Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  ..  16
Autor:
Pealkiri: A8/S8 (4D2, 4D8, 1994–2002) (Vastuseid: 395 | Vaatamisi: 133606)
999
huviline



Registreerunud 01.02.11
Kasutaja on eemal


postitati 01.02.11 21:21 Tsiteeri


mina olen hetkel seisukohal, et saaks margusja auto näol väga hea masina peale seda, kui käigukast oleks korras/vahetatud. Hetkeseisu turul vaadates on auto siiski veidi liiga kallis tema olukorda vaadates. Võibolla on kast tõesti mõne tuhande krooniga parandatav aga uue kasti paigalduse risk on olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 01.02.11 21:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pillekas
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Pillekas, kas sul on päevad jälle vöi?




Kuule mees,sina ära paugu kohe,ma küsisin ilusti ja ilusti saab ju vastata ka.


Saatsin U2U !


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.02.11 21:23 Tsiteeri


Lisaks kõigele muule, ei tohiks ühe väga heas korras oleva masina juhiiste ka selline välja näha, nagu mingi talumehe tagumik oleks seda nühkinud. Ma saan aru, et klubiliikmete masinaid tuleb "kaitsta", aga ei tasu JÄLLE liiale minna, kui ikka masin ei ole korras, siis ei ole!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 01.02.11 22:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Lisaks kõigele muule, ei tohiks ühe väga heas korras oleva masina juhiiste ka selline välja näha, nagu mingi talumehe tagumik oleks seda nühkinud. Ma saan aru, et klubiliikmete masinaid tuleb "kaitsta", aga ei tasu JÄLLE liiale minna, kui ikka masin ei ole korras, siis ei ole!


Kas ostad autot või istet :D Ok see selleks, see oli lihtsalt üks pakutud varjant. Loe ta teema esimesest lehest alates läbi ja usun et auto võrreldes algusega väga ok.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 01.02.11 22:11 Tsiteeri


Pidage nüüd hoogu :)

Ma ei tea kelle masina jahutusvedelikust jutt käib? Kui minu omast siis esimestel piltidel on jahutusvedeliku paagis vesi. Ostes oli jahutusvedeliku ülevoolupaak katki ja eelmine omanik oli vee sisse pannud. See probleem sai lahendatud peaaegu kohe peale ostmist. Hiljuti leidsin veel ühes voolikus prao - loomulikult sai voolik vahetatud, peale mida ei ole minu arust tilkagi kadunud. See on selgitus, siis kui tegu on minu masina jahutusvedelikust juttu.
Muide :) kes seda "veepilti" täpsemalt vaatab, siis märkab, et ka kojamehi pole küljes - veel mõtlemisainet. Tegu tegelikult pildiga, kus ma kojameestehoovastikku paigaldasin uue :) Eks minu kuulutuse probleem on see, et ei ole spetsiaalselt müügi jaoks pilte teinud, vaid jooksvalt oma teemast lihtsalt võtnud.
Kastiga tegelen jooksvalt. Loomulikult ei müüks ma seda, ilma seda probleemi (paljud ei nimetagi seda probleemiks) mainimata.
Kui ma teaks, et see oleks kasti(mehaanika) osa, oleks ma selle osa juba ammu vahetanud. Elu jälle näitab, et alati kastist väljenduvad probleemid ei pruugi kastiga otse seotud olla. Näiteks peale rihma vahetust tuli 4 ja 5 käigu madalatel kööretel vibra sisse. Selgus, et tegu oli ühe nuka märkidega mööda pantud. probleem lahendatud, lahenes ka vibra. Seega ma enne kasti ei vahetaks, kui kõik teised asjad, mida on lihtsam testida on testitud. Seda enam, et kast sai parandatud ja väidetakse, et mehaanika ei saa olla probleemiks. Muide ka TC võib probleeme tekitada :)
Samas selle jõnksu suudan sealt ainult mina kätte saada meelitamise peale. Ma ei taha väita, et probleemi ei ole, aga kummutan ka arusaama, et tegu on täiesti pilbasteks kastiga :) Masin on ju igapäevases kasutuses.
On olnud huvilisi ja neile olen maininud. Osade jaoks on probleem, teiste jaoks ei ole. Enamasti pakutakse vahetust - sellest huvitatud ei ole. Kui just FL A8 vastu.
Miks ma müün? Just FL A8 isu kummitab :)
Kasti teemat, kui huvi saab minu teemast jälgida. Lühidalt viimane nõks läks uus kiiruse andur. See nv maale ja saab teha teste maanteel, eks näis. Kui seal siiski probleem esineb siis on valida kas aju või kasti vahetus.
Aga jah ausalt ega keegi ei sunni ostma :)
Edu A8 leidmisel ja usu ma soovin seda südamest!

