Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  12
Autor:
Pealkiri: 2003-... Uute autode mured. (Vastuseid: 280 | Vaatamisi: 43971)
olgusiis
huviline

Avatar


Registreerunud 29.12.08
Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 td q 165kw

postitati 26.01.10 14:16 Tsiteeri
2003-... Uute autode mured.



Kuna endal on diisel, siis pidasin sobilikuks selle siia postitada. Vaatasin ükspäev foorumis ringi ja no ei leia teemat kus kaasa rääkida, sest endal kogemus puudub. Kuna mu esimene Audi ongi see sama 2005a a6 3.0, mis avatari pildilgi, siis ma ei oskaks kaasa rääkida 90ndate Audide probleemides . Niisiis, enda autol sai nüüd aastakene mu käes oldud, kuid aasta jooksul juba probleeme küllaga. Paagis olev pump suutis mulle juba piisavalt peavalu põhjustada, ja mitmeid kordi teepeale jätta. Nüüd on viimasel ajal probleeme elektroonikaga. Elektriline käsipidur on terve aasta visanud ette veakoodi, ja samuti viskab koguaeg ette (mitte igapäev) esitulede mingi seadme veakoodi - headlight range control?
Kellel kogemusi samades asjades? Ja muud uuemate auto jamad siia oodatud.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 26.01.10 14:17 Tsiteeri


Nu selle teema ummistan mina siin oma uue Audiga kohe ära, muidu pildusin ka oma muresi küll sinna, küll tänna:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 26.01.10 14:17 Tsiteeri


Tundub, et see käsipiduri jama on laialdaselt levinud. Isegi kunagi ühe C6 A6 käsipiduri aju ära vahetanud.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
olgusiis
huviline

Avatar


Registreerunud 29.12.08
Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 td q 165kw

postitati 26.01.10 14:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi
Tundub, et see käsipiduri jama on laialdaselt levinud. Isegi kunagi ühe C6 A6 käsipiduri aju ära vahetanud.

Imelik on see, et kui mul kunagi selle pumba pärast aku mitu korda tühjaks sai, siis kippus kohe käsipiduri veakoodi viskama, ja ka külmaga teeb seda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 26.01.10 14:49 Tsiteeri


Tulede puhul on viga vast silla küljes paiknevas kere kõrguse anduris ...
See ei ole uusaretis, ja täpselt sama andur on ka B5, C5, sama perioodi A3, A8 ja TT küljes.

Elektriline käsipidur on muidugi C6 imeleiutis, mille lastehaigused tuleb esmaomanikel läbi põdeda. Lõpuks kinnistub see süsteem juba töökindlana kõigile mudelitele.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
olgusiis
huviline

Avatar


Registreerunud 29.12.08
Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 td q 165kw

postitati 26.01.10 14:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Tulede puhul on viga vast silla küljes paiknevas kere kõrguse anduris ...
See ei ole uusaretis, ja täpselt sama andur on ka B5, C5, sama perioodi A3, A8 ja TT küljes.

Elektriline käsipidur on muidugi C6 imeleiutis, mille lastehaigused tuleb esmaomanikel läbi põdeda. Lõpuks kinnistub see süsteem juba töökindlana kõigile mudelitele.

Kas andur siis vigane ja vajab väljavahetust?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 26.01.10 14:59 Tsiteeri


Tegelikult tuli elektrooniline käsipidur kõigepealt A8 D3 kerele alates 12/2002. Esimese hooga ei ole mõtet kohe plokki vahetama tormata. Kasutaja Auditeam-l oli ka A6-l ja ka A8-l sellega mingid probleemid.


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 26.01.10 14:59 Tsiteeri


Seda ütleb diagnostika, tulede süsteem ei ole nii keeruline, et ainuke taskukohane variant oleks siin foorumis õunte pealt ennustada.
Visual inspection ütleb kerealuste ja taguste pistikute ja andurite kohta ka palju. Kui ikka pistik lahti tõmmata ja see on seest roheline, siis ega liikuvadki osad (lülitid) enam täie tervise osas ole. Ise kogenud seda automaatkasti kui ka tagaluugi andurite osas, mis veeall kipuvad ägama.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 26.01.10 20:16 Tsiteeri


