Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Lumi. (Vastuseid: 40 | Vaatamisi: 5121)
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.03 16:55 Tsiteeri


Ega jah... omal oli ikka nägu nalja täis kui lund nägin... sest suvekad all ja hea lapata nüüd, ei hakka naeltest kahju. Aga quattroga on siiski see asi, et minema saab hästi kuid pidamine ju ikkagi :(
Suutsin siis talinas ja sealt laupäev ka kodu sõita nii, et ühtegi vahejuhtumit polnud (siiski... alko marketi juures sõitsin poolest kraavist läbi, sest ristuval teel oli totaalne liiklus ja auto lihtsalt pidama ei saanud... keerasin siis poolt kraavi kasutaddes paremale nii et kellegile ette ei sattunud) ja siis nüüd täna miski 20-25km/h kurvi minnes asi lihtsalt libises kõnnitee kivisse :( paha paha. Kohe seisma ei jäänud ja hiljem kui maja juures vaatama hakkasin siis selgus et ilukilp ära kadunud... arvasin veel et kindlasti pilbasteks või miskit. Lendasin siis kohapeale tagasi, no ei ole kilpi? Miski mutt siis ütleb et näe kui kilpi otsid siis see seal :) see krt ju siis rippus järgmise kurvini siiski veel küljes. Loodame et miskit muud ta seal ära ei lõhkunud... kuid tunne on küll sant. Peab ikka vaiksemalt võtma, nende suvekatega ei ole midagi nii hea sellise libedaga sõita. Ja muide kilp jummala terve õnneks oli. Nüüd on hea tunne et valu all polnud...
Ja see quattroga sõitmine vajab ka veel siiski lihvi, pole ju saanud libedaga praktiliselt sõitagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


biggrin.gif postitati 06.04.03 17:29 Tsiteeri
et siis



http://www.zone.ee/tonnyx/pps/lumi.txt
me oleme tugevad...
vaat kuis me vastu peame :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Miki
huviline

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf 3 VR6

postitati 06.04.03 21:32 Tsiteeri


õnneks naelad all veeel..

see probleem, mis mootoriga oli, et õhku nagu polnud, sai lahendatud.. ära vahetati lampta-sond, arvatavasti tänu millele käisin valgas ära sellise ilmaga 30 liitri benaga.. 500km oli kui linna tagasi jõudsin sõidetud.. ja benakulu keskmiselt siis 6liitrit sajale.. kas pole imeline..

vahetage enda lampta-sond ära ja asi muutub.. se on tglt siiski suhtkoht oluline asi.. võimas igatahes..

keep it real!:)


Autoorienteerumine -> http://autoori.pri.ee Foorum -> http://autoori.pri.ee/foorum
Adman Studio OÜ -> reklaamkleebised, kristallkleebised, autode kleepimine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hanc
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Accord

postitati 07.04.03 08:21 Tsiteeri


Toredad lood teil siin :)

Minul ka üks varukast võtta:
nimelt jätsin auto laupäeva hilisõhtul Moskva kohviku esisesse parklasse ja läksin suve otsima Ibiza partyle.
Igatahes gollivoodist evakueeriti rahvas seoses põlenguga u 2 paiku.
Naastes auto juurde avastasin, et on sees käidud :mad:
Kujutage nüüd ette, selle tuisuga, mis oli auto sisemuses !
Armatuuri polnud näha ja istmed olid käigukangiga ühetasased :)
Siiski, siiski...
Piinlik tunnistada, aga pärast autosse istumist otsisin klaasikilde käega läbi lume ja avastasin, et neid polnudki...
Nimelt olin väljudes aknanupule vastu läinud(see sellise tobeda koha peal) ja kõrvalistuja aken oli lihtsalt lahti vajunud:(

Olin "kellegi" peale päris tige mõnda aega...:D

Seega pühapäevane päev möödus mul garaazis, seltskonaks 3 puhurit, föön ja hunnik ajalehti.
Nüüdseks asi korras(loe: enam salongis ei lirtsu) :P

Siit järeldus - ära mine pittu autoga !