Tervitades, Margusja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
999
huviline



Registreerunud 01.02.11
Kasutaja on eemal


postitati 01.02.11 22:35 Tsiteeri


Iseenesest saan ma enam-vähem aru miks mu teema siia alla tõsteti aga tuleks tagasi põhilise juurde - oskab ehk keegi kommenteerida neid kahte autot?

Tsitaat:
Algselt postitas: 999
Tere!

Eelmine sõiduk nüüdseks müüdud, tagumik rendiauto istmes ja kaalun ühe variandina ka Audi A8.

Kõik eelnevad autod on ostetud kasutades järgmist skeemi: Otsin turult paar kõige odavamat varianti, valin neis kõige vähem rondima ning seejärel investeerin autosse koheselt ca 2-3k EUR-i:)

Võibolla olen ma rumal aga see plaan on ka seekord. Nimelt sellisel juhul ma tean mida ma ostan - saasta. Aga sealt keskmike hulgast valides ning arvates, et läikiva sisu tagant üllatusi ei tule võib auto hind hoopis kallimaks kujuneda. Sellega seoses palun lugupeetavate foorumikülastajate abi kahe auto tausta kohta:

http://www.auto24.ee/used/744641

http://www.auto24.ee/used/798751

Seda ma usun, et vähemalt hõbedane neist tundub juba suremas olevat välimuse järgi aga ehk teab keegi midagi autode sisust?

Igasugune abi teretulnud ja loomulikult - kui on midagi pakkuda, mis auto24 aktiivselt müügis ei ole võib ka infot anda. Samas, kui mõni auto, mis seal müügis on on mõne siinse kodaniku oma ja kindla peale heas korras või vähemalt ausalt välja öeldud vigadega, siis see info kulub ka marjaks ära. Ja loomulikult nelivedu mudelid huvitavad, mine sa tea, ehk isegi 2.8Q ei ole väga hull..

Tänud ette!



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 01.02.11 22:54 Tsiteeri


1. Puudu liistusid ja võresid. Võred on odavad 100EUR saad ette alla vajaminevad võred. Probleemsemad on natukene alumise ringi liistud, mida ilma tüübliteta ei müüda. St. Liist ja tüübel koos. Minuarust on ka alla ukse juurde haiget saanud. Esiklaas katki - uue koos vahetusega saab 100EUR. Rohkem ühe pildi pealt raske otsustada. Kui oled valmis X summa investeerima masina esmaremondiks siis saab ikka asja ehk. Korra võiks ostes arvuti ka taha panna, see ei maksa harilikult midagi. Hea oleks vaadata kas bensiininäidik kannatab alla veerand paagi minna. Liikluskindlustusest VIN läbi lasta. Sillaloksud ei olegi täna enam teab mis kallis parandada.


2. http://www.auto24.ee/used/798751 - minu arust näeb parem välja, kahjus, et 3.7. Justkui täiuslikusest midagi puudu. Samas kui ei sega siis rammu küll sellelgi mootoril ilmselt. Eks selle masina puhul samuti kontrollida ülalmainitud asju. Igal juhul v.a mootor, näeb viimane parem välja.

Edu masina leidmisega, Margusja


Tsitaat:
Algselt postitas: 999
Iseenesest saan ma enam-vähem aru miks mu teema siia alla tõsteti aga tuleks tagasi põhilise juurde - oskab ehk keegi kommenteerida neid kahte autot?

Tsitaat:
Algselt postitas: 999
Tere!

Eelmine sõiduk nüüdseks müüdud, tagumik rendiauto istmes ja kaalun ühe variandina ka Audi A8.

