Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: sigarile sportsummuti? (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 1557)
silelink
huviline



Registreerunud 16.08.04
Asukoht: kurtna
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 86 a 2,2

postitati 26.09.04 20:13 Tsiteeri
sigarile sportsummuti?



tervist kõigile!Sai siis sportsummuti pandud aga probleem selles et hääl küll ei muutunud.Proovisin ka ilma tagapütita ja siis ka mitte suurt muusikat polnud.Võtsin ka enne tagumist pütti oleva püti ära ja siis kõmises küll.Kumb siis eemaldada?Kas see mis peale pükse või sellest järgmine?Ja kui palju selle tegevuse tagajärjel kütusekulu muutub?2,2-101kw.Andke nõu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 26.09.04 20:15 Tsiteeri


missa ikka kõmistad, kas paremini edasi hakkas astuma?


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
silelink
huviline



Registreerunud 16.08.04
Asukoht: kurtna
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 86 a 2,2

postitati 26.09.04 20:17 Tsiteeri


to reix;tundus et hakkas,ennem kuidagi uimasem oli.Samas viie silindri muusikat on kena kuulata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 26.09.04 20:19 Tsiteeri


kusjuures mul avant päris kõva kõminat teeb, vist ka miskised pütad alt ära, aga praega peast ei mäleta kus neid kui palju oli:)


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 26.09.04 20:20 Tsiteeri


Kas sa paned sport summuti ainult hääle pärast. :o Sõida siis maanteel toreda häälegaja ehk mõtled ymber :D Mina siiamaani kahetsen, sest sumps teeb ikka maanteel 3000 põõrde pealt häält ja see ei ole hea pikamaa reisil :P Aga see olen lihtsalt mina... :D
Kytuse kulu muutub ka kui reso ära võtad, aga see ei muutu märgatavalt ehk 1l 100km tuleb juurde. Kiiremaks see autot ka ei tee :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quattro90
huviline

Avatar


Registreerunud 13.02.04
Asukoht: Soome
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 , golf II

postitati 26.09.04 20:36 Tsiteeri


Minu autol oli vahepeal reso alt ära kuid panin selle üsna kiirelt alla tagasi. Muidugi oli äge kui linnavahel pedaali vajutasid ja rahvas siis sulle järgi vaatas aga see oli ka ainult eputamise asi. bensiinikulu minu autol ei muutunud ja maanteel kadus hääl kusagil 120km/h ära,aga närvidele ta käis.Ega minekule juurde ka ei aidanud ,-pigem võttis jõudu maha.Nii hea oli pärast vaikuses sõita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
silelink
huviline



Registreerunud 16.08.04
Asukoht: kurtna
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 86 a 2,2

postitati 26.09.04 20:36 Tsiteeri


to john;mõlema pärast panen.Et natuke paremini liiguks ja ka häält teeks.Suuremosa liigun väikseid vahemaid ja võiks häält ikka ka teha.5 silindrit teeb mega mõnusat häält.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
silelink
huviline



Registreerunud 16.08.04
Asukoht: kurtna
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 86 a 2,2

postitati 26.09.04 20:39 Tsiteeri


to quattro9o;kui jätta reso alles ja eemaldada järgmine,see mis enne lõpupütti??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quattro90
huviline

Avatar


Registreerunud 13.02.04
Asukoht: Soome
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 , golf II

postitati 26.09.04 20:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja silelink
to quattro9o;kui jätta reso alles ja eemaldada järgmine,see mis enne lõpupütti??

ja see ongi ju reso.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 26.09.04 20:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja silelink
to john;mõlema pärast panen.Et natuke paremini liiguks ja ka häält teeks.Suuremosa liigun väikseid vahemaid ja võiks häält ikka ka teha.5 silindrit teeb mega mõnusat häält.

nu mul endal ka 2,2 5 pytane moto ja usu mind... see ei anna märgatavalt midagi juurde. Hääl on muidugi synge, kui selline madal on... Halba see ei tee... aga head ka mitte ;) aga iga yks meist teab mis oma autole on parim. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
silelink
huviline



Registreerunud 16.08.04
Asukoht: kurtna
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 86 a 2,2

postitati 26.09.04 20:58 Tsiteeri


to quattro90;ahsoo see on siis reso.Ma arvasin et see on mis peale pükse on?Kuidas selle asja nimi on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
silelink
huviline



Registreerunud 16.08.04
Asukoht: kurtna
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 86 a 2,2

postitati 26.09.04 21:01 Tsiteeri


to john;Ma tahaks siiski proovida ja kui närvidele käima hakkab paneks reso tagasi,samas kas siis reso asendada toruga või mis??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quattro90
huviline

Avatar


Registreerunud 13.02.04
Asukoht: Soome
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 , golf II

postitati 26.09.04 21:02 Tsiteeri


katalüsaator.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 26.09.04 21:04 Tsiteeri


Aga kui proovid siis soovitan reso ikka alles jätta, kuna tagasi survet on ka vaja. Minu autol on all nii.. Reso, Torud lõpuni, tagumine otseläbi sportpytt... teeb ilusat madalat häält ka :cool: aga ikkagi kahetsen :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
silelink
huviline



Registreerunud 16.08.04
Asukoht: kurtna
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 86 a 2,2

postitati 26.09.04 22:26 Tsiteeri


Ma ei mõistnud nüüd kas peale pükse on reso või kat?Ühesõnaga jääb pükste poolne alles ja see teine siis prooviks minema??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
silelink
huviline



Registreerunud 16.08.04
Asukoht: kurtna
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 86 a 2,2

postitati 14.10.04 19:16 Tsiteeri


Nii,pütt all ja teeb häält ka aga probleem selles et püti ots ju jämedam originaalist ja see põtkib kohe vastu tagapõlle??Mida teha??Lasta allapoole??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.6% - SQL: 43.4%]