Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi a6 c4 TDI (Vastuseid: 23 | Vaatamisi: 2551)
kaidar
huviline

Avatar


Registreerunud 09.11.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Quattro

postitati 17.06.11 22:33 Tsiteeri
Audi a6 c4 TDI



Oleks siis huvi sellise auto vastu:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=868654&rhash=df3c
Aga kas see mootor ei jää sellisele kerele lahjaks.
Ja kuidas automaat käigukast vastu peab.
Või tasub vaatada 2.5 tdi 85kW või 103kW?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 18.06.11 01:05 Tsiteeri


103Kw muidugi kõige meeldivad mineku suhtes, samas 66kw on ikka suht öko, aga mingit kiirenduse asja pole mõtet loota, eriti veel automaat ja mitte just köige kergem kere. Automaat käigukast peab hästi vastu kui normaalselt hooldada ja kõnealusel autol peaks kast vahetatud ka olema. Ei tea kas 66kw chippida saab aga 85/103 saab eduliselt ja 20kw juurde.:P

Veel variant A4 AVANT 81kw, suht normilt läheb :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Vilumaa
huviline

Avatar


Registreerunud 08.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Cabrio 99a 2.8 V6 - B4 1.9 Tdi 66

postitati 20.06.11 06:32 Tsiteeri


Rakett ta pole aga lahjaks ka ei jää. Chippida saab seda vägagi edukalt. Võib juhtuda et lasen ta lähiajal ära chippida, kuid seda näitab aeg!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.06.11 07:54 Tsiteeri


Tahtsin juba auto kallal nokkima hakata, aga siis panin tähele, et hind on küllalt soodne!

Aga nende 4-6k euriste 2,5tdi quattrote juures tahaks küll vahest aru saada, et kas makstaksegi ainult kombinatsiooni eest, sest iluvigu leidub masinate juures sellise hinna kohta minu silmis liialt palju!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vilumaa
huviline

Avatar


Registreerunud 08.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Cabrio 99a 2.8 V6 - B4 1.9 Tdi 66

postitati 20.06.11 08:19 Tsiteeri


Üldiselt viimasel ajal makstakse kombinatsiooni ja korralikkuse eest. Plankusid ja väsinud masinaid ei taha enam keegi. Muidugi mängib rolli ka kevad-suvi, kus inimesed ei mõtle nii pinksalt talvele ja nelikveo tähtsusele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaspa
huviline



Registreerunud 15.03.05
Asukoht: Setumaa.
Kasutaja on eemal


postitati 20.06.11 08:33 Tsiteeri


Sellel kevadel, olles müünud oma 1,9 A6 sedaani ja otsides universaalkerega diiselautot on õnnestunud ka paari 2,5 quqttrot vaatamas käia. Autode hind on on olnud 4000 pluss, miinus siia sinna, siis minule tundub, et makstakse vaid kombinatsiooni eest. Isiklikult poleks neid nõus ostma olnud ka poole väiksema raha eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.06.11 18:44 Tsiteeri


Minul on juba ammu entusiasm kadunud c4 soovitamisel, kuna ise sõidan kolme sellisega, aga vaatan ka väga lahtiste silmadega kogu aeg müügis olevatele isenditele otsa. Mida ma paraku näen on see, et järjest vähemaks jääb võimalusi selle kerega asja väga heas või normaalses seisukorras saada (vähemalt tartu kandis). Kuigi pean tõdema, et mitte kõik, kes odavalt asja pakuvad, ei müü alati mitte saasta või räime vaid lihtsalt hirmust, et varsti maksa peale et lahti saada. Väga palju olen ikka selliste uimede otsa komistanud, millega ei sõidaks vist isegi lähima puuni, mille otsa see krussi keerata ja põlema panna - tuleks lihtsalt kohapeal põlema panna :(.
Kui ise ikka mitte mütsigi ei jaga, siis soovitan lausa kahe käega teadjamaid mehi sellises vanuses masinat ostma minnes kaasa võtta :(. Ja need, kel pole mingit nõu võimalik kelleltki küsida, need sõitku parem taksoga - tuleb vaata et odavam kahjuks.
PS! Diisli puhul oleks ma veel topelt ettevaatlik, sest mingi selle ajastu lihtsamat benamootorit 2.0 r4 85kw näiteks on kordades odavam kasvõi täiskap teha ja rahus pikalt sõita mootori poolest suht ökonoomselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 20.06.11 19:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Mida ma paraku näen on see, et järjest vähemaks jääb võimalusi selle kerega asja väga heas või normaalses seisukorras saada (vähemalt tartu kandis).

