Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 90 - 1985 - rednex- (Vastuseid: 24 | Vaatamisi: 3215)
rednex-
huviline



Registreerunud 15.12.09
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b3 66kW

postitati 18.12.09 23:45 Tsiteeri
Audi 90 - 1985 - rednex-



Ega vist alguses ei olekski endale selle auto ostnud kui sõber poleks teada andnud et nägi üht autot mida vist igaüks märganud poleks, kuna see seisis aia taga märkamatult , ja kui Sinna üks päev vaatama läksime siis tundus päris ilus ja sportlik ja kohe tekkis selline tahtmine see ära osta, ja nii see juhtuski . Eelmine omanik oli seda masinat ikka päris korralikult hooranud, ja peale seda oli see seisnud seal aia taga 2 aastat. Nii kui ära ostetud sai siis algas kohe parandamine ja üle värvimine. Eks kõik laabus ja said vahetatuks erinevaid juppe ja tänu suurele vaevale mida isa ära tegi saigi auto valmis. Autol on olemas roolivõim mis teeb selle auto juhitamise väga mugavaks, 2.3 mootor mis on piisavalt suur et tunnetada auto minekut, sellel on 100 kW, seega kuskil 134 hp. Kütet kusjuures neelab ka nagu elajas. Tegemist on siis bensiini mootoriga. Olemas ka niiöelda "vankri ratas". Kesklukustus ja katuseluuk ka olemas. Bensiini paak kusjuures asub tagumise istme taga. Karbid ja tiivad said värvitud ja muud, seda siis piltidelt näha.

Head kommenteerimist ja kui küsimusi tekib eks küsige proovin ka vastata. :)
loodan et meeldib.

http://www.carrating.org/car.php?19692

Paar pilti veel.

klõpsa siia et veel pilte kuvada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tvk
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Kasutaja on eemal

Auto: e34 e32 e30 e12 e21 e39 LegacyBG, C5 Allroad, jumpy

postitati 19.12.09 09:49 Tsiteeri


Paganama kena isend ja tubli,et oled korda teinud :) quattro võiks muidugi ka olla ag anoh mis teha :)


Autoremont,Väiksemad keevitustööd. 58344541.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
r2ivo
huviline

Avatar


Registreerunud 11.10.09
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 GTE quattro 1985a;VW Golf Country 1.8 1990 a; Audi A6 Avant 2.5Tdi Q-96a

postitati 19.12.09 10:51 Tsiteeri


kus ukseliistud on .mul on kehvad olemas , muidu ilus asi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 19.12.09 10:54 Tsiteeri


Oled kindel et sellel masina 2.3 mootor? Kui on, siis aretus. Sellel peaks originaalist olema 2.2 101kw mootor. Igatahes hea näha vana kerega 90 liikvel, hoia teda. Valged veljed on ülimalt ilusad.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 19.12.09 11:46 Tsiteeri


Päris kobe masin, ilus stiilipuhas, aga tagumised ukselingid oleks võinud alles jätta. Ürita veel taha saada üleni punased tuled, siis on :cool:.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rednex-
huviline



Registreerunud 15.12.09
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b3 66kW

postitati 19.12.09 11:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tvk
Paganama kena isend ja tubli,et oled korda teinud :) quattro võiks muidugi ka olla ag anoh mis teha :)



Kle tänud, quattro võiks jah olla. aga seegi hea. ega neid quattrosi ei olegi palju


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rednex-
huviline



Registreerunud 15.12.09
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b3 66kW

postitati 19.12.09 11:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: r2ivo
kus ukseliistud on .mul on kehvad olemas , muidu ilus asi.


mul olemas aga mõtlesin et ei hakka külge panema et siis näeb kobedam välja :)
eks ta ole jah Ilus ., vaeva tuleb ainult näha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rednex-
huviline



Registreerunud 15.12.09
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b3 66kW

postitati 19.12.09 11:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Oled kindel et sellel masina 2.3 mootor? Kui on, siis aretus. Sellel peaks originaalist olema 2.2 101kw mootor. Igatahes hea näha vana kerega 90 liikvel, hoia teda. Valged veljed on ülimalt ilusad.


Kle jah on küll orginaal mootor 2.3, neid võimalusi on erinevaid, kui kuskilt veel lugeda siis võib veel leida et on ka 2.0 ja siis ka 2.2 mootoriga, aga ei seda pole vahetatud,
eks neid liigub jah väha isegi liiga vähe, ise olen näinud 2-te audi 90 kobela kandis seismas,
Valged tõesti sobivad siia,
Ikka hoian tänud ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rednex-
huviline



Registreerunud 15.12.09
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b3 66kW

postitati 19.12.09 11:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Päris kobe masin, ilus stiilipuhas, aga tagumised ukselingid oleks võinud alles jätta. Ürita veel taha saada üleni punased tuled, siis on :cool:.



Ukselingid olid katki ja siis ainuke võimalus oli ukselingid maha võtta ja need kinni pahteldada. Aga eks ma olen püüdnud otsida erinevaid lisaasju siia autole,
äkki sina tead kust saada punased tuled.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 19.12.09 12:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rednex-
Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Päris kobe masin, ilus stiilipuhas, aga tagumised ukselingid oleks võinud alles jätta. Ürita veel taha saada üleni punased tuled, siis on :cool:.



