Deprecated: Implicit conversion from float 522155.00000000006 to int loses precision in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/viewthread.php on line 181
Eesti Audi Klubi foorum - a4 kõrvalistuja airbagi väljalülitamine
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: a4 kõrvalistuja airbagi väljalülitamine (Vastuseid: 24 | Vaatamisi: 4167)
myrka2002
huviline



Registreerunud 23.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant

postitati 09.04.07 08:49 Tsiteeri
a4 kõrvalistuja airbagi väljalülitamine



tervitus

kas keegi oskab öelda, kuidas välja lülitada A4 (97 aasta) kõrvalistuja airbagi?
probleem, kuna vaja turvahälliga sõita kõrvalistuja pingil...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
smi
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 -95 92kw

postitati 11.04.07 10:07 Tsiteeri


Kui kõrvalistuja poolt eemaldada see armatuuri otsa kate (teisel pool on seal all kaitsmeteblokk) siis seal on üks kaitse mingi juhtmel vahel. Äkki see on airbagi kaitse ja kui see välja võtta, siis airbag ei tööta.
Kõik see on vaid oletus ja ma ei ole kindel et see mingit jama endaga kaasa ei too. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
HT
huviline



Registreerunud 03.01.05
Asukoht: Tallinn,Saue
Kasutaja on eemal

Auto: üks teine VAG

postitati 11.04.07 19:58 Tsiteeri


Ei usu et ühel poolel on eraldi kaitse.Võta padja küljest pistik lahti ja kui ei taha,et armatuuris airbagi tuli põlema läheb tuleb pistikusse,padja asemele panna sama takistusega takisti


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.09 11:36 Tsiteeri


Tekkis sama küsimus seoses C5 audiga. Kas sellele on võimalik miskit originaaloptsiooni külge lülitada või kannatab teha miski lüliti releega, et kas on airbag taga või siis mitte ja selle asemel taksiti et ei tekiks veateadet.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 04.03.09 11:56 Tsiteeri


Lihtlabane variant oleks panna vahele lüliti, mis lülitab vastavalt takisti ja airbagi vahet. Sellisel puhul ehitaks lüliti vähemalt niipalju keerulisemaks, et armatuuris mõne märgutulega annaks teada, kui kaardilugeja airbag on takistile lülitatud.
Kindlasti tuleks veenduda, et lapsehäll mõne muu airbagi tööpiirkonda ei mahu(istme sees olevad turvakardinad ehk)


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Saga
huviline

Avatar


Registreerunud 06.12.07
Asukoht: Tartu-Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.4 mittequattro

postitati 04.03.09 12:24 Tsiteeri


Kas siis tehase poolt mingit võimalust ei olegi jäetud ?

Aga kui airbag'i tuli juba põleb kas siis turvapadjad üldse ei tööta ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.03.09 14:10 Tsiteeri


Mida auto käsiraamat ütleb? Kui selline võimalus tehasest olemas on, on see seal kindlasti ka kirjas.

Kui ei, siis Zoig'i poolt juba soovitatud ümberlüliti + 2-5 kilo-oomine takisti. Ümberlülitamise ajaks süüde välja!

Seda, kas turvapadi põleva indikaatortule korral toimib või ei, saad sa kõige paremini kontrollida vastu seina sõites. Ma kahtlen, et keegi teine seda sinu eest testida soovib. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 04.03.09 14:24 Tsiteeri


Aga mind huvitab kuidas see siis tehase seadetes tehtud on? No ses mõttes, et seal ukse juures on jah lüliti, mis spets võtmega lubab välja keerata, aga kuidas ta märku annab, et padi on välja lülitatud? Kas siis konsoolis hakkab tuli põlema koos mingi helisignaaliga, mis kestab nt esimesed 500m või kuidas?


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 04.03.09 14:43 Tsiteeri


Kui on olemas selle jaoks tehase lüliti, siis mille hea pärast tahad sa hakata jalgratast leiutama?
Kui see spetsvõti on kadunud, siis sõida revalisse ja kurda muret, küllap nad oskavad sind kuidagi aidata.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Saga
huviline

Avatar


Registreerunud 06.12.07
Asukoht: Tartu-Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.4 mittequattro

postitati 04.03.09 14:43 Tsiteeri


Kas mitte ümberlülitusel ei peaks siis akuklemmi kah juba maha võtma ? Teisi õhukoti teemasid lugedes jääb küll mulje selline.
Järelikult tuleb massilüliti kah lisada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 04.03.09 15:01 Tsiteeri


Ei, ei. Mul ei ole seda süsteemi peal, aga lihtsab huvitab kuidas siis see tehase poolt paigaldatud süsteem märku annab, et padi on välja lülitatud. Selle mõttega, et kui tekikski tahtmist midagi sellist peale aretada, siis kuidas see märguanne ära korraldada, ilma, et oleks salongis mingi võõras tuluke vilkumas.


