Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: AndresL (originaalpostitus teema algataja poolt kustutatud) (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 5694)
xiksx
huviline



Registreerunud 15.01.13
Kasutaja on eemal


postitati 15.01.13 18:43
AndresL (originaalpostitus teema algataja poolt kustutatud)






Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 15.01.13 18:48


Infot jagame kuhu...1182?
Höbedane avant on jutu kohaselt tema poolt edasi müüdud.


Tsitaat:

Hõbedane paraku ammu müüdud. Omanud juba meitmeid Audisid vahepeal.


Foorumi kontaktid.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
xiksx
huviline



Registreerunud 15.01.13
Kasutaja on eemal


postitati 15.01.13 18:52





Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 15.01.13 18:56


Tsitaat:
Algselt postitas: xiksx
jh ma tean seda,mingisuguse kavalusega ta seda tegi aga see selleks.asukohta vaja


Vaatamata hetke probleemile, jälgi ka seda.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 15.01.13 19:23


Tere.

Ei hakka kellelegi eraldi PS´e saatma. Võin siin avalikult kõik ära rääkida ning no petise tiitel on omaette väärtus. Tegelikuses on lugu selline. Viibisin soomes, ja kuna sealne pangamajandus on nagu ta on, ei oska mina neid Ibaneid ega muid sääraseid asju teha, läksin lihtsamat teed pidi ning loodsin, et saan väikese hilinemisega selle viimase 425€ tasuda. Olen nüüd Eestis, ning homne päev ma kannan Teile selle summa koheselt kiirmaksega üle. ( Võin ka intressi tasuda kui selleks on vajadus ) Ma tõesti vabandan, et need 6 päeva mis üle läksid ei ole Teie süü. Lihtsalt kiired ajad ning Soomes viibides ei ole mu Eesti telefon praktiliselt kunagi sees. ( Eestist minnes võib sees olla, kuid selle akut ma ei jälgi ja mingi hetk see sureb lihtsalt ära. ) Facebook ei ole mu elu peamine prioriteet ja seal käin harva. Homme õhtuks on Teile need viimased eurod ilusti üle ja saame enda asjad lahendatud. Kuna mina pigem likvideerin n.ö võlad ennem kui teen omale "heaolemise".

Samas kui avalikult laim lahti läks, tahaks teada miks audil käigukast libisema hakkas? Miks tilkus mootorist korralikult õli? Miks pidin ma peale ostu kohe 400€ investeerima, rattalagrid jms. asi mis pidavat kõik tehtud olema? Siinkohal olgu öeldud, et kõik maksed tegin õigeaegselt siiani, see viimane jäi jah, sest lihtsalt detsembri kuu oli suur püha ja tööd oli mega vähe. Novembris olin ma juba ettenägelik ja maksin ka detsembri kuu eest teile ära. See on minupoolne viga mille ma homme ka koheselt likvideerin!

Selle Audiga ma ei kekutanud kuskil. Sest summad mis ma sinna alla lahmisin pigem tõmbasid pea norgu ja pidin lihtsalt remontima.

Kokkuvõttes tahan öelda, tänan auto omaniku, et andis sellise maksevõimaluse. Omaltpoolt vabandan, et see viimane makse niiviisi üle läks. Homme 16.01.13 on ka see raha tasutud. ( Sel lihtsal põhjusel, et Eesti arve peal Eurosid ei ole ning olen sunnitud sinna arvele raha lisama ) Auto ümbervormistamine oli täiesti legaalne. Teiepoolt oli ostu-müügilepingul allkiri all ning selle paberiga sai auto ümber vormistada. ( Müüki läks see selletõttu, et ees ootas rihmade ja rullide vahetus mille maksumuseks on ca.1200€ + käigukast libises läbi, muidu oleksin sellega siiani sõitnud. )

Kui omanik soovib mingit intressi, siis palun minule PS! Samuti tahan, et raha üle laekumisel kaoks see teema siit. Mul ei ole siiani üheski foorumis mingeid probleeme esinenud ning ostnud-müünud-vahetanud ilma pretentsioonideta.