Ukselingid olid katki ja siis ainuke võimalus oli ukselingid maha võtta ja need kinni pahteldada. Aga eks ma olen püüdnud otsida erinevaid lisaasju siia autole,
äkki sina tead kust saada punased tuled.


Siit peaksid saama igasuguseid vidinaid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 19.12.09 12:42 Tsiteeri


Kobela kandis on mu naabri omanduses taolisi vanu audisi. Nüüd on järel üks audi 90 quattro ja audi 80 quattro 1983 aasta. Ning vana passat 4wd. Muidugi üks audi 90 ja 80 kere seisab ka pakkude peal.
Aga autodata ei kajasta et sellel aastakäigul oleks 2.3 mootorit.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 19.12.09 12:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Aga autodata ei kajasta et sellel aastakäigul oleks 2.3 mootorit.


Kui sa vaid teaks, kui palju vigasid seal sees on. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rednex-
huviline



Registreerunud 15.12.09
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b3 66kW

postitati 19.12.09 15:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Tsitaat:
Algselt postitas: rednex-
Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Päris kobe masin, ilus stiilipuhas, aga tagumised ukselingid oleks võinud alles jätta. Ürita veel taha saada üleni punased tuled, siis on :cool:.



Ukselingid olid katki ja siis ainuke võimalus oli ukselingid maha võtta ja need kinni pahteldada. Aga eks ma olen püüdnud otsida erinevaid lisaasju siia autole,
äkki sina tead kust saada punased tuled.


Siit peaksid saama igasuguseid vidinaid



Eks ma vaatan sealt midagi kui vaja peaks minema.
tänud ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rednex-
huviline



Registreerunud 15.12.09
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b3 66kW

postitati 19.12.09 15:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Kobela kandis on mu naabri omanduses taolisi vanu audisi. Nüüd on järel üks audi 90 quattro ja audi 80 quattro 1983 aasta. Ning vana passat 4wd. Muidugi üks audi 90 ja 80 kere seisab ka pakkude peal.
Aga autodata ei kajasta et sellel aastakäigul oleks 2.3 mootorit.


Kui käisin seal siis nägin küll jah seal neid audisi üks oli minu teada pruuni värvi.
peaks vaatama minema sinna et äkki müüb selle 90 kere maha . siis saaks sealt juppe, kui seal loomulikult kõik mootor ja muud asjad küljes veel on,


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 19.12.09 17:40 Tsiteeri


Too pruun on audi 80 quattro. Tollel autol kõik jupid põhimõteliselt maha krutitud. Sealt pole enam midagi leida.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 19.12.09 17:48 Tsiteeri


No ei saa ikkagi vaiki olla, see tagauste lahendus on KOHUTAV!
Teinud siis kõik uksed libelinkideks või otsinud kuskilt need lingid, neid on isegi poest veel saada, tuleb otsida lihtsalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 19.12.09 18:43 Tsiteeri


Et muidu ilus auto, uksed tuksi keeratud aga eks see vist tuleb omaniku vanusest.

Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
No ei saa ikkagi vaiki olla, see tagauste lahendus on KOHUTAV!
Teinud siis kõik uksed libelinkideks või otsinud kuskilt need lingid, neid on isegi poest veel saada, tuleb otsida lihtsalt.



Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rednex-
huviline



Registreerunud 15.12.09
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b3 66kW

postitati 19.12.09 19:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
No ei saa ikkagi vaiki olla, see tagauste lahendus on KOHUTAV!
Teinud siis kõik uksed libelinkideks või otsinud kuskilt need lingid, neid on isegi poest veel saada, tuleb otsida lihtsalt.


ei ole ta midagi, ma ei tea mulle meeldib, vähemalt kui keegi tahab tagant lihtsalt sisse hüpata siis ei saa kuna ukselinke pole mis on minu arust hea lahendus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rednex-
huviline



Registreerunud 15.12.09
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b3 66kW

postitati 19.12.09 19:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pampkuri
Et muidu ilus auto, uksed tuksi keeratud aga eks see vist tuleb omaniku vanusest.

Tsitaat:
Algselt postitas: tarmo
No ei saa ikkagi vaiki olla, see tagauste lahendus on KOHUTAV!
Teinud siis kõik uksed libelinkideks või otsinud kuskilt need lingid, neid on isegi poest veel saada, tuleb otsida lihtsalt.



