Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Bagisõit 25km Tartust. Reedel 20.mai kell 18.00 (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2932)
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 20.05.11 22:49 Tsiteeri
Bagisõit 25km Tartust. Reedel 20.mai kell 18.00



Heipa!

Lõpuks tagasi. Suured tänusõnad kõigile, kes lähemalt ja kaugemalt kohale tulid. Jällegi sigalahe õhtupoolik. Meil arsiga venis õhtu umbes kella poole kaheteistkümneni. Ja kuigi arvasime, et õhtune niiskus on raja liiga libedaks teinud olime juba asju kokku pakkimas, kui arsi tegi veel ühe ringi. ja kui libedaga tuli paigaltstardist ja kahe ringi koguaeg 1.12.96, siis tegime mõlemad veel mõned ringid. Viimane sõit toimus siis ringi päripäeva läbides, kui eelmisel korral ja sel korral olime sõitnud esimese ajasõitude vooru vastupäeva. Libe oli jah, aga arsi tehtud muudatused kandsid väga palju vilja, nagu näha.

Ajad: Ei hakanud õhtul hilja enam exelisse toksima vaid lisan niisama: Kui viitsin, teen ümber!

Sõitja: 1.sõit (vastupäeva) 2.sõit (päripäeva) 3. sõit (päripäeva) Parim(vastupäeva) Parim (päripäeva)

Roland: 1.16 1.30 1.15 1.16 1.15
Arsi: 1.18 1.16 1.21 1.18 1.16
Laur 1.16 1.23 1.21 1.16 1.21
Tago 1.18 1.30 1.21 1.18 1.21
Kersti 1.38 Sidur ---- 1.38 ----
Argo 1.18 1.17 1.15 1.18 1.15
Marje 1.13 1.19 1.25 1.13 1.19
Elin 1.35 1.40 1.31 1.35 1.31

Helena 1.48 1.42 ---- 1.48 1.42

Ja toon siia ka välja nende sõitude ajad, mile sõitsime arsiga kui kõik läinud olid. Pime oli ja libe oli, aga FUN oli. Mõlemad sõidud päripäeva

arsi: 1.12. (Paigaltstardist esimene ring 0.37)
Roland: 1.13 (Paigaltstardist esimene ring 0.38)
Sõitsime nii, et mõlemad ringid tuleksid hästi välja. Kui kusagil untsu läks, siis uuest paigalt kohe uus ajavõtt.

Kuna meil midagi välja jagada ei olnud, ei jaga mingeid kohti ka. Aga võib öelda, et Marje (Marsal:D arsi kaasa) tõmbas tuima näoga kõigile lihtsalt koti pähe. Nägu vajus korraks ikka väga lonti ilmselt. Aga seda parem meel oli, ma usun, et kõigil. Kordaläinud päev ja bagi pidas ka korralikult vastu. Kahju oli Kerstist, kes sai nii vähe olla ja just teisele ajasõidule minnes oli probleeme siduriga ja ta pidi enne koju ruttama, kui arsi bagi korda sai. Ürituse maksumus kujunes oodatust 3 eurot kallimaks, aga loodame, et keegi selle üle siiski ei pahanda. Kokkuvõttes on see FUN odavaim, mis võimalik. Ei ole ju arvestatud siia arsi töötunde jne. Tahaks seal veel ja veel aina sõita ja lihvida ringe ja aegu. 1.10 alistamine polegi üldse kaugel. :D

Pilte lubati meile järgmise nädala alguseks, seega peab sellega ootama. Loodan, et kõigil oli sama lahe kui minul või veel lahedam ja ootame järgmist korda. Omaltpoolt tänan kõiki, kes kohale tulid. Tuleb kindlasti taas ainult paari päevase etteteatamisega. Mõtteis on ka päevane üritus, kuid selleni on veel aega ja kui see võimalikuks saan, luban, et mõtlen midagi muud veel välja õhtusesse kavasse.

Jällenägemiseni!


