Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  38
Autor:
Pealkiri: Audi A4 Avant 1.8TQ - 1996 - Patrick (Vastuseid: 925 | Vaatamisi: 166574)
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 12.01.12 21:00 Tsiteeri


Kas see kalkulaator väheke puuhhu ei pane? Vähemalt selle järgi, peaks 225 ok olema, aga mul on BBS RS-idel, mis 8,5" laiad 235/45/17 rehvid piisut "strech" hõnguga. Seega pakun, et veel madalam ja kitsam rehv jääks selline tore venitatud sinna, mitte sile või isegi laiem velje äärega nagu kalkulaatori visualiseering.
http://www.upload.ee/thumb/1977974/205-235.bmp


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 12.01.12 21:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Kas see kalkulaator väheke puuhhu ei pane? Vähemalt selle järgi, peaks 225 ok olema, aga mul on BBS RS-idel, mis 8,5" laiad 235/45/17 rehvid piisut "strech" hõnguga. Seega pakun, et veel madalam ja kitsam rehv jääks selline tore venitatud sinna, mitte sile või isegi laiem velje äärega nagu kalkulaatori visualiseering.
http://www.upload.ee/thumb/1977974/205-235.bmp




Ega ma ise ka seda kalkulaatorit 100% ei usalda ning isegi vaatasin, et midagi on mäda rehvisuuruste osas. Hea seegi, et üldse selline kalkulaator on valmis tehtud:D. Ma ikkagi jään 225/45 peale. Tundub kõige mõistlikum suurus.


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mikkk
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 + A6 C7

postitati 12.01.12 21:35 Tsiteeri


Kas tulede puhul on TYC nimelise tootjaga tegemist?
Olles kuulnud päris palju negatiivseid arvamusi, siis soovitaks sul pigem facelift Valeote suunas vaadata. Neid küll harva liigub, kuid isegi mitte kõige aktiivsemal otsingul võivad lihtsalt järsku kusagil müüki tekkida väga hea hinnaga ja järgmine hetk ostadki ära ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.01.12 21:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mikkk
Kas tulede puhul on TYC nimelise tootjaga tegemist?
Olles kuulnud päris palju negatiivseid arvamusi, siis soovitaks sul pigem facelift Valeote suunas vaadata. Neid küll harva liigub, kuid isegi mitte kõige aktiivsemal otsingul võivad lihtsalt järsku kusagil müüki tekkida väga hea hinnaga ja järgmine hetk ostadki ära ;)


Oli siin alles jõulude aegu tulede vahetus käsil ja sai uuritud neid asju. Depo ja TYC on suured negatiivsused, küll koostekvaliteedi, kui ka töövõime poolest, kuid pigem just koostekvaliteet (pole minu, vaid teiste kogemused). Valeo on ainuke mõistlik lahendus, kuid ka hind on pea 3x suurem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 12.01.12 21:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mikkk
Kas tulede puhul on TYC nimelise tootjaga tegemist?
Olles kuulnud päris palju negatiivseid arvamusi, siis soovitaks sul pigem facelift Valeote suunas vaadata. Neid küll harva liigub, kuid isegi mitte kõige aktiivsemal otsingul võivad lihtsalt järsku kusagil müüki tekkida väga hea hinnaga ja järgmine hetk ostadki ära ;)



FK tuled on need. Plaanis pole niipea uusi tulesid osta, kuid uurin tasapisi igasuguste tulede kohta. Eks ole näha, millised ma lõpuks soetan:D


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 13.01.12 09:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Patrick
Ega ma ise ka seda kalkulaatorit 100% ei usalda ning isegi vaatasin, et midagi on mäda rehvisuuruste osas. Hea seegi, et üldse selline kalkulaator on valmis tehtud:D. Ma ikkagi jään 225/45 peale. Tundub kõige mõistlikum suurus.

