Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C4 2,3 - 1994 - m2its (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2430)
m2its
huviline



Registreerunud 14.11.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C6

postitati 07.10.09 10:18 Tsiteeri
Audi A6 C4 2,3 - 1994 - m2its



Tere, autoks siis Audi A6, C4 Avant kerega, mida veab edasi 2,3L 98kw R5 bensiinimootor. Minu oma on auto alates suve keskpaigast. Enne mind
on isendil olnud vähemalt 3 omanikku Eestist. Siin vurab ta aastast 2005, tehasest sõitis välja 1994. aastal. Kavatsen selle autoga sõita ikka mõnda aega, seda korras hoides. Värvuseks on passi kirjutatud tumesinine, vb olen värvipime, aga tundub mulle tumelillana.

Masinal lisasid kahjuks vähe, ei ole see quattro, veab 1 esiratas... aga suht hästi veab :P pole ka kompuutrit, ega ka kiirusehoidjat, isegi katuseluuki pole... aga selle eest on kliima, aga taga on 2 väntakent, õnneks ees on 2 elektrilist. Ja keegi on sellega sõitnud 202 000km, mina sellest vaid 5000km... Istun nahkistme peal, reisjad kah, ees on 100-ja esiistmed, tagumine on kellegi poolt ise nahatatud, kunstnagaga ... tundub vähemalt nii... Keeran 4 suunda mehhaaniliselt reguleeritavat rooli, millel on ka turvapadi sees, naise koha peal on ka veel 1.

Lasin tagumised aknad ära kiletada, Viiratsis, 2 pikka päeva kiletas ja ei kiletanud äragi selle ajaga... täitsa jube, luugi klaasi lasin juba paremas kohas kiletada, sellega läks tunnike. Väljast paistab auto silma veel oma madaldusvedrustusega, mille madaldust ei julge valetada, aga oskan öelda, et mugavusest pole midagi eriti alles, väga jäik on. See on juba nii Saksast tulles, nagu ka S6 tagatuled ja ka esivõre, millede kohta on mul ka paber kuskil. Silma võib jääda ka Rial Le Mans`i valuveljed, mis on 17".

Olen ka ise tjuuningut teinud- foorumist lugedes ja näpunäiteid kasutades monteerisin käigukangi nupu numbritele punase LED`i alla. Ah ja, käigukast siis manuaal, pedaale 3 :) Nupp jäi päris kena.

Mootoriks siis 2 korda mainitud juba 98kw 2,3L-ne. Sellega olen väga rahul, nagu ka sellega, et teist A6 Avanti ma sellise mootoriga näind ei ole.

Plaanin esiklaasi vahetust, see mis ees, on mõraga ja täkkeid täis. Lisaks veel on auguke esitules, ja ka tagaluuk on jama, luuk aastast 1991, 100 oma ja roostetama kipub, tõhk. Lisaks on katalüsaaator tühi, sellega seoses hääl nagu V8-l :D Pildid...ei tea kas oskasin, aga proovisin...


http://img43.imageshack.us/i/foto0708.jpg/

http://img25.imageshack.us/i/foto0710.jpg/

http://img203.imageshack.us/i/p9170093.jpg/

http://img12.imageshack.us/i/p9170082n.jpg/



:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 08.10.09 07:20 Tsiteeri


Omamoodi A6, muretuid kilomeetreid. :)
Btw, viimane pilt on hea :D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 08.10.09 08:21 Tsiteeri


Igati ilus auto, väga hea valik.
Ainult iniseks veits selle kallal, et ei ole Audi märki ninal, seda ei peaks ju häbenema :D Aga eks ta maitse asi ole rohkem.
S-i tagatuled on väga ilusad asjad.
Jõudu ja muretuid kilomeetreid teise rahuloleva C4 A6 Avanti omaniku poolt ;)

Viimane pilt on tase jah :D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CE
huviline



Registreerunud 02.03.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1,9 TDI q

postitati 08.10.09 09:25 Tsiteeri


Näed siis, veel üks A6 2,3 klubisse jõudnud, peaaegu identne minu omaga: isegi RIAL-i valuveljed on samasugused, ainult suuremat mõõtu :)

Edu autoga ja pikka kannatust varuosi otsides seletamisel, et sellise mootoriga A6 ikka olemas on... :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.4% - SQL: 42.6%]