Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  13  14  15  16  17  ..  22
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2,6q - 1995 - audi_a4_v6 (Vastuseid: 540 | Vaatamisi: 82687)
sibidisah
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 06.08.12 20:25 Tsiteeri


Mul ei ava seda linki mis sa andsid millegipärast.
Mustal pole triipu ja mul oli see valge/sinine ühendatud ka valge sinisega ehk siis kiiruse signaaliga aga võibolla oligi vale, et peaks hoopis olema sinine/valge juhe sest kellade taga oli ka seda värvi juhe samas pistikus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 06.08.12 20:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sibidisah
Mul ei ava seda linki mis sa andsid millegipärast.
Mustal pole triipu ja mul oli see valge/sinine ühendatud ka valge sinisega ehk siis kiiruse signaaliga aga võibolla oligi vale, et peaks hoopis olema sinine/valge juhe sest kellade taga oli ka seda värvi juhe samas pistikus.

Link nüüd korras! Sul muidugi pole v6, seega nagu juhendis kirjas, peaks kiiruse signaal olema valge auto poolt, aga juhtplokis ikka sama nagu juhendis. Soovitan võtta aju ja juhtkang omale silmaalla ja peale kirjutada suurelt, mis on pinide numbrid ja siis vastavalt juhendile ühendada, siis ei jää enam palju eksimisvõimalusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 07.08.12 13:32 Tsiteeri


No see amort peaks seda kompoti suht tublisti stabiliseerima. Eks kui ma nüüd lati endal ära vahetan peale kere teemat siis saab teada kas mul on ta ka läbi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 07.08.12 16:21 Tsiteeri


Seda rooliamordi asja vast tasub siis ikka vist millalgi vahetada.
Panen ka mõned pildid sellest, kuidas lahendasin vaakumelemendi kinnituse ja kuhu paigutasin vaakumpumba püsikiirusehoidjal.

http://static3.album.ee/files/1085/4/large_27126173_3oj9.jpg

http://static3.album.ee/files/1085/4/large_27126171_1FN6.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 07.08.12 16:38 Tsiteeri


Geniaalne!
Kui amorti lähiajal tellima hakkad, anna teada, tellib koos saab ehk transast alla ning mul üks suur tellimust sealt samast veel vaja teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 14.08.12 17:11 Tsiteeri


Sel nädalavahetusel vahetasin ka juhipoolse esiamordi ära, seoses keerme irdumise jms jamaga vahetasin ka muidu väga heas korras oleva audi märgiga rooliotsa uue vastu. Ka amort oli välimuselt nagu uus, ei ühtki roosteplekki ega kulumisjälge kestal, käe järgi tundus ka korras olevat, ei mingit erinevust uuega, aga kaalule pannes oli uus 200g raskem. Ju siis ikka oli osa õli välja jooksnud vms, kui üldse nii võrrelda saab, see selleks, igatahes on nüüd peale roolilati kõik esisillas uus: rooliotsad, stabika kondid ja puksid, šarniiriid, sillatala puksid, amordid, amorditugilaagrid, kolks ikka sees, paremal eelkõige, seega peab olema roolilati viga. Eks tegelen sellega siis millalgi:cool:
Täna õhtul oli kena pilvealune ilm ja vahatasin auto ära mingi 3M tootega. Vaatasin, et ka teised ukse keskmised liistud võiks ära vahetada, ei ole just väga kenad enam väga lähedalt vaadates ja seda enam, et mul uued olemas. Igatahes siis selline tuli välja:

http://static3.album.ee/files/1086/66/large_27166519_fHlv.jpg

http://static3.album.ee/files/1086/66/large_27166523_CsK6.jpg

http://static3.album.ee/files/1086/66/large_27166527_Nu9C.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 14.08.12 17:29 Tsiteeri


Väga kena! Mis värvikood on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 14.08.12 17:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiil
Väga kena! Mis värvikood on?

