Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Plaan soetada Audi Coupe b4 (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2100)
bestcar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.05
Asukoht: kaisma
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo V70 d5 -09, Audi 100 2.8q -92

postitati 24.02.08 11:59 Tsiteeri
Plaan soetada Audi Coupe b4



Silma on jäänud selline http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/020/auto_php-id=445020-www_auto24_ee.html
Tahaks siis teada kas keegi on käinud seda vaatamas või on selle autoga kogemusi. Ainsaks puuduseks on kliima aga elab üle. Võite pakkuda ka teisi variante kuid ainult v6-te.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 24.02.08 12:57 Tsiteeri


Kui juba v6-te nillid siis võta kindlasti quattro, nende hinnavahe pole teabmis suur, selleeest sõidumõnu on hoopis teisest klassist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
layri
huviline



Registreerunud 04.04.07
Asukoht: Jõgeva-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kawasaki ZX10R -06a.

postitati 24.02.08 13:13 Tsiteeri


http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=13&t=86318

SR foorumis sellest isendist vähe pikemalt juttu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 24.02.08 14:10 Tsiteeri


tegu siis sama coupega mida sai detsembris tlnas vaatamas käidud, kui selle hinnaks veel 27000.- oli. igastähes ei ostnud, liiga palju vigu oli tollel masinal küljes.

minu kogemused (pärineb siit http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=47211):

roheline coupe, mida vaatamas käisin, temakohta niipalju: otse asendis on rool ühelepoole 35 kraadi keeratud, tagumises stanges mõra, vasak esituli on tuntavalt pesast vasakul väljas, tulede lüliti jamab - koguaeg ei lülita kaugtulesid sisse, istmesoojendusi pole - ette on pandud teised istmed, juhi istme edasi-tagasi liigutamine on väga raske, abs korrasoleku kohta ei tea, esimene parem stabikas tahab vahetamist, elektripeeglid ei tööta, esi ukseklaasi vahelt vilistab õhku sisse juba 60km/h juures(pidi olema coupe tüüpviga?), parem esimene suunatuli tahab ülevaatamist, salongis käsipiduri tagune plastkonsool on päris kehvas seisus, tagaluuk avaneb ainult võtmega(peaks vist salongist ka kuidagi avada saama?).

ning lkf andmebaasist pärit info: sõiduk 394AST. põhjustaja 18.01.2007; täpsem info www.lkf.ee.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
bestcar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.05
Asukoht: kaisma
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo V70 d5 -09, Audi 100 2.8q -92

postitati 24.02.08 14:16 Tsiteeri


Jutujärgi on auto ette paugu saanud, aga ei tea kas mootor on hea ja kas ta liigub ka. Huvitatud olin just sellepärast et hind oli hea sellise coupe kohta:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bestcar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.05
Asukoht: kaisma
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo V70 d5 -09, Audi 100 2.8q -92

postitati 24.02.08 14:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
tegu siis sama coupega mida sai detsembris tlnas vaatamas käidud, kui selle hinnaks veel 27000.- oli. igastähes ei ostnud, liiga palju vigu oli tollel masinal küljes.

minu kogemused (pärineb siit http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=47211):

roheline coupe, mida vaatamas käisin, temakohta niipalju: otse asendis on rool ühelepoole 35 kraadi keeratud, tagumises stanges mõra, vasak esituli on tuntavalt pesast vasakul väljas, tulede lüliti jamab - koguaeg ei lülita
kaugtulesid sisse, istmesoojendusi pole - ette on pandud
teised istmed, juhi istme edasi-tagasi liigutamine on väga raske, abs korrasoleku kohta ei tea, esimene parem stabikas tahab vahetamist, elektripeeglid ei tööta, esi ukseklaasi vahelt vilistab õhku sisse juba 60km/h juures(pidi olema coupe tüüpviga?), parem esimene suunatuli tahab ülevaatamist, salongis käsipiduri tagune plastkonsool on päris kehvas seisus, tagaluuk avaneb ainult võtmega(peaks vist salongist ka kuidagi avada saama?).

ning lkf andmebaasist pärit info: sõiduk 394AST. põhjustaja 18.01.2007; täpsem info www.lkf.ee.

Järeldame et odava hinnaga ikka head autot ei saa:)
Tänud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 24.02.08 19:53 Tsiteeri


Kui mõtled lisaautoks siis saan aru, kui mõted quattro välja vahetamise peale, siis ei saa aru :D Edu otsinguil :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.02.08 20:22 Tsiteeri


Minulgi on üks B4 Coupe pakkuda, 2,6 aut kastiga.

Kui pakub huvi siis võid(te) julgelt kontakteeruda!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bestcar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.05
Asukoht: kaisma
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo V70 d5 -09, Audi 100 2.8q -92

postitati 27.02.08 15:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Kui mõtled lisaautoks siis saan aru, kui mõted quattro välja vahetamise peale, siis ei saa aru :D Edu otsinguil :)

Enamvähem lisa autoks jah, millega koolis käia ja suvel ringi sõita, sest sigar seda eriti ei paku enam, aga muidu on sigariga mõnus müttata jah. Kui ma coupe quattro ostaks siis sellega nigunii metsavahele ei taha minna ning quattrot hakkaksin ma rohkem lõhkuma sest on ju vaja kõik kohad ära proovida:D, aga kui esiveoline on siis sellega saaks soliitselt sõita:) Ainult talvel tuleks nutt peale


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bestcar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.05
Asukoht: kaisma
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo V70 d5 -09, Audi 100 2.8q -92

postitati 27.02.08 15:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Minulgi on üks B4 Coupe pakkuda, 2,6 aut kastiga.

Kui pakub huvi siis võid(te) julgelt kontakteeruda!

Kahjuks aut kast mulle ei sobi, aga tänud pakkumast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seppa
huviline



Registreerunud 27.02.06
Asukoht: rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: audi B4 Q 2,3 98kw.

postitati 27.02.08 17:36 Tsiteeri


Kas peab coupe olema ;)
Mul pakkuda sedaan b4 quatrro 2,3 92a. VÄGA HEAS KORRAS !


E39 2002.a 530D M-pakett 142 kw
AUDI b4 2,3 Quattro 92a. 98kw
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bestcar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.05
Asukoht: kaisma
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo V70 d5 -09, Audi 100 2.8q -92

postitati 01.03.08 10:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seppa
Kas peab coupe olema ;)
Mul pakkuda sedaan b4 quatrro 2,3 92a. VÄGA HEAS KORRAS !

Sedaan jääb minujaoks igavaks, muidu mulle väiksed autod ei meeldi ka aga coupe on päris ilus ja särtsakas, ning 2.3 mulle ültse ei sobi. Hetkel pean auto ostu ültsegi edasi lükkama ning plaanin osta alles suvel, aga tänud pakkumast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
r2its
huviline

Avatar


Registreerunud 16.04.07
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5

postitati 01.03.08 17:03 Tsiteeri


mul pakkuda coupe 2,8 92a manual, igati heas korras ilma mõlkide ja roosteta kui huvi anna taada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.4% - SQL: 42.6%]