Ma täheldasin seda juba pea 2 aastat tagasi ja veelgi teravamalt nüüd. Võta üks ja viska teist. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 20.06.11 19:28 Tsiteeri


Eks vanus hakkab saatuslikuks saama. Sõber otsis just sihukest odavaotsa a6. Seletasin talle küll, et se pole eriti reaalne, et 2000 euriga kobeda a6 saab. Ostsime ühe sedaani mis 2000 euriga müügis oli motorsis. Tehnika tundub siiani väga hea kuid kerel on iluvigu parasjagu, klaas katki ja abs ei tööta kuid kõigist vaadatud saanidest oli ta kõvasti kobedam. Mina jään kindlaks, et heas sõidukorras ja norm välimusega a6 hinnad algavad 3000 eurist mitte vähem. Keegi ei müü oma korraliku a6 maha, sest see on lihtsalt niivõrd hea auto.:cool: Jutt siis diislist bensukate valik on natuke parem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 20.06.11 20:27 Tsiteeri


Mis teha jah, tuleb tunnistada, et enamus Audide ostjaid teevad ostu, mis tegelikult ei ole päris hästi nende rahakoti paksusega kooskõlas. Auto mis kunagi uuena maksis u. pool milli (kroonides, mõelge kui suur raha see sel ajal oli) nõuab ka üsna suuri kulutusi, et seda ideaalses korras hoida. Kahjuks need teised-kolmandad... omanikud pole nii rikkad kui võibolla see, kes selle auto kunagi uuena ostis. Suhteliselt suure võimsusega, ruumika kerega, paljude lisadega kõrgklassi auto, eriti veel neljaveoline- oleme ausad, see ei ole mõeldud ühe keskmise Eesti töömehe jaoks.:( Sellepärast sellised autod reeglina meil siin üsna rondid ongi, iga mees jõuab osta, aga remontida ei jõua, sõidetakse nii kaua kuni jupid sõites veel küljes seisavad ja kuidagi tööle läheb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vilumaa
huviline

Avatar


Registreerunud 08.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Cabrio 99a 2.8 V6 - B4 1.9 Tdi 66

postitati 20.06.11 22:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Eks vanus hakkab saatuslikuks saama. Sõber otsis just sihukest odavaotsa a6. Seletasin talle küll, et se pole eriti reaalne, et 2000 euriga kobeda a6 saab. Ostsime ühe sedaani mis 2000 euriga müügis oli motorsis. Tehnika tundub siiani väga hea kuid kerel on iluvigu parasjagu, klaas katki ja abs ei tööta kuid kõigist vaadatud saanidest oli ta kõvasti kobedam. Mina jään kindlaks, et heas sõidukorras ja norm välimusega a6 hinnad algavad 3000 eurist mitte vähem. Keegi ei müü oma korraliku a6 maha, sest see on lihtsalt niivõrd hea auto.:cool: Jutt siis diislist bensukate valik on natuke parem.


Selles on sul õigus, alla 3000 euri on alati miskit mis ei meeldi siis omanikule, või millepärast peab veidi odavamalt müüma!
Tulles tagsi minu auto juurde, siis jah auto on ideaalist kaugel, kuid viib vägagi edukalt punktist A, punkti Y, ilma vahepeal peatumata!
Iluvigu tal ikka leidub, kuid minu jaoks ei ole see esmatähtis!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 20.06.11 22:03 Tsiteeri


Sellepärast minu autole polegi huvilisi, hinna liiga madalaks lasknud, vaadatakse, et miskine ront kohe :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 21.06.11 11:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Sellepärast minu autole polegi huvilisi, hinna liiga madalaks lasknud, vaadatakse, et miskine ront kohe :D

Sellel on ka veel teine pool, kui küsid liiga palju siis arvatakse, et sa oled juut, mitte et auto hea oleks :D. Lõputu ring :P.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 27.06.11 07:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Sellepärast minu autole polegi huvilisi, hinna liiga madalaks lasknud, vaadatakse, et miskine ront kohe :D


Iste Ksenoon, iste!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 28.06.11 09:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Sellepärast minu autole polegi huvilisi, hinna liiga madalaks lasknud, vaadatakse, et miskine ront kohe :D


Iste Ksenoon, iste!



Jep, see ISTE on tõsine palk silmas...
Aga C4 1.9TDI kohta mina võin ainult kiidusõnu öelda. Tõsi, viimases lõpus hakkas auto lagunema hooga, aga see oli ilmselt tingitud vanusest ja ajanappusest kõik väikesed vead kohe likvideerida. AGA, 1.9TDI oli väga ökonoomne (minu sõidustiiliga keskmine suvel alla 6 liitri), väga vastupidav, odavate varuosadega, ruumikas, esiveolise kohta väga hea läbivusega lumes ning lisaks oli ka välimus kena (17" valuvelg, ilma katusereelinguteta). Mina sõitsin temaga läbi ligi 140 000km kolme aastaga ja ei saanud nuriseda. Kõige nõrgem koht sel autol oli vast kliimaseade, mis vajas aeg ajalt remonti (üsna kulukas oli, aga osalt oli seal ka töömeeste süüd). Pikki otsi selle autoga sõita oli lausa lust. Mootor oli piisavalt jõuline, pisike turbo küll, aga liigutas suurt autot üsna edukalt edasi, jalgu eriti ei jäänud. Samas ei olnud see mootor lärmakas, rihma ja õlivahetused olid odavad (odavamad, kui praegusel V6-l). Niiet, soovitan! Leiaks mõne manuaali normaalse hinnaga, ostaks endalegi tagasi sellise. Aga selles suhtes ma korrutan üle automees6 ja Vilumaa jutu, et alla 3000 euri sa korralikku C4 ei leia, kuna tegu lihtsalt niivõrd hea autoga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 28.06.11 10:59 Tsiteeri