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.03.09 15:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Saga
Kas mitte ümberlülitusel ei peaks siis akuklemmi kah juba maha võtma ? Teisi õhukoti teemasid lugedes jääb küll mulje selline.
Järelikult tuleb massilüliti kah lisada.

Ei pea. Süüte välja lülitamisest piisab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 04.03.09 15:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MorpheusS
Ei, ei. Mul ei ole seda süsteemi peal, aga lihtsab huvitab kuidas siis see tehase poolt paigaldatud süsteem märku annab, et padi on välja lülitatud. Selle mõttega, et kui tekikski tahtmist midagi sellist peale aretada, siis kuidas see märguanne ära korraldada, ilma, et oleks salongis mingi võõras tuluke vilkumas.
Kui piisavalt leiutada oskad, siis kindlasti on võimalik kuidagi ära kasutada juba mõnda kellades olemasolevat pirni. Kui airbagi enda tuld kasutada ei soovi(juhuks kui ajult tuleb ka airbagi veakood), siis võid näiteks ühendada diisli eelsüüteküünla märgutulesse või mõnda muusse olemasolevasse pesasse, mis sinu auto puhul tavaliselt kasutust ei leia.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 04.03.09 16:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MorpheusS
Ei, ei. Mul ei ole seda süsteemi peal, aga lihtsab huvitab kuidas siis see tehase poolt paigaldatud süsteem märku annab, et padi on välja lülitatud. Selle mõttega, et kui tekikski tahtmist midagi sellist peale aretada, siis kuidas see märguanne ära korraldada, ilma, et oleks salongis mingi võõras tuluke vilkumas.


Tehasepoolt jääb väljalülitatud Airbagi puhul kontrolltuluke pikemalt põlema, tuletades autojuhile meelde muudatustest. Ja lisaks pannakse veel hoiatavad kleepsud.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarts999
huviline



Registreerunud 08.02.09
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6

postitati 04.03.09 18:53 Tsiteeri


A6 1998a. (c5) saab kõrvalistuja airbagi välja lülitada arvutiga(vag-com) . Enda audil tegin nii. Siis kui auto käima panna vilgub airbagi tuli armatuuris 5 korda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
coupe924
huviline



Registreerunud 02.10.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 230kw TDI

postitati 05.03.09 11:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarts999
A6 1998a. (c5) saab kõrvalistuja airbagi välja lülitada arvutiga(vag-com) . Enda audil tegin nii. Siis kui auto käima panna vilgub airbagi tuli armatuuris 5 korda.


Soovitav on peale maha kodeerimist ka juhe lahti öhendada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kultz
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 05.03.09 12:27 Tsiteeri


Minul oli originaalis midagi sellist küljes, kuna pole vajadust ette turvahälli asetada, selline vidin vedeleb kellel vaja andku teada, raha ka ei taha. http://album.ee/album/357782/50159841


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.09 13:09 Tsiteeri


Kuidas see operatsioon välja näeb täpsemalt, et mis kohast mis väärtust muutma peab?

Tsitaat:
Algselt postitas: tarts999
A6 1998a. (c5) saab kõrvalistuja airbagi välja lülitada arvutiga(vag-com) . Enda audil tegin nii. Siis kui auto käima panna vilgub airbagi tuli armatuuris 5 korda.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 05.03.09 15:55 Tsiteeri


Huvilise "kultz" toodud näitel on tegemist ligikaudu 3 oomise (täpsemalt 2,94) takistiga. Nii et kilooomidega siiski tegemist ei ole.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erikhi
huviline



Registreerunud 12.04.07
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,8 quattro aut

postitati 05.03.09 19:36 Tsiteeri


Minu 98 aasta C5-e kasutusjuhendis on öeldud, et kõrvalistuja turvapadja sisse- väljalülitamiseks peab pöörduma Audi ettevõttesse.
Õnn, et lapsed suured juba. Päris õudne oleks lipata mitu korda nädalas (või isegi mitu korda päevas) mingi teenenduse vahet ja raha kotiga laiali jagada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 05.03.09 22:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Huvilise "kultz" toodud näitel on tegemist ligikaudu 3 oomise (täpsemalt 2,94) takistiga. Nii et kilooomidega siiski tegemist ei ole.