Tsitaat:
Algselt postitas: rednex-
ei ole ju tuksis , vähemalt uks käib lahti, ega mul nagu reisijaid ei ole taga et kelle jaoks need lingid on mõeldud, vaid sõidan üksi koos kellegi teisega,
ja mis vanusesse puutub siis see ei ole määrav, ja mina seda ise ei teinud vaid seda tegi minu isa kes on tegelenud autode remondi ja värvimisega üle 20 aasta, ja Sa arvad et see on nagu mingi nõme lollus vms ? :)


Ei ole ju tuksis, vähemalt uks käib lahti. Ega mul nagu reisijaid ei ole taga, et kelle jaoks need lingid on mõeldud. Vaid sõidan üksi koos kellegi teisega.
Ja mis vanusesse puutub siis see ei ole määrav, ja mina seda ise ei teinud vaid seda tegi minu isa kes on tegelenud autode remondi ja värvimisega üle 20 aasta, ja Sa arvad et see on nagu mingi nõme lollus vms ? :)


Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 20.12.09 00:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rednex-
ei ole ta midagi, ma ei tea mulle meeldib, vähemalt kui keegi tahab tagant lihtsalt sisse hüpata siis ei saa kuna ukselinke pole mis on minu arust hea lahendus.
Kesse sul valgas ikka niisama sõidupealt autosse hüppab, seal ju ainult 1 foor mille juures seisma peab. Kui muidugi autosse sõidupealt ronivaid lätlasi kardad, siis kesklukk abiks, saad kenasti peale sõidu alustamist kõik usked kinni tõmmata. Kui kesklukku pole, siis teed ainult juhiukse lahti (ning autosse hüppamine käiks siis GTA stiilis:P)

Pampkuri vast vihjas sellele, et linkide kinni pahteldamine ja muu selline "lativijas tjunings" on üldjuhul nooremapoolsete isaste seas populaarne teema. Oluline on siinkohal töö tellija vanus, mitte töö tegija vanus või kogemus;)


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
audihunt
huviline



Registreerunud 12.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi quattro

postitati 20.12.09 13:55 Tsiteeri


Tere ka minupoolt! Minu arvates ei ole väga koledad midagi need tagumised siledad uksed, töö on korralikult tehtud ja eemalt jätab 2 ukselise Coupe mulje. Enda Golf 3-l oli ka kunagi nii tehtud ja uksed avanesid keskluku mootoritega nupust , sedasi oli mugav inimesi sisse lasta. Aga niikaua kuni Salvokelgust scoope kapotile ei kruvi ja M3 spoilereid , siis jätka samas vaimus. Soovin edu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 20.12.09 14:03 Tsiteeri


Minu arust oli Ice kes kuskil kunagi ütls et vana auto parim tuuning on seda originaal korras hoida, eks iga üks teeb oma autoga seda mida tahab. Kümne aasta pärast vaatad vanu pilt ja punastad ise ka. ;)


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rednex-
huviline



Registreerunud 15.12.09
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b3 66kW

postitati 20.12.09 14:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: rednex-
ei ole ta midagi, ma ei tea mulle meeldib, vähemalt kui keegi tahab tagant lihtsalt sisse hüpata siis ei saa kuna ukselinke pole mis on minu arust hea lahendus.
Kesse sul valgas ikka niisama sõidupealt autosse hüppab, seal ju ainult 1 foor mille juures seisma peab. Kui muidugi autosse sõidupealt ronivaid lätlasi kardad, siis kesklukk abiks, saad kenasti peale sõidu alustamist kõik usked kinni tõmmata. Kui kesklukku pole, siis teed ainult juhiukse lahti (ning autosse hüppamine käiks siis GTA stiilis:P)

Pampkuri vast vihjas sellele, et linkide kinni pahteldamine ja muu selline "lativijas tjunings" on üldjuhul nooremapoolsete isaste seas populaarne teema. Oluline on siinkohal töö tellija vanus, mitte töö tegija vanus või kogemus;)



Ei no kui meeldib nii siis on ju kõik korras. Ja ega ma ei karda seda et keegi peale peaks hüppama.
Ega kõike väga korralikult teha ka ei saa. Kuna võimalik on see, et rahapuudus mis teeb auto ehitamise raskeks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rednex-
huviline



Registreerunud 15.12.09
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b3 66kW

postitati 20.12.09 14:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audihunt
Tere ka minupoolt! Minu arvates ei ole väga koledad midagi need tagumised siledad uksed, töö on korralikult tehtud ja eemalt jätab 2 ukselise Coupe mulje. Enda Golf 3-l oli ka kunagi nii tehtud ja uksed avanesid keskluku mootoritega nupust , sedasi oli mugav inimesi sisse lasta. Aga niikaua kuni Salvokelgust scoope kapotile ei kruvi ja M3 spoilereid , siis jätka samas vaimus. Soovin edu.


Tänud, no ma ei tea kui arvatakse, et need koledad või nii. Ega mind need ei sega kuna ma ei istu taha ega pole sinna asja ka. ;)
Aga eks igasugused arvamused on oodatud, et ikka midagi paremaks ja huvitavamaks muuta.
Kesklukk on täitsa olemas ja mugav kasutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rednex-
huviline



Registreerunud 15.12.09
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b3 66kW

postitati 20.12.09 14:53 Tsiteeri


Märkus moderaatorilt: "Postitus kustutatud, kuna kasutaja ei ole vaatamata varasemale märkusele asunud järgima foorumi reeglite 3. punkti! Järgmine samm on kasutaja postitusõiguse tühistamine!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 79.7% - SQL: 20.3%]