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Markko
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.04.03 10:17 Tsiteeri


Kahjuks tuli suvekummide tõttu auto koju jätta, säästmaks nii isiklikke kui ka kaasliiklejate närve.
Soovitaksin ka Teile, et oleks võimalik liigelda talvekummidega autodel. Ühesõnaga palun ärge tulge linna kuna ei taha tööle sõita jällegi 3x kauem :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

thumbup.gif postitati 07.04.03 11:23 Tsiteeri
Taalverõõmud lõppemas



No praegust ilma vaadates hakab asi vaikselt sulama....tore olex , sest tõsiselt haige on sõita linnas, kus keegi arvab, et poh keerax ette....:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 07.04.03 11:41 Tsiteeri


Ega siin tea midagi... päeval kui päike särab lumi tiba tõesti siis sulab, kuid lubab siin edaspidi ikkagi veel ullu lund ja asja ning öösiti on siiski veel jube ohtlik sõita... või siis tegelt mitte isegi öösiti vaid just siis kui temp. sinna 0 kanti juhtub olema jupppe llibedaks siis teed lähevad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 07.04.03 14:07 Tsiteeri


Õnnestus siis minulgi täna hommikul nac lumes sipelda. Nimelt asutuse ees, kust hommikuti läbi astun, oli lahti lükatud üsna kitsas riba ja parkima eriti ei mahtunud. Rammisin siis massina sinna lumevalli kuid vallist välja ei tahtnud enam hästi saada. Olen talv läbi harjunud igal pool sõitma, nelivedu küll pole, kuid autu on hästi kõrge ja korraliku kummiga roomab ka korralikult. Seekord siis ei vedanud. Nikerdasin vist u veerand tundi ikka edasi-tagasi enne kui jälle liikuma sain. Q oleks ikka hea! :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raivu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 1,8T 110 kW

postitati 07.04.03 14:45 Tsiteeri


Erinevalt teistest panin mina valukad alla juba 2. märtsil. Seega ei viitsi selle hetkelise lumepärast taas talvekumme alla panna. Sips libe on jah, ning seega sai üks väike vigur taksopargi ristis ära tehtud. Audi ise jäi terveks, kuid valuveljele sai üks väike täke sisse sõidetud. Oleks siis vähemalt Quattro, saaks kohapealt ära, kuid paraku tuleb neid Q mehi fooritaga närvi ajada, kes minutaga ootama peavad. Ärge siis väga kõvasti karjuge minupeale. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.04.03 15:10 Tsiteeri


Nutune on jah vaadata, kuidas fooritaga quattro audiga "joonel" olles hetk hiljem vaid audi tagatulesid näen... Damn@esivedu...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
s
huviline



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.04.03 15:47 Tsiteeri


ärge siis kurvastage :) suvi tuleb varsti!
aga lahe on ikkagi :P


K6ik arvamused on isiklikud!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
vadim
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.02
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1.8T, Volvo XC90, Volvo S80, Mercedes Benz 190 2,3 Mercedes Benz 190 2,6

mad.gif postitati 09.04.03 13:48 Tsiteeri


Sain siis täna hommikul tööle sõites oma suvekummidega kraavis ära käidud:mad:
esituli, udukas, stange katki:(
Pakkusin kiirusega üle (ca 90 km/h) ise süüdi loomulikult.
Olge ettevaatlikud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mulds
huviline



Registreerunud 29.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audita

postitati 10.04.03 06:26 Tsiteeri


Näe lootsin eile, et võib täna juba teise "liikuri" garaa˛ist välja ajada.....
Aga võta näpust.Tegelt hommikul pool kuus ei olnudki veel midagi erilist, alles kuuest hakkas lasnamäel korralikult sadama.
Ja muidugi on teed kah väga petlikud. Nt. Mustamäe teel sõidurajad tundusid puhtad, tegelt must jää ja vesi peal.

