Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Vandalismist teie isikliku sõiduki vastu avalikus kohas! (Vastuseid: 62 | Vaatamisi: 11574)
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 04.04.07 17:57 Tsiteeri
Vandalismist teie isikliku sõiduki vastu avalikus kohas!



Austatud foorumiperemehed võivad selle teema kõrvaldada kui see siia rubriiki ei sobi. Põhjus miks ma selle teema siia lisasin ajendus minu tänahommikusest töölemineku eelsest kogemusest. Kindlasti on klubiliikmeid kelle auto peal on viha välja valanud inimesed kellega olete mingil põhjusel tülli läinud. Siinkohal oleks ka teistelgi hea teada mida keegi on sellises situatsioonis ette võtnud. Aga nüüd siis tagasi minu loo juurde. See küünib eelmise aasta suvesse kui õhtul töölt koju tulles avastasin, et minu maja ees olev parkimiskoht on kinni. Kuna tänava teisel pool oli ruumi küll ning ühtegi väravat kinni ei parkinud siis ajasin masina vastasmaja ette. Tänav on siin nii kitsas et tuleb poolenisti kõnniteele ajada. Siis aga lendas majast välja vanem naisterahvas kes kukkus lõugama et siia ei tohi parkida ja see on tema poja koht (poja auto oli muide juba ammu hoovis) ning kui ma tal rahulikult karjumise lõpetada soovitasin ja püüdsin selgitada et see maa kuulub riigile ja siin on õigus kõigil parkida, kukkus memm rusikatega vehkima ja lubas lõuga anda ning järgmine kord kummid läbi torgata. Seepeale sai mul hing täis ... sõimasin ta läbi ning sain teda kohtu ja politseiga piisavalt hirmutada aga tema muudkui vehkis rusikatega ja tuligi kätega kallale. 3-4 korda sai ta eemale tõugatud kui tuli poeg, kes emal natist kinni võttis ja ta ära viis ning hiljem vabandas juhtunu pärast. See oli eelmine aasta. Eile pidin olude sunnil samamoodi sama maja ette parkima kuna ruumi polnud. Täna aga hommikul tööle minnes paelus mu pilk suurel loigul auto all. Arvasin et kuskil lekkib ja asusin uurima. Ei midagi. Ümber auto takseerides jäi mu pilk majapoolsele osale pidama. Auto oli kaetud sellise imeliku korraga ... terve 1 külg ja kapott. Eriti imelikud olid sellised kristallid mis selle läbu seest välja paistsid. Maitsesin 1 hte kristalli. Sool mis sool. Ma kaldun arvama et see sama memm oli ämbri täis vett soolaga seganud ja selle öösel või vasta hommikut vastu autot visanud. Mida ta sellega saavutada tahtis, ei tea. Kas on ehk kuskilt kuulnud et sool söövitab auto kere ning üritas sellisel moel oma kättemaksuhimu rahuldada on mulle selgusetu. Hetkel ma midagi tõestada kahjuks ei saa, aga kui mingil põhjusel veel peaksin sinnapoole parkima siis viskan videokaamera öövõttega aknale terveks ööks ning kui veel midagi peaks tulema, siis läheb see lint mentide lauale kah. Selline parkimine pole põhuseks, et sedasi hulluks minna. Igatahes pesemisele kulus ikka tavalisest kõvasti rohkem aega.
http://ultra2005.planet.ee/Audiclub/parkimine.jpg

Selline oli siis minu lugu vandalismist. Vahel mõtled peale selliste asjade nägemist ja kogemist et mis inimestega me ometi külg-külje kõrval elame aga isanda loomaaed on suur ja lai ja mõistust pole kahjuks kõigile ühtemoodi antud. Kena kevadet soovides:)


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 04.04.07 19:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ultra2005
Vahel mõtled peale selliste asjade nägemist ja kogemist et mis inimestega me ometi külg-külje kõrval elame aga isanda loomaaed on suur ja lai ja mõistust pole kahjuks kõigile ühtemoodi antud. Kena kevadet soovides:)

