Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Tere oleksin huvitatud audi ostmisest! (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1384)
SanderK
huviline



Registreerunud 25.05.11
Kasutaja on eemal


postitati 25.05.11 20:18 Tsiteeri
Tere oleksin huvitatud audi ostmisest!



Tere. oleksin huviatud audi ostmisest, kuid ma vaatasin saksamaa müügi lehti AutoScout24 ja Mobile.de.. ja seal on tundub olevat minujaoks sobiva hinnaga (1000-1500e) audisi , mille läbisõit on ka väike. Kas keegi oskab mind aidata millist audit ostma peaks? ise ma mõtlesin audi a3me.. ja järgmine küsimus kuidas selle saksamaalt siia saaks toimetada ilma et ise järgi peaks minema vb keegi teab mingisugust moodust!
aitäh!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 25.05.11 20:25 Tsiteeri


Soe soovitus, ära taha neid "saksa odavaid, vähene läbisõit" Audisid, pärast ei jõua kisa ja hädaldamist ära kuulata.

Ja kui sa ei tea senini masina transast Saksa-Eesti, siis osta kohapealt.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lumekass
huviline



Registreerunud 15.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Auditu

postitati 25.05.11 20:33 Tsiteeri


Kõigepealt oleks väga abiks, kui sa kirjeldaksid omadusi, millele peab auto vastama või mis sa temaga teha tahad või mida auto tegema peaks. Praegu võib sulle soovitada A1-st A8ni. Saksast toob sulle Docks.ee, A2 Autowelt, kui mitmed teised. Kõigist sinu muredest on siin foorumis pikalt juttu olnud. Otsingusse märksõnade kirjutamise järel on mitu õhtut kindlasti huvitavat lugemist. Kui väga vaja, võin ka oma A4 Quattro ära müüa :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 25.05.11 20:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SanderK
Tere. oleksin huviatud audi ostmisest, kuid ma vaatasin saksamaa müügi lehti AutoScout24 ja Mobile.de.. ja seal on tundub olevat minujaoks sobiva hinnaga (1000-1500e) audisi , mille läbisõit on ka väike. Kas keegi oskab mind aidata millist audit ostma peaks? ise ma mõtlesin audi a3me.. ja järgmine küsimus kuidas selle saksamaalt siia saaks toimetada ilma et ise järgi peaks minema vb keegi teab mingisugust moodust!
aitäh!

Sellise raha eet A3 e küll ei saa ega sel neid ka tasuta anta. Kui on odav on saan ka. Sesuhtes on sel asjad paremini paigas. Arvesta, et treila läheb + 500 euri ja toojale ka pea samapalju. Ühesõnaga otsi kohapealt nagu enne öeldi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SanderK
huviline



Registreerunud 25.05.11
Kasutaja on eemal


postitati 25.05.11 22:11 Tsiteeri


Üldiselt jah ma sain aru et peaks autot ikka Eestist vaatama kui nii väike summa on:)
aga millejaoks auto? lihsalt sõitmiseks ja liikumiseks.. mingit erilist rallit või kiirendust ma taga ei aja...
ja Kui väga vaja võid oma audi ära müüa:D? vb on see isegi mõeldav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.8% - SQL: 72.2%]