Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: V6 kütusekulu lühikeste otstega (Vastuseid: 19 | Vaatamisi: 2235)
avantb4
huviline



Registreerunud 01.12.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 Avant 2.6 V6

postitati 01.12.04 21:04 Tsiteeri
V6 kütusekulu lühikeste otstega



Kas keegi, kellel on B4 Avant 2.6 (või sarnane) ja sõidab ka keskmiselt linnas selliseid kodust-tööle-kooli-koju otse (seega sellised 3-5km pikkuseid lõike + mitmed tunnid parkimist), ütleks milline on neil kütusekulu sellise ilmaga nagu praegu on (0..-10 kraadi)?

Uue teema tegin, sest paistab, et siinsed teised teemad kütusekulu alal, käsitlevad rohkem kas pikemaid maantesõite + pikki ja tihedaid linnasõite, kus mootor vahepeal pea ei jahtugi. (sest saadakse kuluks pisike 10 liitrit!)

Samuti huvitab, kui kiiresti sellise ilmaga mootor saavutab külmalt käivitades normaalse töötemperatuuri (90'C)?

Minul näiteks kulub 70 ja 90 kraadi vahemikku jõudmiseks hommikul kuskil 13 minta (mootor käib seni kuni auto lumest/jääst puhtaks kraabitud + mõned kilomeetrid sõitu)

Sellise sõiduga tundub selle kuradi näidiku järgi, nagu oleks rüüpand kütust kuskil vähemalt 25l/100 :(
See on ju liiast mis liiast?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kotkas
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Tallinn, kalamaja
Kasutaja on eemal

Auto: paljuklapiline "nuhtlus", S6 4,2 ja Masha 3

postitati 01.12.04 21:15 Tsiteeri


Mis näidikut sa silmas pead? Kas digitaalset kompuutirt armatuuril või seieriga "kella" ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
avantb4
huviline



Registreerunud 01.12.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 Avant 2.6 V6

postitati 01.12.04 21:17 Tsiteeri


Seieriga kella. Kompuutrit ei ole..

Selline kulu on saavutatud sõiduga, mis ei sisalda kuigi tihedaid kiirendamisi.. vahel harva pole sellest muidugi pääsu. A muidu suht eko-stiil, rasket jalga ei taha sellise kulu juures isegi mitte katsetada vist :|

Naelkummid (195) on ka all.. seetõttu pidavat vist suurenema kulu?
Kuigi vaevalt et 205 laiustest suvekummidest seetõttu rohkem nüüd võtma peaks..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diversion
meeskond

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q C4 & A80 B4 & ur90q B2 & UR

postitati 01.12.04 21:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja avantb4
Sellise sõiduga tundub selle kuradi näidiku järgi, nagu oleks rüüpand kütust kuskil vähemalt 25l/100 :(
See on ju liiast mis liiast?!


Külm mootor võtabki palju, mul on sama moodi.
Esimese 2km läbimiseks kulub 0.5L bensu, ehk kulu on 25l/100-le.
Hiljem, kui mootor on soojenenud 90-ni (mingi 10 minti, pole täpselt mõõtnud), siis on kulu külma ilmaga 12l/100-le.
Nii et osta omale eelsoojendus või sõida bussiga, kui see liiga palju on :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.12.04 23:37 Tsiteeri


Täna hommikul just nullisin kompu vahetult pärast käivitamist ära, soojendasin minutikese ja sõitsin siis 10 km tööle läbi Järvevana. Tööle jõudes oli keskmiseks 12L ees. Kesklinnas fooride taga turnides ja aegajalt mootorit eesmärgikohaselt kasutades pole hetkel ka keskmine 17L tundmatu suurus. Mootor on 2.8 ja käitab ta läbi 4-astmelise automaatkasti nii esi- kui ka tagarattaid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 01.12.04 23:54 Tsiteeri


omal tundub ka praegu võtvat kusagile 15-20l kanti sajale, eelmine talv võttis justkui vähem..


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
drizzle
huviline



Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C5 TDI

postitati 02.12.04 00:36 Tsiteeri


"Ametliku" versiooni oma auto kütusekulust saan esitada kui olen paagi uuesti täis võtnud. Hetkel sõidan esimest paagitäit selle autoga ja seis selline, et 200km=pool paaki e. 30l. Kuna värsked naelad all, siis sõidan nagu poolpime penskar, aga tundub, et vahet pole..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.04 10:05 Tsiteeri