Selline tegevus ajab tigedaks küll jah, kuid samas, su jutu järgi ma ütleks, et antud juhul on targem järgi anda ja tõesti mitte sinna kohta enam parkida (kasvõi panna auto kuhugi kaugemale, riskides ehk teiste naabrite nördimusega).
Nimelt on sedasorti tegevusi harrastavad vanemad inimesed... noh ma ei ütleks just, et psüühiliselt haiged, kuid midagi sinnapoole. St. see ei pruugi olla kiuslikkus ega pahatahtlikkus vaid see võibki olla antud inimese jaoks ainuõige tegevusviis - näiteks võis ta omast arust emalõvi raevuga poega ja tema parkimiskohta kaitsta (mis sest, et ei poeg ega parkimiskoht ei vaja tegelikult sellist kaitset, kuid tema "nihkunud" maailmanägemus ütleb teisiti).

Loomulikult ei saa sellist tegevust õigustada, kuid mumeelest on parem iga hinna eest hoiduda talle vandaalitsemiseks põhjuse andmisest - vaadata seda kui paha haigust või muud sellist, millest tuleb lihtsalt kaugelt mööda käia, kuna muuta seda pole meie võimuses. Kui see lahendab probleemi (ja ma saan antud juhul aru, et lahendab) siis on ju kõik tegelikult hästi.

(ei õigusta ega süüdista kedagi ega midagi vaid üritan lihtsalt sama asja veidi teise nurga alt näha)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.04.07 21:12 Tsiteeri


Kunagine mingil määral sarnane teema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 04.04.07 21:31 Tsiteeri


Itaalias karistatakse valesse kohta parkijaid võtmega.
Olge õnnelikud, et meie inimesed veel nii tigedad ei ole.

Parim leid on/oli mingi 2000a Subaru Outback, mis vajas täielikku ülevärvimist.

Btw, maitsesid seda ollust igaks juhuks, et mitte sisse astuda?


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
poleoluline
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 Q

postitati 05.04.07 06:04 Tsiteeri


Olen nõus et kui auto pargitakse valesti tuleb juhi tähelepanu sellele juhtida... AGA kui se lihtsalt kellelegi ei meeldi ja hakkab kiusu ajama et tema isikliku "lossi" aiataga vaadet rikub ja massinat lõhkuda lubab... siis pudel bensiinisegu õliga ja tikud selle kõrval peaks piisavalt selge vihje olema vastumeetmetest... :mad: :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
poleoluline
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 Q

postitati 05.04.07 06:11 Tsiteeri


kiireaudi - sulle meeldib ehk ka nende parkimisviis linnakestes ( se "häälejärgi" ) ? :D
Ja loodan et sellistel "võtmetegelastel" vähemalt sõrmed kuskil "kogemede" sahtlivahele jäävad ja nad kogu kahju hüvitama peavad... :cool:
Samas ei õigusta ma sugugi valesti parkiaid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ivoonu
huviline



Registreerunud 25.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Shadow vt750c

postitati 05.04.07 07:18 Tsiteeri


Mul paar töökaaslast tänava peal parkimise pärast läbi sõimatud, et tema koht ja tema koht. Füüsilise vägivallani asi õnneks pole läinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp,Sca
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 05.04.07 09:32 Tsiteeri


Mis siin imestada. Kui ma praegusesse elukohta kolisin, oli meil majaümbrus suht lage autodest(2 aastat tagasi). Nüüd aga on nii 'väljasringil' ümber maja kui ka maja õues parkla 80% täis, seda eriti R ja L õhtuti. Õnneks pole siin veel nö probleemsituatsioone näinud, sest meil on juba korteriühistu parkimiskohti laiendanud. Samas kõrvalmaja ees pole mingi ime kui pargitakse kolme ritta, palju õnne kui sinu auto muru poole jääb esimesse ritta. Ju siis tuleb loominguliselt suhtuda ja üle äärekivi sõita tööle vms. Ja ega see parkimisolukord paremaks ei lähe, vaid hullemaks:P