Terv.
Andres!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 15.01.13 19:34


Olles paljudes foorumites figureeriv isik, siis minu peamine prioriteet on sellistest laimudest eemal hoida. Lubasite teie mulle väga korraliku autot, jäin mina nüüd KUUS päeva hiljaks oma maksetega. Tunnistan oma viga ning nagu eelnevas postituses on kirjas, homme õhtuks on see võlgnevus likvideeritud.

;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
xiksx
huviline



Registreerunud 15.01.13
Kasutaja on eemal


postitati 15.01.13 19:35


Seda kõike ma muidugi ei usu.Homme 500 euri arvele.Kustutan kõik postitused.Nägemist.
PS.Kas telefonil ka levi ei ole soomes?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Dr.Rammstein
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 171kw universaal

postitati 15.01.13 19:40


Tsitaat:
Algselt postitas: xiksx
Homme 500 euri arvele.Kustutan kõik postitused


Kõlab nagu väljapressimine?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 15.01.13 19:41


Jõhker intress...


Horsepower sells cars, torque wins races.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 15.01.13 19:42


Tsitaat:
Algselt postitas: xiksx
Seda kõike ma muidugi ei usu.Homme 500 euri arvele.Kustutan kõik postitused.Nägemist.
PS.Kas telefonil ka levi ei ole soomes?


Vaevalt Sina siin midagi kustutad - lõpeta parem see ilkumine ära ja suhelge omavahel nagu täiskasvanud inimesed - respect laimu osaliseks saanule, kes väga ilusti oma seisukohti selgitanud on - lasteaed ma'i'või xiksx.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 15.01.13 19:43


Laskem osapooltel summades siiski ise kokkuleppele jöuda, meie arvamus midagi nagunii ei muuda.

Osapooled annavad otsustest/tulemustest teada ja teema läheb kinni.



xiksx , selline käitumine ei olnud nüüd küll viisakas teiste suhtes ... tehtud ja arutatud teema algust ei likvideerita.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 15.01.13 19:44


Hea suhtumine.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 15.01.13 19:45


Noja kõik tore ju aga kas ise ei taibanud siis helistada? Täiesti tüüpiline suhtumine aja nagu haige oma raha taga kui ei helista siis jäädki ilma. Oleks sa korra helistanud ja muret kurtnud poleks vast prbleemi ka olnud. Auto vead ja võlg mille sa auto ostmiseks võtsid ei puutu asjasse kui teil mingit teist kokulepet polnud muidugi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 15.01.13 19:45


Mina tunnistan siin avalikult oma viga, mul on ääretult piinlik selle üle. Saan teema algatajast aru ja oleks isegi nõnda käitunud. Aga teemade postitamise eest minult 75€ nõuda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 15.01.13 19:48


Kuits - kustuta või arhiveeri see teema üldse parem ära - pole mõtet sellisena seda ka ilkumiskohaks muuta vaja - IMO.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 15.01.13 19:50


Las olla, ma tahaks siiski enda väärikust siin säilitada. Mina tunnistasin enda viga ja elan sellega edasi. Küll aga homme õhtul võib küll kustutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
xiksx
huviline



Registreerunud 15.01.13
Kasutaja on eemal


postitati 15.01.13 19:51


Võta sis julgus kokku,lülita telefon sisse ja anna teada mis mured sul on.Kaod jarsku ära mida ma sis arvama peaks.Helista,selleks need telefonid on.Kõik,lõpeb see siin ära nüüd,ma loodan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 15.01.13 19:51


Teemat ei kustuta, küll aga ilkumise vältimiseks lukku ja osapooled annavad tulemustest modedele/meeskonnale koos lingiga (mis teemaalgataja pöhjusel kahjuks poolik) teada.


E: minule saabus U2U ( 15.01.13 21:04), mida hetkel täielikult ei avalda, pisike killuke ainult.


Tsitaat:
...saime oma asjad räägitud ning ka tema tunnistas enda vigu. Seega meie asjad saavad klaaritud.


E2: 23.02.2013 U2U by AndresL:

Tsitaat:

... minu kõiksugu tasud on petturite rubriigis antud teemaalgatajale tasutud.


Case finally closed!


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.9% - SQL: 33.1%]