Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi a6 c5 2.5 tdi 132kw ake 2000 automaat (esivedu) (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 453)
erxxd
huviline



Registreerunud 19.01.24
Asukoht: paide
Kasutaja on eemal


postitati 19.01.24 19:33 Tsiteeri
Audi a6 c5 2.5 tdi 132kw ake 2000 automaat (esivedu)



Tsitaat:
Algselt postitas: erxxd
Teema siis selline et viimati läks siin käima -17 päeval, korraks läks käima ja suri kohe ära ning enam isegi ei luba, mootor käib ringi ainult.
Läbi paistvas vollas kapoti all mulle ei näe, pumba rihm ilusti peal ja pingul.
Kütte filtri pealevoolu vollast midagi ei tule süütega või starterit andes, paagi pump töötab (andsin otse voolu peale) küll aga pumba juhtmetele voolu ei tule süütega, ei tea kas nii peabki olema et annab äkki ainult starterit andes voolu sinna või on mingi relee läbi äkki. Pole jöudnud seda kontrollida veel, kaitse oli korras.

guugeldades sain justkui aru et see paagi pump vist seal lööb kütet ringi ainult või mingi kopsikusse kust siis kõrgsurve pump peaks ise imema ( tundub müstiline et ta paagist kapoti alla jõuab imeda ise ilma mingi etteande pumbata aga okei).

Igatahes pole jõudnud veel releed üle vaadata. Kas oskate veel midagi niimoodi puusa pealt soovitada või mida vaadata?
mul endal vcds lite tarkvara ka ja see nagu näitas ainult mingi vaakum mootoripadja viga ja ei midagi muud.

Hetkel korralikumale vag diagnostikale ligipääsu pole aga ma ise kahtlustan ikkagi seda et see paagipump voolu ei saa. Tean küll et need hitlerid oma kõrgsurve pumba pärast on tuntud aga tahaks nagu kõik muud asjad enne üle käia kui sinna lähen haha.

ei tea kas see mingit tähtsust küll omab aga mõni nädal enne lõpetas võtme pult ka uste lukustamise ja avamise. ma arvan et patarei läbi lihtsalt mitte mingi võtme õpetamise teema vms. Võtme auto sümbol kustub ka süütega ära niiet mingi immo asja ka nagu ei kahtlustaks.
Ei tea kas need sümptomid üldse on kohased immo teemale.

tänud ette juba kõikide vastuste eest.



Teema siis selline, et viimati läks siin käima -17 päeval, korraks läks käima ja suri kohe ära ning enam isegi ei luba, mootor käib ringi ainult.
Läbi paistvas vollas kapoti all mulle ei näe, pumba rihm ilusti peal ja pingul.
Kütte filtri pealevoolu vollast midagi ei tule süütega või starterit andes, paagi pump töötab (andsin otse voolu peale) küll aga pumba juhtmetele voolu ei tule süütega, ei tea kas nii peabki olema, et annab äkki ainult starterit andes voolu sinna või on mingi relee läbi äkki. Pole jöudnud seda kontrollida veel, kaitse oli korras.

Guugeldades sain justkui aru, et see paagi pump vist seal lööb kütet ringi ainult või mingi kopsikusse, kust siis kõrgsurve pump peaks ise imema (tundub müstiline, et ta paagist kapoti alla jõuab imeda ise, ilma mingi etteande pumbata, aga okei).

Igatahes pole jõudnud veel releed üle vaadata. Kas oskate veel midagi niimoodi puusa pealt soovitada või mida vaadata?
Mul endal vcds lite tarkvara ka ja see nagu näitas ainult mingi vaakum mootoripadja viga ja ei midagi muud.

Hetkel korralikumale vag diagnostikale ligipääsu pole, aga ma ise kahtlustan ikkagi seda, et see paagipump voolu ei saa. Tean küll et need hitlerid oma kõrgsurve pumba pärast on tuntud, aga tahaks nagu kõik muud asjad enne üle käia, kui sinna lähen haha.

Ei tea, kas see mingit tähtsust küll omab, aga mõni nädal enne lõpetas võtme pult ka uste lukustamise ja avamise. Ma arvan, et patarei läbi lihtsalt mitte mingi võtme õpetamise teema vms. Võtme auto sümbol kustub ka süütega ära niiet mingi immo asja ka nagu ei kahtlustaks.
Ei tea, kas need sümptomid üldse on kohased immo teemale.

Tänud ette juba kõikide vastuste eest.

Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
teet82
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.13
Asukoht: Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 2.5TDI Quattro, A4 B6 1.9TDI Quattro

postitati 19.01.24 19:54 Tsiteeri


Paagist välja kindlasti see pump ei löö.
Kui mingul põhjusel on õhk vahel nüüd, siis niisama starterit andes seda enam niikuinii käima ei saa, enne põleb starter maha. Lihtne variant oleks panna vähemalt pool paaki täis, siis on tase üle kopsiku ja paagipump ei mängi enam rolli. Kui kütust oli piisavalt enne välja suremist, siis pole põhjus paagis.
Mõistlik on viia kellegi kätte, kes on kokku puutunud nendega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erxxd
huviline



Registreerunud 19.01.24
Asukoht: paide
Kasutaja on eemal


postitati 20.01.24 11:50 Tsiteeri


Kütet on veidi üle poole paagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.6% - SQL: 37.4%]