Palju sul läbisõit kuus on umbes? Ma ikka pakun, et see 225 jääb stretch sinna, mis ei pruugi pikemat sõitu vastu pidada, aga seda peab lowliferite käest küsima. :D Muidugi ma loodan, et ma eksin! :)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 13.01.12 10:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tsitaat:
Algselt postitas: Patrick
Ega ma ise ka seda kalkulaatorit 100% ei usalda ning isegi vaatasin, et midagi on mäda rehvisuuruste osas. Hea seegi, et üldse selline kalkulaator on valmis tehtud:D. Ma ikkagi jään 225/45 peale. Tundub kõige mõistlikum suurus.

Palju sul läbisõit kuus on umbes? Ma ikka pakun, et see 225 jääb stretch sinna, mis ei pruugi pikemat sõitu vastu pidada, aga seda peab lowliferite käest küsima. :D Muidugi ma loodan, et ma eksin! :)


Pakun küll umbes, kuid oleneb kuust jne. aga mingi vahemikus 600-800km. tuleb ikka. Ma arvan, et ei tohiks midagi selle 225-ga juhtuda. Sõbral ka autol veljed 8,5" laiad ja 225/45 peal ning pole mingeid jamasid, pikad ringisõitmised.

Pat.


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 13.01.12 10:30 Tsiteeri


No loodame parimat! Jään rehvide kohapealt teemat jälgima, saab sinu pealt ära näha kuidas istuvad. :)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 14.01.12 19:49 Tsiteeri


Tumedad tagatuled said uue omaniku endale (´´freeser´´).
Ja nüüd saab hakata suverehve tasapisi otsima.


Ega muud midagi, kui quattro+lumi= väga lõbus igalpool:cool:

Üks video ka tänasest:
http://www.youtube.com/watch?v=6zvEStdvn18&list=UUMEIc_qGrzx4S_cL00YAULA&index=1&feature=plcp



Ning lumega ka üks pildike:
http://i155.photobucket.com/albums/s283/Patrick8891/DSC_5291-vike.jpg



Pat.


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 14.01.12 21:39 Tsiteeri


Kle "tumedad tagatuled" -loodan, et panid freeserile mõistuse päähe, et orikad tuleb nüüd mulle pähe määrida ja seda mõistliku hinnaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 14.01.12 21:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M.H
Kle "tumedad tagatuled" -loodan, et panid freeserile mõistuse päähe, et orikad tuleb nüüd mulle pähe määrida ja seda mõistliku hinnaga, jouhh.



Ega sul muud üle ei jää, kui freeser-it tüüdata ja vanad tuled endale saada! :P
Edu:D!


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 14.01.12 21:52 Tsiteeri


Meie aga peame selle "trehvnungi" ikke ära korraldama, leiaks selle vaba tunnikese ja muljetaks;)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 14.01.12 22:13 Tsiteeri


Jäi üks asi veel piinama ning ei suuda otsustada. Google-i kaudu otsitud igast pilte ja infot aga ikkagi ei suuda otsustada rehvide suhtes.

Algul nagu plaan oli, et 225/45, siis hakkaisn uurima 215/40 rehve. 215/40 rehvid istuvad kenasti 8,5´´ velje peale.
Näidispilt ka 215/40 rehvist 8,5´´ velje peal:
http://i155.photobucket.com/albums/s283/Patrick8891/215401785.jpg

Ei tundu nagu olema mingi jõhkrat strech´i. Suht hästi istub ja silmal hea vaadata.

Help me:D!


Pat.



Ja M.H-eks me vaata jah seda asja. Kevadel/suvel oleks palju mõnusam ja rohkema rahvaga klubist. Rohkem mida muljetada;).


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 21.01.12 20:36 Tsiteeri


Pole küll mingeid erilisi uudiseid, mida kajastada aga natukenegi teemat üleval hoida, siis lisan järgmise teksti.