Olge siis ettevaatlikud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 10.04.03 07:52 Tsiteeri


Täna jälle siis huvitav kogemus. Nimelt kui endise abc 4'nda juurest mikrorajooni sisse keerata, siis on seal kohe peale kurvi üks putka mille ees praegu kaks autot eriti hästi kõrvuti liiklema ei mahu. Olin siis viisakas nagu alati ja jäin vastutulevale teed andma. Oli ka muide audi. Korraga kimas minust mööda mingi nagaman saabinärakaga. :mad: KRRT ma ei saa sellistest debiilikutest aru! Hästi oli näha, et ma teisele teed andsin, aga tal värdjal oli siis ilgelt kiire ja oli vaja trügima hakata. Ja vastutulevaga kõrvuti mahtumiseks oli too tegelane siis sunnitud paremale keerama- seal aga suur ja sügav hang. Ime üldse, et nad ninapidi kokku ei pannud. Ja loomulikult jäi see saab siis sinna hange kinni. Parastada ei ole küll ilus, kuid tollel hetkel mõtlesin küll, et kulub sellele juhile ära.:) Viisin tite lasteaeda ära (asub sealt mõnisada meetrit eemal) ja kui u 15 minuti pärast ära sõitsin siis see tegelane ikka veel kaevas! Ehk järgmine kord arvestab liikluses natuke teistega ka?!

Tuleks tegelikult luua teema liiklusviisakusest- kindlasti on paljudel analoogseid kogemusi, minul endal vist küll kümnete kaupa!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 10.04.03 10:21 Tsiteeri


Eile tõusis mul vererõhk rooli taga ühe "vahtralehe" pärast.
Seisin Punasel tänaval enne Selverit foori taga. Asusin esimeses reas. Minu ees oli auto ja minu kõrval, teises reas oli auto. Kui roheline süttis, hakkasid kõik liikuma.

Selles kohas on bussipeatus teeääres, kuhu viib kõrvaltee, mis on ainult busside jaoks. Ja ennäe imet...kihutab minu tagant välja Volvo 740 (valget värvi) ja vahtralehega. Selle kiirus võis olla kuskil 70-80 km/h, kui ta meist mööda :o paremalt :o sööstis, pritsides täis bussipeatuses seisvad inimesed :mad:

Kes teab seda kohta, siis see teab, et see on lühike teeots bussi jaoks ja edasi tuleb sõita esimesse ritta, natsa enne Selveri ette pööramist.

Kõigi õnneks! ta jõudis napilt minu ees sõitvast autost enne ümberreastuda I ritta ja kadus siis.

Kõik "vahtralehe" omanikud pole sellised, kuid leidub ERANDEID (loe ebardeid). Kahjuks.


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 10.04.03 15:47 Tsiteeri
njah



sry mehed....
ka mina olen 1 selline "kanada" kodanik

aga ise siiani lollusi siukseid mis teisi häiriks või ohtu seax pole teinud...kuni eilseni...
aga ka selles ei olnud ainult mina süüdi...
nimelt paldiski mntl zoopargist linna poole on 1 valgusfoor seal roheluse sees....
olin vasakpoolsel rajal...
nägin...roheline vilgub...lasin gaasi lahti ja vaikselt pidurdama...
kuid peeglisse vaadates oh seda üllatust...
läheneva trolli tagant sööstis must renault jubema lauluga vasakpoolsesse ritta ja ei kavatsenudki pidurdada...
mis mul muud üle jäi...III käik sisse ja tuld...
vaena mutike...tollel oli tükk tegu et eest kaksata aga sai siiski akkama...tõmbasin kohe paremasse ritta, spidol juba 90 peal...ja renault kiskus must mööda nigu kusevast kassist...arumaisaa...krt...kuhu oli tal kiiret...
õnnex lund enam polnd...sest muidu ma hui olex eest ära jõudnud ja se renault hui pidama saand olex...
aga selle liigu peale troll vaeseke(naine roolis) hange põrutas...ja sinna ta jäigi...ligi 30 minutix...sest sõlest tagasi tulles oli ta veel seal...siis juba tühi...
tiba offtopic...aga siiski...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.0% - SQL: 32.0%]