Siis võib see tolerants seal päris kummaliselt suur olla. Mul oli A8 peal mingi aeg üks rool, mille lintkaabel ei andnud ühendust ja seepärast otsisin netist "airbag dummy resistor"-i. Mingist lääne Honda foorumist leidsin, et sobiv takisti on 2-kilone ja ei mäleta enam, kas 2 või 5 vatti. Oomipost leiti mulle nende vattidega 5-kilone, ühendasin ära, tapsin veakoodi maha, sobis. "Resistance too high"-i enam ei loopinud. Lihtsalt lühistades tuli "resistance too low". Ligi 3 oomi on üpris lähedane lühisele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kultz
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 05.03.09 22:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Huvilise "kultz" toodud näitel on tegemist ligikaudu 3 oomise (täpsemalt 2,94) takistiga. Nii et kilooomidega siiski tegemist ei ole.

Siis võib see tolerants seal päris kummaliselt suur olla. Mul oli A8 peal mingi aeg üks rool, mille lintkaabel ei andnud ühendust ja seepärast otsisin netist "airbag dummy resistor"-i. Mingist lääne Honda foorumist leidsin, et sobiv takisti on 2-kilone ja ei mäleta enam, kas 2 või 5 vatti. Oomipost leiti mulle nende vattidega 5-kilone, ühendasin ära, tapsin veakoodi maha, sobis. "Resistance too high"-i enam ei loopinud. Lihtsalt lühistades tuli "resistance too low". Ligi 3 oomi on üpris lähedane lühisele.
Ma ei tea küll nendest takistitest essugi, olen selles suhtes suht lammas, kuid selline vidin oli minu a4 kindalaeka all mille ära kakkusin ja ühendasin juhtme sinna kus tema koht peaks olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 06.03.09 16:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Huvilise "kultz" toodud näitel on tegemist ligikaudu 3 oomise (täpsemalt 2,94) takistiga. Nii et kilooomidega siiski tegemist ei ole.

Siis võib see tolerants seal päris kummaliselt suur olla. Mul oli A8 peal mingi aeg üks rool, mille lintkaabel ei andnud ühendust ja seepärast otsisin netist "airbag dummy resistor"-i. Mingist lääne Honda foorumist leidsin, et sobiv takisti on 2-kilone ja ei mäleta enam, kas 2 või 5 vatti. Oomipost leiti mulle nende vattidega 5-kilone, ühendasin ära, tapsin veakoodi maha, sobis. "Resistance too high"-i enam ei loopinud. Lihtsalt lühistades tuli "resistance too low". Ligi 3 oomi on üpris lähedane lühisele.


Mina olen pannud 2, midagi oomiseid takisteid, mis on ka väga loogiline sütiku jaoks. Kilooomides sütiku süütamiseks läheks vist terve igavik, mis muidugi ei tähenda, et see piisav poleks Airbagi aju lollitamiseks.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vilumaa
huviline

Avatar


Registreerunud 08.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Cabrio 99a 2.8 V6 - B4 1.9 Tdi 66

postitati 22.03.10 17:33 Tsiteeri


Mul siis põhimõtteliselt sama mure aga hoopis tahaks tagasi tööle lülitada turvapatja.
Auto sai rootsist toodud ja seal on esinduses lastud deaktiveerida see õhukott. Armatuuril kenasti näha kuidas turvatool on vastu armatuuri oma sooned nühkinud. Kiskusin täna kindalaeka küljest ära, aga ei tundunud et oleks turvapadi juhtmest lahti ühendatud. Kuigi arvuti näitab et oleks nagu lahti ühendatud. Aga uuesti arvutiga aktiveerimiseks on vaja koodi. Teab keegi kust neid hankida peale revali ???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
GlennK
huviline

Avatar


Registreerunud 23.09.07
Asukoht: Võrumaa, Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift

postitati 22.03.10 22:17 Tsiteeri


hm, aga kas oleks sinna võimalik aretada see lüliti, mis Airbagiga kaasas käib, äkki oleks see lihtsam, kui keegi teab või on proovinud..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.3% - SQL: 55.7%]