Olen jõudnud lõpuks otsusele eelneva rehvipaanika suhtes, et ikkagi lähen 225/45 rehvimõõdu peale välja suvevelgedele. Kui tõesti hakkab rataste alt kive lendama vastu koopa-ja ukseääri, siis ostan kivi kaitsekile.
Hüdrotõukurid klõbisevad juba aina rohkem-enne suve peaksin korda saama (põhjus, et miks mitte nüüd, siis kõik on raha taga kinni kahjuks). Suvel puhkuse ajal üritan lasta sillad üle vaadata ning vajalikud asjad vahetada. Ja peale neid tähtsamaid asju hakkan tasapisi muid vidinaid otsima/soetama (nt: esituled, toonklaas, rõhukell, madaldus( viisakas -40mm), rool jne.). Vaatamata kõigele eelnevale toimetab auto kenasti ringi ning üldiselt olen ma ülimalt rahul A4-ga.
Mainin ka niisama, et by-pass´i panin ma tagasi ´´kinni´´ e. auto ei ´´siutsu´´ enam. Mõtleisn, et las süsteem töötab nii nagu ta peab töötama. Kütusekulust ka natukene, et ca. 20 liitriga olen suutnud normaalselt sõites (natukene libistamist ja rahulikku sõitmist segamini) läbida 160km ehk kuluks ca. 12,5l/100km, mis minujaoks tundub igati mõistlik kulu olevat talve kohta. Tõesti on olnud ka hetki, kus ei ole ennast parklates väga tagasi hoidnud ning saanud tulemuseks 16-18l/100km.
Muidugi kõik need arvutused vaid numbrite põhjal tehtud-komput ei ole, et saaks võrrelda. Ei tea, kui tõene ise arvutada on aga enam-vähem kursis saab ikka olla kütusekuluga.

AC Grill vol. 1:
Pre-face-ja facelift
http://i155.photobucket.com/albums/s283/Patrick8891/2xa4.jpg
Loodan, et ei ole väga hullu, kui võrdluspildi lisasin

Oli tore üritus!


Patrick.


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 29.01.12 19:48 Tsiteeri


Tervist!

Väike uuendus jällegist:). Nimelt see üleni mustaks värvitud iluvõre ammendas ennast ning tuli midagi ette võtta:P.
Võtsin võre auto küljest ära ning asusin musta värvi maha lihvima. Vana värv maha lihvitud ja tulemus tuli päris huvitav ning mulle hakkas igati meeldima e. tuli selline matt kroom/hõbe vms.

Paar pilti ka (ja need lihvimis jäljed annavad sellise mõnusa nn. kiiksu juurde võrele):
http://i155.photobucket.com/albums/s283/Patrick8891/audirings.jpg
http://i155.photobucket.com/albums/s283/Patrick8891/audirings2.jpg

Muidugi üks asi sai veel samuti valmis tehtud aga vaja veel viimast lihvi anda.


Patrick.


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 29.01.12 22:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Patrick
Tsitaat:
Algselt postitas: M.H
Kle "tumedad tagatuled" -loodan, et panid freeserile mõistuse päähe, et orikad tuleb nüüd mulle pähe määrida ja seda mõistliku hinnaga, jouhh.



Ega sul muud üle ei jää, kui freeser-it tüüdata ja vanad tuled endale saada! :P
Edu:D!
HAHA kino :D Pole veel hinnapakkumist tulnud nendele vanadele tuledele. Oleks ma teadnud, et sul see võre kroom must oleks ära vahetand :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 29.01.12 23:31 Tsiteeri


Tsitaat:
HAHA kino :D Pole veel hinnapakkumist tulnud nendele vanadele tuledele. Oleks ma teadnud, et sul see võre kroom must oleks ära vahetand :D



Must värv hakkas juba tasapisi kooruma ka juba, et ei viitsinud enam värvima hakata ja seega lasin värvi maha. Ega, kui olekski vahetanud võred, siis kroom osad oleks naguinii mingi uue välimuse saanud:D. Ei istu väga see kroom :D:P


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Margus_H
huviline



Registreerunud 10.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: X5

postitati 30.01.12 08:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser

HAHA kino :D Pole veel hinnapakkumist tulnud nendele vanadele tuledele.



