Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Millega liimida laepolstrit? (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 3507)
nerd311
huviline



Registreerunud 18.03.10
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.11 10:50
Millega liimida laepolstrit?



Kuna mul laepolster ripub on mul plaan sinna liimida uus riie, selline sametilaadne õhuke riie punast värvi. On keegi seda enne teinud , et ise uus lagi liimida, et millega või millist liimi kasutada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 02.06.11 11:36


Ehk see teema suudab sind aidata.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 02.06.11 13:10


Kui laepolstri põhjaks on habras poroloni taoline materjal, siis pole seal midagi liimida või kui isegi õnnestub ta "kinni saada" siis esteetilisuse üle võib tõsiselt kahelda. Kuna aga profiilist ega esimesest postist pole võimalik leida mille kuradiga üldse on tegemist liikuri näol, siis on suht mõttetu edasi ennustada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
green19
huviline

Avatar


Registreerunud 22.03.09
Asukoht: Tartu/Soome
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 4.2Q, MB Vito

postitati 02.06.11 14:09
Tere



Soovitan proovida Würthi liimi sprayd.
Oleneb sellest, et kas sul on mille külge liimida, aga olen liiminud uksepolstreid, pagasikatteid ja kõlarikatte kangast sellega.
Võib öelda, et väga mugav kasutada ja tulemus jääb väga hea.

Toote enda leiad siit: http://www.wurth.ee/public/files/2Keemia.pdf 83. leheküljelt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nerd311
huviline



Registreerunud 18.03.10
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.11 14:42


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Kui laepolstri põhjaks on habras poroloni taoline materjal, siis pole seal midagi liimida või kui isegi õnnestub ta "kinni saada" siis esteetilisuse üle võib tõsiselt kahelda. Kuna aga profiilist ega esimesest postist pole võimalik leida mille kuradiga üldse on tegemist liikuri näol, siis on suht mõttetu edasi ennustada.


tegemist on 91 a. vw passatiga


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
nerd311
huviline



Registreerunud 18.03.10
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.11 14:45


Tsitaat:
Algselt postitas: green19
Soovitan proovida Würthi liimi sprayd.
Oleneb sellest, et kas sul on mille külge liimida, aga olen liiminud uksepolstreid, pagasikatteid ja kõlarikatte kangast sellega.
Võib öelda, et väga mugav kasutada ja tulemus jääb väga hea.

Toote enda leiad siit: http://www.wurth.ee/public/files/2Keemia.pdf 83. leheküljelt.


see võib isegi toimida


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
green19
huviline

Avatar


Registreerunud 22.03.09
Asukoht: Tartu/Soome
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 4.2Q, MB Vito

postitati 02.06.11 22:04


Selle auto lae polster maksab lammaris enamvähem sama palju kui see liim....
Edu:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 03.06.11 00:12


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Kui laepolstri põhjaks on habras poroloni taoline materjal, siis pole seal midagi liimida või kui isegi õnnestub ta "kinni saada" siis esteetilisuse üle võib tõsiselt kahelda.


Lisan veel, et liim sellele oran˛ile poroloni-laadsele p*sale kinni ei jää ja väga tülikas on seda eemaldada. Tuleb kraabitsat paar tundi kasutada, kindlasti soovitan seda ajalehtede vms peal teha, sest see kleepub ka.

Aga uus tulemus on ilus, kui viitsid vaeva näha. Passat-alcantra lagi:D
Veits reklaami ka, kust ma materjale sain - Tartus DIA kõrval hoovis on mingi kangapood, nad müüvad spreiliimi ja auto laepolstri riiet ja erinevaid nahkasid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 03.06.11 02:27


Tsitaat:
Algselt postitas: green19
Soovitan proovida Würthi liimi sprayd.
Oleneb sellest, et kas sul on mille külge liimida, aga olen liiminud uksepolstreid, pagasikatteid ja kõlarikatte kangast sellega.
Võib öelda, et väga mugav kasutada ja tulemus jääb väga hea.

Toote enda leiad siit: http://www.wurth.ee/public/files/2Keemia.pdf 83. leheküljelt.


:D Ma peaksin kohe kodus sellest liimspray pudelist pilti tegema. Seal on konkreetselt kasutusõpetuses kirjutatud et : "EI SOBI AUTO LAEPOLSTRI LIIMIMISEKS" ja tõestus oli ka olemas sest see sulatas kanga alt hoopis poroloni lahti ja kuu pärast rippus lagu samamoodi ainult vahe oli selles, et see mis ennem alusmaterjali küljes kinni oli, oli nüüd kanga küljes :D Tegemist on nö Kummiliimi laadse liimiga mis kuuma ilmaga veel kergelt sulama hakkab ja millel puudub suur raskus ja nakkustaluvus. Potska oli üle 200 vana hea eesti krooksu. Mina soovitan minna A-Soundi (Noor Tehnik) Järve või Ülemiste keskuses ntz. Nendel on minu teada küll müüa spetsiaalseid liime erinevate kangaste liimimiseks. Edu otsimises :)


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.06.11 07:17


Tsitaat:
Algselt postitas: nerd311
tegemist on 91 a. vw passatiga

vwklubi.ee


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.4% - SQL: 63.6%]