Kas kellelgi on probleeme aku näiduga? Sai laetud 24h. akut, tõstetud ta vahele tagasi ja kompuuter näitab mahutavust nii 20-100%. Kusjuures huvitav see, et sõites kukub ta 100 allapoole. Käivitamisega probleeme pole, samuti laadimisega. Kas tõesti Lõuna-euroopa turule mõeldud autode elektroonika ei kannata meie kliimat. Jälgisin, et kui temperatuur langes täna -18, seiskus ka signatuli. Signa ise muidu töötab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 11.02.10 14:02 Tsiteeri


Kuna minu sahvril siis otsas kõrgsurvepump, õigemini kulunud, arvatavalt siis kehvad määrdeomadused diislil, et kas commom rail süsteemile võib ka lisada määrdeaineid, lisandeid, 2taktilise õli? Pidid peal olema siis Boschi kõige ebaõnnestunumad Piezo pihustid. Mootori tähis on tal BMK, mis pidi olema tase omaette:D

Pean silmas siis seda, kui uued asjad peal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 11.02.10 14:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
... Piusa pihustid. Mootori tähis on tal MKB, mis pidi olema tase omaette:D


Piezo pihustid ja BMK peaks olema ! 04/04-06/06


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 11.02.10 14:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Mootori tähis on tal MKB, mis pidi olema tase omaette:D


BMK peaks olema ! 04/04-06/06


Sorry, jah BMK, minu näpukas. Ei minu jaoks ole vahet, on nad piezo või piusa, minu arvates 1 suur saast kõik, terve see mootor.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.10 14:32 Tsiteeri


Vedru, sa pead omale ikka ükskord bemmi ostma.:) Näiteks minu kogemused bemmidega on olnud oluliselt paremad kui Audidega.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.10 14:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Vedru, sa pead omale ikka ükskord bemmi ostma.:) Näiteks minu kogemused bemmidega on olnud oluliselt paremad kui Audidega.



Või siis korraliku Audi, nendel kah probleeme ei esine! Omast kogemusest võin rääkida, 2,7 aastat ja peale korralise hoolduse vaid 2 korda muu murega teeninduses (remondis) käinud...

Aga eks igal margil ole oma mustad lambad, meil ju Bemmi keskusest töötaja majas ning ta ikka räägib vahest midagi. Samuti osasid Bemme, mida oleme teinud, siis seal paljud tööd palju raskemad ja kulukamad võrreldes Audiga. Kindlasti on ka vastupidiseid olukordi...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 11.02.10 14:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Vedru, sa pead omale ikka ükskord bemmi ostma.:) Näiteks minu kogemused bemmidega on olnud oluliselt paremad kui Audidega.


Omasin kunagi, krt, ei meeldi, Sõbral on 2005a. kolmene diisel,....vahetab õli iga 30000 tagant, ainult tallab ja kallab, is. on pea 300000 ja ei lagune see auto tal, absoluutselt. Plaanisin järgmiseks Q7, kolmest diislit, aga tundub, et ei ole järgmine auto enam diisel......ja Q7 4,2 kooslusega ka ei taha, ei ole nii rikas, et bensiinihinda ei vaataks. Diislid vist tõesti ei ole veel meie kliima ja kütuse leplikud. Proovinud Q7 3,6 bensukat....see tundus sama, kui A4 1,6 bensukas;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.10 14:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Vedru, sa pead omale ikka ükskord bemmi ostma.:) Näiteks minu kogemused bemmidega on olnud oluliselt paremad kui Audidega.


Omasin kunagi, krt, ei meeldi, Sõbral on 2005a. kolmene diisel,....vahetab õli iga 30000 tagant, ainult tallab ja kallab, is. on pea 300000 ja ei lagune see auto tal, absoluutselt. Plaanisin järgmiseks Q7, kolmest diislit, aga tundub, et ei ole järgmine auto enam diisel......ja Q7 4,2 kooslusega ka ei taha, ei ole nii rikas, et bensiinihinda ei vaataks. Diislid vist tõesti ei ole veel meie kliima ja kütuse leplikud. Proovinud Q7 3,6 bensukat....see tundus sama, kui A4 1,6 bensukas;)



No ei võta see 4,2 bens kütust üldse palju. Kui tahan siis saan linnasõiduga 11,x millegiga, samas kui tahan siis saan ka 50. Maanteel saan suvel kuskil 9,x millegiga ja kui kiirustada maanteel siis tuleb ehk nii 12,x millegiga.

Jah, kui AINULT TALLINNA KESKLINNAS lühikesi (paar kilti) otsi sõita siis oli küttekulu 25 kuni 35.