Eksole, mulle jäi mulje peale pikka sõnumite vahetamist, et sa väga ei tahagi neid müüa. Juhipoolne ju praguline nagu kirjutasid:P

Herr Patrick, see lüke oli minu silmis väga õige mis iluvõrega tegid, üleni mustaga üle tuisatult jäi kuidagi tühi see pilt, nüüd väga hää!
Sa selline tubli "nokitseja vend" -kui huvi, siis mul ripakil üks iluvõre, tule vii minema ja tee miskit põnevat sellest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aht0
huviline

Avatar


Registreerunud 29.08.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3Q

postitati 30.01.12 14:16 Tsiteeri


Kui mina sõitsin B5'ega, siis sinul oli C4, nüüd vastupidi.
Väga huvitavad ideed ja lahendused sul, paremaks teeb asja veel see, et saan enda Audi peal ka neid kasutada:P.
Sünge ja mõnus õige veoga Audi.


"Täissöönul pole isu ja nälginul toitu ning hädas on mõlemad." A. H. Tammsaare
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 30.01.12 14:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Patrick

Tegu 17´´ Antera 309 velgedega:
http://i155.photobucket.com/albums/s283/Patrick8891/08012012031.jpg

Patrick.




Omal mõlguvad ka mõtted taolistele velgedele suvehooajaks. Väga šeffid igatahes! Pöial püsti :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 30.01.12 18:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aht0
Kui mina sõitsin B5'ega, siis sinul oli C4, nüüd vastupidi.
Väga huvitavad ideed ja lahendused sul, paremaks teeb asja veel see, et saan enda Audi peal ka neid kasutada:P.
Sünge ja mõnus õige veoga Audi.



Ma isegi seda sama mõelnud, et sa läksid üle b5-lt c4-le ja mina vastupidi:D. Päris huvitav igatahes:P. Rõõm kuulda, et mu autoga nokitsemised teistele meeldivad ja saab ideid edasi anda! Sünge välimusega autod alati meeldinud. Ja, kui ma nüüd uut autot otsisin, siis kindlasti pidi olema quattro!!!:cool:


Pat.


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 30.01.12 18:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Räpikiisu
Tsitaat:
Algselt postitas: Patrick

Tegu 17´´ Antera 309 velgedega:
http://i155.photobucket.com/albums/s283/Patrick8891/08012012031.jpg

Patrick.




Omal mõlguvad ka mõtted taolistele velgedele suvehooajaks. Väga šeffid igatahes! Pöial püsti :cool:



Tänud, tänud!
Ma nende kuulutust vaadates mõtlesin, et need veljed nagu on ja nagu ei ole ka. Kuid läksin ikkagi vaatama ja nii need veljed pagassi rändasid. Päris huvitavad on jah ja rant, mis on küll väike, kuid peab rant olema!!!;)

Patrick.


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 02.02.12 20:22 Tsiteeri


Heyps!


Natuke juttu ka, mis vahepeal toimunud!

Nimelt vana aku hakkas streikima ja niigi oli tegu põhimõtteliselt telefoni akuga:D. Näitajateks: 50Ah 450A käivitusvool.
Uueks akuks, siis Exide Premium 77Ah 760A. Nüüd lausa lust hommikuti autot käivitada:).

Veel sai käidud tuttava juures ja lastud sillad üle vaadata. Tulemusest niipalju, et sisemised rooliotsad vajavad vahetust ning differ ajab õli välja ja samuti diffripukside vahetus vaja teha. Ülejäänud puksid värgid-särgid pidid korras olema ja tihedad.

Hoian kursis toimuvaga!


Patrick.


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 02.02.12 21:02 Tsiteeri


Käiguvahetustel kolksu ei käi sul ? Või ntx kohapealt minekul ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Patrick
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q AEB;Vaz 21063;Bmw E46;Mitsubishi Pajero

postitati 02.02.12 22:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: woush
Käiguvahetustel kolksu ei käi sul ? Või ntx kohapealt minekul ?


Käiguvahetusel käib kohati kolks läbi küll.


TQ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  38
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.4% - SQL: 53.6%]