Kõik eelnevad autod on ostetud kasutades järgmist skeemi: Otsin turult paar kõige odavamat varianti, valin neis kõige vähem rondima ning seejärel investeerin autosse koheselt ca 2-3k EUR-i:)

Võibolla olen ma rumal aga see plaan on ka seekord. Nimelt sellisel juhul ma tean mida ma ostan - saasta. Aga sealt keskmike hulgast valides ning arvates, et läikiva sisu tagant üllatusi ei tule võib auto hind hoopis kallimaks kujuneda. Sellega seoses palun lugupeetavate foorumikülastajate abi kahe auto tausta kohta:

http://www.auto24.ee/used/744641

http://www.auto24.ee/used/798751

Seda ma usun, et vähemalt hõbedane neist tundub juba suremas olevat välimuse järgi aga ehk teab keegi midagi autode sisust?

Igasugune abi teretulnud ja loomulikult - kui on midagi pakkuda, mis auto24 aktiivselt müügis ei ole võib ka infot anda. Samas, kui mõni auto, mis seal müügis on on mõne siinse kodaniku oma ja kindla peale heas korras või vähemalt ausalt välja öeldud vigadega, siis see info kulub ka marjaks ära. Ja loomulikult nelivedu mudelid huvitavad, mine sa tea, ehk isegi 2.8Q ei ole väga hull..

Tänud ette!



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
999
huviline



Registreerunud 01.02.11
Kasutaja on eemal


postitati 01.02.11 23:01 Tsiteeri


Tsitaat:
seletad ehk mulle kui võhikule seda bensunäidiku teemat?

Seletad ehk mulle kui võhikule seda bensunäidiku teemat?


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 02.02.11 05:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 999
seletad ehk mulle kui võhikule seda bensunäidiku teemat?
Siin teemas sellest pögusalt pajatatud.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 03.02.11 01:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pillekas
Tsitaat:
Algselt postitas: fred2103
Tsitaat:
Algselt postitas: pillekas
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: 999
Hei!
Mis tähendab üsna OK. Midagi loen välja käigukasti jamast - kas see on lahendatud? Peaks vist üks suuremaid murekohti üldse olema sellel mudelil..


Käigukastiga aktiivselt tegeletakse - teist nii korras isendit annab turult otsida.


Mismõttes? Kui sillas miskit koliseb, siis kulud max paar tuhat, aga kui kast vajab vahetust (milleni asi ikka lõhnab), siis käib jutt mitmekümnest tuhandest. Ma küll nii väga soojalt ei soovitaks sellist masinat, las teeb kasti korda, soovita siis edasi, ise oled ju lugenud, kui palju jama on ta selle kasti pärast pidanud läbi elama, miks soovitad uuele omanikule sama?


Hetkel ei ole midagi soovitanud...ära pane sönu suhu!
Lihtsalt mainisin, et kastiga tegeletakse.
Kui kast hetkel välja jätta, siis teist samas korras isendit turul annab otsida.




Aga ole hea ja ütle,kuhu jahutusvedelik on paisupaagist saanud??



Järelikult vahetatakse hetkel seda jahutusvedelikku ! Keegi ju käsigi osta margusja masinat, kuid minagi olen arvamusel et väga hea masina saaks keegi.




Ma ei laida,vaid lihtsalt küsin ei pea jälle keegi kohe närvipuntraks muutuma kohe.Kes paneb sellised pildid müügi kuulutusse,kus tehakse jahutusvedeliku vahetust?

Kodanikud "pillekas" ja "fred2103", äkki õpiks ära kuidas ainult ühte postitust tsiteerida? See pole esimene kord, kui Teie tagant tuleb sellist "silmailu" koristada! Kui aju ei hammusta läbi, kuidas teha, siis jätke kirjutamata, sest mina kavatsen sellelaadsed postitused edaspidiselt kustutada!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiire-lauri
huviline



Registreerunud 30.07.06
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 3,0 Q

postitati 04.03.11 16:16 Tsiteeri


........................