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 20.05.11 23:35 Tsiteeri


Meeste arvestuses tulid ajad suhteliselt tasavägised ma vaatan;) 1.16 peaaegu kõigil kirjas. Pilte jah kunagi uuel nädalal, kuna tegemist palju. Õnneks seekord ratas alt ei tulnud:D Aga väga lahe äraolemine kindlasti, paremat ei oskakski tahta. Kõik oli 5 pluss :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 21.05.11 09:46 Tsiteeri


Minu poolt siis taas suur tänu neile kes kohale raatsisid tulla.
Paraku jah juhtus siis nii, et sidurisilindri ja käpa vaheline varras poolitus ja selleks hetkeks kui jubin sai taas komplekteeritud oli Kersti läinud . Järgmine kord saab Kersti topelt sõita :)
Korduse kuupäeva veel paika ei pane aga toimub see kindlasti.
Kuna promo toimub AC foorumis ja osalejad ka kõik siit pärit siis järgmisel üritusel oleks tore näha ka mõnda AC juhtkonna liiget.
Kahjuks aga ei saa lubada , et mu kaasa ka järgmine kord mehi alavääristama ei tule :)


Mina olen rahul ja tulge jälle :)


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 21.05.11 11:00 Tsiteeri


Suured tänud kõige eest, järgmine kord kindlasti kohal :D
Ehk õnnestub naiste arvestuses 1 võistleja juurde tuua.

Ahjaa...jumala müstiline oli pärast audiga sõita :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 21.05.11 14:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MorroW
Ahjaa...jumala müstiline oli pärast audiga sõita :o


Just! Mul muidu Audil rool suht raske. Peale bagisõitu on tunne nagu oleks rattad õhus ja keera või näpuga. Esmajoones kippusin liigapalju kohe kurvis keerama. Liiga jõuliselt. :D


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 22.05.11 16:46 Tsiteeri


See video ei ole küll üritusest aga lisan siia ikkagi.
http://www.youtube.com/watch?v=Ws_yMulf2RM


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eliin
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Civic

postitati 23.05.11 06:46 Tsiteeri


Veelkord tänud korraldajatele! Väike kõrvalepõige enne maalesõitu tasus end igati ära. Kahjuks kadus esimest korda nii vägevat mootorit nähes julgus ära, mistõttu tuli mu aegu kalendriga mõõta. Aga samas tahtsite naisvõistlejaid ja saite, siis pole vaja vinguda ning tuleb lisaks stopperile ka kalender muretseda. :) Eks ma püüan end järgmine kord parandada.

Audiga oli tõesti pärast müstiline sõita. :) Võtsin vist lahkudes osa heinamaast kaasa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 23.05.11 15:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Võtsin vist lahkudes osa heinamaast kaasa.


Kivitare ka ütles, et kurvides on augud kole suurteks läinud . Nüüd siis teame kuhu sealt muld kadus :)
Pole hullu, esimese korra kohta väga hea tulemus .


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rannooo
huviline

Avatar


Registreerunud 25.01.09
Asukoht: Tartu/Valga
Kasutaja on eemal


postitati 23.05.11 20:10 Tsiteeri


Kas bagi spetsifikatsioone näiteks U2U saaks ? :)

Järgmine kord olen ka ise käpp!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mikkk
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 + A6 C7

postitati 23.05.11 20:32 Tsiteeri


Järgmine üritus tahaks ise ka kohal olla kindlasti. ;)

Veidi OT ka:
Kivitare siin palus, et ma EM pilte ka siia bagidest sheerikisin, seega panen 2 videot ja galeriilingi ka.
Olles ise B600 klassi tiimis, siis sai sealt tagasi tuldud 8nda kohaga.

http://www.youtube.com/watch?v=a0_zLP7J_8Q
http://www.youtube.com/watch?v=sZb0g7d9PSQ
Pilti: http://musa.lv/multimediji/foto-galerija/view/114


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 24.05.11 20:57 Tsiteeri


OTle veidi lisa, käisin ka mina lätis seda võistlust vaatamas.

1 video veel lisaks http://www.youtube.com/watch?v=t9GghDC6FyI ( jah need on bagid, mis neid hääli teevad ) sõgedad aparaadid lihtsalt.

Järgmisel üritusel võiks isegi osa võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 25.05.11 16:10 Tsiteeri


Paraku minu bagi sellist elamust ei paku nagu eelnevatel videotel näha oli.
Hobikorras sõitmiseks käib aga küll :)


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 25.05.11 20:05 Tsiteeri


Aega läks aga antud ürituse pilte näeb SIIT ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 67.2% - SQL: 32.8%]