Kurja, peab ikka istme siis korda tegema :D

Aga kas 1.9TDI ongi selline millel katusereelinguid pole?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
andriu
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: a6c6

postitati 28.06.11 11:25 Tsiteeri


Sõitsin ise c4 1.9tdi'ga 4 aastat, autoga olin väga rahul varuosad väga okei hinnaga, samas lagunes suhteliselt vähe, suurimad tööd mis tegin, oli plokikaane remont ja rihmade vahetus, üldiselt oli aegajalt vaja nipet näpet teha sildades. Kännu taga ta kinni ei ole, liigub suhteliselt okeilt, hätta väga ei jää, möödasõitudel peab küll natuke kalkuleerima. Kütusekulu linnas 7,5, trassil 5,5, paagitäiega sõitsin 1200km. Ise müüsin 2aastat tagasi maha 40 tuhande krooniga ja võiks öelda käsi südamel et autol ei olnud vaja midagi remontida, sest 4 aasta jooksul olin auto 5+ korda saanud, isegi ülevaatusel öeldi, et selle autoga sõidab veel kaua kaua. Müüsin maha kuna minujaoks oli auto ajale jalgu jäämas ja liikusin edasi c5 peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 28.06.11 11:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Kurja, peab ikka istme siis korda tegema :D

Aga kas 1.9TDI ongi selline millel katusereelinguid pole?


Kõik ei ole. See on esimese omaniku valik olnud üldiselt, kes mida kaasa tellis. Standardis nad vist jah tulid ilma reelinguteta. Minu omal oli lisavarustuse kleepsul kood "without roof rails". Samas olen näinud müügis paari isendit, millel need reelingud olemas on. Ühel tuttaval oli kah kunagi ja temal oli lisana kirjas " with roof rails".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaidar
huviline

Avatar


Registreerunud 09.11.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Quattro

postitati 29.06.11 00:31 Tsiteeri
Audi a6 c4



Huvi siis suur sellise masina vastu: http://www.auto24.ee/used/868839
Äkki on keegi vaatamas käinud või oskab midagi kosta selle auto kohta.
Ise tartust ja ei raatsi väga niisama ise vaatama sõita.
Äkki keegi tallinnast on nii hea inimene ja läheb vaatab auto üle ja annab mulle teada mis seisus masin on jne.

Suured tänud ette ära!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 29.06.11 08:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kaidar
Huvi siis suur sellise masina vastu: http://www.auto24.ee/used/868839
Äkki on keegi vaatamas käinud või oskab midagi kosta selle auto kohta.
Ise tartust ja ei raatsi väga niisama ise vaatama sõita.
Äkki keegi tallinnast on nii hea inimene ja läheb vaatab auto üle ja annab mulle teada mis seisus masin on jne.

Suured tänud ette ära!


Kui keegi Tallinnast läheb vaatab üle ja näeb, et on tõesti hea auto selle raha eest, siis ta võibolla ostab selle ära. Midagi taolist on minu teada juhtunud.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 29.06.11 09:16 Tsiteeri


Teeme nüüd nii, et iga kuulutuse peale ei hakka uut teemat tegema eks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 29.06.11 10:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kaidar
Huvi siis suur sellise masina vastu: http://www.auto24.ee/used/868839
Äkki on keegi vaatamas käinud või oskab midagi kosta selle auto kohta.
Ise tartust ja ei raatsi väga niisama ise vaatama sõita.
Äkki keegi tallinnast on nii hea inimene ja läheb vaatab auto üle ja annab mulle teada mis seisus masin on jne.

Suured tänud ette ära!



Proovisin isegi müüjaga ühendust saada...siiani edutult. Telefonile ei vasta ja meilidele ammugi mitte.,..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaidar
huviline

Avatar


Registreerunud 09.11.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Quattro

postitati 29.06.11 22:13 Tsiteeri


Jäi silma veel ka selline masin: http://www.auto24.ee/used/870666


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.06.11 06:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kaidar
Jäi silma veel ka selline masin: http://www.auto24.ee/used/870666


Jälle üks s-line:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.7% - SQL: 58.3%]