Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi 200 20v TQ 90a (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1475)
q-danze
huviline



Registreerunud 08.06.08
Asukoht: Põltsamaa linn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a8 d3

postitati 01.07.11 06:13 Tsiteeri
Audi 200 20v TQ 90a



Oskab keegi selle auto kohta rääkida! Pole veel j6udnud vaatama minna!

http://auto.motors24.ee/vehicles/257117-Audi-200-1990.aspx?pg=0&sort=paid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.07.11 10:21 Tsiteeri


Pole küll otseselt vaatamas käinud seda autot aga on paar korda silma alla jäänud.
Omanik on ka siin foorumis aeg-ajalt tegev (vähemalt müügikuulutus on siin ka olemas). Umbes aasta tagasi oli see auto väga õnnetus seisus väliselt. Karbid läbi, tagatiib roostetas mis kole ja tagumine ots oli ikka päris jube (mingi rooste oli ka vist esitiibu närinud, pead ei anna). Peale kereremonti juhtus ta mulle nüüd nädalapäevad tagasi uuesti silmaalla ja asi on parem aga siiski. Tagant juba jälle roostetab tule alt nurgast (kas kehv lappimine, vms?). Ma isiklikult kipun arvama, et auto tuleks võtta pilbasteks, korralikult roostes detailid ära taastada või välja vahetada ja võiks täitsa asja saada. Nö siis vähe pikem projekt. Sõitvana ma teda näinud pole, seega ei oska ma ka kommenteerida tehnika seisukorda.

PS. See on kõik puhtalt minu arvamus ja ma ei pretendeeri absoluutsele tõele.
Autoomaniku müügikuulutus meie foorumis: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=75126


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Johnny
klubiliige



Registreerunud 23.03.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Jeep GC

postitati 03.07.11 11:14 Tsiteeri


Käisin ka eelmine aasta seda vaatamas. Kere oli ikka äärmiselt täbaras olukorras. Roolivõim lekkis nagu jaksas, lagi oli alla vajunud. Esiots olla saanud kokku liinibusiiga mingi aeg ja karbi tagumise otsaga maanduti peale hüpet kivi otsa ja ilusti lömmi. Tagatiiva äärega oli ka kuskile vastu sõidetud. Pidurid vajavad tegemist. Samuti pole seal mingit kaant vahetatud ega mootorit remonditud nagu kirjas on. Ainuke mis tehtud oli on rihmavahetus.


Elektri-, remont ja hooldustööd+ custom tehnilised lahendused. LT Service OÜ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 26.2% - SQL: 73.8%]