Mul ka lühikesed otsad. 62L keskmiselt 400 km. Mõõdan nii, et paak kõrini täis ja peale 400 km läbimist võtan paagi uuesti täis. Käisin diagnostis ja yx lamda oli mega uimane. Lasin kohe uue panna, (Boschi diagnistis) orig lamda (2k eeku) :( Kütusekulu ikka sama kuigi auto läx natuke teravamax, mootor käib kuidagi kergemini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mäks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.04
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,9TDI

postitati 06.12.04 14:14 Tsiteeri


Mul ka lamdaga probleemid. Äkki keegi oskab öelda kuidas on võimalik kontrollida anduri töökorrasolekut? Milline peaks diagramm ossilograafis välja nägema korras anduril?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 07.12.04 07:59 Tsiteeri


minu 2,6 võtab keskmiselt ca 13,5. Täpsemalt 13,3. Sõidan külma mootoriga suht lühikesi otsi. Sooja hakkab tulema umbes peale 4 km läbimist. Hommikul pole tavaliselt aega soendada. Temp näidik muidugi mul 90 peale talvel läheb ainult linnavahel juristades. Talve kohta võtab isegi väga normaalselt, arvestades linnasõitu, kiirust (kiirendamist) ja seda et väga vajalik tagasild ka ei lohise niisama. Ise olen rahul :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
romulus1
huviline



Registreerunud 20.02.04
Kasutaja on eemal


postitati 07.12.04 20:48 Tsiteeri


vaata...

http://www.hot.ee/bensiinipump/


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
drizzle
huviline



Registreerunud 29.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C5 TDI

postitati 13.12.04 01:13 Tsiteeri


Ametlik tulemus siis 13,3 sajale. Üle poole sõitsin värskete naeltega ja talda ei andnud, isegi keeramisel ei julgenud gaasi anda. Hiljem juhtus ka seda, et sai vajadusel külmast peast põhja vajutatud. Tegemist pealinna liiklusega. Esivedu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cretzky
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.04
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A8 / A3 sportback 1,6

postitati 13.12.04 11:12 Tsiteeri
nii siis



Mul ka 2,8 quattro automaat. Linnas sai siis sõidetud 68l täpselt 451km ja panin uuesti paagi täis siis.
Keskmine tuleb ala 15 l/100km.
Sõidan enamuses siiski külmema mootoriga ja mööda järvevana. Usun et 15 l eiole selliste ilmadega ja külma mootoriga mingi ime kütte kulu. Isal 2,6 automaat ja esivedu ning õgib kuskil 13-14. Sama marsuut.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pealik
huviline



Registreerunud 10.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Avant 2,7BiT

postitati 13.12.04 12:43 Tsiteeri


Seda lugedes tundub mulle, et minu 4,2Q ja 17 sajale ei olegi nii hull rüüpamine :), kusjuures 5km külma mootoriga linnaotsad ja mitte järvevana.

Mul 70L-ga 410km.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kirsa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Q 20v

postitati 13.12.04 17:25 Tsiteeri


2.6 V6-ga olen vähe sõitnud. Lühikesed otsad külma ilmaga on kah vist kuskil 13 kanti. Suvel oli 9l igal pool - sõidan linnas suht rahulikult.

Aga 1983a sigariga on mul sama jama.
Tööle on 4km ja seal olen mitu tundi ning siis jälle ainult tagasi. Sedasi tuleb kytusekuluks vähemalt 20l sajale. Talvel -10'ga saan 10l bensiiniga ainult 3x tööle ja tagasi käia. Jube halvasti läheb muidugi käima ja kõvasti peab pedaali pumpama, et ma pakun et sinna läheb vähemalt 1l.

Suvel maanteel võtab asi 7l ja linnas 10l niiet. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 15.12.04 00:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja drizzle
Ametlik tulemus siis 13,3 sajale. Üle poole sõitsin värskete naeltega ja talda ei andnud, isegi keeramisel ei julgenud gaasi anda. Hiljem juhtus ka seda, et sai vajadusel külmast peast põhja vajutatud. Tegemist pealinna liiklusega. Esivedu.

mul täpselt sama case, va see, et sedaan ja 2.8

kahtlaselt täpselt :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 17.12.04 17:46 Tsiteeri


Esimesed lumed, linnavahel pidev quattro ja lühikesed otsad. Benakulu tuli 16,9. Pideva quattro all mõtlesin seda, et ka õli tase andis järele paarutamisest :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
meelisl
huviline

Avatar


Registreerunud 11.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6 V6

postitati 17.12.04 22:28 Tsiteeri


2.6 V6 ja suht rahulik sõit enamus linna vahel (lühemad otsad), paar peenestamist ka ja 12,3L /100 km :D Ise rahul


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 17.12.04 22:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Mäks
Mul ka lamdaga probleemid. Äkki keegi oskab öelda kuidas on võimalik kontrollida anduri töökorrasolekut? Milline peaks diagramm ossilograafis välja nägema korras anduril?


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=10063


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 17.12.04 22:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja syo
Tsitaat:
Esialgne postitaja Mäks
Mul ka lamdaga probleemid. Äkki keegi oskab öelda kuidas on võimalik kontrollida anduri töökorrasolekut? Milline peaks diagramm ossilograafis välja nägema korras anduril?


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=10063


tema oskab ja teab!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.2% - SQL: 32.8%]