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 05.04.07 09:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Mis siin imestada. Kui ma praegusesse elukohta kolisin, oli meil majaümbrus suht lage autodest(2 aastat tagasi). Nüüd aga on nii 'väljasringil' ümber maja kui ka maja õues parkla 80% täis, seda eriti R ja L õhtuti. Õnneks pole siin veel nö probleemsituatsioone näinud, sest meil on juba korteriühistu parkimiskohti laiendanud. Samas kõrvalmaja ees pole mingi ime kui pargitakse kolme ritta, palju õnne kui sinu auto muru poole jääb esimesse ritta. Ju siis tuleb loominguliselt suhtuda ja üle äärekivi sõita tööle vms. Ja ega see parkimisolukord paremaks ei lähe, vaid hullemaks:P


kui juba parkimisest rääkida...

meil majas kokku vast 7 autot ja minu buss ja parkimis kohtasid kokku 10 le autole ja 2 le bussile. aga tee või tina bpargib ennast ära "tädi" ja kui teised autod pargivad külg külje vastu sisi tema risti. ma saan aru et korra tuled kiirelt lahmaki uksed kinni aga see jääb tal mitmeks päevaks nii ja siis mina nu suhteliselt pika bussiga pargi kus tahad. mitu korda olen mõelnud et pargin aja ette ja siis kui alles mina tõusen saavad teised välja. nii etka väike majade juures parkimine selline nagu ta on ei kujuta ette kuidas siis veel suure majade juures on kui ei ole veel ennem parkimist korraldatud ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ervin7
huviline



Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi 80 b2 '83 & Audi A6 2.6 Quattro '94

postitati 05.04.07 09:59 Tsiteeri


Mingi aasta aega tagasi oli keegi tark mul maja ees ventiili välja keeranud ja kummi tühjaks lasknud. Ventiil oli veel viisakalt ratta peale pandud, et majahaldaja kogemata ukse esist pühkides ventiili minema ei pühiks.
Lohutuseks jäi see, et õnneks oli ainult 1 kumm tühjaks lastud ja sai varurattaga esimesse kummiremodni töökotta sõidetud. 4 tühja kummiga oleks asi juba keerulisem olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 05.04.07 10:03 Tsiteeri


Sõbral Mustamäel oli ka jama,ilmselt küll narkomaanidega,kes ei saanud makki kätte.Nimelt löödi kõik klaasid autol sisse ning käidi ka mingi terava esemega (arvatavasti võtmega) peaaegu kogu auto üle....:mad:


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maxic
huviline



Registreerunud 27.05.04
Asukoht: metsas
Kasutaja on eemal

Auto: auditu

postitati 05.04.07 10:20 Tsiteeri


Mul oli kah ennem suurem probleem auto parkimisega, kuid tänu uuele parkimisekorrale on tänav võõrastest masinatest puhas. Seda enam pani mind imestama tänahommikune vaade aknast oma masina poole. :mad:

http://mark.planet.ee/Audi/wcpaber_audi.jpg

Inimesed olid tükk vaeva näinud asjaga. Kleeplindiga oli peldikupaberit igale poole kleebitud + juhipeegli külge oli kleebitud riidest lill. Inimeste fantaasia on ikka piiritu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jesse
huviline



Registreerunud 09.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.5 TDI

postitati 05.04.07 10:22 Tsiteeri


See on nagu loomariigis: iga koer-kass märgistab oma territooriumi ära ja kui keegi võõras on seda teinud, tuleb uuesti üle märgistada :). Tegelikult tahtsin ma öelda, et parim lahendus võõrale territooriumile parkides on, kui jätate oma loetavad kontaktandmed (nimi, telefoni number) armatuuri alla!

/Häid lambaid mahub palju ühte lauta/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 05.04.07 13:30 Tsiteeri


Tehakse ka nii (laotöötajate vastuhakk)



http://www.hot.ee/amadeuz/img/6509235.jpg


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 05.04.07 13:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeuz
Tehakse ka nii (laotöötajate vastuhakk)



http://www.hot.ee/amadeuz/img/6509235.jpg


Sellisel puhul täitsa normaalne käitumine ma leian, väga leidlikud laomehed:D:D. Iseseisvusaja lõpul kasutati kuuldavasti sigaduste puhul makroflexi mis pruks löödud kolmnurkaknast salongi tühjendati või summutiotsast sisse lasti. Samas kui parkimise keelu märki ei ole ja värava või ukse ette ei pargi siis ei tohiks kellelgi ju mingit viginat olla, seda enam kui tegemist on ainsa vaba parkimiskohaga. Sellise vandalismi puhul tuleks kindlasti asi fikseerida miilitsas, kuigi tekitatud kahju suurust on üsna raske määratleda.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 05.04.07 13:50 Tsiteeri


maxic ja amadeusi piltide kohta, minuarust on see igati normaalne käitumine kui autoomanik/juht ei oma piisavalt ajusid, et valida kuhu parkida, aga igasugune lõhkumine või rikkumine on vale, aga ehk selle wc-paberi ja pakkekile eemaldamine on piisav "meelelahutus" et ehk jääb meelde, et enam nii ei pargiks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 05.04.07 15:09 Tsiteeri