Vaatan millalgi auto pealt järgi, aga kui sõbra juurde liistud värvimisse viisin, siis täpselt koodi järgi ei leidnud, võtsime siis kaardi järgi sobiliku, natuke jäi üle ka, see mul topsis ja sain/saan tiku otsaga mõnest kohast värviparandust teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 14.08.12 18:09 Tsiteeri


Väga kena ja sile Coupe,eriti see värv.
Edu Coupe puhul ja jõudu ja jaksu:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ulmefm
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2,8Q

postitati 14.08.12 18:29 Tsiteeri


Minu meelest on sul pump vales kohas. Pumba originaal asukot sellel konkreetsel autol peaks vist olema selle kõrvalistuja poolse lanseka juures, pleki tüki all kummi luttide otsas rippumas.

http://nagi.ee/photos/ulmefm/21270619/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 14.08.12 19:01 Tsiteeri


Värvikood on LZ5T, kirjas oli, et paint no. ehk on õige asi.

to: ulmefm
Vaakumpump võib tõesti originaalis seal olla, vaatasin ka ise paar päeva tagasi, et seal täpselt õige kujuga augud. Võibolla tõstan millalgi sinna ümber, kuigi minu pandud asupaiga korral on summaarne voolikute pikkus lühem ja see on vist ka parem, "vacuum lag" on väiksem:) Igatahes tänud asjaliku pildi eest!
BTW vaatasin seda mootori pilti, kus vaakumpumba asukohta noolega näitasin ja tuli meelde, mis värvi pluusi pildistamise hetkel kandsin:) Kas keegi arvab ära?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sibidisah
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 14.08.12 23:03 Tsiteeri


Punane.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 15.08.12 06:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sibidisah
Punane.

http://ufo.planet.ee/foorum/hail.gif


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.08.12 18:02 Tsiteeri


Sain Forsist kätte tellitud püsikiirushoidja pedaalilülitite fikseerimise klambrid. Nüüd toimib ka siduripedaalivajutamine vaakumi katkestajana nagu peab.
Vahetasin ära eesmise käetoe kaane kanga, materjali sain istme doonorilt, täpselt annab pikkuses välja ning lasin vana järgi õmblused teha. Paigaldamine jäi aga minu teha ja lihtne see polnud, liimimist ja kannatlikkust on seal palju vaja, kuid asi sai IMO hea ja kvaliteedilt ei erine oluliselt originaalist. Alumine osa in real ei erine oluliselt muust, seetõttu esialgu jätan selle sellise nagu on.
Viimaks sain kätte ka kõlariaukudeta aknalaua, need ei ole just väga levinud varuosad:cool:
Natuke pilte ka:

http://static3.album.ee/files/1088/23/large_27205977_Y28A.jpg

http://static3.album.ee/files/1088/23/orig_27205979_KmMY.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 22.08.12 20:03 Tsiteeri


Vedas sull,et said korraliku.
Täitsa kena.
Endal ka kõlari aukudega ja täiega häirib ja ka otsin uut,kuid seda värvust mis mu isendil sisu on,eriti ei leia:D
Üldilselt näeb su isend väga 5+:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hardix
huviline



Registreerunud 21.05.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 V6 2.8 Q

postitati 22.08.12 20:17 Tsiteeri


Väga korralik on kõik, silm puhkab kohe, edu masinaga!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.08.12 06:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ain25
Vedas sull,et said korraliku.
Täitsa kena.
Endal ka kõlari aukudega ja täiega häirib ja ka otsin uut,kuid seda värvust mis mu isendil sisu on,eriti ei leia:D
Üldilselt näeb su isend väga 5+:)


Sul on hele jah? Mingit moodi ilmselt saaks ka värvida ma usun või nahaga katta (sul vist oli nahksalong). Mul jäi nüüd üks aukudega, aga nüüdseks remonditud aknalaud üle, see on tume, ilmselt panen ikka müüki, mingi sümboolse hinnaga, äkki kellelgi pole üldse, siis hea kasutada, sest coupel on see oluline müra isolaator.
Tänan viisplussi eest;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 23.08.12 18:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: ain25
Vedas sull,et said korraliku.
Täitsa kena.
Endal ka kõlari aukudega ja täiega häirib ja ka otsin uut,kuid seda värvust mis mu isendil sisu on,eriti ei leia:D
Üldilselt näeb su isend väga 5+:)


Sul on hele jah? Mingit moodi ilmselt saaks ka värvida ma usun või nahaga katta (sul vist oli nahksalong). Mul jäi nüüd üks aukudega, aga nüüdseks remonditud aknalaud üle, see on tume, ilmselt panen ikka müüki, mingi sümboolse hinnaga, äkki kellelgi pole üldse, siis hea kasutada, sest coupel on see oluline müra isolaator.
Tänan viisplussi eest;)


Ikka hele nahk sisu jah,selline sinepi pruun.
Noo värvida ma kardan,et mitte!!!Ei ole ikka päris see:D
Rohkem ajan ikka originaali taga:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 24.08.12 22:12 Tsiteeri


Ilus ja haruldane kupee kuna ei oma tuuningut (smoke, low jne).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 25.08.12 10:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Peetrus
Ilus ja haruldane kupee kuna ei oma tuuningut (smoke, low jne).

