Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Lumi. (Vastuseid: 40 | Vaatamisi: 5116)
mulds
huviline



Registreerunud 29.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audita

postitati 03.04.03 11:45 Tsiteeri
Lumi.



Paljudel siis juba suvekummid all on?
Hommikul oli Lasnamäe kanal nii peegliks sõidetud, et isegi 5-nda käiguga 30km/h pealt pidamine puudus(korraliku naelkummiga).
Usun , et enamus, kes juba suvekummid alla panid , kirusid seda ilmataati nii mis kole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 03.04.03 11:47 Tsiteeri


Oi kui lähedal oli et oleks eile alla pandud uued valud emexisse sõitnud... Olge krdi ettevaatlikud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 03.04.03 11:47 Tsiteeri


hehee nagu issanda pakkumine quattro meestele veel enne suve viimaseid naudinguid saada...

edasi neliveolised... :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
marq
huviline



Registreerunud 02.10.02
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: mark auto:)

postitati 03.04.03 11:52 Tsiteeri


juhhuu:) ja aina sajab seda taevamannat juurde;) me like it:D
eks õhtul paistab, kui palju bensiini paaki on jäänud.. irw


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 03.04.03 12:00 Tsiteeri


Ajapuudusest pole jõudnud naelu maha võtta--jumal tänatud, muidu oleks olnud nagu mõned teised:

Laagna kanalis hommikul "nina teise p..rses kinni"

ja nagu üks mees, kes 12.30 paiku Mustakivi teel posti maha sõitis:D

Kuigi on ainult esivedu, sai täna nii mõnelegi (suvekummidega) foori taga ära tehtud.

Hõissssssa jõulud:o


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaup
huviline



Registreerunud 12.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B7 2.0 TFSI aut

postitati 03.04.03 12:29 Tsiteeri


Suured tänud ilmataadile.Kõigile audi omanikele meeldivat kelgutamist ja siiski olgem ettevaatlikud. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.03 12:42 Tsiteeri


loe nagu muinasjuttu, meil Tartus küll kõik maa must...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.03 12:54 Tsiteeri
njah...



ma vist esimine taasalanut talve offer audiklubist....
terve talv sai selle va kooli tee peal ühte kurvi pigistatud nii mis kole 30 km/h...lumi läind sai ika ona 70-80 km/h painutatud
(kui sel hetkel midagi kõrvalistmel või armatuuril oli...siis seda sinna kauax ei jagund)
läksin siis tabasallu lõuna ajal...mõtsin...aeglaselt sõida....väga aeglaselt...
kurvis kotlet rsk tükki tegi...ja pera kuigi imeliselt(no kõva 20km/h oli küll) muldvalli virutas....ei jäänd seisma...kuna miskit matsu ei kostund...
lihtsalt nagu ratas olex korra hanges käind...
rahad asjad tabasalust võetud...asusin kooli poole teele...
ja vaatan....endal nägu nalja täis...kellegi stnge teeveeres...
ei saand nagu aru kah mis autole see küll kuuluda võix...ja uhasin kooli...auto pargitud...ronin välja ja üllatus missugune...STANGE LÄIND!!!!!!!!!....
sai siis kibekähku ära otsitud...
õnnex kõik kinnitused terved...v.a. poldikohad....
aga seal õnnex suur seib abx :P
niet...olgem ette(taha???)vaatlikud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
s
huviline



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.03 12:59 Tsiteeri


seisin fooritaga, roheline süttis, vahe teistega kasvas momentaalselt sadakond meetrit, maha jäi ainult lai naeratus :D


K6ik arvamused on isiklikud!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 03.04.03 13:09 Tsiteeri


ma ka lume ohver... teises mõttes..
ärkasin veerand9 üles, vaatasin aknast välja.. lumi maas.. kurat näen und vist..
keerasin uuesti magama ja magasin sisse .. 10 pidin koolis olema


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 03.04.03 13:16 Tsiteeri


ehh mul on veel talvekad all, sõidustiil on juba nigu mustamaa järgi... esimesed 2 kurvi ja ristmiku oli oi... üllatus..:D olge siis tublid kelgutama... ja õnne nendele kelle suvekumm alla on:P:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 03.04.03 13:31 Tsiteeri


rsk ma ütlen see lumi...mul on suvekad all
ja ei ole kuigi meeldiv aga pluss on see, et õnneks sai uued suvekummid ostetud ehk peab vastu!!!
:mad: @ lumi....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
vadim
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.02
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1.8T, Volvo XC90, Volvo S80, Mercedes Benz 190 2,3 Mercedes Benz 190 2,6

postitati 03.04.03 14:15 Tsiteeri


Krt mul suvekad all, sõida nagu tigu mööda märga m.....:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

postitati 04.04.03 14:58 Tsiteeri
Lumis sucks!!!!



Minu audikesel on talvekummidest suvekummid, ehk siis naelad välja koogitud. Kõige hullem just pole , aga libiseb nagu lehm jää peal....Laagna tee oli jah huvitav....küll oli mingi vend keset teed 180 teinud, küll oli keegi äärekivvi pannud!!!!