Kuna Sa linnas ei ela, ehk on ka maanteel sõitu, siis pole Sul küll mõtet mingit küttekulu karta. Jah, diisel on saastlikum kütuse kulu kohalt aga Mees, vaata hetkel omi remondiarveid...!!!???;)


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 11.02.10 14:53 Tsiteeri


Tean, tean, selle rahaga oleks juba sulas ühe korraliku Audi ostnud:D:D Läheb veel palju juurde, kui korralikult liikuma hakkab;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.10 15:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tean, tean, selle rahaga oleks juba sulas ühe korraliku Audi ostnud:D:D



Vot tak. Aga mina tõenäoliselt ostan järgmiseks (kunagi kunagi) A6 3,0TDI...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ervin7
huviline



Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi 80 b2 '83 & Audi A6 2.6 Quattro '94

postitati 11.02.10 15:15 Tsiteeri


vedru, kas saaksid kuskile kirja panna kõik jamad mis sul antud autoga olnud on. Tee kasvõi teema vedru auto mured. Oleks suht huvitav ja hariv lugemine, sest enamasti ikka kiidetakse C6 A6 ja 3.0tdi kooslust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 11.02.10 15:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ervin7
vedru, kas saaksid kuskile kirja panna kõik jamad mis sul antud autoga olnud on. Tee kasvõi teema vedru auto mured. Oleks suht huvitav ja hariv lugemine, sest enamasti ikka kiidetakse C6 A6 ja 3.0tdi kooslust.


Ohh, mul on see plaanis, aga see suht mahukas ettevõtmine tagant järele.... Ennem oli rool vist ainuke terve asi, nüüd väsis seegi ära, mingi lint katki, uus jälle 4-5 raha, panen lepapuust rooli, pole minul neid nuppe vaja;)
Ei tohi nii väga laita teda siin, tahaks ta veel maha ka müüa:D Ostsin ka mina ta teadmisega, et pommikindel kooslus ja mootor.....aga minul ta jah läinud vastupidist teed...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.10 15:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: ervin7
vedru, kas saaksid kuskile kirja panna kõik jamad mis sul antud autoga olnud on. Tee kasvõi teema vedru auto mured. Oleks suht huvitav ja hariv lugemine, sest enamasti ikka kiidetakse C6 A6 ja 3.0tdi kooslust.


Ohh, mul on see plaanis, aga see suht mahukas ettevõtmine tagant järele.... Ennem oli rool vist ainuke terve asi, nüüd väsis seegi ära, mingi lint katki, uus jälle 4-5 raha, panen lepapuust rooli, pole minul neid nuppe vaja;)
Ei tohi nii väga laita teda siin, tahaks ta veel maha ka müüa:D Ostsin ka mina ta teadmisega, et pommikindel kooslus ja mootor.....aga minul ta jah läinud vastupidist teed...



Sa oled jah ainulaadne eksemplaar oma akuuekolmnulldiisliga...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 11.02.10 15:44 Tsiteeri


Krt, kas Hansaliising ka teab, mis kuradi sahvrit ta omab ja mulle kasutada andis, pean vist helistama ja vähe korralikuma eksemplari välja valima:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 11.02.10 15:45 Tsiteeri


Ma kartsin ka, et 4,2 mu laostab, kuid nüüd olen suht kindel, et järgmine on S6 5,2 ;).


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 11.02.10 15:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ma kartsin ka, et 4,2 mu laostab, kuid nüüd olen suht kindel, et järgmine on S6 5,2 ;).

Mingi aeg naine siin lõi kokku, oli umbes pea 60 raha läinud, sinna siis ei arvesta õlivahetusi ega rehve, muidugi mitte ka kütet:P Sellest pool aastat möödas ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 11.02.10 16:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Ma kartsin ka, et 4,2 mu laostab, kuid nüüd olen suht kindel, et järgmine on S6 5,2 ;).

Mingi aeg naine siin lõi kokku, oli umbes pea 60 raha läinud, sinna siis ei arvesta õlivahetusi ega rehve, muidugi mitte ka kütet:P Sellest pool aastat möödas ka.


Ma tahtsin seda öelda, et peale õhulugeja ja ühe rooliotsa pole ma midagi pidanud üle 2a. jooksul sundkorras ostma. Hooldused loomulikult. Olen küll palju asju vahetanud, kuid seda poleks PIDANUD tegema. VÄGA rahul 4,2 sega, teele pole kordagi jätnud, selle kubatuuri kohta ökopill.:D Arvan, et C6 4,2-5,2 pole halvem.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  12
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.9% - SQL: 66.1%]