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 04.03.11 16:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiire-lauri
Küsimus selline kas 2001a a8 4,2 facelifti mudel.Varustuses on telekas ,sportsisu,navi jne.
Kas 3100 euri oleks palju maksta ? Auto on muidu ise heas sõidukorras ainult tiival väike kraaps. Küsimus sellepärast selline kuna vana auto ja suur bensuröövel ,et hilisemal müümisel väga suur kahju ei tuleks.


Kui seesamagi teema on läbi loetud ja ikkagi vastab tõele "heas sõidukorras" väide, siis on tegemist odava asjaga. Bensuröövel on suhteline mõiste, kui 1,6 liitrine automaatkastiga Ford Focus tarvitab ära liitri vähem kütust, siis kumb neist röövel on?
Aga pole ühtki seadust, mis sunniks mingi konkreetse hinnaga ostma-müüma, kahju suurus pole ka ühegi õigusaktiga reguleeritud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
makito
huviline



Registreerunud 20.03.11
Asukoht: jõgeva
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.11 19:23 Tsiteeri


Tsitaat:
kellegil on kokkupuudet selle a8 olnud? ostuplaan aga mõtlesin et uurin veits tausta.

http://www.auto24.ee/used/606393

Kellelgi on kokkupuudet selle A8-ga olnud? Ostuplaan, aga mõtlesin, et uurin veits tausta.

http://www.auto24.ee/used/606393


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ak
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.03
Asukoht: Hiiumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 2.0 TDI 2006

postitati 16.05.11 13:52 Tsiteeri


Kas kellelgi on nende autode ja nende ajaloo kohta rohkem infot? Läbisõidud on mõlemal üsna väikesed.
http://www.auto24.ee/used/812961
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=808519


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 16.05.11 15:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ak
Kas kellelgi on nende autode ja nende ajaloo kohta rohkem infot? Läbisõidud on mõlemal üsna väikesed.
http://www.auto24.ee/used/812961
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=808519


Ma ei soovitaks seda läbisõitu odomeetrilt paistva numbriga otseselt siduda. Esimene on küll istme järgi otsustades kaugelt suurema läbisõiduga. Samuti on see platsiauto, kus keegi kunagi midagi ei tea.
Teine on vähemasti kirjade järgi mingit hooldust saanud, kui kviitungid ka alles, siis polegi väga halb. Samuti on teise väljanägemisse suuremad rattad investeeringuna lisatud, oleks vaid jutuks olevat kulumata heledat sisu ka pildistada viitsitud...
Kahjuks oma silmaga pole näinud kumbagi, seega väga teemakohaselt sedakorda esineda ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ak
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.03
Asukoht: Hiiumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 2.0 TDI 2006

postitati 16.05.11 15:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Ma ei soovitaks seda läbisõitu odomeetrilt paistva numbriga otseselt siduda. Esimene on küll istme järgi otsustades kaugelt suurema läbisõiduga. Samuti on see platsiauto, kus keegi kunagi midagi ei tea.
Teine on vähemasti kirjade järgi mingit hooldust saanud, kui kviitungid ka alles, siis polegi väga halb. Samuti on teise väljanägemisse suuremad rattad investeeringuna lisatud, oleks vaid jutuks olevat kulumata heledat sisu ka pildistada viitsitud...
Kahjuks oma silmaga pole näinud kumbagi, seega väga teemakohaselt sedakorda esineda ei saa.

Selle teise kohta sai emaili teel küsitud pilte sisemusest, aga vastuseks sain ainult:
Audi nagu audi ikka seest hele nahk jne... esimesed rattalaagrid oleks vaja millalgi vahetada. Hooldusraamat korras.

Mina pole küll neid heledanahkseid eriti näinud nagu...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 16.05.11 16:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ak
Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Ma ei soovitaks seda läbisõitu odomeetrilt paistva numbriga otseselt siduda. Esimene on küll istme järgi otsustades kaugelt suurema läbisõiduga. Samuti on see platsiauto, kus keegi kunagi midagi ei tea.
Teine on vähemasti kirjade järgi mingit hooldust saanud, kui kviitungid ka alles, siis polegi väga halb. Samuti on teise väljanägemisse suuremad rattad investeeringuna lisatud, oleks vaid jutuks olevat kulumata heledat sisu ka pildistada viitsitud...
Kahjuks oma silmaga pole näinud kumbagi, seega väga teemakohaselt sedakorda esineda ei saa.