Olge kõik ettevaatliku.......loodame , et ilma taat annab armu....sula,sula,sula ja päike paistma


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 04.04.03 15:06 Tsiteeri


hommseks lubas lumetormi :):):):)
i love it !!!

eile öösel sai autot kaevatud kakumäe rannas kui kerge private "offroad show" toimus :P

viimasepeal :)

et seda lund kauemaks jätkuks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.03 16:38 Tsiteeri
rass krt...



sina siis 1 nendest nõmedikest kes autoga rannas laiamas käivad...
i hate drivers like you


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
nella
huviline



Registreerunud 12.03.03
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition

postitati 04.04.03 17:18 Tsiteeri


http://www.audiclub.ee/foorum/viewthread.php?tid=923

I hate you to !!!!!!!!!!!!!! :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 04.04.03 17:21 Tsiteeri


Tsitaat:

aga jah liivarannas ikka ei paaruta. aga selles ma küll midagi halba ei näe kui ma mõne suvalise põllu peal lumes hullan.

see on sinu kirjutatud rass!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 04.04.03 18:50 Tsiteeri


kuradi mehed.. rand ei = ju otsapidi vees ja liivas..

kes kakumäe randa teavad siis teavad ka seda et rannaliiva poolt vaadates enne metsa/puude piiri lookleb seal nö metsatee/liivatee vms mis on juba igiammusest ajast seal ja läheb tegelikult tiskrest kuni kakumäe tippu välja. ja siiski ma pean seda kakumäe rannaks tegelikult. kuid nö tee seal ääres on ja sedamööda sai ka tõmmatud.

aga kui soovite võite mind siiski risti lüüa :)


rally: selle all mõtlesin konkreetselt liivasees paarutamist. silme ette tulid jäljed jamöllud mida vahest võib suvel rannad vee(s) ja liivapiiril näha. enamasti jeebi teema. fwd audiga suht mission impossible


ok... now u may kill me


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 06.04.03 09:17 Tsiteeri


Krt. Olen koguaeg mõtelnud, et kuidas saab quattro lumme kinni sõita. Täna hommikul panin keset Tallinnat ühes parklas ennast nii kõhupeale, et annab. Peaaegu tund aega möllasin, kuni üks ratas asfaldini jõudis. Liiga vara sai suvekummid alla pandud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 06.04.03 09:47 Tsiteeri


Praeguse seisuga jääb küll auto pikemaks ajaks talveunne...::mad: Ei viitsi ju plekke alla toppida enam!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
marq
huviline



Registreerunud 02.10.02
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: mark auto:)

postitati 06.04.03 10:30 Tsiteeri


heh. kogu talve ei õnnestunud ka ennast kuhugi totaalselt kinni sõita... aga täna:) et õnneks Q-l on selline väike nupuke. ja seega minuti pärast siiski hangest väljas auto oligi.
ja teed on tõesti metsikult libedad - seega ettevaatust:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mulds
huviline



Registreerunud 29.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audita

postitati 06.04.03 10:44 Tsiteeri


Eile käisin Lääne -Eestis maakodus, otsustasin väheke eksootikat teha ja mööda metsavaheteid minna. Coupe mul ju jube madal ja ainsaks takistuseks põlvini ja rohkem lumes sai see, et lumekuhi kapotil kasvas lõpuks nii suureks, et ei näinud enam sellest üle.
Krdi-ma loom on teine ikka. Head kummid ja mootor eespool esisilda annab ikka masinale sellise läbivuse, et.....olgugi et ainult fwd.
Tänagi parklas oli kuhjanud ülepõlve lume. Käisin korra sonkisin lume jalgadega pehmaks , siis paar korda edasi tagasi hoovõtu jäled sisse ja väljas sealt ma olingi.
Niipalju muidugi rumal olen, et teisele autole lükkasin juba suvekummid alla, see jääb nüüd garaa˛i lume sulamist ootama(ei viitsi lihtsalt uuesti plekvelgi alla toppida).

Meeldivat uisutamist kõigile!!!
Aga ettevaatlik peab ka olema!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.03 10:45 Tsiteeri
niisis...



sai käidud öösel selle kõige suurema tormiajal sõitmas... :P
miski poole 1 ajal :P
mina, rass kaardilugejana ja jõmm on coupe-ga
keerutasime algul niisama suurhalli ees oleva eraldusriba ümber...
kuid prisma poolses otsas suutsin korra nii hange panna et tuli lükata natuke :)
lund oli peaaegu põlvini sex etkex... :P
siis sõitsime veel nautke seda ringi ja mõtsime et proovix seal suurhalli ees olevat parklat...
jõmm sai teha seal ühe hüppe!!!! :P
kuna seal vahel miskid kõrgemad ollused mis lumest välja ei paistnud...
mina aga mõtlesin et olen kaval ja keeran ära :P
aga oh seda ebaõnne...
äärekivi ja muruplats(millest ma teadlik ei olnd)
nuh ja sis ma olin seal põlvesügavuses(või veel sügavam????) lumes kõhupeal...
ija nii põhjalikult et jõmmu 4x4 välja ei tõmmanud...
sai siis peale pikka pusimist üx city ees lund lükkav traktor appi kucutud ja saime välja :)
aga orienteerumine õismäel peale seda toimus tänavalaternate kuma järgi....
vaffa oli...kokkuvõttes :)
ja matse iga nuka pjaal praktiliselt :P
ja ka nüüd linnas sõites tjaab mis igav ei olnd :P
it's just fun :)
enjoy it :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janek
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Tartu-Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: kuubik + "kaubik" + A3

postitati 06.04.03 11:10 Tsiteeri


Heh. ilmataat jah vingerpussi visanud vahepeal. Õnneks/kahjuks olin täpselt sel ajal haige kui lumi maha tuli, nii et mina vaatasin lund aknast ja auto nautis seda seistes väljas. Kuid, jah ega lumi veel läinud pole, nii et olge ettevaatlikud. :)


.............
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 71.9% - SQL: 28.1%]