu istmetest välja tõmmata. Hetkel on auto taga aias ning soojapuhur on salongi tõstetud ning aknad tsipa lahti et kondents salongist lahkuks. Käisin hetk tagasi asja uurimas ja juba kannatab sees istuda. Varsti töölemineku aeg ja selleks ajaks peavad kuivad olema. Tolle imuri rent läks mulle maksma ca 10 eur + pesuvahend + elekter mis kuivatuseks mõeldud, sest imamispoole tegin töö juures. Mõned pildid allpool.


http://ultra2005.planet.ee/Audiclub/C5istmed/clean_001.jpg

http://ultra2005.planet.ee/Audiclub/C5istmed/clean_002.jpg

http://ultra2005.planet.ee/Audiclub/C5istmed/clean_003.jpg

http://ultra2005.planet.ee/Audiclub/C5istmed/clean_004.jpg


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 07.11.11 19:14 Tsiteeri


Kuna ilmad on külmad juba siis nädalavahetuseks Tallinnasse töökoha kontori ette jäänud auto aknad nägid kõik pühapäeval töö bussiga linna jõudes ja kontori ette sõites välja nagu oleks toon, kondents-kile peal :D Kui ei taha toonklaasi asjade varjamiseks panna siis viska ämbriga vett autosse ja aknad kinni).15 min läks aega et soojendust täisvõimsusel aknale lastes pilt sõidukõlbulikuks muutuks. Nüüd sai eile veel üks 10 tunnine kuivatusraund tehtud ja tänaseks viskasin veel kõik matid jne välja ja teen veel ühe 10 tunnise raundi sest terve auto siiski ujus pesust. Ühesõnaga 3x10 on 30 tundi tavalise Zoja Puhuriga mässamist Garanteeritud - Suvel oleks teine asi.


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 26.03.12 20:13 Tsiteeri


Vana teema aga Tuff-Stuffile 10/10.
Enda heleda sisuga E38 sain seest nagu uueks ainult nahale ei tohi ajada seda, kuna söövitab nahavärvi. Lappideks võtsin Motip pehmed poleerimislapid, et tulemus oleks perfect.

Eniveis Kuressaarest olen otsinud seda aga pole leidnud, kui vaid kuskilt leiaks. Tartus on 100% olemas Fixuses mis Jazzi juures, hind mingi 7.50€..Jälle Tartu lähen võtan terve kasti :D

Võiks öelda et suhteliselt haige asi, kuna puhastab nii hästi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.2% - SQL: 65.8%]