Selle teise kohta sai emaili teel küsitud pilte sisemusest, aga vastuseks sain ainult:
Audi nagu audi ikka seest hele nahk jne... esimesed rattalaagrid oleks vaja millalgi vahetada. Hooldusraamat korras.

Mina pole küll neid heledanahkseid eriti näinud nagu...

Pm valge nahksisu.
Margusja endine isend oli selline.
A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 16.05.11 16:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Pm valge nahksisu.
Margusja endine isend oli selline.
A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja


Margusja autos olid sportistmed, tavaline peaks lihtsam olema. Selline näiteks:

http://img10.auto24.ee/auto24/320/226/21292226.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Memphisc
huviline



Registreerunud 21.05.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.05.11 21:21 Tsiteeri


Nii kaheksa mehed- d2. (vahet pole kas 3,7 v. 4,2) Küsin väga lihtsalt asja. Kas 300 km puhast Tlnt- Trtu mnt'd saate 30l sõidetud v.mitte. 100km/ h ja püsikaga näiteks. :)


We're drifting slow through the snow on 5th Avenue..
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prestigio
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: tallinn- soome
Kasutaja on eemal


postitati 29.05.11 05:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Memphisc
Nii kaheksa mehed- d2. (vahet pole kas 3,7 v. 4,2) Küsin väga lihtsalt asja. Kas 300 km puhast Tlnt- Trtu mnt'd saate 30l sõidetud v.mitte. 100km/ h ja püsikaga näiteks. :)

Kui möödasõite ei soorita siis vb isegi saab hakkama aga suht piiripeale jääb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.05.11 18:33 Tsiteeri


Ma kunagi proovisin täispaagiga Haapsalu Nestest Laagri Nesteni ja kulu oli 8.7/100. Spido järgi 100 ja enamjaolt cruise, paar üksikut sujuvat möödasõitu. 4.2.

Edit: no ok, distants oli küll 90 km kanti, aga kulu on siiski 100 peale interpoleeritud. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 29.05.11 19:00 Tsiteeri


Aga see pole 100 kilti kah...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.05.11 19:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Ma kunagi proovisin täispaagiga Haapsalu Nestest Laagri Nesteni ja kulu oli 8.7/100. Spido järgi 100 ja enamjaolt cruise, paar üksikut sujuvat möödasõitu. 4.2.

Edit: no ok, distants oli küll 90 km kanti, aga kulu on siiski 100 peale interpoleeritud. :)


Äkki sõidaks kaks km ja siis ekstrapoleeriks(!) 1000km peale, heal juhul on täpsus 50%:) Mis ma öelda tahan on see, et paak täis-natuke sõita ja uuesti täis on seda täpsem, mida rohkem sõidetakse/paagist kulub, ideaalsel juhul siis tühjaks, sel juhul jääb lisamisel ehk nö uuesti täis panekul viga väikseim võimalik. Kui erinevad tankurid eksivad selle paagi täis klõpsamisega näiteks 1l või 2 l (kusjuures see ei sõltu sellest, kui täis paak on), seega võib eespool pakutud kulu olla selle võrra suurem või väiksem, pole mingit mõtet seda esitada kümnendkoha täpsusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.05.11 20:28 Tsiteeri


Ma sõitsin selle autoga igapäevaselt üle aasta aja (~20000 km) ja selline see maanteekulu tavaliselt oli - 8.5-9. Täislastis ka 9.5. Antud näide oli lihtsalt üks, kui viitsisin spetsiaalsemalt mõõta. 800-900 km otsa, millega 80L järjest maanteel maha sõita, paraku ette ei tulnud.

Enamjaolt sõitsin siiski linnas täispaagist tulukese põlema hakkamisteni. Selle kulu ma olen juba eespool maininud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
W8
huviline



Registreerunud 22.12.05
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D2 2,5TDI 132KW

postitati 17.07.11 10:08 Tsiteeri


Mida arvata ja jälgida V8 3,3TDI ostmise puhul?
Mis on tüüpvead?
Keegi teab selle auto ajalugu? http://www.auto24.ee/used/848743


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  ..  16
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.2% - SQL: 68.8%]