Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Kuidas mul politseiga vedas:) (Vastuseid: 63 | Vaatamisi: 7304)
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 14.04.04 16:26


Lugesin ka teema algusest lõpuni läbi... asi on jah tiba nagu käest ära läinud... arvamused on väääga vastupidised jne
Ühes asjas on siiski õigus... kui miskit sellist toimus või kunagi oli siis sellega teiste ees laiama minna ei ole ikka mõtekas küll... ja siit kogu see probleem alguse saigi :P
Nagu siin mainiti et igaüks vaadaku oma minevikule ja mõelgu kas on miskit sellist olnud või mitte, täiesti õige... arvan et ei ole ainsatki inimest kes ei oleks kehtivat või kunagi siis kehtinud LE rikkinud, kasvõi väikese asjaga kuid siiski + veel EV seadus oma igasugu erinevate punktidega (see legaalne arvutitarkvara on hea näide)
Mina nt olen nii mõndagi minevikus teinud... sellega laiama ei tule, sest ei ole see mitte sünnis lihtsalt ja kokkuvõttes olen selle eest karmi hinda maksnud, mis teha juhtus nii :( eks elu ise õpetab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 14.04.04 16:29


Paneks siis teema lukku ja teeks vaherahu:(kõrvaltvaataja soovitus ainult


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 14.04.04 16:30


kus te kõik varem olite:P hea kui keegi asjast aru saab:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 14.04.04 16:31


nõus:D

kuigi eks oleks veel kindlast rahvast kes tatti pritsida tahaks!

kõigile siis: ärge pikka viha pidage:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 14.04.04 16:34


Hea et meil suhtumisega teistesse probleemi pole eksju :P :P :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 14.04.04 16:39


hea on see kui asi sõnadega korda saab:D

muidu tõmbame klubi mainet alla:( kui andmiseks läheb:D

ega mul selle vastu midagi ole aga milleks:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 14.04.04 17:36


Driver kui sa tahad AC ridades eksisteerida, siis niukese "ilaga" tõmbad hoopis SINA maine alla ! mitte mina kes ma sellist käitumist netis ei propageer,i eksole, ja SRi kui silmas pidasid, on ka omad reeglid millest sina sittagi ei jaga kui siin kobised teemas, mis antud juhul kohe kuidagi teemasse ei puutu...
Ajad siukest lapse ila suust välja juba oma politsei kutsumiste ja asjadega ...
Sul veel vast mõni aasta areneda, et mingile poindile pihta saada .... Mina pole seletandki etr olen üdini aus jne jne olnud, aga netis ei kilka ka sellest KUI palju ja mille eest ma pollari rajakaid toitnud olen, vähemalt 4 a pole ma saeda teinud ja ei tee kah enam ...
Kui sul mulle ISIKLIKULT midagi veel öelda, siis U2U abiks ja ma võin sulle ka maksupettuste skeemidest rääkida, aga avalikult netis niukest ila ajada on minu arvates mingi debiilsuse aste !
Ilusat õhtut ....


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 14.04.04 19:07


Teema algas sellest, et politseinikud on küündimatud. Ning arenes selle üle vaieldes, MIKS nad seda on. Esimest kivi eksija pihta pole meil kellelgi õigust visata, sest igaüks on teinud nooruses lollusi, ka mina. Ja mitte vähe:). Aga mingil hetkel elus peaks saama niipalju lollusi juba tehtud, et tekib oskus eristada õigeid ja valesid käitumisviise. Olgu selleks siis altkäemaksud, täis peaga sõitmine, varastatu tagasiostmine või lihtsalt turult piraatplaatide ostmine. Sellised elu tõsiasjad tasuks enne selgeks mõelda, kui omale lapsed hankida, et mitte nendele oma vildakat mõttemaailma külge pookida - muidu hakkavad viimaks nemadki seda normaalseks pidama. Siin foorumis enamjaolt õnneks täiskasvanud inimesed neid raskem ümberkasvatada. Aga mõni vajaks seda küll... See võiks olla küll audiklubi nn firmamärk, et kui autol on audiklubi kleps peal, siis varas teab, et seda autot omanikule tagasimüüa on võimatu. Ning mahapõletamiseks ei hakka neid ka keegi varastama


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 14.04.04 21:14


kuidas SR (mitteametlik)ei puutu kuidagi asjasse ja mis krdi reeglid on mitteametlikul üritusel (mis on keelatud üritus)?

kas siis SR (mitteametliku) korraldamine pole nagu seaduse rikkumine?
miks siis kõik sealt piibekalt laiali jooksid kui mendid tulid?
sinu jutu järgi oli justkui kõik õige(reeglid ja puha)!

ok ok kle Marko C teeme vaherahu ja unustame selle teema:) ma ei jõua siin vaielda enam, see on lihtsalt mõttetu tõmblemine:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kotkas
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Tallinn, kalamaja
Kasutaja on eemal

Auto: paljuklapiline "nuhtlus", S6 4,2 ja Masha 3

postitati 14.04.04 23:08


Sorry, aga mulle, kui kõrvaltvaatajale, tundub, et te enamus olete ühtemoodi närvihaiged.

Ärge pahasti mõelge.

Erik


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 14.04.04 23:42


Tsitaat:
Esialgne postitaja ferdinand
Põhimõtteliselt olen ka Marko C seisukohtadega nõus





Tsitaat:
Esialgne postitaja Driver
sina Marko C peaks oma pasti küll jummala kinni hoidma


olen 100% FERDINANDIGA nõus



Mingi vastuolu tekib eelnevas?

Minu arvates oleks ka ülim aeg mõttetu vahutamine lõpetada. Igal omad seisukohad. Ja tavaliselt ei ole kõige õigem see mis kõige kõvemat väljakarjumist vajab. Oma seisukohtade kõvahäälset pealesurumist ei pea ma küll õigeks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 15.04.04 00:15


Poleks ma poola tollis omal ajal altkäemaksu maksnud, oleks vist siiamaani poolas...;)
Poleks ma leedu tollis omal ajal altkäemaksu maksnud, oleks vist siiamaani leedus...;)
Poleks ma läti tollis altkäemaksu maksnud, oleks vist siiamaani lätis...;)
Eesti tollis on normaalsed mehed...:D

Aga teema võiks nüüd lukku panna :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.04.04 05:17


Ma panen selle teema parem lukku, kuna asi on läinud juba ammu mõttetuks lahmimiseks. Aga jah, tänu sellele teemale saime nii mõndagi mõne inimese kohta teada...

Driverile ütlen teadmiseks niipalju klubi korraldatava kiirendusürituse kohta, et kui on olemas objektivaldaja luba ja asi vastavate instantsidega kooskõlastatud, siis ei keela keegi kiirendusvõistlusi korraldada.

Kas sa oma targa peaga tõesti arvasid, et Speedest on ka ntx illegaalne üritus ? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 15.04.04 09:37


Pidin avama teema korra, kuna just avastasin selle.

Nimelt leian mina, et altkäemaksud on seotud tugevalt vanusega. Oled noor, omad lube aga töökohta mitte. Vael meeldib oma saaniga nooruse tuhinas kihutada... Jääd vahele, raha pole. Üritad maksta vähem. Oled ju noor ja ei mõtle kuidas need asjad käivad... Aga kihutada vahel tahad...
Selline olin mina kunagi... maksin altkäe kuna never ei viitsind süveneda sellesse, kuidas asjad käivad. Sain vanemaks ja targemaks ja muutus ka suhtumine- kui lollusi tahad teha, siis kanna ka vastutust. Ei maksa ka enam altkäe!


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.3% - SQL: 40.7%]