100% nõus! Väga viisakas liikur!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 25.08.12 12:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Tsitaat:
Algselt postitas: Peetrus
Ilus ja haruldane kupee kuna ei oma tuuningut (smoke, low jne).

100% nõus! Väga viisakas liikur!

Kiitusi on alati hea kuulda, tänud! Olen välimusega väga rahul isegi, tehnika võiks aga parem olla, aga võibolla ma ootan 300 tuh ls-ga autost liiga vaikset salongi, liiga lõtkuvaba kasti/diffreid jne, sest otseselt praktiliselt vigu ei leidu tehnikas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 02.09.12 13:43 Tsiteeri


Küsimus tagumiste reguleervarraste kohta, uued krõbeda hinnaga, kas taastatakse mõlemat otsa või ainult nn šarniiri osa? Kel kogemusi, kas kestab ka?
Ahjaa, profiilis ka väike muudatus, ärge siis klubilised pahandage, kunagi liigun pereautoga audi juurde tagasi (ilmselt q5), lihtsalt proovitud 2,4 ja 3,2 c6-d ei olnud piisavad vastased, diislitest rääkimata, uue auto ls on 40tuh ja igatpidi tõepoolest nagu uus:P
A4 rändas Pärnusse ja loodan, et uus omanik on masinaga rahul, mind teenis kenasti ja näeb siiani värske välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 03.09.12 08:26 Tsiteeri


Kunagi tartus käisin need näpus ( c4 omad) siis puksi osa ei taastatud küll. Öeldi et kui muudmoodi ei saa siis lase treialil teha polüretaanist puks sisse sinna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 03.09.12 17:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Küsimus tagumiste reguleervarraste kohta, uued krõbeda hinnaga, kas taastatakse mõlemat otsa või ainult nn šarniiri osa? Kel kogemusi, kas kestab ka?


Eparts näitab soodsamat 77€ (Lemförder) - 83€ (Ruville) tk hinnaga, kuid kas nt.Javest Baltic Oü kaudu soodsamalt ei saa?

Edu Lexusega.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 18.09.12 19:44 Tsiteeri


Kuna oli soodne pakkumine hankisin endale paari Hertz HCX 130 kõlareid, vaatasin, et uuena päris kallis kraam (100eur paar), ehk on ka head, RMS on ca 70W. Kuna ka eesmistel kõlaritel on RMS suht ok, ca 50W, siis mõtlesin, et hangiks lisa võimu, vahetasingi oma b6 subwoofri ühe RMS 4x75w võimu vastu, panin vanade kõlaritega järgi ka, aga tundub, et see ei ole ikka päris 75w, kaal on võimul 500g ja mõõtmed ka üli väikesed, ühesõnaga pikalt ei viitsi jahuda, aga ilmselgelt pean ostma korraliku 4-kanaliga võimu, korralikud samade numbritega on pea 10x raskemad ja 4x suuremad, Pioneer näiteks 4x75w RMS. Pilt ka siis uutest kõlaritest:

http://static3.album.ee/files/1092/96/large_27324061_SrQE.jpg

Nokitsesin ka käetoega veel natuke. Nimelt mahtus see küll selliselt ära nagu oli, aga käis kundeistme regullnupule vastu ja hakkas kägisema. Võtsin siis käetoe küljest ära, istme ja käetoevahelise distants plastikketta ära ning lõikasin seda käetoe kinnituse kuuskant kronsteini ca 15mm lühemaks, nüüd jäi käetugi vastu juhiistme seljatoe külge ja ka teiselpool käetuge on ruumi lahedamalt, ei käi enam vastu. Jällegi pildike:

http://static3.album.ee/files/1092/96/large_27324063_nDD6.jpg

Paneksin siia ka pildi sellest, kuidas näeb välja c4-ja seljatoe külg, kusjuures minul oli b4-ja seljatoe külg täpselt samasugune. Pildil on c4-ja seljatoe küljel punasega ümbritsetud koht, kuhu kinnitus käetoe kinnitus jublakas:

http://static3.album.ee/files/1092/96/large_27324065_23HM.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  13  14  15  16  17  ..  22
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 18.5% - SQL: 81.5%]