Tartus elades oli minu maja päris kesklinnas ja meie hoov oli vägagi kitsas, aga omad mahtusid sinna parkima ilusti. Tigedaks ajasid just need , kes tulid "korraks" ja parkisid teised autod karpi, endal polnud meie majja üldse asjagi. Teinekord oligi vaja härra-proua ära oodata. Kord kohale ilmunud tehti tavaliselt ahvikiirusel vehkat, heal juhul kuulsin "vabandust, juba lähen".
Mina hoidsin autos huulepulka, sellist punast ja rõvedat - sellega esiklaasile kirjutatud sõnum ei saa 2 silma vahele jääda, samas ei riku ka autot ära :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jetLine
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 4,2 V8 q

postitati 05.04.07 15:34 Tsiteeri


peab tunnistama, et olen oma viha valestiparkija autol "välja elanud", kuid üsna süütult :) ei lõhkunud loomulikult midagi...

nimelt parkis kallis kodanik kahel päeval jäjest täpselt ühel ja samal kohal keset joont, nii, et kaks kohta tema all. samas polnud parklas ühtegi vaba parkimiskohta.

vihastasin ja trükkisin suurte tähtedega A4 paberile: "VALESTI PARGID JU! PARGI IKKA PÕIKI, SIIS SAAD 3 KOHTA ENDA ALLA!"

panin talle selle "kirjakese" kojamehe vahele, ehk järgmine kord vaatab ka, kuidas paneb. osadelt autojuhtidelt on seda muidugi palju loota, et natukenegi jälgiks ennast. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 05.04.07 17:06 Tsiteeri


Sõber parkis ühel ööl oma A4-ja liiga palju kõnnitee peale ja hommikuks oli jutt esitulest tagatuleni. Egas midagi, terve külg värvimisse.

Väike OT:
Tsitaat:
Algselt postitas: wookie
...St. see ei pruugi olla kiuslikkus ega pahatahtlikkus vaid see võibki olla antud inimese jaoks ainuõige tegevusviis...

See, et tema jaoks on selline käitumisviis ainuõige, teeb temast ERITI halva inimese, mitte süüdimatu vanuri!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sceleton
huviline

Avatar


Registreerunud 18.08.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 05.04.07 17:23 Tsiteeri


Ennast ajavad närvi inimesed, kes poe ette sõidavad , jätavad oma auto julgelt inva kohale, ise kõnnivad nagu täitsa terved inimesed poodi, pole nagu näha et lonkaks või midagi, kui just ajuinvaliid ei ole.
Krt kas on tõesti nii raske panna auto 10 meetrit kaugemale normaalselt parkida, ei ikka vaja ukse juurde ajada.

Tueb julmalt võtta spray või mõni muu millega kirjutada klaasile saab ja kirjutada et, "Olen Ajuinvaliid"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 05.04.07 18:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sceleton
Ennast ajavad närvi inimesed, kes poe ette sõidavad , jätavad oma auto julgelt inva kohale, ise kõnnivad nagu täitsa terved inimesed poodi, pole nagu näha et lonkaks või midagi, kui just ajuinvaliid ei ole.
Krt kas on tõesti nii raske panna auto 10 meetrit kaugemale normaalselt parkida, ei ikka vaja ukse juurde ajada.

Tueb julmalt võtta spray või mõni muu millega kirjutada klaasile saab ja kirjutada et, "Olen Ajuinvaliid"

Võib juhtuda, et ajal, kui Sa parasjagu graffity't harrastad, tuleb omanik reipal sammul tagasi, tõstab veidi püksisäärt ja koputab vastu titaanproteesi. Siis oleks vist veidi häbi küll? Tean isegi, et pahatihti ei ole invakohtadele parkijatel selleks mingit õigustust, kuid samas ei pruugi mõni füüsiline puue alati ka otseselt silma paista.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maxic
huviline



Registreerunud 27.05.04
Asukoht: metsas
Kasutaja on eemal

Auto: auditu

postitati 05.04.07 18:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
maxic ja amadeusi piltide kohta, minuarust on see igati normaalne käitumine kui autoomanik/juht ei oma piisavalt ajusid, et valida kuhu parkida, aga igasugune lõhkumine või rikkumine on vale, aga ehk selle wc-paberi ja pakkekile eemaldamine on piisav "meelelahutus" et ehk jääb meelde, et enam nii ei pargiks.

Ma olen seal viimased aasta aega parkinud, ilma et kellegile ette oleks jäänud. Enne seda parkis mu naaber seal päris kaua ning ka temal polnud probleeme.
Seega paluks selliseses kommentaarid endale jätta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 05.04.07 18:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: maxic
Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
maxic ja amadeusi piltide kohta, minuarust on see igati normaalne käitumine kui autoomanik/juht ei oma piisavalt ajusid, et valida kuhu parkida, aga igasugune lõhkumine või rikkumine on vale, aga ehk selle wc-paberi ja pakkekile eemaldamine on piisav "meelelahutus" et ehk jääb meelde, et enam nii ei pargiks.

Ma olen seal viimased aasta aega parkinud, ilma et kellegile ette oleks jäänud. Enne seda parkis mu naaber seal päris kaua ning ka temal polnud probleeme.
Seega paluks selliseses kommentaarid endale jätta.


oled sa maininud oma eelmises postituses, et sa seal aasta parkinud oled?
ja mitte et ma su parkimist kritiseeriks, vaid pigem on see hea, et inimeset tekitavad "meelelahutust" süütul kombel paberi ja kilega, mitte ei lähe lihtsamat teed valides võtmega ümber auto jalutama.

ahjaa maxic, oled sa tutvunud liikluseeskirjadega, eriti mis puudutab parkimist?
kui kaugele äärekivist parkima peab?
kohe kindlasti mitte 50+cm, mida paraku sinu auto antud pildil on, seega ma ei leia, et sinu pahameel wcpaberipaigaldajate vastu nüüd niiväga õigustatud oleks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sceleton
huviline

Avatar


Registreerunud 18.08.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 05.04.07 18:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: sceleton
Ennast ajavad närvi inimesed, kes poe ette sõidavad , jätavad oma auto julgelt inva kohale, ise kõnnivad nagu täitsa terved inimesed poodi, pole nagu näha et lonkaks või midagi, kui just ajuinvaliid ei ole.
Krt kas on tõesti nii raske panna auto 10 meetrit kaugemale normaalselt parkida, ei ikka vaja ukse juurde ajada.

Tueb julmalt võtta spray või mõni muu millega kirjutada klaasile saab ja kirjutada et, "Olen Ajuinvaliid"

Võib juhtuda, et ajal, kui Sa parasjagu graffity't harrastad, tuleb omanik reipal sammul tagasi, tõstab veidi püksisäärt ja koputab vastu titaanproteesi. Siis oleks vist veidi häbi küll? Tean isegi, et pahatihti ei ole invakohtadele parkijatel selleks mingit õigustust, kuid samas ei pruugi mõni füüsiline puue alati ka otseselt silma paista.



No vaevalt kui sul titaanprotees on , siis sa väga reipalt kõnnid:)
Ning sel juhul kui ikka parkida invakohale peaks autol ka vastav tähis peal olema, nt Invaliidi märk or smth.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ingvar
huviline



Registreerunud 11.05.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.07 05:13 Tsiteeri


Parim lahendus sigatsevatele parkijatele on korralik kiri kojameeste vahele. Siin paar head varianti>
http://www.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=8507

Parim minu arvates>
Palju õnne! Oled võitnud tiitli "Parkimismeister 2004"!!!
Helista kohe 110 ja teata oma asukoht - auhind tuuakse sulle kohe kätte!

NB! Autot mitte ümber parkida!


Audi veereb nagu hernekomm.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.5% - SQL: 51.5%]